90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
9. feb 2009

ahojte, ja už si pečiem kapustičku a zemiačiky. nejako bolo cez víkend málo času na počítač,ale držím stále aj ked začínam mat chute.cez ovocný som si dala jedno kuracie stehienko 😠 . váha mi tiež stojí,ale nevadí, ved ono sa to zas pohne smerom dole.bolo to za ten prvý mesiac dost kilov,mám obavy aby sa mi to potom rýchlo nevrátilo, tak mi bude stačit aj 5kg za mesiac.ako píše jaja-kilo za týžden je akurát.a jaja gratulujem k úbytku 😉
miresta snád nebudeš chorá a máš len málo času.

miresta
9. feb 2009

ahojky, mala som v sobotu ten strašný deň, tak som už večer nepozerala na vás a v nedeľu mi vždy chodíme na chatu ku svokrovcom, takže prichádzame večer a to už nezapínam pc.

zuza80 - neboj, je mi už dobre, a po tom vínku mi to aj pomohlo uplne sa mi stiahol žalúdok, nevedela som dať nič do úst. Dnes som už aj cvičila, čo by som ešte nemala po chorobe, ale uvidíme zajtra dúfam, že nebudem mať svalovicu, alebo niečo také. Ja som si posunula trochu dni, lebo sestra drží tiež dietku a tak aby som mala s ňou rovnaké, lebo sa aj často navštevujeme a obedíky máme rovnaké. Takže ja dnes som mala mäsko na grile - panvici a opekanú zeleninku. No a je mi ešte zle, bolo to veľmi fajne, a som tak rýchlo do seba nahádzala, ale určite to prejde, len som zaťažila žalúdok. 😝

morenka
9. feb 2009

ahojte dievcatka...

miresta - som rada ze si uz zdrava....

tak ja mam za sebou kuracinku na zeleninke....som uplne spokojna....po vcerajsom ovoci kto by nebol,nie?🙂
dnes som sa rozhodla zacat cvicit takze dnes na tvrdo....musim schudnut aspon 8kg minimalne a potom uvidime...

zuza80 - aj ja planujem na zajtra zemiacky kapusticku a fazulku zapiect....musim to varit uz dnes kedze zajtra skola a musim mat navarene aby som mohla v skole papkat🙂

pekny dnik vam prajem nech sa vam vsetkym dari...

aniel - nezufaj...a pokracuj....ty to zvladnes....

aniel
9. feb 2009

jesika-inak to držím už skoro mesiac,ale musela som začať odznova a to už asi tretíkrát.Keď to už nepôjde ani teraz,tak asi budem tučná naveky ☹

jesika26
9. feb 2009

aniel-tak ideme teraz do toho, síce som len na prvom dni, ale o šiestej som mala takú krízu od hladu, že sa mi až zahmlievalo 😀 😀 😀 😀 😀 .Ale kedže viem, že to prejde, tak som to vydržala 😝

aniel
9. feb 2009

tak ok, idem na to ako keby som teraz začala 1 deň,ja som celkom v pohode,ale asi preto,že to držím dlhšie.Pred chvíľou som docvičila.Držím palce ,aby si to zvládla lepšie ako ja.Najlepšia inšpirácia je zuza80,táto asi ešte neporušila a ide jej to fakt skvele,ale aj ostatním babám.To asi len ja som taká pažravá 😝 😠

jesika26
9. feb 2009

aniel-ja ked som držala prvý krát, tak som prvých 40 dní nemala ani jeden prehrešok, no neviem či sa mi to podarí.
Pekne sa držia aj ostátne chudulky, len tak dalej a netreba sa hned pre jeden prehrešok vzdat 😉

zuza80
9. feb 2009

aniel,boli už prehrešky, teraz cez ten ovocný to stehienko.ale už som sa spamätala a idem zas na tvrdo.ja už sa neviem dočkat toho elipticalu,ešte ho stále nemajú.keby nemal takú dobrú cenu,tak si idem kúpit inam. cvičit pred telkou sa mi nechce,to ma už nebaví,chce to zmenu.držím vám palce, musíme to dotiahnut do úplného konca. aniel to zvládneš 😉

jaja0110
9. feb 2009

Ahojte babenky, tak mate vsetci bojovu naladu "hor sa do toho" 😀 tak to je pozitivne- my tym pneumatikam ukazeme 😀 😅
Ja som po vcerajsu (cipsy, kola, Milka) pritvrdila a dneska som jedla len ryzu so zeleninou a pijem ako duha, tak som spokojna... 😅
Musim sa aj ja nejako nakopat cvicit, len zatial je to len pri myslienke, taku mi este nehrali aby ma to donutilo zodvihnut zadok... 😀 😝

zuzka- co je to elicpical? 😅 posli ho aj k nam ak ma donuti cvivit... 🙂 🙂

aniel
9. feb 2009

a ty si ho objednávaš z tej stránky?Mne sa zdá,že keď to prerátaš,tak to neni zasa až také lacné 😉

jaja0110-budem sa snažiť a ty tiež.

