90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dohna
24. apr 2014

@zebatox no ja mrkvu moc nemusím :( tú si radšej odšťavím s pomarančom a mám super multivitamínový nápoj 🙂

zazulkaa
24. apr 2014

@lydka84 No ja už som skúšala s cvičením, vydržala som necelý druhý level, potom som s tým sekla, no a teraz som začala znova..Ráno svalovica veru bola, keď si mám čupnúť, horko ťažko, uvidíme dnes 🙂 Niečo sa mi podarilo pribrať nejaké to kilo, tak by som rada dala max tak 2-3 kg, a viac sa budem sústrediť na cm, cítim sa dobre, len aby som bola spokojnejšia 🙂 Uži si svadbu 🙂

jeinabe
24. apr 2014

@lydka84 Na zajtra mám ešte odložené aj suché koláčiky 😀 😀 ...a čo si na zajtra varíš?
@dohna môžeš jesť aj zeleninu, nemusíš len ovocie......a myslím, že si už krásne schudla za taký krátky čas.....

dohna
24. apr 2014

@jeinabe Ďakujem 🙂 kiež by to tak išlo celý čas 🙂 jojo ešte že zeleninku, aspoň nejaká zmena na zajtra 🙂

lydka84
24. apr 2014

@jeinabe dnes som mala cviklu so syrom a mam vybrate kuracie stehna pre istotu ale mozno sa mi podari este vydrzat na fazulovych strukoch so syrom .... uvidim ...

jeinabe
24. apr 2014

@lydka84 ahaa ty mas ten detox?ja ze zajtra mas UH

lydka84
24. apr 2014

@jeinabe detox s kolacmi a inymi dobrotami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
24. apr 2014

dievcata nechcem robit nikomu reklamu,ale toto vam musim dat do pozornosti ....uzastna vec pri dietke aby vam jedlo neplavalo v oleji ....fakt skvele pri robeni palaciniek, alebo ked potrebujeme jemne vytriet formu na pecenie......
http://www.lidl.sk/cps/rde/SID-95891F69-BC936D1...

dohna
24. apr 2014

dnes som robila tieto špagety, boli super, ale na večeru som ich už nedala a asi polovica dávky mi zostala, myslíte že to môžem šupnúť do mrazáku a použiť nabudúce ?

lydka84
24. apr 2014

@dohna ak ti ostala len omacka tak mozes ju zamrazit, estoviny som zamrazovat este enskusala ....

lovacka
24. apr 2014

@dohna no cestovina bude ako blato ak ju zamrazis.ale podla mna tri dni vydrzia v pohode v chladnicke

lovacka
24. apr 2014

tak ja mam na dnes odcvicene 🙂 a na zajtra mam uvareny karfiol kedze mam vitaminy a robila som aj ten rozpuceny banan s jablkom a orechami.zapiekla som to a budem mat veru fajnotku zajtra 🙂
dnes ma pochvalil sused ze vidno ze som riadne schudla a aj kolegyna v praci sa ma pytala ze kolko som schudla lebo ze to na mne riadne vidiet 😵 😵 😵 😵 tak sa tesim ved 9kg je 9kg nie 🙂
a este jedna kolegyna mi povedala ze nepozna nikoho s takou vydrzou tak som bola stastna prestastna dnes

dohna
25. apr 2014

za 3 dni 2,7kg dole, paráda 🙂 sa teším

slavka86
25. apr 2014

@lydka84 dakujem za info o rozprasovaci. Asi pol roka cakam kedy ho opat budu mat, tak dufam, ze to opat nepresvihnem 🙂

slavka86
25. apr 2014

Baby, idem na chatu kde nie je chladnicka, tak potrebujem navarit a nasledne to aj zavarit ale nic neutralne a jedle pre vsetkych ( aj chlapov nedietarov) mi nenapada. Aj dni mi nedobre vychadzaju. V sobotu ovocie a v nedelu bielkoviny ( bez chladnicky pripominam) 🙂

dohna
25. apr 2014

@lovacka ,
@lydka84 myslíte že krabie tyčinky by som mohla v B, dni ?

lovacka
25. apr 2014

@dohna myslim ze ano kedze ryby su bielkoviny
@slavka86 ovocie no tam ti chadnicku netreba a aj vyzivu mozes to tiez nemusis mat v chaldnicke a na bielkoviny no tuniak v konzerve so salatom zeleninovym to ti tiez netreba chladnicku na to.popripade ak zasterilizujes nejake maso uvarene tak to tiez nemusi byt v chladnicke cez noc vonku sa to nepokazi.

lydka84
25. apr 2014

@slavka86 ja som davno zhanala a dlho, boli vsade desne drahe nakoniec som si kupila tieto a som velmi spokojna

lydka84
25. apr 2014

@dohna mozes, ale je otazne ako ich urobit a s cim aby ta to nasytilo a aby si dodrzala pravidla 90 DD ....

elienocka
25. apr 2014

ahojte.kolko ste schudli za 3 mesiace? 🙂

lydka84
25. apr 2014

@slavka86 hocijake maso na stave alebo na kocky im na gulas ty si to das so zeleninou napr 🙂 ....alebo ty si mozes urobit zeleninovy salat - cerstvy a k tomu syr nejaky ...

lydka84
25. apr 2014

@elienocka kazda inak maximum bola si 14 kil ... 😉 tabulku kde najdes vysledky kociek najdes na strane 1666 prvy prispevok odomna

elienocka
25. apr 2014

@lydka84 dakujem.ja mam vysoku vahu 105,5 a drzim to od stredy a mam 2KG dole je to ok ?

lydka84
25. apr 2014

@elienocka necehcm ta sklamat ale prve 2-3 kg su voda ale je to fakn ze telo reaguje .... ja som zžacinala na 92 a podarilo s ami to dotiahnut na 78 ani sama neviem ako

elienocka
25. apr 2014

ok dik za info

dohna
25. apr 2014

@lydka84 skor som myslela supnút ich do salatu

lydka84
25. apr 2014

@dohna kludne mozes ak ten salat bude zeleninovy 😝 😝 😝

dohna
25. apr 2014

@lydka84 jojo zeleninkový 🙂

zebatox
25. apr 2014

@elienocka jasne za mesiac das 10kg minimalne dole ked nebudes podvadzat 🙂

catherrine
25. apr 2014

No nic xi idem sa ja povenovat mojej Jiil pa zatiaaal 😀 😀 😀 😀