90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivka2903
19. feb 2013

@smoulincek pošlem ti knihu do mailu, len mi napíš do IP tvoj email V tej knihe je všetko rozpísané, takže si to treba naštudovať.. potom už potrebuješ len odhodlanie a pevnú vôľu.

lucky14
19. feb 2013

@zuzu1104 to poznam moja. 😉 Ako zvladas ovocnicka pocas migreny? Inak mozes skusit do pohara si dat citron s vodou a lyzicku medu. To niekedy tiez zabera. Dufam ze uz Ti je lepsie.

lucky14
19. feb 2013

@katulka74 ahoj. Ja si davam trosku sojoveho mlieka do kavy 2 denne v ktorykolvek den. Viem ze by sa nemalo ale ciernu kavu nemam rada. A pride mi to lepsie zlo ako normalne mlieko. Takze aj s tou sojovou tatarkou je to nieco podobne. Daj si trosku ked mas chut. 😉

miskakyska
19. feb 2013

@klemberka nechcem sa hádať,ani nové kočky tu priviesť do omylu,ale mám obavy,že máš ty zlé info,čo sa týka tej soje...lebo už to tu bolo preberané milion krát ...to nekukaj na balíček,čo je tam napísané,lebo podľa toho čo je na balení napísané by si ani tofu nemohla jesť na bielkoviny 😉

klemberka
19. feb 2013

@miskakyska veď ja sa tak isto nehádam, akurát ti prezentujem svoj názor 😉 vezmime to teda z čisto praktického hľadiska - prečo vegetariáni jedia sóju a tofu? pretože obsahujú potrebné vitamíny pre ich telo, ktoré im chýbajú, keďže nekonzumujú mäso a to sú vitamíny a zložky obsiahnuté v bielkovinách... 😵 takže ty si pekne papkaj sójové kocky cez škroby, ja si ich dám namiesto bielkovín... 😎

adamko05
19. feb 2013

ahojte
ja dnes UH.. na obed som mala tarhonu a dusenú zeleninku, na to, ako to vyzeralo 😀 ..... chutilo to super 😝

po práci som skočila do posilky, dnes som odmakala iba 60 min., viac som nestíhala... škôlka volala, vo štvrtok asi pošlem po krpatého babku a skúsim chvíľku dlhšie.... ten časový "stes" mi nerobil dobre 😀

teraz som dopila kafe a uvažujem, čo dám na večeru... mám tam kúsok bábovky, čo som robila ešte v nedeľu... možno tú... alebo faaakt neviem... možno cesnakové koláče, mám pár zamrazených

pre nové bojovníčky, mám uložený taký prehľad, čo sa v ktorý den môže.... tak by som poslala... v začiatkoch dááávno pradááavno, som to mala na chladničke, aby som vedela, čo kedy

ja by som si tofu dala na bielkoviny s vajíčkom ako praženicu a sojové maso na škroby s ryžou... podľa mňa to nie je ani, ani... tak záleží, k čomu to človek nakombinuje a ked to neje každé 4 dni ... tak nie je o čom... to sa vstrebááááá 😀

sisab
19. feb 2013

@adamko05 daj recepis na tie cesnakove kolace pleassee,dik. Ja dneska vitaminy zatial ok,idu na mna moje dni tak somzvedava ci sa vaha zase zastavi...

ivka2903
19. feb 2013

baby, mne dnes padli za obeť sojové rezy.. ale za všetko môže tá horalka u nás v bare.. celý deň mi chodila po rozume a potom, ovládni sa.. sakriš, tak som si povedala, sojové rezy sú menšie zlo ako horalka 🙂 aj ked neviem neviem.. podstatné je, že telo dostalo čo si pýtalo a moja chuť po horalke zmizla 🙂 No nemohla som už vydržať do zajtra? ide to so mnou nejak dole vodou.. Dúfam ale, že s tou vodou pôjdu dole aj kilá 🙂 Ja už sa tak teším na piatok, ženy..

smoulincek
19. feb 2013

Ahojte, precitala som si cast knihy, kukala tie recepriky... Len, mam strasne rada musli s mliekom. Mozem to niektory den jest? Ako obed?

sisab
19. feb 2013

@ivka2903 v piatok mas vodu ci uz vazenie?ja mam zajtra bielkoviny,poradite co papat na obed?nejak mi dosla fantazia...

