90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
22. jún 2008

ahojte baby aj vAM PRAJEM KRASNY DEN 🙂 😀 naty nemas preplnenu stranku ja som mala tento isty problem

aniel
22. jún 2008

naty napíš ešte raz email skúsim ti to poslať,ale už raz som jednej babe posielala nacz a tiež to neprišlo ☹

aniel
22. jún 2008

baby ja som myslela,že po ovocnom dni kilo dole ,ale houby ani deko. ☹

aniel
22. jún 2008

ešte sa mi zdá,že mám nejaký veľký žalúdok.

jesika ty si nás opustila?Už si tu dávno nebola ,čo je s tebou?

lucxy ako zvyčajne ,len my dve.Čo dnes papáš?Ja mám dnes mäsko.Dám si pečené kuriatko,ale idem piecť aj bôčik,môžem si aj z neho dzobnúť?

miresta a ty sikde?

gucz ty ako po ovocno dni?Teda aj miresta a twins a už si nepamätám kto všetko.

tinaa na teba som zabudla. Už si sa odvážila? 🤐

aniel
22. jún 2008

tak dobre idem variť zatiaľ sa majte 😠

aniel
22. jún 2008

stále nikto?Ja som si dala na raňajky melón.Teda,čo zneho zostalo a nektarinku.Asi 2 krát som musela bežať na..... a čuduj sa svete 0,5 kg dole..Tak dúfam,že zajtra bude na váhe 70kg ,lebo sa mi zdá ,že to ide nejak neubúda.Keby som už mala aspoň 60kg, to by som si možno obliekla aj tie plavky. 😎

Tak keď nikto a trpím samomluvou,idem pokračovať vo varení.Ešte dám variť polievočku a zamiesim knedlu a môžem mať na chvíľu veget. 😉

miresta
22. jún 2008

Ahojte kočky, no konečne som tu. kým som všetko prečítala dalo mi to aj dosť času aj som sa pekne zasmiala, kedže som tu nebola dva dni.
Ako ste všetky prali a včera ako aniel - si ochutnala so slížou, ktoré si robila manželovi, no to bolo dobré!!! 😀 😀 😀 😀

ja som mala dosť behačiek, c 😝 elý štvrtok, piatok som strávila v meste a včera doobedu som bola ešte na trhu, v obchode, potom po kvety a to s dvoma deckami, t 😝 ak som mala dosť, mohla som zájsť na chvíľu pozrieť čo , a ako sa máte, ale nechcelo sa mi bola som hotová 😝 😝 😝 a len tak som si sedela v kresle. Mala som včera ovocný deň, ale pripadal mi skôr ako vodový, lebo som bola menej doma ako vonku,a tak som len pila.

Bola som včera na sobáši kamarátke, no premýšľala som že by som šla sa zabaviť. A mám niejaké nové fotky, tak si asi zmením foto a aj do albumu dám niejaké.

Zatiaľ papa..............aj tak ideme o chvíľu na chatu 🙂 😎 , takže večer.

miresta
22. jún 2008

baby - pozrite si môj album dnes som tam pridávala fotky, niektoré ešte z roku 2006 a sú niektoré nie veľmi dobrej kvality, lebo sú z mobilu. Uvidíte tu zmenu, hlavne ako som pribrala a ako to vidno na tvári.

zatiaľ papapa, do zchudnutia, ozvem sa večer 🙂 😀 😎

anaret
22. jún 2008

miresta, super fotky, tá ofinka Ti pristane. A kde chodíte na chatu???K rodine?

lucxy
22. jún 2008

ahojte baby, miresta si tam fest zlata a vobec by som ti netipovala ze tolko vazis, fakt si kocka 😉 aj mala je zlata
aniel no my sme tu take ranne vtacatka vzdy, ja som potom isla do obchodu s malou tak a teraz si robim zemiaciky s porom a s cuketou

anaret
22. jún 2008

chcem poslať väčší príspevok o mojom prehrešku a nedarí sa mi to odoslať...asi to nechce, aby som sa priznala...

gucz
22. jún 2008

ahojky bambulky, nám nejak blbne modem (internet), tak sa tu možno dlhšie nezjavím ☹ ☹ , inak nič nového, ak sa bude dať, napíšem navečer

anaret
22. jún 2008

minule ma aniel nabláznila slížami - čo myslíte, zajtra mám UH- mohla by som na obed mať orechové slíže???na večeru asi nejaká pizza bude, lebo idem s manželom do divadla do Nitry a tak sa chystá ma pozvať- takže poraďte mi, prosím!!!!

