90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
19. máj 2010

ja mám za sebou další hektický deň, nebola som skoro vôbec doma, vybavovačky...tak som len obed stihla zjesť, a nič viac, ani potom ani predtým..
zajtra ani neviem aký mam deň 😀 škrobový tak, ryža bude...
dobrú noc

bea44
20. máj 2010

ahojte. 😵
sivocka - vitaj, samozrejme, ze ti to pojde pomalsie ako nam gulatejsim 😀 ale su to kocky ako ty a ide to tiez, 😉
ale pomalsie. 😖

julca - sme zvedave na čisla 😉
gudu - drz sa
ja dnes škroby - urobila som si zeleninove ryzoto / zemiaky som mala minule aj predminule aj.../ a uhorka k tomu..
a večera bude na 100% to iste, kedze som vcera vecer navarila ako pre regiment 😀 😀
ja sa dnes citim ako nafuknuty balon - ako keby som min.2 kg pribtala spat 😢 😢 . ale to bude tym, ze mam svoje dni 😔
brucho ako balon 😖
inac ráno nakukol do kancla kolega z vedla a hned ze som nejaka ina, či som zmenila image 😀 a ja že poviem ti ??? 🤐
budem to vytrubovat ? ee ee . nech sa cuduje. 🙄

magimary
20. máj 2010

veru, gudu, dnes sa drž!

inak, babulky, mne je z tých mojich antibiotík ozaj dosť ťažko (žalúdok ako kameň, brucho ma bolí, nechutenstvo) a teraz najmä, keď mám ešte aj v podstate prázdne brucho... 😝
neviem, ako to preklenúť...lebo ani neviem, čím by som to "zajedla" (ovocie mi ani nejde a ani nepomáha-už som si dala polovicu banánu a tri sušené slivky)... je mi tak blbo...(a ešte ma aj preháňa 🙄 )...
tipujem to na väčší úbytok, ako po vode 😝 😖 (to by mi samozrejme nevadilo-ale necítim sa skrátka fit... 🙄 )...

čo si dať?
na obed mám bielkoviny (teda dnes celý deň 😅 ), tak si dám niečo mliečne (ani mäso ma neláka), ale čo dovtedy a večer (keďže ATB mám ešte aj o polnoci-najmä tie keď si dám, tak mám takú ťažobu na žalúdku, že trvala až do rána 😝 )?
máte nápady?

ale diétu nechcem nejako prerušovať... 😖

bea44
20. máj 2010

magi - no neviem či mliečne je vhodne ked si chorá . a mozes pri ATB , ktore berieš ? 😕 mozno trocha šunky ?? alebo rybu ?
file len tak na prirodno . ja si to teraz dost často robim . leno je to rychle a lahke. a asi by som si nedavala surovu zeleninu len troska chleba alebo mrkvu ?? 😕

magimary
20. máj 2010

mliečne môžem (a už fakt aj kvôli tým mojim zubom-musím 🙄 😝 )...
ide mi skôr o to, čo teraz (zjesť?)?...
je len desať, do obeda ďaleko
a mne je už teraz ťažko od hladu a od liekov... (na "tyčku" 🤐 😝 ),
len neviem, čo s tým 😒

lubikaf
20. máj 2010

magi a nechces si dat aspon trosku chleba? alebo nejaky suchar, predsa len, ked si chora a beries ATB este byt na diete. no neviem, je to na tebe, ale ja by som si mozno trochu chleba dala.

magimary
20. máj 2010

lubi, no 😕 😒
ale už za hodku sa naobedujem (dám si k syru aj chlebík) a potom do seba naládujem všetky lieky, tak snáď poobedie už bude OK...
prípadne si dám obed o polhodku skôr... 🙄

magimary
20. máj 2010

už som aj po obede...
a dala som si lieky (4ks), tak snáď sa to s tou stravou v bruchu nejako pretrávi 😕 😝

yanni
20. máj 2010

Magi ved sa najedz, az taky prehresok to nie je. Nieze sa vykydnes.

