90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
25. máj 2014

Dobru noc vam prajem....

jardiniere
26. máj 2014

ahojte, potrebujem schudnúť po pôrode 10kg, prvý týždeň som zhodila 2kg a potom sa chudnutie stoplo, teda ešte chvíľu išlo po 100g dole ale dnes mám po včerajšom behu o 1kg viac:( som na 19stom dní. Je tu niekto, komu sa chudnutie stoplo hneď na začiatku, pokračoval v diéte a potom sa mu chudnutie zas rozbehlo?

lovacka
26. máj 2014

@jardiniere ahoj...urcite sa nevaz kazdy den...vazit sa treba az po vode 🙂 pred splnom a v case splnu vaha stoji a telo musis nastartovat takze len pod dalej vysledky pridu neboj

zebatox
26. máj 2014

@lovacka no dvoch chlapcov mam a v SB byvam ostala som doma 🙂 a dobru postavu mas chvalim ja tak vyzerat ta skacem meter do vysky 😀

matamisi
26. máj 2014

Ahojte.... tak dnes rano ked som sa postavila na vahu skoro som odpadla 😲 mam plus 2kg po vikende 🤐 hned som sa aj odfotila a poviem vam pravdu na fotke vyzeram vcelku dobre 😀 ,ale ked sa pozeram do zrkadla tak katastrofa....prave som dojedla cviklovy salatik s morcacim mesom 😵 a na veceru som si meso odlozila a salat si budem musiet iny spravit,lebo cviklu uz nemam 😅 takze plna elanu sa dnes pustam do dalsich 90dni 😎 odcvicene uz tiez mam 😵 a zachvilu idem s babami von 😀

lovacka
26. máj 2014

@zebatox ale no asi ma musite vidiet nazivo aby ste mi verili ze len dobra foto 😀 😀 😀
@matamisi ja som mala tak po piatku ked sme v robote vyzierali kolace co kolega mal narodeniny 😝 taka som bola nasrata 🙄
ja ale idem dalej za mojim snom a zastavim sa na vahe 65-64 naj nezerem a potom len udrziavat 😝 ale to mam tak na cele leto co robit aby som sa k tej vahe prepracovala 😀 😀 😀
mna cvicenie caka az vecer ale ma zacali strasne boliet kolena 😝 tak dufam ze aspon na 50%odmakam a dam este orbitrek aby to malo nejaky ten zmysel. ja este kysnem v praci do pol 5 😝

matamisi
26. máj 2014

@lovacka aj ja sa snazim ist za svojim cielom ked budem mat 55kg tak budem spokojna dufam,ze do konca roka to bude 🤐 my sme vonku,sle je tu nenormalny hic ...hned by som si to s tebou vymemila 😝

jeinabe
26. máj 2014

@lovacka waaaauuuu, šak máš parádnu postavu...nechápem, čo ešte riešiš.... 😉 ..ty si dobre rozložená, ja hore nič a boky mám....porovnávam, keďže máme rovnakú výšku...ale chápem ťa, lebo mať 64kg tak to sme chudééééé... 😀 ...super len sa udržuj a pokračuj, nevzdávaj to, ale máš dobrú postavu.....

jeinabe
26. máj 2014

Baby ináč ja vodu s citrónom pijem od začiatku, možno aj to veľa pomáha....vždy si večer pred spaním napustím do pohára čistú vodu, ráno do nej natlačím citrónovú šťavu a vypijem.... 😉
Ja namiesto cvičenia som si kúpila krém na celulitídu z oriflame, ale mám pocit že naozaj zaberá 😀 😀 😀 , hoci cvičenie by bolo lepšie.....ale nechceee sa mi...som leniváááá......
Ja dnes som mala syrový deň....zajtra asi zapekané zemiaky s karfiolom...... 😉

lydka84
26. máj 2014

ahoj hlasim ze sa drzim, rano banan a kiwi obed a vecera dusene maso na stave uhorka a paradajky ... 😝 😝 😝 voda s citronom cely den a cuduj sa svete chut na sladke zatial neprisla, len ma priserne boli makovicka 😒 😒

matamisi
26. máj 2014

@lydka84 ja som sa dnes tiez pekne drzala,ale teraz mam nenormalnu chut na sladke 😲 neviem ci odolam 😖

lydka84
26. máj 2014

a neskorsia vecera čerešne rovno zo stromu do pusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matamisi
26. máj 2014

@lydka84 posly aj mne prosiiiiiiiim 😀

lydka84
26. máj 2014

@matamisi musis vydrzat tyzden dva to boli take posledne uz... ze som si dala stolicku pod strom postavila sa na nu a hladala nieco co sa este dalo zjest

lydka84
26. máj 2014

baby co varite na zajtra??

lovacka
26. máj 2014

caute cice
dnes som bola vo vedlajsej dedine cca 4km tam a 4spat do kopca s mojim drobcom na korculiach. Drobec slapal na biku.presli sme minimalne 10km dnes a potom som dala este Jill 🙂

@zebatox pozerala som ci nebudete na ulici ale nikde nikoho nebolo 😀

lovacka
26. máj 2014

@lydka84 fliacky s kapustou...akurat sa varia 😵

lydka84
26. máj 2014

@lovacka ja ais zeleninove rizoto 🙂

lovacka
26. máj 2014

@lydka84 pockaj ty si den pozadu?

lydka84
26. máj 2014

@lovacka ano ja som dokaslala cely vikend a tyzden siel na 85% takze vcera som sa nahodila odznovu

lovacka
26. máj 2014

@lydka84 jaj ja som dnes jedla mimo plan kolace 😀 😀 😀 co uz vyhralamoja pazravost

lydka84
26. máj 2014

@lovacka tak my sme stahovali sestru jedlo sa co bolo po ruke vo vacsine pecene buchty agulas 2 dni v kuse + pila sa cola ...co ja ju moc nemusim ale popila som jej veru dost takze som dnes zacala od bielkovin kvazi na novo

lovacka
26. máj 2014

@lydka84 nevadi hlavne ze ides dalej 🙂 ja zajtra tie fliacky s kapustou budem mat na obed a na veceru nejaku fajnotku si dam 🙂

lydka84
26. máj 2014

@lovacka ja si na stredu urobim cestoviny so spenatom uz teraz sa tesiiiim 😝 😝 😝

lovacka
26. máj 2014

@lydka84 robis s mrazenym spenatom? ja mam aj cerstvy spenat len neviem ako by som si ho urobila

lydka84
26. máj 2014

@lovacka ano s mrazenym kupujem tie valceky listy stocene do valcekov..... a cerstvy jedine podusit na oleji a zaliat vodou okorenit a dusit trosku

lydka84
26. máj 2014

obed na zajtra hotovy zeleninove rizoto + mrkva s jablckom nastruhana tesim sa 😝 😝 😝

lovacka
26. máj 2014

@lydka84 ale k cestovine to ako urobis?neviem si to moc predstavit

lovacka
26. máj 2014

a kde su ostatne cicusky?