zuzx
19. feb 2013

Ahojte, zdravim z postele, kam som zalahla hned ako som dosla z roboty. Dnes som mala ovocie, celkovo sa mi nic jest nechcelo, takze dodrzane na 100%, aj ked ma lakali nejake tie peciva doma, lebo hladna som celkom bola, nastastie nemozem moc prehltat 🙂 A povedala som si ze uz iba tyzden a nestoji mi to za porusenie. Zajtra zacinam svoj predposledny cyklus diety, tesim sa 🙂

ivka2903
19. feb 2013

@sisab v piatok mám vodu.. prvú, takže tretina diety za mnou... 🙂

ivka2903
19. feb 2013

@sisab urob si grilovaný encián so šalátikom.. ja som mala včera tofu paprikáš a bolo to vynikajúce..

lucky14
19. feb 2013

@ivka2903 ahojky. Prosim Ta nanapises sem ten recept na tofu paprikas? Dakujem. 😀

lucky14
19. feb 2013

@smoulincek mozes si to dat v UH den ako veceru. Inokedy zial nie. 😒

ivka2903
19. feb 2013

@lucky14 jasnačka, mám to z tej stránky, ktorú som sem pridávala dávnejšie, ale veľmi rada ti to skopčím 🙂

Takže:

400 g tofu, 150 g cibule, 4 zelené papriky, 200 g paradajky, (ja som dala lečo) 0,5 dl oleja, sójová omáčka, mleté čierne korenie, vegeta, mletá rasca, majoránka, mletá červená paprika.
Tofu nakrájame na kocky a zalejeme marinádou zo sójovéj omáčky, oleja, korenia,vegety,rasce, majoránky a necháme odstáť 3 hodiny. Pokrájanú cibuľu speníme na oleji, pridáme mletú papriku, tofu, a pokrájané paradajky a papriky. Podľa potreby dochutíme, podlejeme zvyšnou marinádou alebo vodou a podusíme 15 – 20 minút.

Neskutočne ma to zasýtilo a bolo to fakt vynikajúce. Tento tofu paprikáš som v mojej diete určite nerobila poslednýkrát 🙂

zuzanat
19. feb 2013

ahojte, ja som dnes na ovoci cely den, akurat na veceru som si dala mrkvu a slnecnicove semienka a asi 10tyciniek ☹ moja slabost, mali sme navstevu, neodolala som....
vo stvrtok ideme na minidovolenku do nedele, tak moja dieta je v ohrozeni, ovocie asi nedam vobec, ostatne sa budem snazit,aj ked neviem neviem... ale pozitivne je, ze moj zaludok sa zmensil, je to trosku vidiet, aj sa lepsie citim 🙂

@adamko05 "iba" 60minut? ja tam viac casu veru netravim 😅 asi mam malu vydrz 😔

dari226
19. feb 2013

@sisab ja som zacala s vahou 75,4 a po vodnom dni som mala 69,6kg tak som rada,uz 2 x som drzala tutp dietu ale vodny den som este nikdy nezvladla 🙂

dari226
19. feb 2013

@zuzanat
@adamko05 no kocky ja vobec nemam cas na sport a po veceroch som uz taka k.o. ,ze porobym domacnost ako teraz som dozehlila a ked tak kuknem na chvilu na net. 😒

zuzanat
19. feb 2013

@dari226 mna to zacalo velmi bavit, sice obcas mam pocit, ze zaspim po ceste, ale ked tam pridem, tak ma to akosi nakopne a je to super, aj kazdy den by som chodila.Teraz som dostala ms, tak som nesla, zle sa mi vtedy cvici, ale zajtra chcem ist, lebo potom uz nebudem mat kedy, ked nebudeme doma...
mas pekny ubytok, tolko mi treba schudnut, ale obavam sa, kedze nejdem na 100% a kazdy den dzobnem do niecoho coho nemam, ze budem rada, ak schudnem kolko chcem za tie tri mesiace, ak tolko vydrzim ☹

dari226
19. feb 2013

@zuzanat ved pohyb je super aj ja by som isal velmi rada volakedy som chodievala ,ale potom sme sa odstahoval ia tuto som nenasla nic take co by ma zaujalo a hlavne sama to neni ono,ale v kazdom pripade je to urcite super clovek sa dobre citi a aj to urcite vidno no co narobim,cely den len domacnost a deti a clovek uz je vecer rad ked ma pokoj 😔

zuzanat
19. feb 2013

@dari226 my sme sa tiez prestahovali,predtym som obcas chodila na zumbu alebo aerobik, ale to ma moc nebavilo. toto je super, mam to celkom blizko a zacali sme chodit spolu so susedou,aj vecerny serial koli tomu obetujem 😀

dari226
19. feb 2013

@zuzanat ved to je super ze mas s kym to je ovela väcsia motivacia,ja milujem aerobic a tu u nas su taky ludia ze priatelou mame novych nepotrebujem tak mam co robit vobec ked idem pre dceru tak sa citim ako ufonec

