90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
25. jún 2012

@sotia veru fuj fuj fuj....a aj dukanova dieta,neviem,ci ju z vas niekto drzal,ale ja na nu nemam dobre spomienky

sajmonkaf
25. jún 2012

@merikac možem ti poslat do mailu,ked chceš 😉

sotia
25. jún 2012

@kacena24 zda sa mi to jednostranné trýznenie organizmu a to doplňanie vitamínov tými umelinami, čistý des

babylux
25. jún 2012

Mne ta kapustova chutili ale len prvy krat a hlavne ked isli g dole.ale teraz sa to nehybe,tak zajtra zacinam s 90 dnovou.mam aj motivaciu,kupila som si nohavice,su super a boli posledne,vatsie nemali,tak som si povedala,ze do nich schudnem.tak idem nato.

babylux
25. jún 2012

@sajmonkaf mas aj nejake specialne recepty,kde by som to nasla?uz som si nieco vyhladala,ale ak nieco posles potesi ma to.hlavne ako si zacala ty a kolko si schudla?

lucky14
26. jún 2012

Ahojte. Tak uz som sa rozhodla. Po vsetkych vyhovorkach musim zacat. Moj malinky uz ma 5 mesiacov tak je cas so sebou nieco zacat robit. Ste velmi motivuje vsetky na tomto chate tak to skusim aj ja. Minuly tyzden som drzala dukanovu dietu ale pre mna ako vegetarianku milujecu zemiaky a ryzu to bolo utrpenie. Isli sice dolu 3 kila ale trapenim. Dufam ze sa k vam mozem pridat. Prajem krasny den.

lucky14
26. jún 2012

@sajmonkaf Blahozelam k Tvojmu uspechu. Za dva mesiace to je skvele. Si velka motivacia pre mna. Ja som na tomto fore nova a aj neviem moc o 90 dnovej diete tak sa tu od vas budem ucit.

domyyy
26. jún 2012

ahojte kočky 🙂 dnes som sa vážila po týždni držania diety a dala som dole 3 kg... dúfam, že to bude aj nadalej takto pokračovať a to som včera ani dietu nedržala lebo som deň predtým mala oslavu narodenín a nevladala som si ani jedlo urobiť tak som si dala pizzu miesto bielkovín 😉 ale som rada, že váha išla dole 🙂

lucky14
26. jún 2012

@domyyy Ahoj. To je skvele. Blahozelam. Ja zacinam. Dufam ze budem mat podobne uspechy. Pre mna to bude beh na dlhu trat. Schudnut musim aspon 20kg.

domyyy
26. jún 2012

@lucky14 držím ti palce 😵 ja som na tom podobne tak sa môžeme spolu ťahať 🙂 😉

sotia
26. jún 2012

@lucky14 neboj, myslím, že táto diéta trápením nie je

lucky14
26. jún 2012

@domyyy Som rada. Je dobre mat spojenca. 🙂 Ako sa Ti podarilo zvladnut prvy tyzden? Bolo to narocne?

sotia
26. jún 2012

kočky zapíšte sa do tabuľky, kde vidieť naše aj vaše úspechy https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

lucky14
26. jún 2012

@sotia Dakujem. Ja som vecny dietar. Kila hore kila dolu. Dufam ze tento krat to bude naposledy.

lucky14
26. jún 2012

@sotia Dakujem za pozvanie do vasej 90DD tabulky. Je velmi motivujuce vidiet vase uspechy koceny. Uz som sa k vam pripisala. 🙂

sajmonkaf
26. jún 2012

@babylux
@lucky14 takže vitajte babenky.Ja som začinala s odhodlanim,už som sa hrozne citila,aj pred ludmi aj pred rodinou....tak som sa rozhodla.najprv som pozerala Dukanovu,ale kedze ja musim sladke,tak tato mi bola jednoduchsia.a fakt nehladujem🙂 Každe rano treba vypit nalačno,aspon ja to tak mam -pol litra vody s citronom,alebo s jablčným octom.potom ranajky-ovocie.u mna sa osvedčili citrusy,jablka som uz ani vidiet nemohla.A teraz je sezona,tak je ovocia dost.Velmi sa nedoporučuje banan.pre mna bolo najprv najhoršie vydržat do obeda.snažte sa jest v rovnakom case,ja jem medzi 12-13 hod. A stale treba pit a pit a pit.ja len vodu a čaje.sem tam neperliva mineralka.jedzte na čo mate chut,hlavne netreba miesat!!!!čo jete na obed,tak to aj večer,len menej.Stale sa tešim na uhlohydraty,to mam na večeru sladke,napr včera som mala keksik a 2 nanuky,a čokolada na varenie.Aj ovocne dni su už v pohode,papam aj sušene ovocie a aj oriešky.nevarim si podla receptov v knihe,prisposobujem aj tomu,čo sa je doma,a aj baby daju sem tam nejaky tip.uz mi ani nevadi,ked doma mlsaju,predtým som sa nevedela dojest a jedla som piate cez dieviate.Ani pečivo mi nijako extra nechyba,stale si kupin len pre seba nejake celozrnné,ale len to čo zjem.odmerajte sa, a po každej vode sa zmerajte znova,uvidite,tu zmenu.držim prsty,ten výsledok stoji za to!ja som prešla z velkosti 46 na 42,ešte mam sice brucho,ale citim sa sebavedomejšie. 😀 😀 😀 😀

