90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 sa teším na teba sa da vždy spolahnuť 😅

marinka58
29. jún 2014

ja začnem od zajtra lebo dnes som valila zemiaky s reznom jedna radost, zajtra idem na bielkoviny asi dám vaječné
také lečo asi

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 a udržala si si váhu? teda to čo si schudla?

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 nie neudrazala ...zacinala som na 92 v posledny den vody rano som mala 79,5 .. po vode 78,3 ( ale u mna voda robi vela takze za vysledok beriem 79,5) a teraz kolisem medzi 84-85 , cize za 3 mesiace sa mi vratilo 4-5 kg ale bola tam velka noc, odpust, oslavy narodenin, dovolenka a dodrzavala som to tak na 50-70% a necvicila som poriadne, respektive skoro vobec tak sa ani necudujem ..... a som rada ze je to do 85 a nie nad 90 ....

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 tak hlavne, že sa nevrátilo všetko späť, ja som to tiež vzdala, lebo som začala veľmi porušovať ja som taká, že to musím mať aspoň 95 % inak to vzdám 😖

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 ale tie tri mesiace si vydrzala ci ? kolko si vydrzala a kolko si dala dole?

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 práveže nevydržala dala som jeden mesiac potom som rapídne porušovala tak som sa na to vyprdla
schudla som asi 2,5 kila ale to mám dnes naspäť takže začínam úplne odzačiatku

lydka84
29. jún 2014

@matamisi nehodis si aj ty este jeden riadok do tabulky pod ten svoj ???

@marinka58 @lovacka @nika185 oznacila som na modro nase riadky aby sa nam to lahsie hladalo , modre su tie ktore aktualne chudnu 🙂 ak este o niekom viete kludne ho oznacte na odro alebo mi napiste a ja to urobim ......
@aduss drzis ??? 😉
@jeinabe @zebatox vas dve som oznacila tiez snad drzite s nami 😉

@marinka58 teba v tabulke nevidim, ktore cislo riadku si ??

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 jaj taaak ale teraz to pojde lepsie nakolko je vela ovocia, zeleniny a v lete sa cloveku az tak papat neziada ... a co sa tyka sportu aj prechadzka postaci a rata sa a ak cvicime jill tak makame o zivot 😉

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 som riadok 57

a je to pravda je veľa zeleniny a ovocia a o to je to lahšie, len ja som brutálne na sladké musím sa zbaviť tejto neresti , potom to pôjde
prechádzok ma dostatok pri 2 malých detoch a tak 2-3 x do týždna dám aj tu Jill, chcela by som to zvýšiť tak na 5 x odcvičiť

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 to iste je moj problem, sladke 😢 😢

marinka58
29. jún 2014

@lydka84 ja si uvedomujem, že som so isto závislá na sladkom 😖 😖 😖 a to musím zmeniť !
tak motivácia je, už len to vydržať až do konca

lydka84
29. jún 2014

@marinka58 sa stretli dve zavislacky ......no tak sa mozeme motivovat navzajom 😉

matamisi
29. jún 2014

@marinka58 budem ti drzat palce a nevzdavaj to,vzdy ked budes mat slabu chvilku prid sem a mne velmi pomohlo,ze som sa na zaciatku odfotila a potom vzdy o mesiac a tie fotky som si vzdy pozerala ....a moj ciel bol 59,9kg a kedze uz mam 58,2kg tak by som rada pod 55kg,ale kila su mi neni dolezite,ale centimetre a to by som este rada take 2-4cm.... ale ja verim,ze do konca roka to urcite dam....sice dnes som mala na obed pizzu a na veceru krupicovu kasu ,ale zajtra uz zas budem pekne delit,raz za cas nezaskodi sokovat telo s jedlom 😀

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 teraz idem dat baby spat,potom zehlit ,skakat na svihadle,zmyt hlavu a ak sa mi bude chciet zapnut nootbuk tak sa zapise,lebo teraz som na mobile a to sa mi zle pise....

jeinabe
29. jún 2014

@lydka84 no jasneee,dik uz som na to myslela,ze kam zapisem dalsie ubytky o mesiac 😉
@matamisi ja vcera som zhresila vecer vegetarianskou pizzou a na olovrant som mala smotanovu tortu s jahodami 😝 ,ale vecer som uz mala vycitky,brucho nafuknute a uvedomila som si,ze dieta mi vyhovuje

lydka84
29. jún 2014

@matamisi ty krupicova kasa ja ovsene vlocky v mlieku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre skroby xixi

lydka84
29. jún 2014

@matamisi v pohode super, ja len aby sme boli akutalne 😉

matamisi
29. jún 2014

@marinka58 aj ja som zavislacka na sladkom a kazdy den musim nieco zjest ked nie cez den tak vzdy v noci pokojeni 😲 a pozri schudla som aj tak 😎 ja viem urcite som uz lepsie mohla vyzerat keby sa vzdam sladkeho,ale nevadi ja som aj tak spokojna 😉

jeinabe
29. jún 2014

@matamisi kupila som si dnesv intersporte svihadlo,ale to pocitadlo ide jak chce,ale v byte sa tazko skace dala som len 50 😀 ,na podlahe dupem a na koberci to ide zle

lydka84
29. jún 2014

@matamisi vyzeras skvelo tak nevymyslajj 😉

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 ty si moja dvojnicka ja to furt hovorim 😀 no nic dnes som si vymenila den takze dnes bol uh a zajtra si dam skroby 😀

lydka84
29. jún 2014

@jeinabe mam rovnay problem cakam kedy zacne sused buchat co vystrajam a to musim priviazat luster k skrini aby som ho nepototo ... chcela som skakat na balkone ale zabudla som ze tam su snury na pradlo... asi ostanem verne Jill a stepperu

matamisi
29. jún 2014

@jeinabe mne pocita dobre a ja radsej chodim do pivnice skakat,lebo by sa spodny susedia prisly urcite stazovat 😅
@lydka84 dnes mam brucho nafuknute ako v 6mesiaci 🤐

lydka84
29. jún 2014

@matamisi teoreticky su to sacharidy jedno aj druhe 😉 ale ja mam uz na zajtra navarenu slovensku ryzu + mrkvovy perkelt takze ja budem mat zajtra UH

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 ze luster priviazes o skrinu 😀 😀 😀

lydka84
29. jún 2014

@matamisi z tej krupice? ci?

lydka84
29. jún 2014

@matamisi no hej to uo stahovacie, vzdy h musim priviazat o rucku srine aby som mala priestor a netrieskala o neho svihadlom 😀 😀

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 ja mam v chladnicke zo vcera zeleninove rizoto co som dnes nejedla tak ma pocka na zajtra ak by som k svokre nesla 😀

matamisi
29. jún 2014

@lydka84 nie z pizze 🤐