90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

agika1982
22. sep 2010

@lulupopo dobry napad s tym jedalnickom....

kocky, ale nas teda bude, normalne sa tesim na pondelok...
@miki060707 my ideme zase spolu?? heh som si myslela, ze sa pridas...
@magimary tie taniere vyzerali skvele....

clostilka
22. sep 2010

@juli71 plecia prsia a horná časť brucha (žalúdok) a trocha zadok 😉 😀

agika1982
23. sep 2010

Ahojte kocky... tak ja som odvcera rozhodnuta drzat dietu viac ako nikdy predtym.... 😀 😀 😀 😀 😀 bola som vcera v tescu, reku idem si kupit rifle....dosla som do jedneho, kde robi Lubkova sesternica, a ta mi vravi...agi len tie rifle ti asi nebudu bo najvecsie cislo je 31. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .ked som ich videla, jaaaj jasne ze nebudu,,, dole uzke, cez stehna nenatiahnem a pas tiez maly....dosli sme do dalsieho obchodu, zas nic...a takto to slo dokola...az v jednom mali...su to skor asi tehotenske bo od pasu hore je kusok elastanu...ale natiahla som....sice vyzeram v nich ako bomba, ale bohuzial, ja nemam co na seba....musela som ich kupit, kedze boli jedine, co obleciem...akoze celu cestu z tesca som rozmyslala nad sebou... a som totalne najtotalnejsie rozhodnuta vydrzat....len kocky, keby ste niektora ako napr. magimari, co sa normalne vzila do receptov, keby si sem moja hodila nieco , co budes papat-...nech sa mozem riadit podla niekopho....lebo v tej mojej gebuli uz nie su napady...a pre seba musim zvlast nieco robit a pre draheho zase zvlast....takto by som to urcite zvladla...a hlavne ma nesmierne tesi, ze ideme na to tolke, ze nas je tak velmi vela....to sa bude velmi dobre chudnut... dneska som sa vazila, som si myslela ze po vcerajsich haluskach a dvoch fit tycikach v jogurtovej cokolade, zuas priberiem, ale ked som bola na nervy....dala som si a basta...a dneska, rucicka na vahe sa neposunula vyssie....takze velka ulava...velkaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

juli71
23. sep 2010

@agika1982 ja som pribrala od jula 3kila , povies si , ze to nie je vela , ale nohavice ani jedny nezapnem kupila som si siroke a som s toho kazde rano na nervy co na seba a to tobim na sekretariate tak si vies predstavit kolko mam peknych veci a stoja mi aj ja som sa rozhodla ze to musim dat dole ako tak pozeram tak nas je fakt vela musime si drzat palce a silnu odhodlanost

st2
23. sep 2010

@juli71
@agika1982 aj ja som veru pevne rozhodnuta, ja som pribrala od maja 10 kg, a to je dost, ale prestala som fajcit tak to hadzem vsetko na to, ale nadisiel ten cas ze to musi ist dole a ja viem ze aj pojde

agika1982
23. sep 2010

@st2 ja som prestala fajcit ako som otehotnela a pribrala 30 kil...nieco som zhodila a nieco nie

st2
23. sep 2010

@agika1982 tak ale ty si pribrala rovno aj s tehotenstvom, takze to mna este caka, a to potom tu rucicku na vahe uz vidiet nechcem,

agika1982
23. sep 2010

@st2 nooo ja som mala desne chute hehe....

eyya
23. sep 2010

dobre dievcata mam knihu naskenovanu a mozem vam posielat recepty na mail ( napr ven vopred alebo ako si poviete ) 😉 takze kto chce supsup do IP mail adresu 😉

soso
23. sep 2010

idem s vami od pondelka, mozem? uz som aj zacala, ale naostro pojdem s vami, nech ma tahate pekne🙂
pekny den

agika1982
23. sep 2010

@soso jasne pod...fuuuu to sa bude lahko chudnut

st2
23. sep 2010

@soso jasnacka ze ano, a ked si zacala uz tak ako dlho uz tahas

marianca
23. sep 2010

čafte modelky 😉
@agika1982 neboj pôjde to, hlavne sa treba nasrať a keď nič neoblečieš, už aj to je dosť dobrá motivácia 😉 budeme sa povzbudzovať 🙂
inak mne môj manželíček schudol už 12 cm v páse za nejakých 45 dní.....je to na ňom strašne vidieť a oblečie veci čo naposledy obliekol pred svadbou čo je 8 rokov dozadu, takže je spokojný a aj sa lepšejšie cíti....a to ani nebol nejaký tlstý, takže to ide.
U mňa to nie je až také badateľné, ale tiež to dosť cítim na nohaviciacha a tak.....
A som zvedavá ako to pôjde ked nás bude toľko. ja som prvýkrát začínala sama, ale takto to bude lepšie.
Takže v pondelok ráno nástup na net a nežrať osoby 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

