90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
3. feb 2009

ahojte zenusky,,,,,marika nezufaj a nekonci moja mamina ked ju drzala so mnou minuly rok tak tiez hadam zo 4tyzdne schudla malo potom sa jej pohli dalsie kila,,,,,znicoho nic a myslim si, ze je to o psychike ked budes stale na to mysliet,,,proste rob to pre radost lebo ja si myslim ze ked stale niekto nato mysli tak to proste nejde je to vhlave 🙂

jaja L karnitin je tekuty teda aspon ja mam taky,,,,a vlastne pomaha pri schudnuti pretoze ti doda energiu /co my potrebujeme/ no a potom viacej telo spaluje,,,,,dufam, ze som to dobre vysvetlila 🙂

aniel
3. feb 2009

ahojte dlhšie som tu nebola,stále dole len 3 kilá,ale ide sa ďalej.Idem si vás troška prečítať 😵

zuza80
3. feb 2009

ahojte
ja dnes vodičku,ale strašne ma bolí hlava, asi to bude nízkym tlakom, tak si urobím kafe.som zvedavá ako to zmáknem.
miresta-držím palce

aniel
3. feb 2009

zuzi držím palce 😉

jaja0110
3. feb 2009

lucxy- dakujem 🙂

Tak ja mam dneska ovocny den, som zjedla len banan a ananasovy kompot, ale v hlave mi huci ako na Niagaroch, musela som spravit jeden prehresok ☹ som si dala na obed jeden arabsky chlebik s kyslou kapustou a olivami 🙄 no a do vecera to dufam potiahnem len na jablkach 😝 😝

marika009
3. feb 2009

lucxy-potesila si ma dakujem ti za podporu 🙂

babenky no dnes mi je pod psa mam migrenu a je mi zle. aj to pocasie je hrozne u nas prsi zamracene.asi je to tym tlakom.aj ja mam dnes ovocie a zajtra vodu tak asi to pojde lebo ani dnes mi nechuti vobec jest. kocky drzim palce na vodu 🙂
aniel-aj ja mam dole len 3,5 kg a bola som stoho uz aj nestastna ze to ide nejako pomaly ale kocky ma znova nastartovali tak idem dalej. 😉 p
prijemny den prajem vsetkym a vela energie a sily do dalsich dni 😎 papa

alka875
3. feb 2009

morenka ja som schudla 13 kíl ale niečo som už nabrala späť

zuza80
3. feb 2009

ahojte.tak to mám úspešne za sebou, bola len káva a ináč samá voda.
miresta a ty ako.
kde ste všetky?

aniel
3. feb 2009

alka-pomohol ti v tom aj reduktil alebo to šlo aj bez neho.

ja som to dnes na plnej čiare porušila-hanba mi 🙄

jaja0110
3. feb 2009

babenky na mna nieco lezie, som nachcipana a boli ma hlava ☹ citila som ze dnes potrebujem energiu no ale tych par jablk a pomaranc mi ju nedalo a teraz mi je uuuplne na H.... 😝 aj ked aj ja som mala prehresok 🙄

Ked mam zajtra bielkovinovy a nechcem jest maso- mozem cely den pojedat len syry a zeleninu?? (ak syry, tak vajicko uz asi nie, ze? 😕 )

aniel
3. feb 2009

prečo už nespíš 😉 ,keď si hladná?NEVIEM,ALE JA KEBY SOM MALA CHUŤ TAK SI DáM

jaja0110
3. feb 2009

aniel- mne sa den este len zacina 😅 drobce spia, tak mam relax 😉 uz som dnes mala 1 prehresok, nemozem viac 😒 😒

jaja0110
3. feb 2009

...inak mam hroznu chut na kvasene uhorky az mi sliny tecu 😀 😀

jaja0110
4. feb 2009

...tak uhorkam som odolala sa tesiiiiim 😅 😅 upalujem do postele, lebo mi je mizerne 😒 dobruuu 😔

aniel
4. feb 2009

prečo sa ti tak neskoro začína? 😉

jaja0110
4. feb 2009

aniel- lebo cez den nemam na nic cas, som sama s nasimi dvojkami, manzel v praci a moji aj jeho rodicia s rodinou su od nas 2000 km daleko... 😒 takze ked mi o 21-ej deti zalomia, tak mne vtedy zacina den pre seba 😀 😉

claudinka
4. feb 2009

dnes treti den 😀 neviem sa dockat pizze na obed 😉 vcera som prehresila.. ale vobec mi to nevadi 😝

claudinka
4. feb 2009

docitam vas neskor.. 🙂 ked bude trosku casu

zuza80
4. feb 2009

ahojte.akých tu máme nočných vtákov 🙂
jaja ja by som po takom dni pri dvojičkách padla večer dole hu..
ja mám po vodičke -9kg a už zapnem nohavice čo predtým. som v nich teda naprataná,ale zapnem 😀 , na začiatku som ich netatiahla ani na zadok.

