90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

petta87
27. sep 2012

@jemrykka a šampiony kde zaradime hm? je to ako zelenina či ako?

sotia
27. sep 2012

@sajmonkaf noooo, čo je pravda, nie je hriech

jemrykka
27. sep 2012

no jasne šampiony su zelenina, ja si napr. ked mám UH dam aj pizzu so šampoionmi a olivami, len bez syra a je to fajne🙂

13mamicka
27. sep 2012

@sajmonkaf -citam komentare som tu nova a rozmyslam ci sa dam na tuto dietu,prosim za ako dlho ste dali dole tie kg?aj cvicite kocky popri diete?

sajmonkaf
28. sep 2012

@13mamicka AHOJ,a vitaj, tak ja som začala s chudnutim cca pred 5 mesiacmi.ja necvicim vobec,čiže všetko je len v uprave stravovania.Momentalne som už na pokracovacej.snazim sa to udržiavat,a ešte aspon 2 kila chcem zhodit.

santerra
28. sep 2012

ahojte baby, tak ja som včera nevydržala a odvážila som sa 🙂 10. deň a -2kg juj velmo sa tešim aj z takeho maličkeho uspechu 🙂 Dneska bielkoviny. Piatkami masko nejem tak rozmyslam aku alternatívu zvolit ci vajička alebo syr...hm...nemate nejaký tip???? inak pekny dnik prajem....

estachova
28. sep 2012

@santerra ahoj, ja som 12deň, vitamínový a dnes ráno -2,5kg, tiež som sa riadne tešila 😅

ankalv1
28. sep 2012

@sajmonkaf ahoj prosím ťa a koľko si schudla za tých 5 mesiacov? a čo je to pokračovacia? ďakujem veľmi pekne 😉 😉 😉

ankalv1
28. sep 2012

@petta87 @estachova baby ja čítam že píšete vitamínový deň- neviem ja mám napísané 1-bielkoviny 2-zeleninovo-strukovinový 3-sacharidový 4-ovocný .. mám to zle rozpísané?? pomoc ☹ ☹

lucky14
28. sep 2012

@ankalv1 Ahoj. Ovocny je vlastne vitaminovy mozes ovocie, zeleninu a orechy v tento den papat. 🙂

ankalv1
28. sep 2012

@lucky14 ďakujem a ten vývar čo je písaný na obed to musím? 😖

zujka2
28. sep 2012

@ankalv1 ja som nemala ešte ani raz ten vývar 😉

santerra
28. sep 2012

@estachova parada..dufam že to takto pekne nam pojde aj nadalej 🙂

lucky14
28. sep 2012

@ankalv1 Nie nemusis ale je to dobre na zasytenie a nema skoro ziadne kalorie. Inak ak by na Teba prisiel hlad medzi obedom a vecerou kludne si ho mozes dat na olovrant. 🙂

domyyy
28. sep 2012

@ankalv1
1.bielkoviny
2.sacharidy
3.uhlohydráty
4.vitamíny

sajmonkaf
28. sep 2012

@ankalv1 ja som schudla 22 kil.no najprv je 90 dnova potom je pokracovacia,tam sa ale striedaju dni v inom poradi.

ankalv1
29. sep 2012

@sajmonkaf skvelé,gratulujem 😉 a asi po akom čase od začatia si začala chudnúť?dakujem 😉

sajmonkaf
29. sep 2012

@ankalv1 no už ten prvy týžden som pomaly cítila na oblečení úbytok.

zujka2
29. sep 2012

ahojte ako sa dnes máte? ja som mala dnes skvelý krabí šalát so zeleninkou 🙂

sajmonkaf
29. sep 2012

Som hrozná,dnes porušujem čo sa da,som chorá ale mam taky apetít,až hroza....pomóóóóć 😝

petta87
1. okt 2012

ahojte babenyyyy tak ako vam to ide? ja mam dnes 21 den a dala som si na obed cottage cheese aj s celozrnou bagetkou. zajtra zas skroby neviete baby niečo poradit na skrobový den? ďakujeeeem 😀

evelyin
1. okt 2012

Ahojte, ja dnes 7 den DD hlasim minus dve kila. Nie je to nic moc, ale asi to bude tym, ze dost neskoro veceriam.
Kolko ste schudli za prvy mesiac?
Ja mam dnes UH, tak sa tesim vecer na sladke, len si musim kupit tu horku coko, co som minule zabudla.
@petta87 ja som mala vcera skroby, pecene zemiaky s cibulkou a hraskom. Bolo to mnaaam! 😵

petta87
1. okt 2012

@evelyin mnam asi si aj ja dam :o)

miskakyska
1. okt 2012

ahoojteee..zdravím

evelyin
1. okt 2012

@miskakyska ahoj, ako sa dari chudnut?
Co mas dnes dobre na obed? 😀
Ja si varim spagety, este neviem s cim, daj tip co na ne..

miskakyska
1. okt 2012

babky moje zlaté šľak ma trafi z toho môjho netu..ide mi to ako v lete na saniach..ja som si davala na špagety morcadellu,alebo šampiony,cestoviny z makom...držím VÁM palce..ja som schudla 10kg a váha po skončeni nešla hore,tak sa nebojte jojo efektu...

evelyin
1. okt 2012

@miskakyska a v morcadelle neni maso? 😕 tak nabuduce vyskusam.
Dnes som nakoniec mala spagety so struhankou,no zjedla som to,ale uz to varit nebudem. 🙄
akosi je tu ticho,to tu nikto aktivne nedietuje? ☹

sajmonkaf
1. okt 2012

@evelyin stačí čokololada na varenie🙂

sajmonkaf
1. okt 2012

@miskakyska no pani ta kde sme boli🙂🙂🙂🙂

evelyin
2. okt 2012

Dobre ranko.
Po tyzdni hlasim ubytok 2,3 kila, tesim sa. 😵 Dnes vitaminy, to uz taka nadsena nie som. 😀
Kde ste vsetky 😕