90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
20. mar 2010

inak ja tu dietu nemam v mailovej podobe, takze poslat nemozem 😖

domyyy
20. mar 2010

lubikaf...ja som tie papričky tak aj robila 😅 a to sa vraj môže 🙂 😀 no len na troške oleja 🙂 🙂 inak musím sa pochváliť 😅 brat mi hodil pod nos čokoládu a nedotkla som sa jeeeej 😀 😀 teším sa tomu 😵 už len vydržať 😉 a ty si nič nerob z bagety 😉 v škole je to ozaj o hubu 🤐 ja to poznám, keďže som tam furt 😝 🙂

lubikaf
20. mar 2010

tak to si ma potesila, ze sa to tak moze 😉 tak dalsi bielkovinovy den uz viem, co budem jest. aj tak mam papriky plnu chladnicku, tak nech nezhnije 😀

zuzanaca
20. mar 2010

Ahojte víkendáčky 🙂
nadulici...pošli mi cez IP mailovu adresu, pošlem ti knihu.... 😉

Ďakujem za pochvalu. Dnes UH deň - na večeru bol 1 obložený chlebíček a vínko - na oslave ☹ , čo už..... 😒
Zajtra ovocie, spláchnem to 😀 😝 😵
Ešte pekný večer 🙂

nadulici
21. mar 2010

zuzi, poslala som ti tu adresu...dik... 😵

lubikaf
21. mar 2010

ahojte baby, co si dnes varite? ja si spravim nejake cestoviny, mam doma rajcinovu omacku a dam do toho este nejaku zeleninu. a na vecer mam odlozene take slane pecivo, co som robila vcera pre navstevu a zopar kuskov zostalo 🙂

nadulici
21. mar 2010

zuzi dakujem 😉

zuzanaca
21. mar 2010

ahojte
nadulici...rado sa stalo 🙂

ja ani nejdem pisat, co vsetko som dnes jedla, des a hroza 😠
Od zajtra na 100%! 😉
Pekný večer. PA 🙂

matynuska
22. mar 2010

lidicky, ja som v tom pomerne nova. Dodrzujem 2 tyzdne a ani gram dole, ani milimetrik. Shresila som asi tak 1 aj to kvoli hladu a len celozrnnym chlebom, viac nie. Aj to len velmo malicko. Nepustim ale dietu ani za svet. Odhodlana som riadne. Ale je to OK? Poradte, vy sa v tom vyznate. Dokedy je normalne nechudnuut? Nechcem prist o motyvaciu.

zuzanaca
22. mar 2010

vitaj maty 🙂 ....neviem, prečo nechudneš ☹ , ale nevzdávaj sa! 😉

baby, kde ste? 😕

lubikaf
22. mar 2010

matynuska mozno tvojmu organizmu iba dlhsie trva, kym sa nastartuje. a baby tu hovorili aj take, ze niekto schudne vela na zaciatku diety, niekto na konci. mozno je to aj tvoj pripad. v kazdom pripade to nevzdavaj, uvidis ze sa to urcite rozbehne.

tak ja mam dnes vodu, brrrr, zatial som hladna neni, ale pojdem si za chvilu dat kavu, bez nej neprezijem, som nevyspata, malemu idu asi zuby alebo co, v noci nechcel vobec spat. no otras. takze ta kava je jedina moja zachrana v dnesny den. no a este slniecko a pocit, ze konecne je vonku krasne. takze ked na mna pride vlci hlad, supnem maleho do kocika a pojdeme sa niekam prejst 😉

zuzanaca
22. mar 2010

lubi...držkaj sa! 🙂

lubikaf
22. mar 2010

dik zuzi, no musim ist, treba aj nieco robit a chcem ist za chvilu von, tak ja sa stavim zase vecer sa pochvalit, ako som to dnes prezila 😉 a dufam ze sa tu ta debata aj trochu rozbehne, lebo je to tu trochu mrtve 😒

jankabambulka
22. mar 2010

babenky ja som včera mala mať škroby ale akosi mali sme oslavy -a bol tatarák, .... a neodolala som a ráno na váhe o pol kila menej 😀DD tak v čom to je??? ale dnes na obed som sa nie najedla ale dož..... ale cestovín a to môže byť tak snáď mi to telo odpustí-veď som nejedla inús kupinu ako som mala a príjme aj také množstvo -veď už bude len večera -ZMRZKA moja milovanááá 😵 😵

ninny
22. mar 2010

jankabambulka, na cestoviny pozor sú veľmi energetické, obsahujú totiž veľa sacharidov 😀

ninny
22. mar 2010

dnes na prechádzke, po ceste sme kúpili aj novu čiapku 🙂

ninny
22. mar 2010

jaaaj sorry, to nemalo ísť sem 😀

jankabambulka
22. mar 2010

ninny - júúj super fotky 😵 😵 😵 😵
to vážne cestoviny nie je sú moc dobréééé - jejdannenky- zasa prúser

lubikaf
22. mar 2010

ninny neva, my si radi pozrieme fotky takeho pekneho babatka 😉 😉

tak ja dnes voda, celkom sa dalo, mala som okrem vody len dve salky kefiru, a bola som u kamosky a ta vytiahla take keksiky, tak som si dala 3 kusky, ale to len take malinke 😉 cize voda nebola cistou vodou, ale aj tak som so sebou spokojna 😉 a uz sa tesim na zajtra, spravim si papriku plnenu syrom, mnamko.

