90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. júl 2014

@matamisi a ja porusovat nemozem kedze potrebujem schudnut 30 kil .....

matamisi
1. júl 2014

@lydka84 jaj velmi rada,ale to sa mi zial neda tu u svokry na 100percent drzat...keby som doma tak ano 😖

lydka84
1. júl 2014

@matamisi tak tebe male prehresky az tak nebudu vadit ako mne...sak si pisala ze denne jes cokoladu ja keby som jedla denne tak priber m ...vid tri mesiace doteraz ..... ja sa musim zatat a ist tvrdo, vydrzat hlavne na zaciatku bez prehresku co najviac ... a potom to dam ... poznam sa

lovacka
1. júl 2014

@matamisi mna to strasne bavi 😀 😀 😀 dufam ze zajtra dam 1700 😀 😀

matamisi
1. júl 2014

@lydka84 ja to uz tak pozvolna berem vzdy si poviem,ze to vyskacem...ale delit jedla by som chcela nadalej aj cely zivot..

matamisi
1. júl 2014

@lovacka ja som ti hovorila,ze ta to zacne bavit...este budes zavisla na svihadle 😀 ja tiez zboznujem,ale dnes na tom slnku to bola vrazda 😀

lovacka
1. júl 2014

@matamisi ja tiez teraz porusujem a nevidim to ruzovo do konca tyzdna kedze ideme na tu chatu a tam mame zaplatenu stravu ale nevadi idem dalej....
@matamisi aj ja som vonku cvicila 😀 na terase 😀 a dokonca som 90%odskakala nohy spolu tak sa o to viac tesim
@lydka84 moja tak zajtra uz na 100% uz ziadne posuvanie a porusovanie jasne 😀

lydka84
1. júl 2014

@matamisi no ja mam k tejto faze daleko , musim ist na 100% este inak to dopadne zle a budem mat vaic kil jak v januari ....

lydka84
1. júl 2014

@lovacka slubujem ze budem 100% 😉

lovacka
1. júl 2014

@lydka84 ja si este robim obed na zajtra 😀 sosovicovy privarok 😵 dievcata ale dnes som si to odmakala skutocne 😀 vsetko to obzerstvo 😝

lydka84
1. júl 2014

@lovacka ja som zapekala cuketu s paradajkovo - olivovou omackou a syrom velmi sa na to tesiiiiiiiiiiiiim 😝 😝 😝

lovacka
1. júl 2014

@lydka84 ja som mala dnes zapekanu cuketu s grilovanym pstruhom.....taka mnamka to bola ze az
ale aj na zajtra sa tesim ja mam rada sosovicku 😀 😀

lydka84
1. júl 2014

@lovacka ja tiez len ma nafukuje, ale chcem skusit cervenu , robievas aj tu?

lovacka
1. júl 2014

@lydka84 aj ervena je dobra robila som ju ked bol Filipko maly, sebe robim teraz klasicku so zemiakmi ako privarok

lydka84
1. júl 2014

@lovacka si mi narobila chute, rano namocim aj ja a na skroby si urobim perkelt 😝 😝 😝 😝

lydka84
1. júl 2014

idem ja do postele, prajem vam dobru noc a sladke sny 😉 dochudnutia 😀 😀 😀

lovacka
1. júl 2014

@lydka84 😀 😀 😀

lovacka
1. júl 2014

dievcata rozmyslam ako vidim v telke reklamu na gutalax....myslite ze to pomaha tak ako hovoria?ze zjes vecer a rano ides normalne na wc ko?by som to normalne vyskusala sak ja chodim tak raz za dva niekedy tri az styri dni a tak by som sla kazde rano 😀

lovacka
1. júl 2014

dobru noc dievcata 😉

bubulacka
1. júl 2014

@jeinabe
@lydka84
Meriam 170 cm, takze to nie je az taka sláva... Baby v pondelok idem na to, ale sledujem Vas uz od dnes 🙂 inak lydka tiez mam cieľ aspoň 25 kíl..., ale uspokojiť sa aj s 20 🙂 Uvidíme co to da. Je to velka redukcia.

jeinabe
2. júl 2014

@lovacka gutalax je navykovy,tak bacha na to,skus si v lekarni kupit sezamovy olej,vraj to pomaha,kazdy den 1 lyzicku.,chcela som ten olej kupit malemu,ale vraj ta chut nieje najlepsia,tak som to zatial nekupila. 😉

lydka84
2. júl 2014

@bubulacka tesim sa na teba 😉

bubulacka
2. júl 2014

@lovacka ahoj, vyskúšaj skor nieco na prírodnej báze - napr. čaj z listu senna. Ten zaberá na 100% 🙂

misena741
2. júl 2014

@lydka84 ahoj co ti budem hovorit. nestiham, 🙂 , prezial som obdobie anarchie v jedeni, takže od ukoncenia diety postupne naberanie, a zhadzovanie kil. 3 dni ok stvrty den som pojedla hory doly. tak sa to tocilo do teraz do piatku. od piatku som znova na diete, fakt 100%, kila idu dolu takze som na povodných 58 kg. na bud. týž. ideme na jednu akciu, tak dufam že dam este nejake to kilo dolu 😎 😎 😎 inak dnes som obliekla saty kt. som si tu kupila, samozrejme male ☹ , ale dnes som ich obliekla jupi tešim sa 🙂 🙂

misena741
2. júl 2014

inak babenky dnes -44 kg od zac. diety, aj s prerušením 😢 , zac. som min. ok 21,7 takže budem mat výrocie a dufam že dam na 54 kg, ciže este 4 kg 🙂, ciže by som mala dat dolu celkovo 48 kg, lepsie by bolo dat do 50,aby sa to lepsie počítalo

misena741
2. júl 2014

@lydka84 ty sa ako drzis?priberas, chudnes, drzis na 100%ci na 20% 😎

lovacka
2. júl 2014

Ahojte dievcata,

@misena741 super gratulujem krasne si schudla...to si len delenou stravou ci cvicis?

@bubulacka ked ja tie oleje a senne listy nemusim 😅
ja by som chcela dat dole este 5kg ale ze uplne spokojna by som bola s -10kg ak by sa mi podarilo. ale teraz vaha znova stoji ta ja vam za toho frasa neviem raz co to ma byt.a to si nepredstavujem co bude terza po tej chate 🙄

misena741
2. júl 2014

@lydka84 aky mas dnes den ja bielkoviny, pozeram že zacinas od dnes , tak by sme mali byt na tom rovnako 😎 hor sa na dietovanie

misena741
2. júl 2014

@lovacka tak rozne vyskusala som viac druhov diet, najdlhsie som na 90 dd, ale teraz som asi od febr. porusovala ☹ , uvidim teraz som zase na 90dd, ale potom sa zacnem asi normelne stravovat 5x denne v malých množstvach, to je asi najlepsie.

marinka58
2. júl 2014

@misena741 veď si perfektne schudla a do tej dokonalosti to doladiť je asi vždy najťažšie, veru budeš mať čo oslavovať 21.7. toľké kilá dať dole, máš môj obdiv a isto nie len môj
ja dnes v celu v pohode žravé chúťky zatiaľ nepociťujem a idem obedovať tarhoňu so šampionmi uvidím aké to bude ešte som to nerobila... ďeťom a manželovi bryndzové halušky, tak to bude boj odolať 😖