90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nelinka79
8. mar 2010

janka ani ja necvicim a s tým pecivom myslim ze nerobis chybu ani ja ho nejem. ja mam zajtra ovocnickov a normalne mam pocit ze u zase???
aj mne uz pridu moje dni tak som zvedava lebo vtedy som len zrava ale desne.

adrina
8. mar 2010

ja som mala svoje dni minulý tt...a zvládla som to...len by som aj omietku zjedla 😀 😀 😀 😀 😀
už nech je zajtra..tí ovocníčkovia ma trápia riadne..... 😒 😒 😒 😒

janulabj
8. mar 2010

ja som zatial zjedla babán a pomaranč,asi si teraz dám jablčko a k večeru pomelo,už sa tešíím 😀
mne ale robí problém piť tak veľa tekutin,baby kolko denne vypijete vy?

zuzanaca
8. mar 2010

asi 2 - 3 litre 🙂

adrina
8. mar 2010

jooj..ja tiež pijem málo... ☹ ☹ ☹ ☹ nejako mi nalačno nechutí 😀 😀 😀 😀

nelinka79
8. mar 2010

ja mam tiez problemy s pitim teda s vodou 😀 vypijem malo a ked sa donutim tak len beham ...

janulabj
8. mar 2010

fúha,ako som prečítala že 2-3 litre,hneď som sa bola napiť 😀 ale toľko nedám ani náhodou

adrina
8. mar 2010

akurát obedujem..som si dala výživu jablkovú bez cukru 😉 😉 😉 😉 😉

nelinka79
8. mar 2010

normalne som teraz zazila sok ... veduci mne a kleginam doniesol ruze k MDŽ

janulabj
8. mar 2010

nelinka79 tak to je pekné...ruža hm....ešte že nie karafiát 😀 😀 😀 😀
ideme na prechádzku,zbehne čas a nebudem myslieť na jedlo 😀 tak pa

jaakajka
8. mar 2010

tak ja už mám tiež po výdatnom obede - banán, pomaranč a mandarinka 😀 😀 😀 ale zatiaľ sa to dá vydržať....horšie bude asi večer

s pitím mám aj ja problémy...pijem málo a keď si na to dávam pozor tak so viac na wc-ku ako všade inde 😀 😀

môžem si na olovrant dať vlašské orechy?????

adamko05
8. mar 2010

ja sa snažím pit dost... teraz, inak zabudám, ked nedietujem 🙂

ja som mala kapustné fliačiky... mnáááám... pochutili 😝

jaakajka.... no olovrantovat by si nemala, ale ked si dáš iba pár, tak môžeš 😉

jaakajka
8. mar 2010

no veď píšu na olovrant za hrsť semien alebo orechov

mima
8. mar 2010

adamko, ale ved cez vitaminy sa moze aj olovrant aj rozne semena - slnecnica, kesu, arasidy,vlasske .... za 1 PL

ninny
8. mar 2010

adamko, desiatovat a olovrantovať počas vitaminového dňa sa môže 🙂

mima
8. mar 2010

jaakajka , daj si tie orechy, aj ja sa chystam na kesu, ked pridem domov, jasne ze nie cely sacok ale,za hrst...

jaakajka
8. mar 2010

ok a vďaka....idem sa venovať malej už sa naspinkala a možno hodíme aj nejakú vychádzku ešte nech nemyslím na jedlo 😉

tak sa zatiaľ majte

adamko05
8. mar 2010

jooooj, moje, len mne uniklo, aky den má jaakajka.... tak sorryyyyy

lubikaf
8. mar 2010

ahojte, tak ja som sa vratila z vonku, dve hodky som sa s malym prechadzala, aby aspon trochu spal. az ma nohy boleli, ked som dosla domov, a navyse je tam otrasna kosa.
musela som si urobit druhu kavu dnes, lebo sa mi chce hrozne spat, tak dufam, ze ma trochu prebere.
a zatial nie som vobec hladna, a to som uz tri a pol hodiny poobede, dost neobvykle u mna 🙂

ninny
8. mar 2010

baby,
zajtra si chcem spraviť zeleninový šalát so syrom (nemám nejako chuť na mäso) a chcem si naň urobiť taký ľahký dresing z bieleho jogurtu.. môže sa to?
šunka a syr sa nemôžu kombinovať, že?

ejbyk
8. mar 2010

ninny jogurt moze byt k tomu syru ale sunka nie ☹

peterb
8. mar 2010

ahojte
ja dnes 61 den, pomaly idem jest mensie mnozstva viac krat za den, nech si telo zvyka a nepriberie hned, ako skoncim dietu,

inak strasne tie 2 mesiace utiekli, ako dnes si pamatam, ked som mal 4 den a tesil som sa, ze ako som vydrzal
dnes som mal mat spagety, ale nejako som nestihol obed, takze ako keby som mal vodovy den 🙂

uz len par kilometrov a prekrocim 600 km na bicykli, tak aspo nejaka meta, chcel by som sa do konca diety dostat na 1000, a v sobotu prvy vystup, aj ked len taky light - na zaruby, najvyssi vrch malych karpat, tak sa velmi tesim, ze konecne aj iny pohyb ako bike.

zajtra zasa ovocie, uz mam pocit, ze tie dni nejako strasne rychlo idu a niekedy si musim poriadne spomenut, ze kolky den vlastne je

vela sil a odhodlania

ninny
8. mar 2010

ejbyk, myslela som si, diky 😉

peter, krásne si schudol 🙂

mna tak napadlo, nie je to predsa len horšie ked jeme len tri krat denne, nie je lepšie jest 5 krát denne v malých dávkach, ja sice velke davky na obed a veceru nemam, uz sa mi pekne stiahol zaludok, ale vsade sa hovori, ze clovek by mal jest viac krát denne v malych dávkach.. tak si nerobime zle, ked papame takto 😀

jajatop
8. mar 2010

Tak prvý den pomaly úspešne za mnou 😉 ...zatial som vydržala,nezhrešila som 😉 uvidím ako prežijem večer,lebo večer to najviac chutííí 😖 😖 dievčatá,a ked ste moooc večer hladné dáte si nejaké ovocie? aj ked nemáte ovocný deň???

domyyy
8. mar 2010

ahojte 🙂

bubadlo...zajtra máme veru vodu 😅 potom napíš ako to zvládaš 😒 aj ja sa ozvem 😉

jaakajka
8. mar 2010

no tak ja som to nevydržala a dala som si polku rožka teraz večer ☹ a keď vidím syna jesť tak sa veru musím poriadne premáhať 😒

ja som zajtra chcela zjesť ryby lebo máme také ako zavináče len v oleji a k tomu varené vajíčka a zeleninku....to tiež asi ryby a vajcia nemôžem, že?

jankabambulka
8. mar 2010

babenky j asom teraz viac menej zeleninku a mám kilo hore z toho čo išlo dolu !! a nafúknutá som ako čert

misinn
8. mar 2010

ahojteee tak ja mam dalsie kg dole tak sa tesim 😀 😀 😀

jankabambulka
8. mar 2010

super , gratulujem

misinn
8. mar 2010

jankabambulka, vidim ze tebe slo hore...a co si papala?mne to ide nejak pomaly..za cely tyzden len jedno kg dole..to je na nervy..