janka ja cestoviny tiez hroooosne lubim, ale je pravda, ze su strasne kaloricke, tak si robim len 120g za surova - toto mnozstvo je dovolene v knihe 😉

zuzanaca
22. mar 2010

ahojte,
tak si aj ja na zajtra odvazim cestoviny, budú s omáčkou, som zvedava, kolko je to 120g, dufam, že nebudem hladovat 😀

ninny....super, čo tá nova verzia konika dokaze.....fotky pre spestrenie.....malý je zlatý, nechceš sem hodiť aj svoje fotky? 😉 🙂

lubi....si šikuľka, zajtra hoď výsledky! 🙂

mima, kde si? Už si to vzdala? 😕
pekný večer

ninny
22. mar 2010

ďakujem babule, ste zlaté 😉

mna vidno v albume pri malom 😀 to stačí 😝

peterb
22. mar 2010

ahojte,
v poslednej dobe som tu nebol, ale vidim, ze sa tu stale zije,
tak ja este 15 dni do konca, dole viac ako 14 kil, skoro 800 km na bicykli,

co sa tyka cestovin, nikdy som si nedaval podla vahy, ale podla hladu a casto podobnu porciu aj na veceru.

Na jednej strane sa tesim na koniec, na druhej strane, chcem si nechat niektore zvyky - zeleninovy salat na veceru, obmedzit pecivo, aspon raz za tyzden len zeleninovy den, nejest po 19:00 a podobne. Ak zostane aj pohyb, tak by sa to malo snad udrzat.

Uz mi ani nepride, ze dietujem, tak som si na to zvykol, ze uz ani nepremyslam, co by som jedol, napada ma to automaticky. Ale vemi sa tesim na vino a specialne tento rocnik bude velmi dobry, takze hned budu nejake ochutnavky u vinarov 🙂

tak vela kil dole...

jankabambulka
23. mar 2010

babenky to o tých cestovinách som ani len nechyrovala. myslela som , že oni sú ok aj veľké množstvo. božinku, no nič už nenarobím , zapísané na chadničke 120g s surovom stave.
ja som išla dolu od začiatku len 4kg (začala som 4.3.2010)

mima
23. mar 2010

ahojte, zuzanaca nie este som to nevzdala, teda aspon nie celkom, cez vikend som sice porusila, dala som si dva bielkovinove za sebou, ale teraz pokracujem, len ta moja vaha ma s...e, stale sa nechce pohnut, akokeby sa zasekla 😖, tak som stale z toho taka mimo, aj sa snazim, na 90% urcite, a ono furt nic, no neviem dokedy ma to este bude drzat ☹ ......aj tak si myslim, pokial ma clovek sklon k tomu priberat, tak ak sa nam podari schudnut, treba sa uz kontrolovat stale, cize treba zmenit stravovacie navyky

lubikaf
23. mar 2010

ahojte, no zuzi u mna tie vysledky teda nie su nic moc, len zopar cm, ale ved velmi dobre viem preco...ked viac jem ako dietujem. no ale trochu som sa zmensila od poslednej vody 😀:

váha: - 2 kg
pás: -3 cm
boky: -3 cm
hrudník: -2 cm
stehná: -2 cm

Len neviem, kolko je to celkovo od zaciatku diety, lebo ja som sa nemerala na zaciatku, iba vazila, a celkovo som schudla 4 kg.

Inak k tym cestovinam - mne tych 120 celkom staci, ale iba na obed, keby si ich mam dat aj na veceru, tak by som si musela uvarid dalsie 😉

ninny
23. mar 2010

jankabambulka, veď to je krásne číslo - 4 kila za necelých 20 dní 😉

jankabambulka
23. mar 2010

len keby som sa neprejedala a nemala každú chvíľu prehrešok (napr. nedeľa škroby a poobede si dám tatarák, mäská,.... ) bolo by to určite lepšie. ono ke´d má človek hodne navrch tak ide čosi dolu.... a taktiež jem mnoho akosi si neviem zvyknúť na menšie porcie, teda na začiatku to bolo ok ale teraz zasa mávam porcie ako keby sme boli dve jany

ninny
23. mar 2010

mne praveže zo začiatku vadili malé porcie, síce ja som nikdy nejedla veľké porcie, ale neboli zase ani mini 😀 no ale postupne sa mi stiahol žalúdok takže teraz keď zjem jeden krajec celozrneho chleba, tak už nič viac nevládzem 😀

zuzanaca
23. mar 2010

lubikaf....pekne si dala dole 🙂 , aj ja asi tolko cm za druhy mesiac, ako ty 😉

peterb....teba nikto z nás nezdolá 😔 😀 Si super! A to si si nedal počas tých pomaly 80 dní ani 1 pohár vínka, čo ľúbiš? 😵

ninny....a ty držíš ďalej 90 dňovku, či si presedlala na niečo iné?

janka, mima, držte sa, aj s prehreškami to ide, len treba ist dalej...... 😉

A nakoniec JA 😀 - dnes cestovinky (nevážila som) s cesnakom, pretlakom, kečupom, oreganom,....chutili 😎

adrina
23. mar 2010

ahojte....tak ja dnes 23.deň.....a moje čísla sa zmenili , váha -5kg, pás -5cm a boky-2cm 😵 😵 😵 😵 😵 ešte 2xtoľko a som spokojná 😀 😀 😀 😀 😀
ja dnes cestovinky 😉 😉