Gudu ako voda? chuti??? 😀 No mne je este do smiechu ale buduci tyzden, no neviem neviem ci tu vodu prezijem 😠

yanni
20. máj 2010

no ja prave obedujem, ovocie. Boze ako by som si dala take nejake pecene s knedlou a kapustou...

lubikaf
20. máj 2010

yanni neprovokuj 😀

matynuska
20. máj 2010

adamko, yanni, sivocka - tak som tu uy dlhsie nebola, ale chcela bzch sa vzjadrit k tomu alkoholu.... ja pijem bile suche beyne, nie pravidelne, ale tak 2x do tzydnz urcite. Ale nikdz nikdz ho neyapijam nicim inzm iba vodou. Jednak to kayi jeho chut a jednak aj tak nic ine nie je povolene :D A y tvrdeho pijem len destilaty ako napr. hruska. Tam kedysi cukor bol, ale vsetok sa vykvasil a vypalil, takze cukru sa tam nebojim. Ale so zapijanim striktne plati: nic ine len vodickuuuu. Koktaily, iny tvrdy alko abo daco take vobec nepijem. Alkohol ako taky ma kalorie, ale take ine kalorie. Teda ten co som spomynala a dovod preco som ho spomynala (vino je suche, cukor ma len prirodzeny rychlo spalitelny a destilat cisty je cisty.. 🙂 ) A nemam pocit ze by sa mi to akokolvek na diete prejavilo. Jedna kamoska co drzi dietku snad uz aj stale a nadherne sa jej to prejavilo a to uz dietkuje len ze jej to chuti nie ze by to potrebovala ma rovnaku skusenost. Takze ja to za hriesik nepovazujem. Len zalezi na tom co a s cim hlavne. Hlavne ziadne "vajcaky" a "cervene s colou" :D
A este k tej kave - povolene je tusim len pit ciernu bez cukru. Ja som si na to uuplne zvykla hoci som si to pred tym nevedela predstavit. Ale zas na druhej strane chapem ak to niekto nemoze, stazi trocha obmadzit mliecko, pripadne ho nahradit sojovym a cukru malicko. Ale ak mate kvalitnejsiu kavu vyskusajte ju cistu, fakt to nie je zle. zuuzka - pozor na to latte - je povolene, ale iba ak su bielkovinky ;)

yanni
20. máj 2010

Lubka preco? Dala by si si tiez pecene? Ci to suvisi s tou vodou? 😀 😀 😀 😀

yanni
20. máj 2010

No baby mna tato dieta asi zabije. Prave ma tak prehnalo ze az, no asi z toho ovocia. Uz sa balim, ze konecne domov aby som stihla17:30sport fofry riadne a k tomu este sra....ka 😀 Ale poviem vam, vdaka bohu ze teraz, lebo o pol hodinu uz sedim vo vlaku a keby ma to tam chytilo.....Alebo cestou k vlaku, este by som sa po.... 😀 😀 😀 😀
A to som si chcela dnes vecer prihriat tu kapustovu polievku zo skroboveho dna. Samozrejme ze zemiaciky by som povyberala. no nic nebude, lebo od kapusty rit popusti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gudulo
20. máj 2010

ahojte, tak voda takmer za mnou, este chvilku vydrzaaaat
prave som ale urobila rodinke veceru - chlieb vo vajicku, ach tie vone 😝
ozaj, mohol by sa chleb vo vajicku pri tejto diete?

magimary
20. máj 2010

vidíš, gudu! 😅
to je nápad 😅 ,
podľa všetkého na bielkovinový obed ("vaječný") úúúplne v pohode 😅
tak to je teda mňamka, ktorá by ma ani vo sne nenapadla (ale ktorú milujem 😵 )...