sajmonkaf
26. jún 2012

@sotia presne tak,žiadne trápenie 😀

zoya1
26. jún 2012

@lucky14
@babylux Pekne vítam, medzi nami večne chudnúcimi osobami 😀 😀 😀

@sajmonkaf Ja mám dnes škroby tak som si spravila zemiačiky na paprikáš a uhorečka k tomu. Už sa vytešujem. No váha mi teraz ešte stále stojí. Už z toho začínam byť nervózna. Aj ja som si dnes kúpila nohavice č. 42 - jupi jupi vytešujem sa. Ale podľa váhy je to ešte stále horibilné (92 kg) fuj ešte aj napísať sa mi to hnusí. 😝 Akurát sa mi páči, že asi u mňa fakt nastala zmena metabolizmu. Už 3 dni mám problémy so zažívacím traktom - pobolieva ma brucho, hnačkujem. Dietu dodržiavam, ale na raňajky nejem ovocie ale normálne si dám pečivo s niečím, lebo hladná nevydržím byť potom mám ešte väčšie bolesti. A na váhe to ZATIAĽ nevidno. Tak sa vytešujem, že možno to fakt malo zmysel. Pozdravujem do Košíc a už len 18 dní v mojom prípade 🙂 🙂 🙂

lucky14
26. jún 2012

@sajmonkaf Dakujem krasne. Uz sa tesim na prve stratene kilecka. Ty to zvladas super. Urcite si na seba hrda. A ma byt preco. Aj ja sa citim hrozne. Psychicky aj fyzicky. Je cas s tym nieco robit. 😀 Myslis ze si musim kupit knihu alebo to zvladnem aj podla toho co je napisane na fore? Pytam sa lebo minuly tyzden som si bezala kupit Dukanovu knihu plna nadsenia a hned po prvom tyzdni som zistila ze to nie je pre mna. Dalsia kniha o chudnuti co zalahne prachom. 😀 😀

sajmonkaf
26. jún 2012

@lucky14 pošlem ti to do mailu,nič nekupuj,čosi!

lucky14
26. jún 2012

@zoya1 Dakujem za privitanie. Uz ja aj som sa musela sama na seba nahnevat a nieco zacat robit. Teda znovu chudnut ked mam byt konkretna. Dufam ze 90 dnovka je to spravne pre mna. Tu som este neskusala. Ha ha. 😀 Prajem vela trpezlivosti.

lucky14
26. jún 2012

@sajmonkaf Dakujem pekne. Si zlata.

sajmonkaf
26. jún 2012

@zoya1 inak aj ja som mala minuly týžden take problemy,pobolievalo ma brucho,a jedno poobedie som hnačkovala.myslela som si,že som asi zle umyla nejake ovocie,či čo.už to preslo.Nepijes potom hned rano kavu?Ja sa snažim si davat kavu len poobede,ked sa naobedujem a nie rano po ovocí.A pijes dost?Skus nejake bylinky na upokojenie žaludka,na travenie.Tiež som sa vylakala,že čo sa deje.Aj mne vaha stoji,asi to tak ma byt,ale vydržim.dnes mam ovocie,tak som rano zjedla misku jahod,desiata nič,len som pila a na obed mam zmes orieškov so sušeným ovocim.a večer asi maliny spapam.Mne su už 42 nohavice,čo som si kupila pred asi mesiacom volne,možno aj 40-tku by som obliekla,a asi sa budes smiat,ale som si kupila dokonca aj tanga nohavicky,čo som si nikdy nedovolila obliecť,kvoli pneumatikám 😀

sajmonkaf
26. jún 2012

@lucky14 pošli mi adresu do IP.

babylux
26. jún 2012

@zoya1 dakujem za privitanie,budem rada ak niekto prida nejake chutne recepty.dnes som zacala,hladna som jak ....,ledva cakam na obed,stale pozeram na hodiny.ale povzbudzuju ma vase prispevky,takze sa snazim.

babylux
26. jún 2012

@sajmonkaf mozem poprosit nejake recepty?dakujem.a chcem sa spytat ako je to s kavou,ja vypijem aj 3 niekedy aj 4 kavy s mliekom.

sotia
26. jún 2012

@babylux no kávu bez mlieka, alebo so sojovym

babylux
26. jún 2012

@sotia ok,dik,zo sojovym to zvladnem. 🙂

kacena24
26. jún 2012

@lucky14 ahoj 🙂) aj ja mám tú knihu :D držala som dukanovku týždeň,tri kilá dolu,ale fuj je to des,mne sa to sprotivilo....stále len tvaroh,šunka,maso,mlieko.......blééééééé už sa mi o nízkotučnom tvarohu aj snívalo :D do všetkého tvaroh...no des....aj ja musím dať dolu 20 kíl,tak možme spolu 🙂))

lucky14
26. jún 2012

@kacena24 Ahoj. No jasne. Mozme ist do toho spolu. Budem rada. Dukanova bola fajn v tom ohlade ze si ozaj citila ze chudnes rychlo. Ale ja som jedla len tvaroh alebo mlieko takze nic moc. Prave preto si myslim ze som schudla. Od vcera 90 dnovka. Tak uvidim. Citim sa ze jem toho na obed vela v porovnani s minulym tyzdnom ale dufam ze aspon vydrzim do vecere. Vlastne ani neviem ci sa musia nejako vazit porcie alebo nie. Nevies nahodou? Ja knihu zatial nemam. Ale sajmonkaf mi ju posle na mail. Je zlata. 🙂