90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
17. apr 2014

@matamisi den pred svadbou? neviem neviem ci sa podari ci skusit vodu od velkej noci 5 dni v kuse??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
17. apr 2014

@matamisi a jasne ze si bola a stale si pekna, keby si nebola nie si predsa vydata 😀 😀 😀 😀 😀 nespekuluj a nehadaj sa 😉

matamisi
17. apr 2014

@lydka84 ty sa nehadaj! Basta bodka! 😀 ano den pred svadbou si daj vodu tu zvladnes cely den budes mysliet na to ako perfektne budes vyzerat v satach 😵

lydka84
17. apr 2014

@matamisi no to nie je taky zly napad 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
17. apr 2014

@matamisi teda je to bombasticky napad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked tam budem mat este antibiotika tak neviem daco vymyslim urcite

slavka86
17. apr 2014

@lydka84 sikulka : D klobuk dolu

slavka86
17. apr 2014

@lydka84 neviem ci je vodny den fasa pred svadbou, teda ak budes pit alkohol. Ja len, aby ta nevystrelo.

lydka84
18. apr 2014

@slavka86 no ja som 99% abstinent takze ma urcite nevystrie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeinabe
18. apr 2014

Tak ja dnes mam ten vodny den, takze idem si radsej s malym pospat,aby som nemusela mysliet na jedlo, zajtra to bude tiez tazke,kedze dovecera budem mat post...a vecer si dam konecne tu fajnu sunku a mozno trosku aj klobasky 😀 ...zajtra sa ohlasim s mojimi prvymi vysledkami...pekne sviatky. 😉

lydka84
18. apr 2014

no ja zatial viac menej vodujem, rano sice boli 2 pomarance aby som si mohla da antibiotika ale od vtedy len voda vodicka a snad potiahnem az do vecera a tam bude zeleninova polievka a antibiotika ...... kolaciky sa pecu velkonocne jedla pomaly rozvoniavaju 😉

lovacka
18. apr 2014

ahojte,
tak ja som vcera bola bez vecere 😅 a to len preto, ze z prace som utekala na hokej 😀 takze som si dala vecer kavu s mliekom...to si dam stale na bielkovnovy den 😀
dnes ranajky banan a nemam navarene tak bola jedna cerelan zemla s parajkovou omackou co mm nedojedol s rybami ale ja som len omacku jedla 😀
varim na veceru zemiaky s kyslou kapustou a idemasi zacat piect nech to mam z krku 😀
a dne rano vaha ukazala cislo 76,9 😵 cize ak dam este 900g dole tak za dva mesiace to bude -9kg 😵

lydka84
18. apr 2014

@lovacka sice bez vecere, ale aspon sme vyhrali 😀 😀 😀 supeeeeeeer , krasne sa ti to rozbehlo ..... kedy ze mas druhu vodu ?????

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 vodu na vodny den cize velkonocny pondelok 😀 manzel sa smial ze staci ked otvorim usta a budem aj oliata aj najedena 🙄

zebatox
18. apr 2014

Ahojte ja som dnes cely den piekla a mam opat vodu ale tesim sa lebo konecne mam pod 90🙂 tak dufam ze potiahnem este

lydka84
18. apr 2014

@lovacka no ale asi ma mm pravdu ze ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
18. apr 2014

@zebatox supeeeeeer 😉 😉 😉 len tak dalej 🙂

matamisi
18. apr 2014

Ahojte tak dnes vsetko zle,nevadi zajtra ide mm uz do roboty tak mozem pokracovat 😀 este neviem aky den simam dat,ale hlavne bude ,ze nebudem miesat piate cez deviate 😅 😝

lydka84
18. apr 2014

@matamisi ja dnes 2 pomarance 2 taniere zeleninovej polievky a 2 kolaciky....ja som vedela ze cerstvo upecenmy kolacikom neodolam ach jaj ale co uz narobim ...... na pocet KJ by to aj mohlo byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 no tak daleko od nej nebol 😀
dnes som mala skrobovy den na veceru som si dalato co malo byt na obed a to zemiaky s kapustou pecene v rure.zajtra budem mat cestovinu asi.
a musim sa pochvalit.dnes dom cele poobedie vypekala ale ani jeden kolac som neochutnala 😝
v nedelu planujem dodrzat vitaminovy den v pondelok tu vodu a v utorok 😝 dam velkonone jedla 😀 😀 😀
som zvedava ci odolam 😀

lydka84
18. apr 2014

@lovacka no len aby ti nieco z nich ostalo, ak si dobre navarila hrozi ze ti vsetko zjedia 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 vies co ja klobasu a tie sunky nemusim cize toto nejako mi chybat nebude skor tie syrky peceny a vajickovy ale aj bez toho si myslim ze prezijem. a radsej vydrzim vodovy den ked som doma ako ked som v praci.
a v utorok sa vazim a by ma to fest sralo keby som nedala dole ani tri kg za mesiac aj ked nebol uplne ze bez prehreskov a aj sladke som jedla

lydka84
18. apr 2014

@lovacka ja to site sak klobasa a sunka to si kupis hocikedy ale tie syrky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 , ja sa na ne tesiiiim, zajtra mam bielkoviny .... skoda ze nie v nedelu ale to riesit extra nebudem dam si stale nieco sak som uz na udrzaivacke....teda tvarim sa ze som 😀 😀 😀 😀 😀 a od utorka 5 dnovy detox ma caka ach jaj 😒 😒 😒 😒 mozno v piatok dam zase vodu ...... no som zvedava ako zvladnem tento tyzden ...... a zas ja vodu ked som doma nedam ale ked som v praci tak 2/3 dni som zabavena a vtedy to ideeeeee 😉

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 co robis v praci?ja som v kancli a pre mna to je teda podstatne horsie aj co sa ranajok tyka doma zjem menej v robote by som vkuse nieco vyzierala

lydka84
18. apr 2014

@lovacka ekonomku takze vacsinou sedim za PC a hrabem sa v cislach .....

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 jaj tak to ta obdivujem ze v robote dokazes nejest

lydka84
18. apr 2014

@lovacka robote problem nemam kedze teoreticky nemam do coho ďobať... (aj ked prakticky su okolo mna tony maskrt 😝 ) .... ja mam problem doma, chladnicka, skrina so sladkostami, .... tomu neodolam .....

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 a ja zese naopak.rano pridem do prace zjem ovocie na desiatu zase potomobed uz len cakam na 12 tu a poobede nejake susene ovocie alebo oriesky si musimdat.ale akonahle som doma mam toho vela tak menej aj jem.dnes rano jeden banan o druhej jedna cerealna zemla a o 7 zemiaky 😅

lydka84
18. apr 2014

@lovacka aj ja zvyknem ranajkovat a desiatovat, potom o 12 obed, olovrant mi nikdy nechyba a potom vecera doma .... 🙂

lovacka
18. apr 2014

@lydka84 no kazdy inac reagujeme na stravu...ja si ani neviem predstavitmat len vodu vpraci,,,,,by som ich asi pozabijala od nervov 😝

lydka84
18. apr 2014

@lovacka a ja si neviem predstavit vodu doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