ja práve bielkovinovo večeriam-samotný cottage cheese 😉

poobede mi už bolo lepšie...kedže som nemala prázdne brucho 😉

lubikaf
20. máj 2010

yanni myslela som to pecene masko 😉

gudulo
20. máj 2010

magi, ja som to presne myslela na bielkovinovy obed, len si vies predstavit ako mi je teraz, ked mam iba vodu a rozvoniava to po celom byte 😖

magimary
20. máj 2010

no, to si viem živo predstaviť 😨
len si to spomenula a mňa zaliali (zvnútra) žalúdočné kyseliny 😅 😨
rýchlo som si šupla ten syr,
a v duchu som si nadávala, že ma to nenapadlo skôr 😅 😝 😉

gudulo
20. máj 2010

no ja mam plnu pusu slin 😝, jednoducho reflex

julca23
20. máj 2010

čaute baby...tak úbytok??ja som sa nemeriala ked som začala držať diétu,takže čísla to nebudú,ale zato som sa povážila,.......................tak???????5 kíl dole od začiatku,ale viem,že by to bolo aj lepšie,keby som od začiatku dodržiavala tak ako treba,ale na to som prišla až neskôr,ke´d ste mi to vysvetlili 😔
no hlavne že je to na nohaviciach vidno a že sa vmestím do kostýmu, ktorý je cieľom môjho chudnutia 😀
inak poviem vám,že po tej vode ma dnes ráno strašne bolela hlava ☹, dala som si kávu a 2 banány a obed boli 2 rožky s tvarohovou nátierkou a zeleninový šalát,ale vmestil sa len jeden......má tá voda vážne niečo do seba, na večeru som si pripravila syr so šalátom a taká som plná, ani som ho nedojedla...jednoducho žalúdok sa scvrkne 😅
gudulo....drž sa.........
zajtra škroby,rozmýšľam nad šošovicovou polievočkou s mrkvičkou 😝 to bude mňamka
prajem pekný večer

ivella
20. máj 2010

Ahojte dievcence,zname aj nezname..som na tretom dni,teda podla casu uz sa zacal stvrty,len nebolo kedy napisat,,,ale uz musim,lebo inak vitaminovy sama nezvladnem.
Neviem presne ako dllllho som tu nebola,no mam vsetky kila naspat,stresy a podobne malickosti ako vzdy zajedam sladkym.
Teraz som odhodlana chudnut,vidim ze ste tu dobra particka,snad vam nenaburam rezim 😀
adamko,bea,vy akoze chudnete stale bez prestavky?preboha 😉 a ako sa dari????

magimary
21. máj 2010

ránko! 🙂
gudu, tak ako? 😕 🙂
číselka - sem s nimi, pochváľ sa-zaslúžiš si-za vytrvalosť a úspechy 🙂
aj julca-blahoželááááám 😉 🙂

ivella, my sa nepoznáme, ale snáď nebude vadiť, keď ťa tu privítam 😅 😉
a hneď aj s otázočkami: koľko si schudla, keď si ju držala "vtedy"? aký čas odvtedy uplynul (za aký čas sa Ti to teda vrátilo späť?) predtým si držala normálne celých 90 dní? 😕
btw., máš pekné meno pre synčeka 😅 😉 ...
(ako aj ja 😅 😎 😀 ...)

bea44
21. máj 2010

ahojte 😵
julca - gratulacia,
gudu - 😕 😕 😕

ivela - vitaj spat 😀 . ja som skoncila prvy pokus 4.1. . a ostala som stat na 70-71kg 😝 a drzala som sa v pohode s druhou knihou az do velkej noci 😖 . no a ochutnavala som zo vsetkeho / návvstevy/ za dva tyzdne som pribrala 3 kg 😠 😠 🙄 . no a ked som si to prepocitala akurat ubehlo 3 mesiace od skoncenia , tak som nevahala a zacala znova 😉 teraz to uz ide lahsie, 😎
som dnes v polovici a 4.6. mam druhu vodu 😵 /inac na tu vodu si ma presvedcila ty, ja som bola odhodlana j vynechat/

a co ty ? uz ste sa stahovali ???

