90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka3
1. feb 2013

@zuzu1104 ja mam dnes ovocie, a ze idem nakuknut na vas ako sa vam dari a ty takato provokacia??? 😎

zoginka
1. feb 2013

Tak bambule, ja mam dnes sacharidy ... urobila som si spagetky, na veceru dam polovicnu porciu, je nutne aj ta cokolada ? Zajtra ovocie , nejak mam z toho dna najvacsi strach...Ako sa Vam dari? 🙂

zuzu1104
1. feb 2013

@zuzka3 prepáč moja, fakt som si to neodpusitla, nechela som provokovať, len sa pochváliť, že sa mi konečne podarilo urobiť normálne buchty na pare, fakt sorry

zuzka3
1. feb 2013

@zuzu1104 😉 v pohodeeee. Vyzeraju super, dala by som si ;)

84monica84
1. feb 2013

Dievcata chcem sa spytat ked robite zeleninove polievky aj ich zahustujete?

zuzu1104
1. feb 2013

@84monica84 ahoj, ja varím zeleninovú polievku väčšinou v ovocné dni a nezahusťuje ju, lebo ani múka, ani krupica, ani pšeno, a ani vločky sa v ten deň nemôžu, ale mohla by si ju uvariť a zahustiť v UH deň

klemberka
1. feb 2013

@zuzu1104 nádherné buchty 😀 už mám zapísaný recept, síce som našla trošku iný a spravím podľa toho, lebo ja nemám rada parené, ale varené, takže zajtra ich robím aj ja 😉

aduss
1. feb 2013

baby..tak dneska zasa bez prehresku, akurat som obedovala o pol 12 a uz o tretej som papala kolac :D mala som nan strasnu chut

sisab
1. feb 2013

ahojte, ja dnes sacharidy, na obed bola vegetarianska pizza, na veceru este neviem co. uz sa tesim pozajtra na vazenie, po dalsom ovocnom dni. dnes som si kupila nove rifle, sice 44 ale fajne uzsi strih, aaaa dokonca sa mi podarilo napratat sa do 42, aj som ich zapla, no este som v nich vyzerala ako hurka 😀 ale ja sa po ne vraaaatim 😝

zuzu1104
1. feb 2013

@klemberka ďakujem 🙂

aduss
1. feb 2013

neviete mi poradit nejake ine cvicenie? po dnesnom cviceni sa ozvali kolena, odcvicila som len 15 minut :( ked ja sa bojim, ze mi zasa koleno rupne, ked mam obidve operovane :(

klemberka
1. feb 2013

@aduss tak potom skús pilates 😉

zuzx
1. feb 2013

Ahojte baby, vcera som zacala treti mesiac a neuverite, ale ja mam pocit ze chudnem z hodiny na hodinu. Normalne mam pocit ze veci su mi od rana volnejsie, ze nejak zo mna ubudlo a to som mala dnes na obed aj na veceru inu bastu 🙂 Som zvedava ci to bude vidiet aj na cislach alebo je to naozaj len pocit.
Dnes som mala na obed aj na veceru varene zemiaky s kukuricou, na obed so zeleninou a na veceru s kecupom ale obrovsku porciu. No nevadi, hlavne ze len povolene kombinacie a ziadne prehresky.

Zajtra chcem robit pizzu s vela cesnakom, kecupom a brokolicou a vecer ideme svokrovcom, tak snad nejaky dobry kolacik budu mat 🙂

miskakyska
1. feb 2013

@lucky14 no čawko kakawko 😀 hlásim sa,že žijem..........som akási osprostená ale na to,že som mala včera vodu,predvčerom vitaminoše som nebola dneska vôbec hladná 😕 😕 takéto stavy by som mohla mať častejšie 🙂 ..........ale,ked na mňa tu zažmurkali tie buchty od
@zuzu1104 veru som sliny zhltala 😠 😠 🙂 ..toto nám tu moja milá také šokové terapie nerob 😉

lucky14
1. feb 2013

@miskakyska ahojky. A vysledky??? Pochval sa nam. 😀

lucky14
1. feb 2013

@aduss ahojky. Moja pilates alebo kalanetika su skvele na tvarovanie postavy. Ale na chudnutie treba aerobne cvicenie moja takze plavanie alebo aspon rychla chodza. Kolena postupne zatazovat. Mozes si kupit tie spevnovace na kolena a tie isto pomozu. 🙂

