90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

veronkaj
21. aug 2008

dobré ráno kde ste??????

len tak zbežne som čítala dozadu,

pri malých deťoch sa ešte velmi dlho riadne nevyspíte ale stojí to za to ja by som tiež také malé drobčiatko brala

dnes mám aj ja uh a zajtra ovocie, a navyše dnes je asi divný tlak vzduchu no je mi pod psa

ja asi budem držať nie 3 mesiace 90 dňovú ale dlhšie pokial nebudem tam kde sa mi to bude akotak páčiť, dokonalú postavu nebudem mať už nikdy ale aspon aby som bola spokojná

takže tu asi zostanem dosť dlho

janetka
21. aug 2008

ja by som tu tiez bola asi rok, aby som dosiahla super vahu 😉
najhorsie je, ze mi na sobotu vychadza ovocny den a zas ideme na svadbu... tak neviem neviem... potom mam pokracovat ovocnym dnom? ci mam ist dalej akoze ovocny den uz bol 😀

janetka
21. aug 2008

inak uz som taka narocna, ze ked vaha neklesne, tak som nasrata a sak viem, ze kazdy den nemoze klesat.. je blbost sa vazit kazdy den, ale ked ja neodolam rano tej vahe 😉

ananaska
21. aug 2008

ahojte baby
mam ovocny den
hrozu mam z toho, kupila som si aj orechy lieskove a tie sa chystam papkat
mam troska kludu, mala pozera rozpravky a chce na obed palacinky, skoro ma vystrelo ☹ ☹ co uz musim to zvladnut, no nie?

ananaska
21. aug 2008

zacala som pit zitnu kavu celkom mi chuti, len muz na mna pozera ako na sprostu 😀

lenka0005
21. aug 2008

ananaska,aj ja dnes robím palacinky,ale naplánovala som si to tak,aby som si mohla dať aj ja.Dnes mám UH,takže si dám 🙂 😉 🙂

luciap
21. aug 2008

Ahojte baby, tak dnes UH - stastny to den. Dokelu, prave som si spomenula, ze som si nevybrala tortu z mrazaku. Esteze idem na obed domov.

Anaret - nebyvam so starymi rodicmi, byvaju na druhej strane cesty. Kedze nemam pri robote normalnu restauraciu, nemam sa kde stravovat. Oni su na dochodku a varia si, tak som sa rozhodla im prispievat mesacne a chodim k nim na obedy. Je to parada, hlavne, ze varit nemusim. Stara mama skoro infarkt dostala, ked som jej zahlasila, ze ja chcem "specialnu" stravu, ale zatial sme sa vzdy zhodli. Planujeme si tyzden dopredu jedalny listok podla mojich dni a ona tomu prisposobuje stravu pre nich a teraz aj pre moje deti, ktore su u nej, kedze je skolka zavreta. Az teraz, ked aj ja musim varit (cez vikendy) si uvedomujem aka je to pomoc, ked to urobi niekto za mna.

Twins - no super, ze si sa objavila a pozeram, ze mas uz aj fotku 🙂 . Ja sa teraz nevazim uz od pondelka a odvazim sa asi az v sobotu. Aj tak som teraz zduta ako balon.

Ananaska - pri takychto situaciach zistis aku mas silnu volu. Mne prve ovocie vyslo na vylet do Polska. Moj priatel s rodicmi si davali pizzu a ja som sa na nich pozerala. To bol asi najtazsi moment, ale odolala som a aj oni ma pochvalili za vydrz. Teraz sa uz od zaciatku tyzdna divam na to ako vsetci srotuju kolace a tortu z mojich oslav, ale dnes si to vynahradim. Budu sa divat ostatni a ja budem jest 😀 .

