90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
19. júl 2012

@ka3na tak to je ok ,zle som pochopila 😀 😀 😀

domyyy
19. júl 2012

@ketrinn tú zmrzlinu som zo srandy napísala 😀 😀 však by ma porazilo 😅 😅 😅 najradšej by som si hrdlo odrezala 😝 ako bolí.... mám taký pocit, že skočím do cukrárne a kúpim si aspoň dva koláčiky malé, mňam 😵 😵 a dnes si budem robiť citronovu vodu, tá aj sťahuje žalúdok a to mne treba 😀 😀 😀

@ka3na ja kávičku nepijem, ale ako píšu baby môžeš si ju dať ak nesladíš a ak nedávaš mlieko ešte lepšie 🙂 vývar som nemala ani raz, podľa mňa čím viac vecí si dám tým menej mi pôjde dole.... preto si nedávam ani pečivo.... 🙂 len ak mám rybu tak si dám, čiže zajtra 🙂 držím ti palce 🙂

sotia
19. júl 2012

jáááj baby, prečo tá váha od poslednej vody vždy vyše týždňa stojí, ja ešte3 kg potrebujem doléééééééééé.........

marianka0101
19. júl 2012

@ka3na @domyyy ahojte, momentálne som tehu, ale mám s touto dietou veľmi dobrú skúsenosť a občas pozriem ako sa vám darí. Nedá mi neprispieť. Ten vývar je dôležitý, určite by som ho nevynechávala, keď už, tak si dať menšiu porciu toho mäska a zeleninky. vývar určite neuškodí, ani z neho nepriberiete. V tej knihe sa aj píše, že ho treba vypiť.Určite potrebujete aj polievky papať, niečo dobré teplé do žalúdka dostať. Ako robte podľa seba, ale ak má byť dôvod aby ste viac schudli, tak ozaj radšej menšia porcia mäska. A vývar som si robila tak, že som si pekne vždy spravila normálne kuraciu polievočku a nasáčkovala do mrazničky a iba rozmrazovala. Keď som robila tú polievku, tak som si dala na obed akože varené kuracie mäsko so zeleninou a zapila tým vývarom, no a o 4 dni už vyberala iba vývar. Ale čítam, že ty si vegetariánka, tak to máš ťažšie s tým vývarom... to by som asi robila teda čisto zeleninovú polievky a ten vývar, alebo neviem... možno iba vegetu vyvariť, ale to je už dosť umeliny, no ja som si to tiež zvykla občas urobiť.

miskakyska
19. júl 2012

@sotia no lebo medveď a tri gumené svište 😀 ja to už neriešim..nemám na to nervy ani náladu...u nás nejde od rána voda,samozrejme si nedali tu námahu aby to vyhlásili,klasika..čo už,keď je niekto bez chrbtovej kosti...

marianka0101
19. júl 2012

@ka3na nezabúdaj ráno na lačno v prvom rade pohár vody, až potom ovocie a kávu by som až úplne potom zaradila 🙂

miskakyska
19. júl 2012

..ešte som zabudla privítať@ka3na..určite ďaľšia Katarína..tak vitaj medzi nami dievčatami :o)

lena_1
19. júl 2012

ahoj holky,chtěla bych se k Vám přidat.Můžete mi někdo poradit,kde najdu recept na dietku?Děkuji.

sotia
19. júl 2012

vítam aj ja všetky nové kočky, ktoré sa dali s kilečkami na boj

domyyy
19. júl 2012

@sotia neboooj ešte pôjdu, len žiadny stres 😵 😵 😵

@marianka0101 ja si robím polievky na bielkovinové dni , ale mliečne, neviem si predstaviť, že by som si stále vývar varila 😅 ja mäso nejem tiež... maximálne ryby aj na tie musím mať chuť 😀 a sem tam si hodím do seba šunku 🙂 ďakujem za radu 🙂

