90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

stanuska71
9. feb 2013

@zoginka 😀 😀 nie co si...len UH aj to len horalku a kusok kolacika 🙂

zoginka
9. feb 2013

jaaj tak , ja cez sacharidovy den cestovinky a potom sojovy lusk, dnes som sa doslova nazrala, lebo zajtra ma caka moj kriiiiiz OVOCNY DEN :(((

zuzanat
9. feb 2013

ahojte, ja som mala na obed to rizoto a kedze som zavolala na obed aj sestry,tak na veceru neostalo 😀 dam si teda fazulu v rajc.omacke to lubim 😝
ked mate na skroby zemiaky alebo ryzu, davate si aj krajec chleba a vyvar? lebo ja som dnes nemala....

ja mam denne dve kavy, s 1KL hnedeho cukru a trochu viac mlieka, proste to tak lubim, to si neodopriem 😀

zoginka
9. feb 2013

@zuzanat ja som pecivo uplne vyradila z jedalnicka..

zoginka
9. feb 2013

zienky ked mate ovocny den davate si aj vyvar ci nie

ivka2903
9. feb 2013

@zoginka ja si dávam vývar len na bielkoviny a škroby.. inak nie.. a pečivo by som si tieto dva dni tiež neodpustila.. 🙂

zuzanat
9. feb 2013

@zoginka niekedy ho ani ja nepotrebujem, ale napr ked mam tuniaka tak mi to bez toho nechuti...
ja som mala este len jeden ovocny den, ale dala som si aj vyvar na veceru, lebo som nemala chut ani ne ovocie ani na zeleniu

adamko05
9. feb 2013

tak, dnes som "troška" uletela... ale nevadí, šak som len človek, nieee 😀
obed v pohode, ale tak poobede torta, cesnakové koláče... tak som si dala aj kúsok torty, aj dva cesnačky... no čo už.. tak som bez tej správnej večere dnes (aj tak som z toho najedená)... ale idem aspoň na steper, nech nemám také výčitky 😝
tak zajtra pokračujem teda - škroby... vidím to na zemiaky, lebo ideme na výlet a v reštike asi nič lepšie a škrobové nevymyslím.... ale zas, ja zemiaky prudko môôôôžem

@zuzanat ja si vývar dávam na bielkoviny skoro vždy (dokonca raz, aj ked som mala jogurt 😀 ), na škroby občas tiež zeleninový vývar a cez vitamíny u mňa takmer pravidlo zeleninová polievka - kelová, kapustová, mrkva, hrašok... čo príde.. na akú je chuť 😝 ... ešte ani raz som nebola na ovocí celý den.. 😕 ... ale asi by som mala, možno by to šlo lepšie

no idem troška potrápiť telo 😀

zuzanat
9. feb 2013

@adamko05 ja si asi zajtra upeciem pernik, ale aj nad cesnakovymi som premyslala, uvidim co sa mi bude chciet 😕
tiez sa idem potrapit este, asi to bude fakt trapenie, kedze mam stale svalovicu z rotanu. a som tusim aj dost unavena, tak snad nezaspim na nejakom stroji 😀

zujka2
9. feb 2013

@ivka2903 cvičila som málo. ale dosť som chodila peši, všade kde sa dalo. sem tam joga a sem tam Jill ale máličko. Priznám sa, že mi manžel dosť často varil, vraj aby som nemala hlad z toho ako varím a išli sme skoro vždy podľa knihy, aby sme nemuseli vymýšľať. lebo ak raz začnem vymýšľať, chcem všetko. hlavne na bielkovinový deň 😀
@zuzanat ďakujem. tebe sa ako darí?
@zuzu1104 ďakujem Zuzik. teba sledujem, ide ti to fajneee!

zuzu1104
9. feb 2013

@zujka2 ach moja, keby to naozaj bola pravda, tento tretí mesiac v kuse porušujem, nemôžem sa akosi nakopnúť asi nie som proste v pohode, a preto to nejde. Ale už som si dala záväzok, že musím čosi vydržať. Spolu sa nejako pekne udržíme, verím tomu 🙂

adamko05
9. feb 2013

@zuzanat pridi na cesnaková, ja zajtra nemôžem a do pondelka nevydržia 😀
ja som zvedava na moje cvičenie v pondelok.. naplánované to mám pekne... ved som chodila cvičiť, aj za mlady, aj ked mal alex cca 8 mes. som chodila.. ale to už bolo dáávnooooo

a dnes som si aj doma celkom fajne, okolo 45 min. .. to sa mi doma tuším ešte ani nepodarilo... 😀 .. vždy tak pol hodku iba

zujka2
9. feb 2013

@zuzu1104 hej, chápem ťa. ale to nevadí. niekedy to ide lepšie a niekedy horšie. ale treba začať vždy od znova. kilá pekne šli dolu, tak zase pôjdu!

zuzu1104
9. feb 2013

@zujka2 máš pravdu Zuzi, už som si dala teraz doslova smrteľný záväzok, že do poslednej vody idem naplno, a potom si dám ešte jeden mesiac chudnutia a až tak nasadím pokračovaciu. Ďakujem za podporu, si milá🙂

zujka2
9. feb 2013

@zuzu1104 zuzka, nemáš za čo. viem čo to je. aj tie dni keď to ide na nervy, na všetko máš chuť a zješ aj koňa. je to normálne. rozprávala som sa s kamarátkou. ona schudla 37 kg a že si mám urobiť vždy pauzu. že to je dôležité. proste držať kým sa dá a potom si dopriať a zase sa nakopnúť. lebo potom to ide na hlavu. neboj to dáme!

