90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miminkova
16. jan 2013

@domyyy Tak to je uplne super inspiracia, mne teda uplne staci ked zhodim 10 kyl tak hadam sa to podaari. Dnes som mala pizzu ale nic moc ked si tam nemozem dat suncicku a syrcek...

domyyy
16. jan 2013

@lucky14 máš pravdu, že sol vyzdvihne chuť jedla, no ja sa to snažím vždy nejakými bylinkami dochutiť 😅 neznášam sol 😝 a dnes máš super papaníčko 😵 to ja neviem čo budem mať zajtra ked idem predavať :(

zuzka3
16. jan 2013

@lucky14 a ty mas dnes aky den? Ak UH tak ja by som si jogurt nedavala na veceru - to je bielkovina. Inak si myslim, ze kakao mozes, preco by nie?

miminkova
16. jan 2013

@lucky14 to umele sladidlo stevia by som si mohla dat ? vraj to je prirodne no neviem. Viete mi este poradit ked mam napr skrobovy alebo uhlohydr. den tak poobede ked som hladna si mozem nieco dat ,ci nie ? viem ze doobeda mozem ovocie ale poobede...?

domyyy
16. jan 2013

@miminkova 10kil dáš rýchlo dole 🙂 to ja sa musím s viac kilami trápiť ☹ mňam pizza ja som mala dva dni dozadu pizzu ale mala som na nej aj syr... ja 100%-ne nedodržujem 🙂

zuzka3
16. jan 2013

@miminkova ja pijem kavu s mliekom 🙂 kazdy den. Ved toho mlieka si tam das len kusok, nevidim to ako nejaky prehresok 😀 ale nesladim zas vobec, ale ak si osladis medom alebo sladidlom, tak nic nepokazis 😉 Kava je jedna z mojich radosti, nevzdam sa jej 😀

miminkova
16. jan 2013

@domyyy tak ja sa bojim ze ked nedodrzim tak neschudnem, ja vazim kolo tych 60 kyl , ako tucna nie som, ale rosku by som chcela zadok a brusko, tak myslim ze 10 bude stacit, ja sa totizto nevazim uz 6 rokov, lebo som mavala z toho depky... takze zijem takto hehe

miminkova
16. jan 2013

@zuzka3 super tak vyskusam a mozno sa odnaucim aj sladit, ty si nikdy nesladila?

zuzka3
16. jan 2013

A steviu mozes, je to prirodne sladidlo.

domyyy
16. jan 2013

@miminkova ty máš malinkú váhu 🙂 🙂 🙂 možno ti to pôjde pomalšie ale schudneš 🙂

miminkova
16. jan 2013

@domyyy no to sa zda ja som aj malinka mam len 154 cm, takze 5-10 kyl bude super, aj ja si myslim ze pomalsie, no uvidim, zatial ma to bavi, a teba ty to prvy krat drzis?

domyyy
16. jan 2013

@miminkova ja držím tuto dietku tretíkrát ale začala som už veľakrát len som vždy vydržala deň a bolo po diete 😀 pred tromi rokmi som s ňou schudla za mesiac 10kg, prestala som držať lebo stačilo a teraz som držala na prelome jun/jul za 5 týždňov išlo dole 12kg no prestala som držať lebo som bola tehotná...pribrala som naspäť 7 ale to kvôli tomu, že som sa veľmi trápila a tak som sa prejedala

zuzka3
16. jan 2013

@miminkova mne sladka kava nechuti... Ani caj, ale inak sladke lubim 😉

miminkova
16. jan 2013

@domyyy aha no tak drzi m palceky, ale tebe to ide velmi dobre dole to by som aj ja chcela, tak potom dam vediet co sa mne podarilo, aj ked si nevie m predstavit ze budem toto dodrziavat viac ako 2 mesiace, proste tie dobosticky a neake sladkosticky vzdy budu chybat 🙂

lmalnasiova
16. jan 2013

a vie niekto mi ju poslat ??mne by trebalo po porode schudnut

domyyy
16. jan 2013

@miminkova sladkosti máš na večeru v uhlohydratový deň to zvládneš 😵

lucky14
16. jan 2013

@zuzka3 dnes mam UH. Vidis ja som si myslela ze ked sa mozu zakusky ci torty tak sa moze na veceru skoro vsetko. Ved aj torty su smotanove. Ale asi sa mylim. Super ze sa moze kakao. Aspon nebudem mat take vycitky svedomia. 😉

lucky14
16. jan 2013

@domyyy zober si nieco so sebou alebo si objednaj pizzu bez syra len zeleninovu ak mas kde. Kam ides predavat?