juli71
23. sep 2010

@marianca a aku mas dietu mne odporucili z mimibazaru 90 dnovu

marianca
23. sep 2010

@juli71 no jasnačka, že 90-dňovka. Ja som po nej ako po jedinej diéte čo to schudla a hlavne vydržala, lebo u mňa diéty končili prvým hladom.....ale toto sa dá vydržať aj mne 😉

zuziq
23. sep 2010

tak ja momentalne zacinam 4.tyzden dietovania. 90dnovku som drzala pred tym nez som otehotnela a schudla som pekne, akurat ze pocas tehu som pribrala veeelmi vela, tak to teraz musim davat dole. Ja ale nedodrziavam cyklus 4 dni, den si urcim podla toho, na co mam chut. Vaic preferujem bielkovinove dni, nejem vobec pecivo, cestoviny a zemiaky malicko, skor ryzu. Bielkoviny su pri diete velmi dolezite a chudne sa s nimi rychlejsie 😉 Co sa tyka varenia, prisposobujem to tak, aby som manzelovi nemusela velmi varit zvlast. Napr. dnes som robila masko na kyslej kapuste pecene v remoske - strasne to mam rada. Na zajtra mam v pace kuracie masko s jogurtovom dresingu a urobim ho na grilovacej panvici s kapustovym salatom. Na cestoviny je vyborna omacka so sapmionov, cesnaku, paradajkoveho pretlaku a korenia. Je toho vela, co sa da vytvorit, ja sa jedalnickom z knihy len isnpirujem ale skor si prisposobujem to co mam rada tak, akoby to splnalo pravidla diety 😉

eyya
23. sep 2010

@zuziq a ako ti ide chudnutie ? a kojis este?

agika1982
23. sep 2010

@marianca no sak to, som sa totalne nasrala....v pondelok tu budem aj prva hehe.....

zuziq
23. sep 2010

@eyya zial nekojim uz od 3.mesiacov, to by som asi nevedela drzat dietu, resp. by to bolo riadne tazke s tym jedenim... a zatial mam dole 6kg za tri tyzdne ( keby nie sme tyzden u svokrvocov, bolo by to aj viac asi 😀 )
A zasadne doma nemam ziadne sladkosti, ani nic "navyse" v chladnicke... MM kupim kazdy den pecivo v ramci prechadzky a nieco na ranajky, veceru ma varenu, takze okrem jogurtov, zeleniny a ovocia je nasa chladnicka prazdna 😀 a paradne to funguje, pretoze ked na mna pride kriza, proste nemam nic nepovolene, co by som mohla zjest 😀

jankabambulka
23. sep 2010

@st2 prsím ťa aká je to segedínska polievka ??? klasika segedín??? ale to môže byť ako šroby?
inak ja mám dnes uhľáče - udusila som šampiony (v tesku mimochodom za skvelú cenu 1,50€/Kg) spolu s rajčinou a dala na šagetky betky a mňááááám, len málo bolo asi

st2
23. sep 2010

@jankabambulka no segedinska poliveka tak tam pisu je v podsate kapustova polievka taka lahka a jednoducha a chutna, nie ako klasicky segedin lebo tam ide aj smotana, ale vecer tu mozem prepisat recept, ale ked som mavala tu polievku tak po tej som bol avzdy hladnaaaaa

juli71
23. sep 2010

@zuziq a meso na kyslej mozes

zuziq
23. sep 2010

@juli71 a preco by si nemohla? ved to je vbielkovina a kysla kapusta ( zelenina) nic ine 😕

eyya
23. sep 2010

co poviete na parok ? bielkovina al. uhlohydrat ? 😀 😀 😀

st2
23. sep 2010

@eyya co ja vieeeeeeeeeem, ale parok by som si nedavala veru v diete, ale ked skor bielko nie akoze je tam maso

eyya
23. sep 2010

ved prave ze akoze toho masa tam moc neni ja len ze ich mam kopu v mrazaku 😀 ...ale nebojim ma ich kto spapat 🙂

duja
23. sep 2010

Ahojky ja som sa vcera rano vazila po 16 dnoch diety.Schudla som 5,4 kg.Ale samozrejme s prehreskami..POkracujem dalej davam si na prehresky pozor a ozvem sa po prvej vode 🙂.Dnes mam zemiacky so zeleninkou 🙂
Prajem rychle zhodene kila

juli71
23. sep 2010

@zuziq ok radsej sa spytam ja som nikdy nedrzala dietu, prave mi kolegyna povedala, ze som naozaj pribrala 🙄 no potesila ma

juli71
23. sep 2010

@duja no to je uzasne super

cencula
23. sep 2010

ide vám to krásne dole, ja som za 3 týždne dole len 2,2kg ☹ ale merať sa budem v nedelu, tak napíšem