Janetka - ved nevyzeras, ze by si tolko potrebovala schudnut, aby si drzala dlhodobo tuto dietu. Chapem, ze na svadbe jest ovocie je asi dost nerealne, tak sa na to vykasli a daj si normalne a potom pokracuj ako keby si mala ovocny den. Dozenies to dalsie dni.

ananaska
21. aug 2008

babulky dakujem za podporu

Luciap - chvalabohu ze muz pride az vecer, najhorsie je ked zacne vyjedat
uvidim ako to dopadne, moja silna vola vsetko zdola 😀
este ze je teplo a ani mi nechuti jest, keby prsalo tak to zjem vsetko co nezje mna 😀

miresta
21. aug 2008

Ahojte babenky, tak vy ste tu toho popísali...........čítať a čítať, ale len tak zbežne som prečítala, mám tu dnes u seba neterku, takže zase neodpočívam, a k tomu som včera dostala černice, tak idem zavárať. Už som si umyla fľaše, tak idem na to.

aniel - to je super, že toľko stiháš, ale ja by som schudla už aj z toľkého vyťaženia, aj keď pohybu mám dosť, ale toľko na hlave určite nie. A že som letný živel, to máš pravdu, tam aspoň nemyslím na jedlo.

gucz - tak ako Laurinka, je už spokojnejšia, niečo som tam prečítala, že ste sa ani veľmi dobre nevyspali, moja je posledné dni neposlušná, ale asi zúbky. Ale v noci mi spinká výborne. od 20tej - do 8 rána. Bez papania v noci, ja sa vyhajam super. Aj cez deň vie spinkať, len teraz nemá svoje dni. Na chate cez víkend spala aj 4 hodiny v kuse potom trochu pohrala napapala a zase spala. Oddýchla som si tam.

luciap, ananaska, miska1984, janetka, lenka 005, a neviem ..........ktorá ešte ste tu nová..........všetky sa držte, veľmi pekne vám to ide, aspoň tie čo už máte 2 týždne za sebo(myslím) .
Nebojte na začiatku je to najhoršie a potom to ide super dole .

Ja mám teraz taký útl, stojím na váhe, ale aj tých 11 čo som dala dole mi pre začiatok stačí. Možno, že si dám prestávku keď skončím 90dňovku a ako twins, pojdem od znova. Aj keď teraz v lete sa to podľa mňa držalo lepšie, v zime už nieje ani toľko ovocia, ani tak teplo.

anaret - ako sa máš? Ako ti to ide?

miresta
21. aug 2008

veronkaj - ako píšeš pri deťoch sú starosti, ale aj veľké radosti, moja mi robí a vykúzli úsmev každý deň, aj keď niekedy je naozaj zlá. A že budeš dlhšie držať tu dietku, tak aj ja som sa rozhodla, lebo tento stravovací systém mi vyhovuje.

Tak baby idem ja teda zavárať a neskôr sa pozriem ako sa vám darí. Pekný deň a do schudnutia.

veronkaj
21. aug 2008

luciap - no ty sa máš, tak takú výpomoc by som občas brala aj ja, moja dcéra tento rok nemôže kvôli výsledkom krvi chodiť na obedy v škole tak budem musieť variť stále

miresta - super že si sa tu objavila, prestávka vo výletoch?? a ako sa má malinká ? v poriadku teda okrem tých zúbkov?

janetka
21. aug 2008

luciap: dakujem, ale aby som spokojna tak dole este 10 kil.. a aby som bola super ako nikdy tak 20 😀
A to s tym varenim mas super, a babka je rada, nenudi sa, niekto jej oceni stravu, lepsie si to nemohla vymysliet... skoda, ze si tak zdaleka 😉 babka by si mohla otvorit minijedalnicku pre nas... vidis, ze okolie Poprad...akurat zajtra ideme do snv na svadbu a berie si svagrova chalana z popradu 😉

miresta: kolko ma mala zubkov? my mame dva dolne 😉

aniel
21. aug 2008

janetka -pokračuj ďalej,nedávaj si ovocný deň v nedelu,to by bolo zbytočné a nevedela by si zachvíľu,ktorý deň držíš.Inak ty si ako ja ,ja som sa tiež vážila každý deň a potom som sa hnevala,že to nejde dolu 😠 😀

miresta- aj môj mužík priniesol černice,tak som z nich spravila lekvár a niečo sme zjedli.Ráno od 7.00 som začala zakiaľ nebolo ,tak teplo.Ešte večer som si to dala rozvariť a ráno som to prepasírovala a za také 2 hodinky som to mala.Ale ma mrzí ,že som dnes nestihla cvičiť.Mala som na návšteve kámošku,bola mi gratulovať,tak som to hneď od obeda zasa pokazila.Noa čo veď aj zajtra je deň.