adamko05
19. feb 2013

@zuzanat snažila som sa min. tyždeň byť cez hodinku, ... hodinku tie aerobné "veci" a čo to aj "posilniť"... ale na to dnes nevydalo... lebo som pridala dáke minuty na páse, bicykli aj stepery....
a mám dve kolegyne, ktoré chodia cvičiť od cca polovice januára a každý prac. deň... a dnes sa mi jedna z nich sťažovala, že nemá dolu ani deko... a že aj na cm bieda.... ja si myslím, že ani so športom to netreba preháňať... 😀 .... mne tie dva, tri razy vyhovujú... aj časovo ako tak... (aj ked doma potom dobieham kade ako)... ak na "kondičku"....
inak som sa celkom slušne zmenšila cez prsia, čo ma teda až tak neteší... 😒 ... ale čo už 🙄
@dari226 ja sa snažím aj troška doma, ale doma tak pol hodinku, 40 min. dám.. (podľa toho, ako deti "otravujú" 😀 )... a to steper a rotanu, občas brušáky...a pritom tie by mi trebalo najviac.... pneupatiky sa zbaviť 😝

zajtra mám vitamíny, beriem len banán, presnidávku mám v práci a dáke orechy, hádam prežijem.... doma si asi urobím kapustičku dusenú na večeru.. a možno surovú, tá je zdravšia 😉

adamko05
19. feb 2013

@dari226 min. tyžden som z 3 razy bola 2 sama... a veru, nekecala som, viac som toho zvládla 😀

dari226
19. feb 2013

@adamko05 ved ani nie kecat skor pri hudbe a potom sa clovek viac prehovori ist cvicit a porovnavat vysledky 😉

lilly07
20. feb 2013

Ahoj baby som tu pár dní nebola, nejako nič nestíham... Ale vidím, že vám to ide krásne, ja posledné dni nemám čas na jedlo, v pondelok som mala ovocný deň a za celý deň som zjedla grep, bola som taká strašne hladná, ale nestíhala som sa najesť a večer som skoro odpadávala od hladu. Včera som mala mäso a na ten prázdny žalúdok po pondelku to bola hrôza, večer som ležala v posteli a skoro som sa povracala čo mi bolo celý deň zle od jedla. To som si dala len jogurty, mliečne výrobky... Dnes som si pripravila úplne čisté varené zemiaky, bez ničoho, nech sa mi trošku žalúdok dá do poriadku. Inak veľmi málo jem všeobecne. Vôbec sa nepotrebujem prejedať, na raňajky dám nejaké ovocie, na obed polievku a niečo a večera je len taká veľmi ľahká, alebo niekedy vôbec nič. no dúfam, že tento druhý mesiac to pôjde tak dobre ako v prvý. Zatiaľ som sa nevážila, chcela by som vydržať do druhej vody sa nevážiť.

A sobotu som sa vtesnala do gatí, ktoré som už veľmi dlho neobliekla síce ešte boli na pretekára 😀 😀 ale že som ich vôbec zapla a pretiahla cez boky, to bol super pocit 😀

zuzx
20. feb 2013

Ahojte kocky, krasne dobre rano. Tak dnes znova v robote, ale len na chvilu, lebo je to so mnou dost zle. Manzel prisiel v noci zo sluzobky a lahol si ku mne, normalne ma ochladzoval a to tvrdil, ze vobec nie je studeny, ze ma vsetko horuce a mne to pripadalo ako keby mi robil studene zabaly, tak som musela mat poriadnu horucku.
Dnes chcem spravit len jednu skusku a ficim domov, chcem ostat doma az do pondelka a poriadne to vylezat.
Ranajkovala som ovocie ako vzdy, mam dnes bielkoviny, rozmyslam ze vybehnem pred odchodom do jedalne a dam si zabalit masko so zeleninou.

klemberka
20. feb 2013

Ahojte, ja mám dnes vitamínky, čo mi aj viac-menej vyhovuje, dnes som sa zobudila s bolesťou hrdla, už včera som bola taká všeliaká, tak ani moc nemám chuť na jedlo a také ovocie mi dobre padne... Držte sa všetky, nech vám to dnes ide bez prehreškov... 🙂

lucky14
20. feb 2013

@zuzu1104 @cutty Kocky prajem vela pevnej vole dnes. Plavate spolu tak to ide lahsie. 😀 Ja idem stale len na 80% vecer to pri TV nejako kazdy den porusim. Ale uz som povedla mm ze od dnes nech ma nicim ani neponuka. 😉 Krasny den prajem. 🙂