90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
5. jan 2009

tak najprv som rada,že nás tu toľko je,bude to zaujímavé,kto vydrží do konca.Ja zajtra začínam akoby odynova,lebo dnes som sa opäť dala zviesť mojím manželom,keď tak dobre navaril.Ako Eva v raji,ale dnes som mu povedala,že už dosť,taqk baby zajtra už aj ja fičím naplno.Dosť ste ma motivovali schonika,morenka,tak aj ja vám držím palce.Aj tebe Peťka ak som si to dobre preložila.

miresta-nezaťažuj sa,sem tam napíš ,čo papáš a ja si skúsim urobiť obraz.

gucz -už som tu

aniel
5. jan 2009

tak ja som celý deň nebola doma,tak som skoro ani nič nejedla,ale večer muž navaril dobrotku a stále ma pokúšal,tak som si dala.
Dnes som si kúpila steper,tak o chvíľu si pôjdem zacvičiť.Vyskúšam ho,keď som už doňho investovala,tak dúfam,že mi nebude stáť v kúte 😉

gucz
5. jan 2009

aniel Ty sa nejako často nechávaš zviesť manželom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale nie, aj ja som porušila 🙄 . Našla som recept na také slané kysnuté cesto z pekárne, tak som to skúšala. Spravila som malej nesolené palice, a pre MM také akoby žemličky navrchu cesnakové. Tak to krásne voňalo, že som polovicu tých žemličiek zbodla. Boli fantastické. Ja viem som hrozná.... Tak snáď od zajtra to bude lepšie. Zajtra pečiem kura na kapuste s zemiakoch, tak si z neho dám prsko.

aniel
5. jan 2009

no ahojky.Vidíš aká som pažravá,ale od zajtra by som už chcela držať poctivo.Zostali kuracie prsia,tak ani nemusím vymýšlať,čo budem papať 🙂

gucz
5. jan 2009

no aj ja by som už chcela poctivo, lebo už sa začínam mrožiť a tuleniť. No ale pažravá som, cez deň ani nie, ale ako príde večer koniec.... 😢

ja5ka
5. jan 2009

Joj , tak sa tešim a dakujem za podporu 🙂

aniel
5. jan 2009

večer,to mňa by mali niekde zatvoriť.Celý deň nepotrebujem jesť,ale večer nevydržím ☹

aniel
5. jan 2009

tak teda,keď tu nik nieje,idem si zacvičiť,nech tú večeru vytrovím a neboj ja5ka,nejako to všetky zdoláme.Aj keď nie 20,ale aspoň 10kg,teda dúfam 😵

erika.30
5. jan 2009

ahojte uz som tu dlho nebola a mam pocit ze sa musim k vam pridat po tychto sviatkoch sa na mna tie kilecka nejako prilepili tak aniel pomoc teraz mi pomoz ty ako je to s touto dietkou? dakujem

schonika
5. jan 2009

aniel to mam aj ja cely den pohodka ale vecer by som zjedla chladnicku aj s motorom 😀

zuza80
5. jan 2009

tak zajtra nás začne snád celkom dost.ja som si pripravila pangasia,tak musím vymysliet ako ho pripravit.

ja5ka
5. jan 2009

no ja som prave dojedla poslednu salonku a skoncila rozlucku so slobodou chute 😎 ..uvidiime co to zajtra bude 😒 ...tak pekne sny vsetkym !

sisasofi
5. jan 2009

Ahojte. V poslednej dobe mi akosi priveľmi chutí papať tak Vás chcem poprosiť aby mi niekto poslal tú super diétu - sisasofi@centrum.sk. Veľmi pekne ďakujem.

schonika
5. jan 2009

sisasofi mas to tam 🙂

aniel
5. jan 2009

ERIKA30-máš tú knihu v elktronickej podobe:?ak nie tak ti ju pošlem 😉

miresta
6. jan 2009

ahojte , tak vás tu je. Ti je super, čím viac tým lepšie 🙂 . Ale holky chcem vás poprosiť, či by ste si nemohli dať fotky, pretože tak si vás lepšie zapamätáme keď vás budeme vidieť, máte trocha zložité mená. 😉

aniel - ja od včera rozmýšľam či sa dnes nepridám k vám, pretože jedálniček podľa tej pani je fajn, ale ona na večer je viac ako na obed, a to sa mi zdá trochu divné, aj to že po večeri má potom ešte väčšiu chuť niečo zjesť. A včera som zhrešila, lebo som si dala kúsok z Eťkinej torty.
Asi dnes začínam s vami. 😉

gucz
6. jan 2009

miresta super 🙂 , začni teda s nami a keď Ti to nebude robiť dobre tak poľavíš... no nie?