LUCIAP-dala som si namiesto cestovín halušky,ale nevadí,tie sa mi ydajú diétnejšie ako pizza a je to skoro ako cestovina a tej bryndze som tam mala biedne.Ale už som stihla zjesť aj zmrzku,tak asi mám na dnes odjedené. 😝

miresta a prajem príjemné zaváranie,nech sa ti darí.Ty asi tiež celé leto zaváraš.Inak super ,že ti malá takto prespí,čo bz som ja za to dala.Ja som ju zle naučila,že som ju cez noc kojila a teraz je na mne celú noc pricucnutá.

janetka- aj ja by som sa pripojila k babke luciap.Už som z toho varenia vyšťavená.
moja malá má 13,5 mesiaca a má len dva horné zúbky ,ale zdá sa,že sa jej začína tlačiť očný zub.

gucz
21. aug 2008

ahoj babule.
twins, že si sa aj ozvala 🙂 , pozerám že máš aj fotku, super.

miresta malej je už lepšie, konečne sa jej prerezal šiesty zúbok, dnes som ho objavila, ešte neni celý vonku, ale prerezaný cez ďasno už je. Tak už je kľudnejšia, usmievavá a zlatučká. A to že bola mrzutá chápem, mne sa akurát tlačí zub múdrosti už druhý deň, nejak ma to nebolí moc, ale cítim to a je to nepríjemné. Tak čo potom tie naše malé princezny, keď ešte nechápu, čo sa to s nimi deje. Inak aj ja stojím s váhou, ale ani sa tomu nečudujem, s tými prehreškami čo mávam.... ale už sa mi ani nechce tak prísne držať dietu, teda chcela by som , ale nemám pevnú vôľu. Tiež rozmýšľam, že po skončení tejto 90 -tky si dám ďalšiu, ale medzi nimi si dám asi nejaké 2 týždne prestávku. Vieš chýbajú mi niektoré jedlá. Tak sa potom môžme všetky dohodnúť a držať to zasa spolu na rovnako. To by bolo super
🙂

anaret máš pravdu obe sme Renátky, lemry a ešte aj pizzo maniačky. Konečne som našla svoju spriaznenú dušu 😀

aniel ako sa máte? Ešte stále zaváraš ako o život? Aj ja by som, ale nemám čo. Tento rok sa nám hrušky neurodili, všetky popadali ešte také zakrpatené, takže z mojich zaváracích plánov zišlo. Normálne Ti tie zásoby na zimu aj závidím. Tú robotu okolo toho už menej 😉 . Ja mám spravené len tie džemy (broskyňový a marhuľový) a rozmýšľam nad tým fazuľovolečovým šalátom, ale budem musieť kúpiť papriku, lebo tie u svokrovcov sú nejaké zakrpatené.

aniel
21. aug 2008

gucz aj my máme papriky tento rok zakrpatené, ale ešte musím spraviť tan anklbens,cviklu a možno sa k tomu pridružia ešte nejaké džemy. 😉

janetka
21. aug 2008

baby, ja som raz zavarala broskyne, vsetky sa mi pokazili,t ak som uz aj so zavaranim skoncila 😉 nastastie zavaraju rodicia, tak od nich beriem ... 😉

gucz
21. aug 2008

hmmmm tak Ťa potom prídem vyjesť, keď bude hladomor 😀 😀 😀 😀
To hovorievala babka MM, že musí zavárať, lebo čo keď bude veľký hlad!!!!! ( tak budem jesť aspoň oharky)

janetka
21. aug 2008

ok, tak v nedelu budem mat klasicky bielkovinovy den, to sa bude dat zvladnut ... aj s obedom nikede pocas cestovania do BA

aniel
21. aug 2008

kľudne bude dosť pre každého kto príde k nášmu stolu 😉

janetka
21. aug 2008

no sikulky ste 😉

janetka
21. aug 2008

ja radsej zmrazujem 😀 hrach, cernice, atd

gucz
21. aug 2008

Babulky idem, mám ešte robotu, nakúknem trošku neskôr. papa

janetka
21. aug 2008

troska z ineho rozka : ako ste na tom so zachodovanim? ja idem teraz pri tej diete na zachod tak raz za 3 dni 🙄

gucz
21. aug 2008

hmmm, dobrá otázka, ja denne, niekedy raz za dva dni. Nejak to na mňa nemá vplyv 🙂. Ale už naozaj idem, musím posťahovať fotky do kompu, a tak..., ešte nakúknem