bea44
21. máj 2010

ozaj - ja včera škroby po tyzdni zas na 100 % 🙂 asi niečo bolo vo vzduchu 😠

dnes : zatial mam v sebe banana a jabko. robim si akurat kavu 😵
obed : pene s paradajkami / po dvoch tyzdnoch/ uz zas mozem 😀
a vecera : dopapam cestoviny 😠 . akosi neviem teraz odhadnut mnozstvo 😕 / stale navarim vela /
bodaj by potom isli kg dole, ked sa prepchavam 😠 🤐

gudulo
21. máj 2010

ahojte, ivella, aj ja som tu nova, ale vitaj 🙂 , aj mna by zaujimali presne tie veci ako sa ta pytala magi - kolko si schudla a za ako dlho sa ti kila vratili 😕
tak tu su moje cisla po prvej vode 😨 hmotnost: - 6,9 kg, pas: - 9cm, boky: -5 cm, hrudnik: - 6 cm
tak som celkom rada, podla mna to nie je az take zle,
idem do druhej tretiny 😎 dnes si dam syr a salatik 🙂
ozaj mohla by sa dnes nejaka mliecna zeleninova polievka - napr. brokolicova alebo porova - bez zemiakov???????
vdaka za podporu dievcence, pomaha to 😵 , takmer som to vcera pri tom chlebiku vecer vzdala, ale som si povedala, ze to zvladnem predsa 🤐

magimary
21. máj 2010

gudulo, krááááááásne!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
blahoželááááám!!!!!

ja dnes zemiaky a ryža 😅

gudulo
21. máj 2010

magi, vdaka 🙂

bea44
21. máj 2010

gudu 😵 😵 😵 😵 . super !!! 😉 😉

normalne pri vasich ubytkoch dostavam komplex , a depku do kopy 😠 😠 . / ja po 1 vode - 3,5 kg LEN / ☹

nooo ale ja mám výhovorku : vek 😀 😀 😀 .

fuu a Magi ma teraz sprdne 🤐 zacne spominat svoju mamu 😕 😕

ale .... dobraaa výýýhovorka === polovičná pravda 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
21. máj 2010

bei, ale podľa mňa to u teba nie je ani tak vekom, ale skôr tým, že už nemáš asi moc čo chudnúť... 😉
tak buď na seba hrdá, že vôbec takto intenzívne niečo robíš 😎
i napriek veku 😅 (ktorý si myslím nie je až taký zlý, môj najstarší brat bude mať toľko-ako máš v nicku- o tri roky a pre mňa je stále mladý 😅 😉 😀

a, potom-samozrejme aj TU platí (ako pri každej inej diéte), že telo si pamätá každú jednu diétu a podľa toho sa zariadi a nikdy nedopustí rovnaký, alebo vyšší úbytok ako keď si diétu držala prvýkrát (v rámci svojho sebazachovania) a ty už túto diétu nedržíš prvýkrát 😉 (zatiaľ, čo ja a možno aj gudu-neviem, áno 🙂 , čiže ja keď by som ju držala o polroka zas, určite neschudnem ani polovicu z toho, čo teraz po prvej vode-hoci ja by som mala stále čo chudnúť)...
napokon, ani moja mamina na druhýkrát neschudla ani zďaleka toľko, čo 1x 😉

no a napokon, nedá mi nespomenúť, ako veľmi ťa OBDIVUJEM (!), že ty takto pokračuješ v chudnutí i napriek tomu, že sa ti po prvej vode zdalo, že si schudla málo...mňa by to položilo (demotivácia ako svet 😅 ) a ty tvrdo šľapeš za svojim cieľom-čo teda: KLOBÚK DOLU!!!