miresta
6. jan 2009

gucz - no áno, to máš pravdu. Pijem zatiaľ čajík, už som od šiestej vypila jednu 7dcl fľašu, a potom neskôr si dám nieajké ovocie, mám mandarinky, jablká, kiwi aj banán. Takže asi to bude jablko a kiwi. 🙂

miresta
6. jan 2009

A čo robíš na obed? My sme mali teraz dva dni lososa, takže dnes potom urobím asi kuracinku, a z nej spravím aj vývar, aby som mala ja, ale aj maličká. Ona ho miluje, robím ho skoro každý tretí deň. A mám doma niejakú papriku, paradajky, čínsku kapustu, takže si k tomu urobím grilovanú zeleninku....mňam už sa teším..bude to ako v lete, ale len že tá zeleninka nemá takú super chuť, ale bylinky urobia svoje. 🙂
No vstala mi malička, takže ju idem dať do poriadku.

gucz
6. jan 2009

vývar mám nachystaný, a upečiem kura na zemiakoch a kyslej kapuste. Dám si z kuraťa len prso

miresta
6. jan 2009

aha, veď hej to si už spomínala, môj manžel to miluje, robím to často, ale ja už som toho prejedená. Mám rada len tak opraženú kapustu s cibuľkou a cesnakom a zvlášť upečené zemiačiky. mňam

gucz
6. jan 2009

musím ísť, malá mi tu robí zle.pa

elise
6. jan 2009

pekné ránko tak ja začínam od pondelka 😉 v nedelu bude výplata tak pôjdeme nakúpiť teraz dojedáme ešte čo máme spravené 😀

zuza80
6. jan 2009

ahojte.ja mám dnes prvý den,dala som si banán a ešte idem na pomaranč. na obed bude pangas a k tomu si udusím mrazenú zeleninku.

aniel
6. jan 2009

ahojte babenky-,ale sa nás tu zišlo.MY SME BOLI dteraz v postielke a hrali sme sa s malou,teda aj teraz sa ešte hrajem.Ukladá na mňa plyšakov,čo má po ruke.

miresta-super,že sa pridávaš.Včera som písala twins,tak uvidíme,či začne aj ona.

gucz-drž mi palce,aby som dnes odolala mužíčkovi,ide robiť zemiakové placky a tie zbožňujem 😉

aniel
6. jan 2009

idem trošku poupratovaťť a pomotkať sa okolo malej 🙂

gucz
6. jan 2009

no tak zemiakovým plackám neviem či by som odolala, aj ja ich milujem. Mala si mu povedať, aby ich robil zajtra, to by nebolo až také strašné aj keby si si dala. Mne už sa kurátenko pečie, snáď zostane aj na zajtra, myslím teda aspoň kapusta. Už by som si zajtra uvarila len zemiaky k tomu. No ale dosť o tom pochybujem, lebo MM to veľmi lúbi, tak som zvedavá či zostane aspoň na večeru 😎

zuza80
6. jan 2009

možem medzi obedom a večerou jest ovocie a zeleninu?

morenka
6. jan 2009

Ahojte kocky 🙂 tak dneska mam ovocny den...zatial sa drzim no uvidime do vecera...no som na seba pysna lebo vcera som 20 minut bicyklovala....juj uz citim ako chudnem🙂 sice je dnes len 4den ale citim sa lahsie....
S tym odolavanim to poznam....akurat ked som zacala s dietou doma navarili svieckovu co nevarila mam asi 100rokov! ako natruc...ale len som si lizla....
Presne aj ja cely den nejak prejde ale vecer ked sa zacina ozyvat zaludok....oj tazke vydrzat....fakt..je to boj zo samou sebou....

zuza80 - ja jem ovocie medzi obedom a vecerom.....aby som nezjedla nieco co nemam tak radsej si dam ovocie...myslim ze je dovolene.....

prijemny den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

schonika
6. jan 2009

ahojte holky no ja som sa dnes uspesne prepracovala na druhy den a poviem vam vcera vecer som bola poriadne hladna snad si zvyknem lebo takto to asi nevydrzim 😖

morenka: to mas v pohode mne uz sa dnes zdalo ze uz mam trosku mensie brusko 😀 ale to asi tym ze mam vyprazdneny zaludok)

aniel a gucz: noo zemiakove placky to poznam,tiez ked to moja mama urobi tak sa neviem dojest 🤐