90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
21. jan 2013

@zuzu1104 hm. Poznam ten pocit. Ja inak jedavam na veceru v bielkovinovy den mozzarellu s rajcinou troskou soli a cierneho korenia. Mnamka. Na obed je to jednoduchsie lebo mozeme aj vyvar aj krajec chleba len tie vecere. A inak ja si davam 2 jogurty ochutene. 😉 A celkom zasytia. 😀

lucky14
21. jan 2013

Tak kocky ja som mala na obed uzasnu mnamku. Postruhala som dve jablcka aj so supkou a posypala mletou skoricou. Na pancivici som trosku masla spenila pridala nadrobno nasekane oriesky a potom ked boli trosicku zhnednute orestovane pridala som asi lyzicku hnedeho cukru. Potom som to dala na tie jablcka. Mozem len odporucit. 😀

lucky14
21. jan 2013

A este dnes ma napadlo ze na veceru si urobim zeleninovu kasu. Roznu zeleninu uvarim v zeleninovom vyvare a potom rozmixujem a posypem orestovanymi orieskami so stipkou soli. Ak to uvarim potom vam dam vediet ako to chutilo. 😉

jaja29
21. jan 2013

@lucky14 hmhmhm dobry tip na zajtra, diky 😉

dasa0402
21. jan 2013

ahojte dievcata tak dnes mam vitaminky a zajtra ma caka narocny den moja prva voda tak mi drzte palce aby som to zvladla 🙂 som zvedava aky ubytok mi prinesie 😉

melj
21. jan 2013

@lucky14 mňaaaaaaaaaaaaam,tak toto si idem hneď teraz urobiť 😉 už mi slinky tečúúúúúúúúúúúú 😵

melj
21. jan 2013

@lucky14 🙂 kočica počuj,ty si nejak na tie oriešky zaťažená,že??? 😉

lucula73
21. jan 2013

ahojte kočky
dnes som sa odhodlala konečne že začnem tuto dietu.............chcela by som sa opýtať,že koľko sa dá reálne za mesiac schudnúť?mohli by ste mi napísať,koľko ste schudli vy?
viem že ste to tu priebežne písali,ale nemám čas všetko čítať.........
potrebujem motiváciu!!! 😀 .ted aokrem toho,že chceme ísť na dovču a dovted yaspo 15kg musím zhodiť....... 🙂

ďakujem a držím palčeky všetkym vytrvalcom,čo to dodržia 🙂

zuzu1104
21. jan 2013

@lucky14 ten nápad s mozzarelou sa mi veľmi páči, musím si kúpiť. Najhorší bude štvrtok, lebo práve v deň skúšok mi vychádza ovocie, ze jednej strany je to dobré, lebo nemusím myslieť na to, čo budem jesť. Ale zlé je to, že ja keď chcem premýšľať, musím mať tuhú stravu :( Neviem, čo robiť, budem to musieť nejako prežiť. Po skúškach ma ešte potom čaká 4 hodinová cesta domov, to bude fakt horor

zuzu1104
21. jan 2013

@dasa0402 držíííme, bude to super, uvidíš🙂 teda ten úbytok, deň bude trošku náročný, ale treba sa poriadne zamestnať🙂

zuzu1104
21. jan 2013

@lucula73
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
páči sa, tu je tabuľka s našimi úbytkami a myslím, že 15 kg nie je žiadny problém🙂 Ja som za dva mesiace dala dole 10 kg a dve konfekčné veľkosti, ešte by som chcela dať dole 5-7 kg a jednu konfekčnú a budem fakt spokojná🙂

zuzu1104
21. jan 2013

santerra no čo moja, ako ti to ide? Ako sa máš, nejako malo prispievaš?

dasa0402
21. jan 2013

@zuzu1104 dakujem za podporu musim to zvladnut 🙂

lucula73
21. jan 2013

@zuzu1104 ďakujem idem to kuk 😉
ja mám tiež takú predstavu,že aspoň tých 10kg a potom to ešte doladiť 😉 ,do júna ešte čas,len či vydržím 😝

speddy
21. jan 2013

@zuzu1104 keď si držala dietu podľa Mačingovej ako sa ti to pozdávalo, dajú sa táto dieta a jej stravovanie porovnať?