@lena_1 ja som si stiahla knihu na uloz.to 90 dňová rozlišovacia dieta..... skús 🙂

lena_1
19. júl 2012

@domyyy děkuji,zkusím 🙂

domyyy
19. júl 2012

baby zachvíľku mám hotový obed, mňam teším sa 😉 cestoviny sa už zapekajú 🙂 rozmrazovala som chladničku a mrazničku, a kopu vecí povyhadzovala.... no keď som videla tie lekváre a džemy nebolo mi všetko jedno 😀 mala som chuť 😉 a dala som si jedného radlera.... to sa síce nemôže, ale mala som chuť 🙂

sajmonkaf
19. júl 2012

@ka3na ja ešte rano ako vstanem,vypijem tak pol litra vody s citronom alebo s jablčným octom,tak do pol hodky ovocie a potom tak pol hodku počkam a kava🙂

ka3na
19. júl 2012

@sajmonkaf dakujem, tak tak nejako to aj ja budem robit 🙂

baby este mam dotaz... pod slovom salat sa mysli listovy salat alebo akakolvek surova zelenina?
a este. ako si mam tie tri jedla rozvrhnut pocas dna, ked vstavam okolo 5:30 a chodim spavat o polnoci? mam medzi jedlami hrozne dlhe odstupy a som hladna :(

lilian365
19. júl 2012

Baby koľko ste schudli vďaka tejto diéte ?? rozhodujem sa či začať s touto alebo s dukanovou diétou .

domyyy
19. júl 2012

@lilian365 ja za mesiac 9,5kg pokračujem ďalej 😉

lilian365
19. júl 2012

@domyyy no tak to je paráda . musím si to naštudovať na nete 🙂

sotia
19. júl 2012

@lilian365 ja 13,5kg

lilian365
19. júl 2012

@sotia koľko si ju držala?

sotia
19. júl 2012

@lilian365 90 dní apokračujem, toto stravovanie mi vyhovuje

kacena24
19. júl 2012

@lilian365 ahoj 🙂 ja len že keď som si prečítala,že sa rozhoduješ ktorú,tak dukanovu niéééééééééé ....ešte teraz mi je z nej zle...a to som držala len týždeň....ono tie recepty vyzerajú na stránke super,ale keď som ich spravila,alebo niečo upiekla,aj som to vyhodila...vobec mi to nechutilo....okrem palaciniek 🙂...no kto ju zvláda,klobúk dole 😉 90 dňová sa v pohode papať dá a je tu veľa bojovníčok,ktoré krásne schudli 🙂 no ty vieš,čo ti vyhovuje 😉 držím palčeky

kacena24
19. júl 2012

@domyyy joj moja ja z teba odpadávam,už som ťa včera aj mužovi spomínala....ja som na mliečnej a nejak sa to teraz zastavilo....zatial mám dole 6 kilov....rozmýšlam,že ešte dokončím 13 dní a potom sa vrátim k Vám,veď keď to ide Vám tak krásne,musí aj mne...mňa sklamalo,že mi zišlo za 8 dní len 900g....ale asi by som sa mala vážiť len na vodové dni,aby mi nešibalo....teraz musím vydržať do 29teho a potom uvidím,no si moj veľký vzor.....vlastne všetky babenky tu 🙂

kacena24
19. júl 2012

@lilian365 ja keď som túto diétu držala v minulosti, schudla som 5 kíl za 3 týždne 🙂

ketrinn
19. júl 2012

@domyyy ja by som si tiez dala toho citronoveho 😀 😀 😀

ketrinn
19. júl 2012

kočandy nemate neaky dobry recept na kruhy pod očami? 😎 dakujem za kazde info 😉

ketrinn
19. júl 2012

@lilian365 ja som drzala mesiac a schudla som 11 kg🙂
prerusila som kvoli zdr.problemom.a teraz som sa zas dala na boj ale akosi ta pevna vola nieje len same porusovanie dole ani deko

sajmonkaf
19. júl 2012

@lilian365 ja za 3 mesiace 18 kg,teraz som na pokracovacej.

kacena24
19. júl 2012

@ketrinn za mesiac 11 kil? moja co si vobec nepapala? to je uzasny vysledok....no odpadnem 🙂

marianka0101
19. júl 2012

@lilian365 ja 17 kg za 2 mesiace a týždeň, ale všetko som presne dodržiavala a išla som presne podľa receptov v knihe

miskakyska
19. júl 2012

@ketrinn make up 🙂