90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

blumchen
13. jún 2008

Ahojte zienky. Par dni som tu nebola. Od minulej soboty som mala vela prehreskov, a tak som si namiesto vcerajsieho ovocneho dna dala za trest vodovy den! Pomohlo! Vydrzala som cely den na vode, dnes mam o kilo menej, a dalej pokracujem bielkovinami.
jesika - ty mas dnes vodu? Drzim ti palce, da sa to zvladnut, ja mam pevnu volu ked som v robote...doma je to uz horsie....zial...

jahodkajaja
13. jún 2008

baby ešte sa chcem opýtať, či môžem piť aj menerálky,pretože voda z vodovodu , to ja nemusím

jesika26
13. jún 2008

blumchen - ja mám dnes druhú vodu, ešte že som v práci ináč by to nedopadlo dobre 😀 😀 😀
janka - ja ti napíšem až večerom, lebo v práci sa nedostanem na icq, však vieš prečo.
dakujem vám velmi pekne za podporu, ste zlatučkéééééééééé 😉 😉

jahodkajaja
13. jún 2008

jaaaj baby ja som taká hladnáááá ☹

erikas
13. jún 2008

jahodkajaja minerálky môžeš,ale nesýtené 😝

jahodkajaja
13. jún 2008

tak super, skočím do obchodu na zeleninu a kúpim aj nejakú minerálk... a prečo nesýtené?

gucz
13. jún 2008

bublinky nadúvajú

jesika26
13. jún 2008

jahodkajaja, vydrž to, ak vydržíš pár dní, tak to potom pojde, nieže ma sklameš 😀 😀 😀.Daj si čaj ten ta trošku zasýti erikas ti napísala dobre, že len nesýtené

erikas
13. jún 2008

jesika26 keď sme pri tom čaji,ja som dostala od jedného bylinkára čistiaci čaj,tak som si uvarila mega dávku,oči mi vyrazilo meter od hlavy taký bol horký a hnusný,ale vypila som ho......účinok sa snáď dostaví 😀

blumchen
13. jún 2008

baby - poculi ste nieco o tabletkach na chudnutie Reductil? Kamoska mi vcera hovorila, ze su velmi dobre, znizuju velmi uspesne chut do jedla, ona na nich krasne schudla 10kg, aky na to mate nazor? Zevraj to normalne lekari predpisuju na liecenie obezity.

blumchen
13. jún 2008

nepozorovala na sebe ziadne vedlajsie ucinky, akurat sucho v ustach - pila vela vodicky, inak pohoda. Ze vobec nebola hladna.... Ze by sme to skombinovali s nasou dietkou.... jedno balenie na mesiac stoji cca 800 sk, ale ze vela usetrime na jedle🙂)))

kitaka
13. jún 2008

blumchen...no ja neviem,myslím,že vždy je lepšie jesť zdravo ako vôbec a byť v podstate na liekoch

erikas
13. jún 2008

blumchen ja tabletkám absolútne neverím,na jedno pomôžu,ale na ďalších päť uškodia 🤐

jesika26
13. jún 2008

blumchen - tažko sa k tomu vyjadrit, ale ak pomožu tak verím tomu, že je tam 100percentný jojoefekt ked ich prestane jest.My sat u učíme v podstane zdravšie stravovat, tak neviem

mivava
13. jún 2008

blumchen,tak za mesiac som schudla 8 kg,bez tabletiek a to som mala vela prehreškov v našej diete 😉

miresta
13. jún 2008

Ahojte babenky , ste tu niekto?

miresta
13. jún 2008

blumchen - na tie tabletky mám rovnaký názor - žiadne!!! Nehovorím zo skúsenosti svojej ale segry, ktorá ich vyskúšala rôzne a jojo efekt sa vždy dostavil, a hlavne nemáš chuť na jedlo, ale vraj ak si dáš sladkosť, tak nevieš kedy dosť, tabletky veľmi zle pracujú so žalúdkom a tráviacim traktom.

lucxy
13. jún 2008

ahoj miresta 🙂

blumchen
13. jún 2008

Jasne ze je lepsie schudnut bez liekov, ale ked ja som uz taka zufala ze nemam pevnu volu, fakt by som len zrala a zrala 😔 Tak preto uz uvazujem o kadecom🙂))! S tym jojo efektom skusim zistit, ci nejaky mala ta moja kamoska. Ona uz liecbu ukoncila.
Mivava aj ja som uz schudla pekne bez liekov 🙂 Len 4 dni za sebou som mala prehresky, tak som bola smutna ze sa neviem ovladnut. Ale po tej vcerajsej vode som sa opät znormalizovala, tak uvidime ako to bude cez vikend.

