90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

domyyy
28. mar 2010

ahojte kočky.... nestíham Vás 😅 ja len toľko, že mám už posledný mesiac diéty za nejaký týždeň alebo dva 😅 ani neviem-by som mala končiť 😉 no nehrozí, od poslednej vody sa u mňa nedá hovoriť o diéte.... musím sa zas nakopnúť, tak snáď to od zajtra pôjde 🙂 🙂 teraz som totálne OFF predávam a teda len hlúposti jem aby som mala energiu 😝 je to tam o hubu 😝

držím Vám palce!! 😵

andrea12737
28. mar 2010

Ahojte.
ja sa hlasim ze mam uz aj skrobovy den za sebou-uspesne. dnes mam uh den, tesim sa, zajtra bude vitaminovy, ten bude moj najoblubenejsi.. inak ten vodovy, ste si davali ako? len raz do mesiaca? alebo pernamentne kazdy piaty den?vdaka za info. 😉
prijemny zvysok vikendu zelam.

cokomilka
28. mar 2010

ahojte dnes bielkoviny,,som celkom štastná,zatial sa držím 😉 bez prehreškou,no dúfam,že to takbude aj nadalej,pekný dník prajem

natsa
28. mar 2010

ja mám dnes moj prvý den tak mám bielkoviny.Mala som kapustový šalát z kys.smotanu.Aj som robila rezne ale tie som nejedla zatial uspešne odolávam.4o nemá nikto du II 90 dnovku?Ja som našla včera na internete I aj ju mám ztiahnutu ale ved mám aj knihu.II som nikde nenašla.

domyyy
28. mar 2010

kočky ktoré ste začali, tak Vám prajem veľa síl!! 😵 je to supeeer diétka 😵

natsa
28. mar 2010

Andrejka vodový je každý 29 den

jankabambulka
29. mar 2010

no baby ja to flákam jak sa patrí 🙂) odkedy beriem lieky na krv a injekcie tak ja som žraváááááá a o diete sa už asi ani nedá hovoriť 😠 😖 😔

lubikaf
29. mar 2010

ahojte, tak ja som si dnes dala klasicke ranajky, zemlu so syrom, so zeleninou a s pazitkou, mnaaam taka bola dobra, ale ako som povedala, u mojej mamy sa neda chudnut, takze budem si musiet davat velky pozor na to co jem, aby som nepribrala. no ale som rozhodnuta po velkej noci zacat znova a uz poctivo, pojdem nakupit veeela ovocia a zeleninky a zas si budem vyvarat podla dietky. lebo veru citila som sa ovela lepsie ako ked jem vsetko mozne.
tak sa majte zatial 😉

zuzanaca
29. mar 2010

Ahojte po dlhšom čase 🙂
natsa....ja mám dvojku - hod mi do IP tvoju mailovu adresku 😉

cokomilka....vitaj...... ty miluješ čokoládu, že máš taký nick? 😕 Veľa zdaru v chudnutí 🙂

janka, lubi.....aj ja som to celý víkend flákala....mali sme oslavy, no necítila som sa dobre taká prejedená 😝 , už som sa tešila na pondelkový diétny režim.. 😀
Ja by som už o nejaký ten piatok mala končit dietku, no ja už ani neviem ináč sa stravovat, ako takto 😀 Ja by som chcela sa takto stravovať aj ďalej samozrejme s prehreškami a bez vodových dní, stačia sem tam ovocné 😀 aspoň do konca leta by som chcela vydržať..... 😉

zuzanaca
29. mar 2010

no a dnes som si po víkende naordinovala ovocný deň 😉 😀

andrea....aj ty máš dnes ovocný, nie? Ako zvládaš ten svoj prvý? 😉

natsa
29. mar 2010

Ahojte Chudnuce.Tak ja mám dneš škroby.Spravila som si zem.placky zo zem.škrobom.bez vajec a muky.Celkom mi to chutí.Aj som čosi dnes pocvičila.Už sa teším na melony tie milujem.Rátam len mesiace kedy už budu v opbchode.

zuzanaca
29. mar 2010

natsa.....máš to na maili 😉 Special for you som to zrátala......dnes mám 70. deň, ešte 20 dní a začínam s dvojkou 😀 😵

cokomilka
29. mar 2010

Ahojte, zuzanaca ďakujem za privítanie..........áno mám rada čokoládu Milku,iné sladkosti ani zákusky nemusím,ale Milka je moja,mnam......dnes škroby-mala som lečo so zemiakmi,ale nezostalo mi na večeru,môžem si dat niečo iné alebo si mám spravit to čo na obed?A ešte otázka,ako si robíte nálevy na šaláty,mám na mysli či dávate namiesto cukru sladidlo alebo bez

andrea12737
29. mar 2010

Ahojte kocky,
zuzka-ano mam dnes ovocny den, mam za sebou jednu mandarinku a jeden banan, a tak o hodinku si pojdem dat jahodky a na veceru si dam asi zasa banan. zvladam to dobre-teraz uz.. v prvy B den som urobila prehresok,bola som velmi hladna a nepripravena na den,plus mi muz zjedol nechtiac maso tak som si dala iba mrkvu na veceru (na obed som mala iba masko s mrkvou),tak som si dalarohlik so syrom 😔 ten som jedla o 21:30 fakt som bola velmi hladna 😖 tak som sa v sobotu doobedu vrhla na nakupy a uz som mala plnohodnotnu stravu k prislusnemu dnu 😉 inak vaha mi ukazuje -0,5kg 😎 ... pre porovnanie,moja vyska je 164,vaha 63kg(vazila som sa v piatok rano) dnes 62,5kg 😵