gucz
22. jún 2008

neviem či sa orechy nesmú len v ovocný deň, ale myslím že ak je to len raz za čas, tak sa nič nestane

anaret
22. jún 2008

orechy sa môžu jesť len v ovocný - a ja v priebehu dňa v návale hladu si sem-tam so sušeným ovocím hodím do úst vlašské orechy- to mi jedna poradila, že sú dobré na mozog...

dianagol
22. jún 2008

caute baby dlho som tu nebola len som sa vam prisla pochvalit ale vecer pridem, tak schudla soom do troch kil a uz to na sebe aj citim a kupila som si aj nohavice super som stastna

miresta
22. jún 2008

Ahojte babenky,

anaret -ďakujem, na chatu chodíme ku svokrovcom do Malej Lodiny - 40km od Košíc, je to vlastne ich bydlisko, ale pred tým bývali tiež v meste, tak stále hovorím, že na chatu, lebo to tak je, je tam krásne prostredie a stále opekačky, záhradka atd............

lucxy - ďakujem, ja som vysoká, naozaj to na mne tak nevidno, ale už mám dole 6 kíl ( som na 17 dní) a to mi veľmi pomohlo, lebo z tváre mi ubudlo.
A čo vy ostatne, kde ste?

anaret
22. jún 2008

miresta, som rada, že sa Ti tak darí, a ako zvláda malá toto teplo?

kitaka
22. jún 2008

ahojte

anaret
22. jún 2008

ahoj, kitaka ako?

anaret
22. jún 2008

ja som mala včera prvý prehrešok - odolávala som celý deň - mala som oslavy - narodky, mali sme super zákusky, pizzové koláče som piekla, obložené misy, šaláty, a tak...odolávala som dlho, celú návštevu, nedala soom si nič, až po polnoci som neodolala a dala som si 2 pizzové koláčiky a pohár červeného vína - bez koly. Na jednej strane ma to mtrzí, na druhej strane - aj ja si zaslúžim nejakú radosť, keď mám tie narodky, nie????? a som pyšná, že som odolala zákuskom - tie môžem až zajtra, ale idem do Nitry na divadlo, tak asi nestíham večer zákusok...ale vyzerajú tak dobre...

anaret
22. jún 2008

čo dnes všetky spíte? asi teda pôjdem aj ja....

kitaka
22. jún 2008

ahoj anaret......tak zatial to ide,uvidím dokedy to vydržím,,,najradšej mám tuším ovocné dni a v týchto horkách to ide s ovocím lepšie

anaret
22. jún 2008

myslím, že by som mala jesť nemšie porcie, ale čo už...zajtra UH, čo budeš jesť? môžem orechové slíže???

gucz
23. jún 2008

Dobré ránko, tuším som tu prvá, čo sa stalo?

jesika26
23. jún 2008

ahoj gucz - som tu aj ja 😀, no ako sa ti vodí???Mne uplne na nič, už mi ide na nervy nielen ovocie ale aj zelenina a aj celá diéta
aniel som tu, len som cez víkend bola v Bratislave, ale posledných pár dní to moje stravovanie sa ani z daleka nepodobá 90 dňovke, už som z toho nešťastná, fakt vobec nemám síl

gucz
23. jún 2008

jesika26, tiež mám občas chvíľky, že s tým seknem, ale ešte som sa nevzdala. Ono v pohjavascript:addEmoticon('😢','vBody')
javascript:addEmoticon('😢','vBody')ode sa takto dá stravovať, len keď varím pre manžela niečo dobré, tak mi je občas ľúto, že si nesmiem dať. On mi aj povie, že však si trochu daj, ale ja nechcem moc povoliť, lebo celá dieta skončí v kýbli. Veď chudnem hlavne kvôli nemu, aj sebe. Zatiaľ sa mi stále zdá, že som rovnaká, ako keď som začínala. 😠

jesika26
23. jún 2008

gucz - čo si to tam za hieroglify popísala??????????????

jesika26
23. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

gucz
23. jún 2008

to sa tam samé dalo, ako som klikla na smajlíka