90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea100
24. sep 2010

@juli71 ja chcem ešte 3 kg dole aby som bola spokojná. Ja meriam len 153 cm a ako píše Mariana u nás krpatých je naozaj vidieť každý gram navyše.
@marianca no veď aj ja jem na bielkovinový deň salámu, lenže problém je že najväčšiu chuť na salámu mám keď mám deň ovocný. A večer sa už musím veľmi ovládať aby som nevliezla do chladničky pre salámu. A strašne mi v tejto diéte chýbajú mliečne výrobky. Ja mám veľmi rada aj jogurty a syry. Jasné že si to dám v bielkovinový deň lenže raz za 4 dni je to dosť málo pre mňa.
@juli71 a koľko vody za deň vypiješ? Skús každý deň pridať o 2 deci viac vody a postupne si na to zvykneš. Ja som na začiatku diéty mala problém zjesť na raňajky 2 ks ovocia a postupne som si zvykla a teraz už to zjem v pohode
Inak včerajší vodný deň bol úplná katastrofa, Do obeda som zjedla pár sliviek, to by sa ešte dalo. Ale poobede my už bolo od hladu zle, triasli sa mi ruky a vedela som že je to z hladu. Dala som si sušený ananas a jeden banán. A večer som vypila pohár mlieka, inak by som to nezvládla.

zuziq
24. sep 2010

baby hlavne to neberte ako dietu ale ako mensiu zmenu v stravovani... tie recepty su na inspiraciu, nikde nie je napisane, ze ich musite dodrziavat. niekomu to vyhovuje, ze nemusi vymyslat, ale niekomu mozno nie. kazde jedlo ktore mate radi sa da prisposobit tejto diete 😉 takze kludne mozete jest skoro vsetko co mate radi, len to treba prisposobit konkretnemu dnu. A tiez ak ste hladne, nehladujte... tato dieta ma podla mna jednu chybu v tom, ze sa je iba 3x za den, co nie je dobre. Malo by sa 5x. Takze na desiatu si ja vzdy dam este ovocie ( po ovoci by sa nemalo pol hodinu jest ine jedlo, po banane az hodinu) a na olovrant si dam nieco z tej skupiny, co mozem ( napr. ak mam maso, dam si jogurt)Dolezite je aby ste naozaj nehladovali, lebo potom organizmus zacne z toho co zjete robit zasoby 😕

nadka001
24. sep 2010

ja mam dnes vitaminovy den..rano som zjedla 3 banany..strasne som bola hladna.. tak to je asi vela..a potom az na obed som si spravila zeleninovy salat - salat, rajciny, olivy a trosku susenych paradajok.
Uz som zase hladna, tak som si dala za zufanku polievky - cvikla 5x a polovica zemiaka..uvarene a rozmixovane. Az teraz som si uvedomila, ze vlastne ani ten zemiak nemozem.. ale to je v celom hrnci iba polovica..tak uz si dnes nedam teda.. uz iba nejake ovocko na vecer..Moc som dnes zhresila ?

marianca
24. sep 2010

@nadka001 to máš v pohode...bóže kúštik zemiaka, neboj nič sa nedeje, to ani nie je prehrešok a v podstate si jedla len zeleninu a ovocko, tak čo 😉
baby, kuknite jak si ten môj malý pako česol nad okom

duja
24. sep 2010

@agika1982 nie uz nekojim..Kojili sme sa asi tak 2 tyzdne a potom som stratila mlieko.. takze sme na umelom

duja
24. sep 2010

@marianca No iba to ze som neskutone vela pribrala a samozrejme mojou chybou..Som sa prezierala.. Takze teraz nic ine neostava iba dietovat 🙂))))

duja
24. sep 2010

Inak baby neviem co je dneska so mnou.:NEchuti mi vobec jest..Mam uhlohydraty..Obed som ani nevarila..A veceru uz zjedla..Dokonca ani na ranajky som si ovocie nedala.. To budu 2 dni.. Nic nejedenia ked ma zajtra cakaju vitaminy..Ach jaaaj..Zeby to bolo tym sprostym pocasim???

st2
24. sep 2010

@marianca jeeee aky zlaty chlapcek, a zahoji sa neboj

marianca
24. sep 2010

@duja musíš papať, lebo keď hladuješ nechudneš.....aj keď nemáš chuť, donúť sa spapať aspoň niečo 😉
@st2 ďakujem 😉

zuzula25
24. sep 2010

ahojte..mohla by som sa k vam pridat od pondelka??lena ja vobec nemam nastudovanu dietu,ale pocula som uplne chvaly na nu..potrebujem aspon 7 kilov dat dole..prosiiim napiste mi akym dnom sa zacina..budem sa to snazit precitat,ale je tohotu vsetko vela.dakujem

eyya
24. sep 2010

no si predstavte dnes name jarmok, vsade daky stanok rozvoniaval a ja nic normalne ziadna chut ...nechapem 😕 ale akurat porusujem ...pijem s mm burciak teda len jeden poharik ale do diety nepatri, ja viem 😅

eyya
24. sep 2010

@zuzula25 vitaj posli mi mail zajtra ked budem doma ti poslem uvod a 1 tyzden diety (oskenovanu knihu ) 😉