lucky14
1. feb 2013

@zuzx kedy sa teraz chces odvazit? Radost citat Tvoje spravy!!! Skvele Ti to ide. 😀

lucky14
1. feb 2013

@zuzu1104 ahojky Zuzka. No pudingos uzasny dostala som velke pochvaly. A tie buchty??? No mnam. 😀 Isto skusim niekedy. Inak babenky toto je akoze dieta??? 😀 😀 😀

zuzu1104
1. feb 2013

@miskakyska prepáč moja, už nebudem hehe 🙂 a aj tak to u mňa dnes vyzeralo, celý deň som bola len na buchtách, až som z nich rozkysnutá ako tá buchta 😀

zuzu1104
1. feb 2013

@lucky14 joooj moja tak sa teším, som na Teba veeeeľmi hrdá 🙂 a tiež nemám pocit, že nie je toto diéta keďže som dnes tie buchty žrala ako zmyslov zbavená 😀, ale akože vôbec ma to nehnevá 😀

lucky14
1. feb 2013

@84monica84 ahoj. Nie ja nezahustujem alebo ak tak odoberiem z polievky zmixujem a potom to zmiesat spolu. Urobi to dojem hustejsej polievocky bez zahustovania. 🙂

jaja29
1. feb 2013

Caute baby no normalne sa sem nemam kedy dostat :( no takze po mojom dni obzerstva som si vstupila do svedomia a dva dni uz zasa ficim ako sa patri 🙂 zajtra dam cestovinky a na veceru uz mam upecene mafinky ( dnes som z tazkym srdcom odolala 😎 ) horsie je ze v nedelu robim mm oslavu a mam vitaminy takze pomoooc dufam ze to nejako zvladnem 😝 a v pondelok vodaaa dufam ze bude aspon tie 4 kg dolu.......

jaja29
1. feb 2013

@zuzx jaj moja velka motivacia tak uz aby som mala radsej po druhej vode nech tie kila opadnu 😀

jaja29
1. feb 2013

@zuzu1104 no tie buchticky vyzeraju ako fak ze hami papi 😀 receptik ulozeny, si sikula 😉

ivka2903
1. feb 2013

ahojte kočky, tak ja mám dnes 8.deň za sebou, vitamínový.. zvládla som ho 100%ne, s čím som spokojná.. neodolala som váhe, takže po prvých 8.dňoch mám dole -5kg.. To ma nakoplo, ale neskutočne.. Zajtra ma čaká bielkovinový deň, ešte ani neviem, čo si urobím na obed, lebo som tu zbadala obrázok tých buchiet @zuzu1104 a už teraz mi slina tečie na UH deň.. presne viem, čo si urobím 🙂 Ďakujem za tip 🙂

zarinka9
1. feb 2013

@dnika2 keď začnem, určite sa dopíšem 🙂 je to super motivácia vidieť takto výsledky iných, len mne sa to stále nedarí zvládať, doma nechcem aby vedeli, že chudnem, tak sa to snažím maskovať a preto mám chtiac nechtiac viac prehreškov, ako poctivosti :( no už by bolo načase začať.... keď chcem dať do leta 20kg dole 😅

zuzx
1. feb 2013

@lucky14 neviem este, najskor v pondelok, teda po ovocnom dni, uvidim ako sa budem citit a ci budem mat odvahu. Mam totiz nejaku vnutornu paniku ze kila mi pojdu hore namiesto dole :D

jaja29
2. feb 2013

Dobre ranko kocky postavila som sa na vahu a mam 4 kg dolu som stastnaaaa ide mi to straaaasne pomaly ale predsa 😀 tak ma to povzbudilo ze az 🙂 prajem vam krasny chudnuci dnik 😉

klemberka
2. feb 2013

Ahojte dievčatá, ja mám včerajšie škroby opät úspešne za sebou, dnes budem mať menšie obžerstvo, idem robiť tie buchty 😀 Dám vedieť, ako dopadli 😉 Ale šak zajtra mám vitamínky a čaká ma oslava, takže si to musím nejak vynahradiť deň vopred, nie? 😎 Pekný deň vám všetkým 🙂

zoginka
2. feb 2013

ja mam dnes vitaminky... poradte co papavate