aniel
21. aug 2008

ja som chodila pravidelne,len ako sme sa vrátili z dovolenky je to trocha horšie 😒

luciap
21. aug 2008

Janetka - ja som so zachodovanim v pohode. Vacsinou kazdy den, max. raz za 2, ale to skor vynimocne. Minule ma dokonca prehnalo, ale to kvoli nervom z prababicky. Ja si seba ani neviem predstavit s 20 kg menej. Tych 10-12 bude optimum. Neviem, ci by moju babku nadchla minijedalen, ale ja som si to zariadila super. Keby som si varila sama, tak mam malokedy plnohodnotnu stravu. Vecer sa mi varit nechce a pocas obednajsej prestavky sa to ani stihnut neda.

Aniel - ja som dnes mala pizzu z mrazaku (co som minule nezjedla), spodok sa mi zdal nejaky rozmoceny, neviem preco, ale bolo mi to srdecne jedno, hlavne, ze nieco "normalne" 😀 . Na moj velky udiv, celkom sa tesim na zajtrajsi ovocny den. Mam dobre hrozno (malicke, bez kostok), ak mi ho deti nezosrotuju, tak ho zbastim zajtra ja. Je zaujimave, ako sa mi uz zacina telo ladit na jednotlive dni. Akurat chute prichadzaju vzdy aspon o den skor. No snad sa to raz vyrovna a budem mat vtedy chut na danu vec, ked ju budem moct aj zjest.

Idem rychlo prezliect periny a upratat, nech to mam z krku a nie ako posledne, ked som upratovala 4 dni.

aniel
21. aug 2008

aj ja niekedy zbaštím všetko,len nech je to normálne 🙂

ananaska
21. aug 2008

babulky
tak tie palacinky som ani neoblizla som na seba hrda 😀

luciap
21. aug 2008

Super ananaska, to je dobre. Najtazsie je prekonat sam seba a presvedcit sa o tom, ze ti to za to nestoji. Ja som sa minule rozbehla do kuchyne kvoli kolacu, ale pri chladnicke som urobila otocku k umyvadlu, napustila si vodu a vypila ju. Tiez som sa cudovala, ze som to dokazala.

miresta
21. aug 2008

Ahojte babenky, ste zlaté ako vás tu čítam 🙂 Akú máte pevnú vôľu, ja som mala prvý prehrešok až na niejaký 45 deň, keď si dobre pamätám a po druhej vode, to bolo horšie, ale dá sa.

aniel - tak ano zaváram skoro stále keď som doma, ale mňa to baví. Akurát teraz som skončila, pri 2 maličkých deťúrencoch som to skôr nestihla. Aj keď otravovala ma len neterka, moja spala od deviatej do pol jednej. A to bola hore od osmej. A chúďatko asi drží dietu so mnou. Jedla o pol siedmej a potom až o druhej, ale pije veľa.
Ani ja som necvičila dnes, ale netrápi ma to snažím sa keď to ide. Napríklad včera som cvičila aj s malou, a normálne mám svalovku na bruchu aj na rukách trochu, je to zaberák cvičiť aj s dieťatkom - malé posilovanie.

gucz - tak to je fajn, inač mne keď šli von zuby múdrosti, tak som mala celé napuchnuté ďasná, a to mi vyšli len dole a ešte stále nemám ich celé prerezané a to idú von asi rok. A s tou pizzou sa ti normálne čudujem, ja som si ju dala dvakrát, ale nemôžem je príliš ťažká pre mňa pri tomto stravovaní.

janetka - tak je super že ti má kto zavariť, ja som mamke už zaváram, lebo ona už nevládze.

luciap - aj ja som mala predtým chuť na to čo som mala na druhý deň a v ten deň chuť na niečo úplne iné.

ananaska - si super, že si odolala, ja mám dosť silnú vôľu ale niekedy ma fakt ťahalo si dať niečo dobré. Veľa krát sa mi stalo, že som mala chuť na pašteku, alebo jegurt, a nepodarilo sa mi to otvoriť prvým potiahnutím viečka a tak som si povedala, že to je signál, ako nejesť. Ale keď sa prihodil prehrešok, tak nevadí, prv som bola z toho smutná, ale sme len ľudia, a váha nevystúpila, tak som bola pokojná. 🙂

twins - si zlatá, konečne fotka