zuzanaca
29. mar 2010

Aj ja lubim melony, huráááááá v lete si ich dáááááme 😀

Ja som už dost hladna no nedám si, po víkende mám čo páliť! 😝 😀

zuzanaca
29. mar 2010

andrea...v ovocný deň možeš papat každe dve hodiny - samozrejme len ovocie a zeleninu a nezabudni vela piť! Ja poslednú dobu pijem vodu s citrónom, mňam 😀
Na prehrešky rýchlo zabudni a ideš ďalej, pekne ti to ide, už máš aj výsledky, SUPER! 🙂

zuzanaca
29. mar 2010

cokomilka......najlepšie by bolo, ak by si jedla to iste, čo na obed v polovičnom množstve, no nevadí, ak si dáš niečo iné z tej skupiny jedál, čo môžeš v ten deň.....aká dlhá a poučná veta 😝 😀 😀 😀

cokomilka
29. mar 2010

zuzanaca.....ďakujem za odpoved,ešte sa chcem spýtat,či obed musí byt o 12,alebo je jedno kedy sa obeduje.......a či sa musí jest za tie 4/3 hodiny,alebo aj neskôr,,,,,ja napríklad obedujem,ked prídu deti zo školy okolo 13 a potom večeriam až o 18-môže to tak byť? 😒

natsa
29. mar 2010

Milka ako je napísane v knihe prímaci den je od 12 tej do 20 hod,tak to rešpektuj.Ked máš bielkovinový den tak za 4 hod.ja to robím tak že sa naobedujem o 13 a potom niečo pred 20hod aby som nezostala hladná večer.
šalát si robím bez nalevu.Použijem morsku sol ,troška oliv oleja a cit.štavu.je to výborné šalát si pustí svoju štavu mne tam cukor nechýba.Pridám ešte korenie na šalát kde su rozne bylinky.

cokomilka
29. mar 2010

OK
ďakujem 😀

saraja
30. mar 2010

ahojte, tak ja som po prvej vode 🙂 , na zaciatku diety som si myslela, ze sa k vode ani nedostanem a musim povedat, ze to nebol az taky problem 😉 Dnes mam menej o 7 kg a o 10 cm v pase 🙂 😉 😀 🙂 🙂 🙂 uz moze prist leto 😀

cokomilka
30. mar 2010

ahojte..saraja...gratulujem a ticho závidím už aby somaj ja tam bola aj s takým ubytkom váhy,by to bolo super,,,,,,,,,ja dnes UH zatial bez prehreškousnád to vydržím 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

zuzanaca
30. mar 2010

ahojte dievčence 🙂
ja dnes bielkoviny, napapaná, tak ani na dietu nepomyslim a zanedbavam vás.............. 😀

saraja....veľká gratulácia 🙂 , ja mám taký istý úbytok na váhe - 7kg, no za dva mesiace. 😒 🙂

mima
30. mar 2010

ahojte, tak ja som tu dlhsie nebola, presla som na zdrave stravovanie 5-6x za den a vela vody, od min.stredy dodnes mam -1kg dole, v 90-dnovke som mala za 20 dni - 2kg, cize spolu za mesiac mam -3 kg, potesi, ale ocakavala som viac, lebo aj cvicim a ked som 90-dnovku drzala 1x, tak som schudla 1.mesiac 7kg... no co ale pokracujem dalej 😒 toto mi vyhovuje viac aj ked sa tu vela vody pije, kazdu hodku 2 dc vody a kazde 3 hod.jem, cize stale cosi do seba, na mna az privela, ale treba dodrziavat casy.....inak merala som sa az min.tyzden, takze som zvedava ako sa aj u mna a ci vobec pohnu tie navyse cm 😖

saraja...pekny ubytok, hlavne ten v pase 😲

......tak sa drzme, leto je za dverami.......

zuzanaca
30. mar 2010

Ahoj Mimuš 😉
Som rada, že sa ti váha pohla (samozrejme smerom nadol 😀 ) a že ti to zdravé stravovanie tak vyhovuje. 😉
Drž sa! A príď sa pochválit zas! 🙂

mima
30. mar 2010

dakujem, no neprestavam sa snazit, aj ked teda Velka noc asi bude zaberacka pre nas , ci ?.........a ty ako, ako bojujes ? 😠

zuzanaca
30. mar 2010

mima.....ja som mala cez víkend napchávačku 😝 , pondelok ovocný deň a som na tom na váhe lepšie, ako som bola pred víkendom 😀 .......tak to poriešim aj na sviatky - napchám sa a potom zas nabehnem na dietu 😀 😵 😵 😵
Mňa tá diéta baví 😉

mima
30. mar 2010

zuz......no hlavne, ze nejdes hore s vahou 😀 a si este aj k tomu dobre napapana 😉

cokomilka
30. mar 2010

ahojte.......uf mám za sebou tortu,,,no vôbec mi to nechutilo,nabudúce si dám asi pizzu,,,,,,,som nejaká chorá,aj teplotu mám ,musela som aj cvičenie odložiť,čo ma najviac štve 😠 .......zajtra ovocný,kto má zajtra ovocný? Asi si spravím zapečené jablká,no uvidím ,ako sa budem cítiť