miresta
13. jún 2008

jahodkajaja - neboj všetko vydržíš a ten hlad ťa už prejde na treťom dni, ovocie zase trochu vystrúha, ale uvidíš ako fajn sa budeš cítiť na 5 deň, ja mám dnes akurát ovocie, no je to lepšie ako keď som ho mala prvý raz. A tu vodu pi veľa a najlepšia je aj tak z vodovodu, 🙂 lebo do tých kupných stále niečo pridajú, a bublinky zastavujú odvodňovanie, ☹ takže keď máš vypiť denne aspoň 2l vody, môže sa ti stať že budeš mať opuchnuté nohy a nezbavíš sa toho aj tri dni. 😖 Držím palce, a stále sa niečim zaoberaj a nebudeš myslieť na jedlo. 🙂

lucxy
13. jún 2008

baby o akych liekoch hovorite 🙂

miresta
13. jún 2008

lucxy - ahoj, ja neviem, ale blumchen niejaké spomenula Reductil. No ja som zásadne proti, vlastne som aj proti diete, ale naša je len zmena stravovania.

miresta
13. jún 2008

Tak idem napísať niejaké recepty, takže to bude dlhšie drvať.

miresta
13. jún 2008

nie drvať, ale trvať.!!

lucxy
13. jún 2008

no to som aj ja proti tomu, a aj proti nejedeniu ked si napriklad niekto mysli ze tak schudne 😒

gerdusha
13. jún 2008

ahojte baby, citala som si nejake recepty par stran dozadu...myslim "spagetove a lasagnove" recepty....hmmm..a co ta smotana so spagetami, sak toto izee...to sa nemoze, haaa?

blumchen
13. jún 2008

hej presne, jest sa musi, hladovky nemaju vyznam. Volala som jej, je mesiac bez reductilu, jojo efekt zatial ziadny, normalne sa stravuje, pravidelne, nie je zevraj nejaka rozozrata, no uvidi ako dlho....

blumchen
13. jún 2008

gerdusha - smotana sa samozrejme nemoze ked je UHL den 😝

miresta
13. jún 2008

Recept, ktorý by som navrhla pre ŠROBOVÝ DEŇ:
Karfiol zapečený so zemiakmi a cuketou: Potrebujeme: 1 malý karfiol,4 - 6 zemiakov, 1 menšia cuketa, 3 paradajky, soľ, olej, bazalku, kmín, paradajkovú omáčku alebo bazalkové pesto
Príprava: Karfiol si umyjeme a chvíľku povaríme v mierne osolenej vode, ani nemusíme soliť, ja pri varení nesolím.Zemiaky si ošúpeme a nakrájame na tenké kolieska. Cuketu opláchneme, keď je mladučká netreba ani očistíť. Pekáč, alebo zapekaciu misku si natrieme olivovým olejom a poukladáme kolieska zemiakov, trochu osolíme a posypeme kmínom. Ako ďalšiu vrstvu poukladáme na koliesky pokrájanú cuketu, a na ňu znovu kolieska zemiakov, osolíme, okoreníme a pridáme obvarený a nakrájaný karfiol, ktorý polejem paradajkovou omáčkou, alebo bazalkovým pestom, a posypeme rascou(alebo anýzom,či koriandrom), a posledná vrstva zase zemiaky. Nakoniec trochu posypeme vegetou alebo len soľou a podlejeme trochou vody. Pečieme prikryté asi 30 minút a potom pridáme na kolieska pokrájané paradajky, ktoré posypeme bazalkou. Do pečieme a papame.

miresta
13. jún 2008

Recept, ktorý by som navrhla pre ŠROBOVÝ DEŇ:
Karfiol zapečený so zemiakmi a cuketou: Potrebujeme: 1 malý karfiol,4 - 6 zemiakov, 1 menšia cuketa, 3 paradajky, soľ, olej, bazalku, kmín, paradajkovú omáčku alebo bazalkové pesto
Príprava: Karfiol si umyjeme a chvíľku povaríme v mierne osolenej vode, ani nemusíme soliť, ja pri varení nesolím.Zemiaky si ošúpeme a nakrájame na tenké kolieska. Cuketu opláchneme, keď je mladučká netreba ani očistíť. Pekáč, alebo zapekaciu misku si natrieme olivovým olejom a poukladáme kolieska zemiakov, trochu osolíme a posypeme kmínom. Ako ďalšiu vrstvu poukladáme na koliesky pokrájanú cuketu, a na ňu znovu kolieska zemiakov, osolíme, okoreníme a pridáme obvarený a nakrájaný karfiol, ktorý polejem paradajkovou omáčkou, alebo bazalkovým pestom, a posypeme rascou(alebo anýzom,či koriandrom), a posledná vrstva zase zemiaky. Nakoniec trochu posypeme vegetou alebo len soľou a podlejeme trochou vody. Pečieme prikryté asi 30 minút a potom pridáme na kolieska pokrájané paradajky, ktoré posypeme bazalkou. Do pečieme a papame.

Tie korenia ako anýz, rasca, alebo koriander sú dobre proti nadúvaniu, pretože karfiol nadúva.