jaja0110
10. feb 2009

zuzka- ahaaa uz viem co to je...no to nieje nic pre mna, ja potrebujem nieco specialne na pneumatiky 😀 toto je skor na kondicku, regulaciu tlaku a na posilnenie srdiecka.... 😉 ale urcite potesi 😎

idem do hajan kym nevyrabujem chladnicku 😝

tamita
10. feb 2009

Ahoj kočky,
Pokúsila som sa minulý týžden začat,kedže sa odhodlávam už hádam od Nového roku. Začala som v pohode,prvé 3 dni,aj vnútorne som sa naladila 😉 ,ani hladná som nebola a zrazu....-problém!!
Kedže kojím tak-že odsávam MM,najprv O.K.,ale na ten tretí den zrazu o polovicu mlieka menej. Nasadila som si hned aj homeopatika a tvorbu MM,ale nepomohlo. 2 dni som sa trápila,potom som rezignovala na dietu-a to som schudla za tie 3 dni pol kila a hned ako som začala jest normálne,množstvo MM stúplo.
Neviete mi niekto poradit,či je teda vhodná počas kojenia,prípadne s akými úpravami.Aj ked to asi bude dost individuálne.
Vdaka vopred a držím vám palce,nech z vás rýchlo a bezbolestne ubúda 😵 .

jesika26
10. feb 2009

ahoj tamita - pokial viem kočky držali túto diétu aj ked kojili a nemali s tým žiadny problém, ale každý organizmus je iný

No kde ste chudulky???????????????

aniel
10. feb 2009

ahojky-čo dnes papáš ? 😝

tamita-ja ju držím 2krát a ete stále kojím,skús piť čajík hanasaky je to spalovač tukov a pomáha aj pri tvorbe mlieka 😉

jesika26
10. feb 2009

aho aniel- ja som mala na ranajky velku hrušku, na obed mám zeleninové rizoto a na večeru samozrejme polovička a medzi ranajkami a obedom káva s mliekom, aj ked by sa to nemalo, ale mám to odskúšané a vobec to neuškodí, aspon mne nie. Dá sa ti poslat mialom ten Súmrak????prossíííííím 😉 😉

aniel
10. feb 2009

poslala som,ja si spravím asi zemiakove placky a na raňajky mrkvovú šťavu 😉

bystricanka
10. feb 2009

ahojte.
No tak ja mám dnes škroby. Včera som drobcovi varila granadír, tak dnes si z neho dám aj ja. Aspon nemusím vyvárať.

aniel...aj ja by som si dala zemiakovú placku. Aspon jednu...pošleš mi? 😀

jesika26
10. feb 2009

aniel - prosím ta pošli mi do moej ip tvoju mailovú adresu a ja ti pošlem moju,nechcem to písat sem, lebo mne v práci sa nedá písat do ip

zuza80
10. feb 2009

ahojte
tamita,ja kojím a mliečka mám stále dost,ale každé telo je iné,tak ak badáš zmeny, tak si uprav stravu podla seba. skús ten čaj hanasaki, ja ho tiež pijem a večerat do tej šiestej, obmedzit sladké. ja som tak schudla za mesiac 3kilá,ale prišli vianoce a všetko bolo spat.a kedže potrebujem omnoho viac zhodit, tak som skúsila túto dietu a zatial je to o.k. doležité je, aby bolo mliečko.neboj, tie kilá bohužial neújdu,tak možeš začat s dietou aj za pol roka.
ja si dnes spravím pizzu, už sa na nu teším. ešte som nič nejedla, len vypila čaj,tak idem asi na kivi a dalšiu šálku čaju.

aniel
10. feb 2009

jesika-ok

bzstričanka-chytaj 😀 😝

jesika26
10. feb 2009

aniel - tak ako pokračuješ????Ako ti to ide????

bystricanka
10. feb 2009

aniel..díky. Dobrá bola, len trošku málo soli 😀

aniel
10. feb 2009

jesika-dobre a poslala som ti to.

bystričanka-dúfam,že ti stačilo,lebo nezostala ani jedna všetky sa unás zjedli 😉

jaja0110
10. feb 2009

Ahojte babenky, ja som dnes na uhlohydr., mala som zapekane cestovinky s kapustou, a namiesto poobednajsej kavicky som mala kusocek cokoladky 😵 a teraz vecer som mala troska hrozna 😝 no tretie cez deviate, ale vsak zajtra to napravim na ovocnom dni...zase bude hladovka 😝 😉

A ten caj Hanasaky vam pomaha?? Myslite ze to ma nejaky efekt?
Ozaj a orechy sa mozu ked je ovocny den? Alebo kedy sa mozu orechy?

zuza80
10. feb 2009

jaja orechy možeš na ovocný den.ked chceš schudnút, vždy musíš zmenit sposob stravovania,čiže ani samotný čaj ti nepomože schudnút, ked neupravíš jedálniček.mne chutí,ja mám čaje rada,tak ho pijem. spravím z toho vela šálok, tak to nie ja ani tak drahé.
ja som si dala na večeru zmrzlinku a stále mám ešte na niečo chut,ale musím sa ovládat.

aniel
10. feb 2009

ja mám zajtra cestovinku a čajík tiež pijem 😉

jaja0110
10. feb 2009

zuzka- dakujem, ja akurat veceriam tu cokoladku, ale uz ju musim zbalit ☹ ale v mraziaku tiez mame zmrzlinku 😵 no ale idem sa ovladat... 😅 tak zajtra si spravim ovocie s orechami 🙂

ja cajiky moc nemusim, pijem len vodu, ale tak vyskusam co to vyda... 😉

aniel
10. feb 2009

ja mám strašne rada zavárané marhule s orechami aj keď moje deti hovoria ,že to vyzerá strašne,ale ja to zbožňujem 😉

tamita
10. feb 2009

Kočky vdaka za rady,ste zlaté 🙂
Ale ten čaj Hanasaky - to prvý krát počujem 😨 Kde sa to dá kúpit??