90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

hedunecka
17. jan 2009

miresta a mate krasnu novu kuxynku fakt nadherne farby-fialova je moj idol 😉

aniel
17. jan 2009

tsk ja mám konečne kilečko dole,ale priznám,že som to tak poctivo nedržala ako vy a keď pri tom cvičím neviem či aj preto nie.
Malá má stále vysoké teploty,tak vás len čítam,malá stále vyžaduje pozornosť.

inak ja by som tie raňajky tiež nevynechávala 😉

miresta
17. jan 2009

hedunecka - prepáč moja, ja som zle prečítala, držala som sa toho že vývar, tak jasne urob si.
a ďakujem za kuchynku, máme aj obývačku fialovú, je to tiež v albumčeku, len zo zlatou tapetou.

zuza80- jasné že si môžeš dať kapustu, len budeš po nej ešte viac hladná. Daj si radšej kaleráb, alebo oriešky, či niejaké sušené ovocie.

zuza80
17. jan 2009

miresta dala so si tú kapustu, zapila čajom a už mi je dobre.

morenka
17. jan 2009

ahojte kocky...tak uz je zanami dalsi den a pred nami novy🙂 tie co mali ovocko blahozelam za zvladnutie tohto dna....mna to caka zajtra...ale bola som v kaufiku a uz zasoby ovocia su kupene tak som spokojna....

miresta - ja este nemam deticky aj keby som chcela🙂 este studujem na VS a byvam u rodicov🙂

miresta
17. jan 2009

zuza80 - tak super, ja by som bola určite hladná za kapustou. Dám si teraz pomaranč a mandarinky a ešte veľký pohár čaju a bubem spokojná. Manžel práve papá salonky, čo nám ostali, sú fajne tak som sa radšej vytratila, aby ma nedráždil.

morenka - no myslela som si. Ja len že je horšie odolávať keď s niekym bývaš, alebo varíš aj pre rodinu.

morenka
17. jan 2009

miresta - no ved...vies co to je ked ja si varim ze nejake zeleninove rizoto a mama vari nejaky segedin alebo nieco fajne...je to des...no zatial zvladam🙂

ja5ka
17. jan 2009

no caute..bola som od stvrtku na donovaloch na lyzovacke tak uz polhodiny len citam 🙂
..bolo super, ale nemam sa s cim chvalit lebo sme mali plnu penziu, ale som cakala ze sa bude dat prisposobit jedlo, no nedalo sa :( dokonca dnes, cez ovocny den som si dala maso, lebo uz som nevladala lyzovat 😒 ..viem som zla .. ale od zajtra sa polepsim a zacinam aj cvicit, tak Vam drzim vsetkym palce, ste sikovne..a som rada ze nas je tu tak vela

morenka
17. jan 2009

ja5ka - no vitaj uz som pozerala ze kde si ze ani nenapises...urcite bolo dobre..ved aj lyzovanim sa chudne tak urcite si vylyzovala vsetko co si spapala🙂nie?🙂

ja5ka
17. jan 2009

no ani nie ☹ lebo ved aj po lyzovani sa treba najest 🙂 ..blba som ach, by som sa sčapala !

zoescott
17. jan 2009

Caute, pridavam sa k Vam 🙂 ja som 90tka od pondelka 🙂 snazim sa, ale sem-tam porusim ... no buudem sa snazit viac ... rozbehla som sa az na treti krat, dvakrat predtym som to zrusila 😀 hihi 🙂

marika009
17. jan 2009

🙂 miresta-dakujem za vysvetlenie ohladom ranajok... takze budu aj ranajky ja som to potrebovala vediet tak este raz diky..... ...morenkaa- aj ja mam zajtra teda uz dnes ...nedela.... vitaminy.-kolko si schudla ? uz som zacala aj cvicit no uvidime 😉 zajtra mam uz 12-den tak uvidim zatial to zvladam....

marika009
17. jan 2009

aniel-zelam malickej skore uzdravenie ak sa smiem spytat kolko ma ?myslim vek este take zlaticko ... 🙂
dakujem kocky za podporu tak sa to celkom dari to iste prajem aj vam aby sme nepolavili isli dalej ja zajtra ovocie 😵 kkila idu pomalsie ale uz som zaradila aj cvicenie tak papa

miresta
18. jan 2009

ahojky baby,

ja5ka - tak je super že si si bola užiť snehu. Ja milujem zimu, no a vidíš už som viac ako tri týždne chorá, no zlepšuje sa to, tak dúfam, že ešte niekam zájdem aj ja. A ináč, aj keď si toľko papala je si myslím, že si ti vylyžovala. Ja keď som bola týždeň na lyžovačke a jedla som spústu, myslela som si tiež že bóže ja priberiem a prišla som domov a vždy som mala o 2 kilá menej. 🙂

marika009 - nemáš začo moja, všetko v tejto diete má niejaký význam, takže aj to ovocie

morenka - no to je dobré že ho ešte varí mamka, ale ja musím variť manželovi a to je horšie, lebo keď to pripravujem, tak to je drsné. 😉