lucky14
16. jan 2013

@miminkova stevia je super nahrada. 🙂

zuzka3
16. jan 2013

@lucky14 ja teda neviem, ma logiku aj tvoje vysvetlenie. Lenze potom by sa mohli moct aj cestoviny s napr. smotanovou omackou, tak isto aj sunka alebo syr na pizzu. Z hladiska kombinacii mi to pride to iste. Ja si na veceru v UH den dam kolac - ale orechovy, makovy, ovocny. Nedam si tvarohovy, lebo mi to pride, ze to sa nemoze... A teda dala by som si ho najradsej 😀 😀 😀 Mozno niekto skusenejsi sa nam k tomu vyjadri 😉

tun1ska
16. jan 2013

Dnes škroby- pečené zemiaky v šupke, trošku masielka, soľ a kyslá kapustička k tomu- mnamkaaaaaaaaaaaa 😉

lucky14
16. jan 2013

@zuzka3 ved to ja som v tomto novacik ale nevarim podla knihy. Varim si podla chuti len rozlisujem podla dni. Inak ja som si myslela naozaj ze v tento den sa aj pizza moze na veceru so syrom ked sa moze jeden kus a tak. Ale isto som sa mylila. Uvidim co kto napise ak sa niekto vyjadri. Snazim sa tu sledovat co kocky jedavaju. Vdaka za rady. 😀 Inak Teba radim do velmi skusenych ved sa Ti uz podarilo s touto dietou dat dolu uctyhodne mnozstvo kil. Isto mas pravdu Ty. 🙂

zuzka3
16. jan 2013

@lucky14 ani ja nevarim podla knihy, len vzdy uvazujem co kam patri. A myslis, ze na obed sa moze a na veceru nie? Asi nie 😉 😉 😉 ale nerob si vycitky, odteraz budes vediet 😉 Ja napr. ked som drzala tuto dietu prvy raz, som v dobrej viere, ze kukurica je zelenina, ju jedla vo vitaminovy den asi zakazdym. A chudla som 😀 😀 😀 az potom som sa dozvedela, ze je to skrob. Takze premysli veceru a ziadne vycitky 😉

zuzu1104
16. jan 2013

@lucky14 čau moja, tak ako ti to dnes ide? Mne fajne, ovocie mi dnes veľmi chutí. Na obedík som si urobila banány s džemom a mandľami, bolo to také fajne, že až. A teraz som si dala olovrant, troška čerstvej pomarančovej šťavy, trocha sušených banánov, mandlí a ananásu🙂 Ty si čo dnes papala? Ide ti to perfektne, držím sa krásne. Na konci budeš isto veľmi spokojná🙂

zuzu1104
16. jan 2013

@zuzka3 @lucky14 no baby ja by som teda vyjadrila svoj názor. Skoro do všetkých koláčov ide mlieko a vajcia, a to je bielkovina a môže sa jesť v UH, tak potom kde je pravda. A tak isto premýšľam aj nad ryžou, radia ju ku škrobom, ale to je predsa obilnina a mala by sa jesť podľa mňa v UH deň

ja.nu.la
16. jan 2013

ahojte baby, mozem sa k vam pridat? Dnes mam UH den. Citam ze lucky14 ma. mozem sa pridat k tebe? budeme sa podporovat motivovat. 🙂 Neda sa mi dat odpovedat a odpisat :/ nejak mi to blbne. 🙂))

miminkova
16. jan 2013

V den uhlohydratov na veceru len tu sladkost ? hmmm to je dost malo, ci ? co si mozem dat poobede alebo na veceru prosim ?

lucky14
16. jan 2013

@zuzu1104 ahoj moja. No vcera som mal velikansku krizu. Stale som bola hladna ako som pisala. Ustala som to a to som sla spat az po 23tej. Dnes som sa sprosta v dobrej viere ze ked som odolala a bola hladna ako vlk postavila na vahu...ja viem nemala som hlupa som .....a ukazala mi viac ako vcera. Som bola riadne sklamana. No a co sa tyka toho rozlisovania. Ja Ti neviem moja. Naozaj som si myslela ze cez UH den na veceru sa moze aj mlieko alebo tak ale uz som rozumnejsia. Som este len na zaciatku tak uvidim ako pojdu kila dolu. Takze dnes na veceru asi bude horalka a mozno dve. ha ha Alebo si urobim nejaku celozrnnu zemlu so zeleninou. Inak toto na Tebe velmi obdivujem ako bravurne sa dokazes spamatat zo dna ked nejdes podla pravidiel na 100%. Ja tomu hovorim ze mam syndrom tucneho cloveka ktory sa snazi schudnut. Idem bud na 100% dobre alebo to na 100% pokaslem. ☹

lucky14
16. jan 2013

@ja.nu.la ahoj. Kludne sa pridaj. Budem len rada. Ja sem chodim kuk kazdy den aj viac krat. Poklebetit a pomotivovat sa. Vitaj v klube! 😀

zuzka3
16. jan 2013

@zuzu1104 mas pravdu... Neviem, kde je pravda. S ryzou mas pravdu, tiez som nad tym uvazovala, ze je to divne ako skrob... Tak asi kazda podla vlastneho uvazenia 😎