speddy
21. jan 2013

@zuzu1104 ako sa dá zapísať do tej tabuľky

sisab
21. jan 2013

tak vitaminkovy den sa pomaly mina 😀 , na obed som mala zeleninovy salat-cinska kapusta, rajcina, uhorka, mrkva a lyzica olivoveho olej a co som najviac pysna na seba, odolala som kolegovym zakuskom aj syrovemu pecivu 😎 na veceru si ugrilujem baklazan, snad to nevadi, ze som ovocie mala len ranajky a olovrant, ja az tolko sladke nelubim 😨

@lucky14 tu zeleninovu kasu som mala minuly tyzden, ja som to varila s bobkovym listom

@dasa0402 drzim palce na vodovy den

baby ja som si az teraz uvedomila, vy ste tu asi vsetky maminy, len ja nie, tak to klobuk dolu, ved ja mam dost co robit sama so sebou

jaja29
21. jan 2013

@dasa0402 zajtra drzim palce a zelam vela pevnej vole 😎

kacenka1983007
21. jan 2013

@zuzu1104 ahojkaj,na plese bolo super cely deň som mala ovocie a navečer aj v noci sme jedli takže som porušila,a aj včera som musela dojest jednohubky ale zasa som mala bielkoviny takže v pohode,do obeda som mala stále ovocie a dnes som mala zemiaky so šampionom 🙂 ale som si všimla že mám hnačky a žaludok ma bolí ako som porušila 🙂 ale aspoň sa vyčistím 🙂 😀 na plese sme boli do 5 rána som nesedela len ked bola pauza 😀 a vnedelu ma všetko bolkalo 😀

sisab
21. jan 2013

@lucky14 ked mas bielkovinovy den, nemas rada syry, teda okrem mozarelly? jaj, taky fajnovy syrovy tanier s rajcinkami a olivami, hmmm 🙄 toto je to co mi chyba, syry, vinko a olivy 😀

kacenka1983007
21. jan 2013

@lucky14 😉 no jasne,len som sa minule postavila na váhu a jakosi mi tie kilečká neidu dolu ale neidem sa rozčulovať lebo centimetre miznu 😉 takže po vode ak mi to nepojde tak asi 😠 ☹ no neviem

zuzx
21. jan 2013

Ahojte kocky, tiez mam ovocny den takmer za sebou bez porusenia. Este si dam teraz pohar dzusu a som vybavena. Vody som dnes vypila dost a este popijam caj, tesim sa na zajtrajsie bielkoviny. Na obed budem mat v robote zapekane kuracie rezne so syrom a tusim rajcinou, tak sa vytesujem, ze dalsi cyklus za mnou 🙂 A uz len dva ovocne dni a konecne dlhoocakavana voda 🙂

kacenka1983007
21. jan 2013

@ketrinn 😉 ahoj moja,som rada že chceš začať s nami,v utorok čiže zajtra mám Uh. 😀

zuzu1104
21. jan 2013

@speddy Už by som ju nikdy v živote nedržala, tam ješ skoro samú zeleniny a to sa veľmi ťažko dá jesť len to

zuzu1104
21. jan 2013

@kacenka1983007 no tak to je super, fajne ste sa potom zabavili, paráda🙂

ketrinn
21. jan 2013

ok zajtra začinam🙂 rano pomaranč a do pol jednej iba žihlavovy čajik🙂 potom kolienka ostali mi z dnešneho paprikašu:ň len neviem z čim kedže som bola na alergologii a mam alergiu na paradajky papriku ,zemiaky ,zeler,takže neviem este s čim si ich dam:(asi iba osladene medom a skoricou alebo gramkom🙂a navečer dam 2 prince🙂

ketrinn
21. jan 2013

@kacenka1983007 daj link na tu našu tabulku neviem to najst!?

angelika23
21. jan 2013

@zuzu1104 mohla by som sa vám do tej tabulky potom privtrieť aj ja , potom ked budem mať prvý vodový deň za sebou ?

zuzu1104
21. jan 2013

@angelika23 ale samozrejme, veď to je pre všetkých