hedunecka
18. jan 2009

☹ ☹ ☹ ☹ baby ja som mala dnes rano zase o 1kilo hore ja to nexapem ako je to mozne z coho??sak jej pomaly o polovicu menej jak predtym aj menej casto a baac
boze dufam ze ked to prestanem drzat priberem to vsetko spat za 2dni a este aj navysse
neviem ci by nebolo ozaj lepsie drzat viac krat za den a male mnozstvo
😢

zuza80
18. jan 2009

ahojte dámy,tak včera s odretými ušami,ale zvládla som to.
ja5ka,už som myslela, že si to vzdala a ty si si užívala snehu. aj ja by som si tak išla zalyžovat. no ale teraz s verbou pokračovat v diétke,čo?
hedunecka, to kilo može byt aj tým, že sa ti drží viac vody v tele. namiesto váženia sa skús merat, lepšie je ked idú dole cm.
prajem všetkým úspešný den 😉

miresta
18. jan 2009

hedunecka - a nemáš náhodou kramy? vtedy väčšinou je o kilo viac. No a má pravdu zuza80, že sa skús merať. 😉

hedunecka
18. jan 2009

nemam som v strede cuklu boze ja neviem ci to neni tabletkami berem ix 2mesiac no brusko mam mensie ale nepaci sa mi to

ja5ka
18. jan 2009

neboj hedunecka..boli aj baby co vraveli ze pribrali alebo 2 tyzdne stali n a tej istej vahe a potom sa to samo pohlo ..len sa nedaj znechutit ..tvoje telo si z teba robi srandu, ale dlho nebude 🙂

morenka
18. jan 2009

ahojte kočky ....tak prajem prijemnu nedelu...ja ju mam ovocnu☹ a este k tomu idem dnes na navsstevu k priatelovi...maju oslavi a ja budem na ovoci....vzdy mi to tak vyjde ze ked idem k nemu tak mam ovocny den☹

miresta - mas pravdu...tiez trpim ked pride priatel a zohrievam mu nahodou jest alebo nieco ked je hladny a slinky mam az po zem...je to utrpenie🙂

hedunecka - nevzdavaj sa ...uvidis tie kila pojdu dole len treba fakt trpezlivost...drzime ti palce....

zuza80 - supre ze si zvladla ten ovocny...dobru chut k mesku🙂

hedunecka
18. jan 2009

😀 😀 😀 ja5ka no dufam ze dlho nebude lebo to fakt nexapem pri mojom prezierani je toto stravovanie take ze by mi mali ist iba dole-boze ked si predstavim ako som sa prepxavala zjedla som obed/polievka aj druhe/a hned za tym som si fukla nieco sladke a za xvilu zase nieco a takto cely den a vaha mi stala

juuuj o 12 mam prvu jazdu tak trosku bojim

dnes mam ovocny dnik tak sa zatnem a nezhresim iba ovocie a pistacie

lucxy
18. jan 2009

baby nebojte sa vydrzte,,,,pre mna bolo utrpenie ked som krmila malu 🙂 drzim vam palceky

elise
18. jan 2009

dnes som mala tie osuchy celkom sýte jedlo, inak mne celkom vyhovuje to ovocie doobeda. dnes sme trochu skôr obedovali ale myslým že tých 20 minút nič nenaruší. 😀 😀 😀 večer máme sladké sa vytešujem 😀 😀 😀 😀 zatial pociťujem po týždni že su mi nohavice také povolnejšie 😀

nawal
18. jan 2009

ahojte, dnes mam uhlohyd. den a neviem co jest asi si spravim cestoviny.
Elise ako si robila ten osuch? Inak je zatial stojim so svojou vahou, nic sa nepohlo a ani ziadna zmena 😀 ale to je asi moc skoro nieco odsledovat 😝

elise
18. jan 2009

nawal vymiešala som muku s vodou koreninami-bylinkami a dala som tam lyžičku kečupu a šupla to do truby 😉 je to jednoduché a rýchle

nawal
18. jan 2009

nemas njekde te recept, alebo je v knihe 90 DD? ja som kuchar amater, potrebujem presne kolko coho 😀 😀 😀 😀

elise
18. jan 2009

nawal je to aj v knižke napísané ale ked dáš 150 g hladkej muky a 50 ml vody a zamiešaš zistíš či sa ti cesto lepí ak ano pridáš muku ak je suché tak vodu cesto má byť takévláčne aby si ho mohla rozprestreť na plech - ja mám taký malý pekáčik 😉

nawal
18. jan 2009

dakujem nasla som to v knizke 😉

bystricanka
18. jan 2009

ahojte baby..
môžem sa k vám vtrieť? Ja sa tiež snažím držať 90dnovku. Už druhý týžden. Občas zhreším, ale veľmi málo krát 😅
aj ja mám dnes ovocný....tak baby, čo sa dnes trápite ovocím, dobrú chuť 🙂 ...a myslite na to, že zajtra bude mäsko 😵 😵

morenka
18. jan 2009

bystricanka - vitaj medzi nami....ja som tiez na 16dni...a mam ovocie...je to tazke ale zatial sa mi dari...zatla som sa takze musim vydrzat....pevne nervy prajem na dnesny ovocny dnik🙂