melania85
4. feb 2009

ahojte baby...
tak aj ja by som mala mat dnes prvykrat vodu, ale nevykryvam. Proste to nezvladam. Ked som tuto dietu drzala minuly rok, schudla som 8 kg a popri tom som ju cez vikend nedrzala a bolo aj par prehreskov.
teraz ju cez vikend tiez nedrzim a mam zatial dole 4 kg. Mne by stacilo aj takych 10 - 12 kg.
drzim vam vsetkych palce
zuza80 - to si mala akoze len prvu vodu a 9 kg islo dole?? gratulujem

jaja0110
4. feb 2009

zuzka- uz som sa naucila padat hore hu... 🙂 😉 Inak parada ze -9kg, tak to je super 🙂 🙂 predpokladam ze si nemala este ziadne prehresky, ze? 😉

zuza80
4. feb 2009

mala som, teraz v ovocný,dala som si cestoviny na večeru.videla som v telke ako jedia špagety a musela som si dat,ale tak máličko,na zahnatie chuti.ja ešte chcem dat dole 14kg,tak musím sa zapriet a vydržat, ved už len 60dní 😉
melania dakujem, aj ty to dakážeš,ved už si to raz zmákla,tak to zvládneš aj teraz.držím palce

jaja0110
4. feb 2009

a dnes ked mam bielkovinovy a nejem maso-mozem jest syry s jogurtami? Ci jogurty uz nie? 😕

melania85
4. feb 2009

no ja som zatial s tymi mojimi -4 kg spokojna, keby to islo takto pekne dole aj dalsie dva mesiace, tak by som bola nad mieru spokojna.. ale viem, ze sa to moze aj zastavit... :( ale povedala som si, ze chcem byt v lete pekna a stihla, tak to aj dodrzim...

zuza80
4. feb 2009

jaja tak to neviem, ale ja si dávam aj k masu jogurt do šalátu.ja kojím, tak si to kludne dám.a tým zas tak vela nepokazíš kedže sú to bielkoviny.ty si tuším s váhou na tom docela dobre,tak ja by som si dala.tebe ide hlavne o to bruško, že?
melania aj ja rátam s tým, že sa mi to teraz zastaví,už nemám tolko tuku na sebe, tak už to nebude tak ubúdat, ale vydržím, ved aj ja chcem byt krásna a štíhla 🙂

jaja0110
4. feb 2009

zuzka- no presne o to brusko, niekedy ho mam nafuknute ako balon a dnes rano bolo celkom v pohode, akurat keby tak neprevisala ta ochabnuta koza...ale vsak potesi ak schudnem aj inde, tiez mam motivaciu zapnut jedni rifle, ktore som zapla pred 4 rokmi... 😀 takze mam co robit 😉

gucz
4. feb 2009

ahojte babulky, tak čítam že Vám to krásne ide dolu 🙂 . Teším sa s Vami

aniel
4. feb 2009

gucz a tebe to ide ako?

ja som bola do obeda v pohode aj ráno som si dala steper,ale teraz po obede som si dala čokoládu,ale iba pásik a horkej,som ja ale maškrtnica 😉

morenka
4. feb 2009

ahojte dievcence...prepacte ze sa neozývam ale zacla mi skola a z sa to pomaly kompplikuje a nemam tolko casu travit na pc.....som s toho smutna lebo nemozem s vami kecat ale precitam si vas aspon a nieco napisem ked budem mat cas....

vsetkym chudulkam drzim palceky nech idu kilogrami pekne dole...ja drzim som stale s vami....aj ked boli male prehresky ale nie velmi zavazne tak si myslim ze to vela neurobi🙂

pekny dnik prajem🙂

morenka
4. feb 2009

tak som is vas precitala....

zuza80 - miiiiinus 9 kg???? váááááv....ja odpadnem si dobra klobuk dole fakt...aj ja chceeeeeeem....

drzim palce vsetkym co bojuju v diete...nebojte zvaldneme to....🙂)))))