ivka2903
9. feb 2013

Baby, ja mám za sebou vitamínový deň a dnes som teda prvýkrát po 15 dňoch mala fakt že krízu.. neviem, či na mňa lezú krámy alebo čo, ale zožrala by som aj koňa.. zostali nám ešte tie šišky zo včerajška, tak celý deň okolo nich chodím a slintam a to nehovorím o tom, že som mužovi robila omeletu na večeru a to som teda mala čo robiť, aby som sa ovládla.. no fakt hrôza dnes.

zuzanat
9. feb 2013

@adamko05 zajtra veru idem po chlapov, teoreticky by som mohla prist aj na cesnakove 😀 ale to idem len na otocku, naco sa zdrzovat 😅 to si slapala 45min na bicykli? Dobraaa 😉 Ja som tym cvicenim dost namotana, tesila som sa, dufam, ze mi to vydrzi. Ale dnes som len 10minut na bicykli a 12minut na orbitreku a par posilovacich cviceni na brucho, nech to prvy krat neprezeniem. dufam, ze sa zajtra postavim 😀
akurat som sa nevladala dvihat na lavici, ta svalovica na bruchu je riadna 😖

ja som dnes musela ochutnat (asi 3x) co som varila na zajtra.vyborna omacka z lidla, rajcinova, uz ter
az sa tesim na obed 😀 teraz by som aj po cvicnie nieco zhltla, ale nebudem na to radsej mysliet!
Moja sestra v tomto ide na 100%, dobra je!

@zujka2 ja som len na zaciatku, od pondelka dietujem, chcem dat dole 5kg, dufam ,ze budem aj 2-3 x tyzdni vo fitku cvicit a pojde to, len aby som mala pevnu volu 😔

zujka2
9. feb 2013

@zuzanat držím ti palce!

adamko05
9. feb 2013

@zuzanat bicykel teraz nemám, na stepery.. ale tam iba 30 a ostatné som brušaky a rotanu... ale voľakedy som bicyklovala cez celý seriál Panelák 😀 ....
a že načo sa zdržiavať?? 😕 ...len my nebudeme doma... teda okolo 17tej aj hej 😉

zuzanat
9. feb 2013

@adamko05 zdrziavat...., tam kde idem...nie u vas 😉 na rotane kolko minut cvicis? ja som to asi prehnala 😢 to mas super kondicku na bicykel, ja tolko nevydrzim.

@zujka2 dakujem!

adamko05
9. feb 2013

@zuzanat šak už ani ja isto nie 😀 😀 😀 😀 😀

jaja29
9. feb 2013

Caute baby no vidim ze ste tu toho opat stihli vela popisat, musim chodit castejsie len akosi ma tie moje deturence stale zamestnavaju 🙂 no dnes som sa cely den pekne drzala a ze vecer som zjedla pol balika vianocnych trubiciek stale tam na mna posledny balik poskuloval az som neodolala a teraz som sama na seba nastvana, ach boze ta moja pevna vola ma tusim dovolenku 😠 dufam ze zajtra pojdem na 100%.....

cutty
9. feb 2013

Dobry vecer zienky, tak prave sme sa vratili z lyzovacky a bolo uuuuuuuuzasne 😀 Nozky ma sice bolia ako slak, ale uzasny pocit 🙂 Viem, ze uz je neskoro ale musim nieco zjest lebo posledne jedlo som mala o 13:00 a mi vytravilo na svahu 😀 Tak dochudnutia zienky 😉

dnika2
9. feb 2013

baby ja dnes cele zle nevadi idem dalej 😀

stanuska71
9. feb 2013

@dnika2 no daj....co si vyviedla??kilo cokolady?pokial nie tak je dobre 🙂 🙂

dnika2
9. feb 2013

@stanuska71 Dnes som mala den všelijaky ranajky banan a 4toasty zos enkou a syrom potom palacinky tych bolo asi 8 uff vino a perkelt dala som si to namiesto uhlohydratov aj ked to veru ani uh neboli...co už snad sa mi to nevypomsti zajtra to snad vybeham🙂

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 super povzbudenie moja🙂 Na akej konfekčnej veľkosti si teraz?

zuzu1104
10. feb 2013

@cutty čau Kati, no určite si sa super spotila na svahu, takže aj to večerné jedenie je určite odpustené 🙂

zoginka
10. feb 2013

Dobre ranko baby , dnes mam den ovocny,ale uz ma tak stihli nastartovat poniektori...,ze verim,ze to zvladnem na jednotku ,lebo od nervov nemozem dat nic do ust... ani nevedia ako mi pomohli, tiez osvedcena dieta...nervy a stres... 😉

zuzu1104
10. feb 2013

čaute kočky, tak ja dnes ovocie, na raňajky dve mandarinky a trošku vlašských orechov a teraz kafeeeee, no a na obed budú banány s orieškami. Dnes si dám len čisté ovocie, keďže som dnes započala to moje smrteľné predsavzatie 😀
Prajem Vám peknú nedeľu a hlavne veľa pevnej vôle babule 🙂