zuzula25
24. sep 2010

@eyya dakujem,poslala som IP

agika1982
24. sep 2010

@duja ja som nekojila vobec..mala som par kvapiek

jankabambulka
24. sep 2010

@eyya hehe mne na tom jarmoku najviac coňali tie cesnakové pagáče za kinom 😀

marianca
24. sep 2010

@eyya a ty si z Hlohovca?lebo tam je teraz jarmok aj ja sa chystám zajtra a ja si určite dám cigánsku a trdelník 😝

duja
24. sep 2010

@agika1982 No popravde trvalo dlllho kym sa mi zacalo mliecko tvorit a maly bol velmi nedockavy a nepockal kym si vycucne prvu kvapku tak bekal ako tur, tak som hned zacala odsavat..A na odsavanom sme boli asi 2 tyzdne..Aj to som ho musela dokrmovat..Potom sa mliecko stracalo a tak sme na Umelomstale..

duja
24. sep 2010

@marianca no vies keby som bola male decko tak si hned dam po riti..Ale no stara a tvrdohlava..No nejako som nemala cas ...🙂Zajtra sa polepsim..Ved to bude iba ovocko 🙂

eyya
24. sep 2010

@jankabambulka mne tie konicky 😅 ale chut som nastastie nemala asi som sa blokla 😀
@marianca nie v PB je asi naraz z Hlohovcom 😀 hmmm jarmoky a chudnutie to je kombinacia 😀 😀 😀 😀

marianca
24. sep 2010

@duja
@agika1982 to nevadí, že nekojíte a čo veď svet sa nezrúti a to, že nekojíte, neznamená, že ľúbite svoje deti menej. A takisto to nebudú menej šťastní ľudia, ako tí kojení.....takže tak....Je zbytočné sa tým trápiť....Hlavne, že máte spokojné bábatká a druhé plus je, že sa môžete starať o svoju postavu, čo sa pri kojení nedá...
Ja som teda kojila oboch do roka, ale bola som pripravená na to, že keď to nepôjde svet sa nezrúti...
@eyya no to je fakt, že jarmok+ chudnutie nie práve najšťastnejšia kombinácia, ale čo už. Ja som bola aj v Trnave a dala som si na čo som mala chuť a na váhe sa to neodrazilo, tak čo..... a dám si aj teraz... 😝 😝 😝

juli71
24. sep 2010

@zuziq vdaka, skusila som do vody citron a slo to asi ostanem pri tom aj pri cajoch ak to moze byt

juli71
24. sep 2010

@andrea100 to ti verim, ja som dnes rano ledva zjedla 1 jablko a bolo tak v norme tiez si neviem predstavit , ze by som mala zjest 2 ine ovocie tie mensie to asi pojde ..popravde uz mam asi 2 hod.po veceri a asi to telo citi, ze sa nieco deje hlad nemam ale nejak ma boli hlava

duja
24. sep 2010

@marianca Aj ja som to tak brala ako pises..No neratala som s moznostou, ze by so nemala mlieka.. Ale podstata veci je ze deticky su spokojne napapane a ze nam robia iba radost 🙂

jankabambulka
24. sep 2010

uf tak ja som rozjedená fest. minule keď som držala túto dietu, mala som po 4dní o 4kg menej (ale viac to nešlo a tak som po necelom mesiaci kašlala na to). teraz po 4dni mám len kilo dolu ☹ 😔 ale je pravda, priznávam, že porušujem a hlavne začala som akosi dzobkať . dnes cez ovoconý som si dala 6cukríkov -medvedíkov a 3keksy tuc 😖 😠
dúfam, že sa akosi premôžem a aj ja nebudem mať chuť jesť

cencula
25. sep 2010

marianca díky, s tým pitím je to tak ako vravíš, teraz je to horšie, aj aj mám dostať krámy v pondelok a do toho idem dnes na pohovosť mám zapálené dutiny a neviem či nie aj dýchacie cesty, lebo počujem ako mi to všetko píska, ale ved to poznáte mama funguje či je chorá, teplá alebo chladná:..................

eyya
25. sep 2010

dnes ranajky banan hrozno kava to bola kombinacia si viete predtavit 😅 ale aspon vazim menej 😀 😀 😀 😀 tesim sa na pondelok vychadza mi to tiez na masko takze pojdeme naraz 😉

cencula
25. sep 2010

baby a kde na minibazare je diskusia o 90dnovej prosím vás, dakujem

miki060707
25. sep 2010

ahojte, počujte baby, nespravili by sme si takú tabulku a tam by boli aj týždne a kilečka, že kolko išlo dolu??? ja len, aby nás to motyvovalo, ja teraz jako dosť jem, asi sa pripravujem na pondelok, aby som si spravila zásoby...jaj, ja som zvedava, ked nás je tak vela, či to zmáknem, ..

eyya
25. sep 2010

@miki060707 som za kto sa podujme? 😅

nadka001
25. sep 2010

dnes som to zas porusila.. ranajky dve jablka, obed jogurt s dzemom, vecera kura so zeleninou a poobede este jeden kolac.. :(..zajtra to hadam vyjde