90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
22. júl 2012

@lucky14 @domyyy ja som si na pizzu dávala šampióny udusene na cibulke a cherry rajčinky.....je to vynikajúce a ani syr či šunka tam nechýba 😉
@lucky14

domyyy
22. júl 2012

@kacena24 ja si robím tiež tak 😵 rajčinový pretlak alebo kečup na spodok, hríbiky, rajčinky, kukurica a je to mňam 🙂

ja si asi dnes dám bielkoviny lebo idem na obed k babičke a robila plnenú papriku....ona by sa urazila keby sa u nej nenajem 😀 a zajtra budú uhlohydráty 😉

domyyy
22. júl 2012

@lucky14 som rada, že sa znova na to dáš 😉 ja chcem od augusta začať aj cvičiť, no uvidím či sa k tomu dokopem 😝 bude to ťažké keďže od augusta budem už pracujúca 😉

kacena24
22. júl 2012

@domyyy kukurica patrí ku škrobom,tá sa asi nemože podľa mňa...ale keď ti to ide dolu aj tak,je to asi jedno 🙂 aj ja idem od 30teho na dietku 🙂! takže treba rátať aj so mnou neporiadnicou 😀 😀 😀

domyyy
22. júl 2012

@kacena24 ja viem o tej kukurici 😀 😀 😀 ale ja ju jem každý deň, ku každému jedlu 😅 😀 😀 😀 som na nej závislá 😉 😀 a super teším sa, že aj ty začneš znova 😵

kacena24
22. júl 2012

@domyyy hej poznám to,keď treba papať aby sme niekoho neurazili 😉 ale od druhých to aj inak chutí 🙂 ako keby to ja robím doma 😉

kacena24
22. júl 2012

@domyyy veď presne,ty vieš,čo ti vyhovuje 🙂 hlavné je,že váha klesá 😉 mne už doklesala mojou mliečnou diétou....tak prvých 13 dní krásne 5,5 kg dou a ďalších 6 dní 300g,skoro ma vykotilo 😠

lucky14
22. júl 2012

@domyyy No musim Ti povedat ze mne sa vzdy lahsie dietovalo ked som pracovala. Vtedy som ani nepomyslela na jedlo len ked bola obedna pauza. Teraz ked som doma tak myslim an jedlo pri kazdej prilezitosti ked idem do chladnicky. Ale viem ze len ja to mozem zmenit tak sa do toho musim dat naplno. 🙂 Cvicenie je super. Ked raz zacnes tak po tyzdni dvoch uz Ti bude chybat ak by si vynechala. Takze len zacat a uz to pojde samo. Tebe vaha super klesa tak to je motivujuce same o sebe. 😀 😀 😀 Supeeeer!!!!

domyyy
22. júl 2012

@kacena24 ja som nejedla plnenú papriku už 5 rokov 😀 prežrala som sa toho keď som bola mladšia no etraz mám na to chuť 🙂 🙂 🙂 a ty neblázni s tou mliečnou dietou, bielkovinovou a podobne, to je podľa mňa hlúposť lebo telo nie je teraz zvyknuté prijímať zemiaky, ryžu, cestoviny a sladkosti tak keď to začneš jesť podľa mňa to naberieš späť, ale nie je to pravidlom..... no poznám aj také prípady 🤐

@lucky14 ja mám zas problém dodržovať stravovanie kvôli tomu, že keď budem robiť tak pekne od rána od siedmej do večera ôsmej/deviatej a to budem na výstavách a podobne tak si nemám kde jedlo urobiť a aj keby si ho pripravím deň vopred tak ho nemám kde zohriať 😅 ja sa bojím toho cvičenia, nenávidím to a neviem sa k tomu dokopať 😀 😀

domyyy
22. júl 2012

idem sa obliekať idem na obeeed 😵 čaute zatiaľ 🙂

kacena24
22. júl 2012

@domyyy ja tiez nenavidim cvicenie 🙂 no uz som s nou skoncila....naco a budem trapit,ked sa to nehybalo uz....pekny dnik 🙂 papa

ketrinn
22. júl 2012

@lucky14 ok super ja si robievam do 2,5 dl tusim ze je a davam si štvrtku zel bujonu z lidla ten je vetsi ako v jednote🙂a lacnejsi o vela dam foto.a aj tak sa mi zda dost silny s tou mrkvou dobry napad,nastruhat a mas to ako rezance 😀
moja pizza sa robi len zeleninova xixi ziaden syr 😉

ketrinn
22. júl 2012

@ketrinn pridavam foto bujonu

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn no tento som este nevidela,poobzeram sa po nom 😉

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 kupey v lidli🙂

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn to pijes kazdy den ten vyvar?

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 nie len v bielkovinove pijem niekedy a v sacharidove ,ak mam malo ale to je fakt len obcas ,dnes som ho mala🙂 ale inokedy mi staci iba obed a nezmesti sa viac do mna🙂

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn aha ok,cize to nemusim dodrziavat pravidelne 😉 znovu som o nieco mudrejsia 🙂 idem s malym von,zatilal pa 🙂 a ďakujem

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 no ja som nesla ani podla knihy ani podla receptou ale ak chces na 100% tak sa musis drzat toho ze vyvar by mal byt ale na 100% sa neda podla mna 🙂ved ako ho mas vypit ked si plna ,alebo ako si mas dat zakusky a zmrzku ked niesi na sladke ja som len kolace a tak papala pernik ,bublaninu a coko tiez nie nelubim .ani zakusky,

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn no ved jasne,ze sa to neda 🙂 ja nemam rada tie bielkovinove dni....to maso same jest....lepsie je rizoto na skorby,alebo pizza na uhlohydraty 😉

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 to ano ja sa vzdy tesim na tie ostatne 🙂 zajtra sacharidy ,dam kasu zemiakovu a salatik uz sa tesim ,teraz mi hraju cigani v bruchu ale musim oddolat ani chlieb som na vykend nekupila xixi ,lebo ked ma taha porusit tak vzdy nieco z chlebom .

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn no aj ja chcem chlebik vynechat....sice ho milujem,uz sa tesim na 30,ked sa do toho pustim s vami,sla by som aj skor,ale 29teho mame oslavu,tak nechcem po tyzdni hned porusit,tak radsej pockam a potom chcem ist na to co najlepsie 😉

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 ani mi nehovor u nas mame odpustove slavnosti v tyzdni aj v nedelu tak mi treba navarit a napiect ale bojim sa sama seba xixi či oddolam kukat na ostatnych neviem neviem ci zvladnem 😝

ketrinn
22. júl 2012

@mijadave moja huby patria kde? uz som zabudla 😢

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn no ved to,ze najhorsie su tie oslavy....ach...

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn huby sa nemozu stale? ja som si ich davala do rizota a aj na pizzu

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 ja chlebik budem ale len v uhlohydraty asi lebo vaha nejde dole a ten mesiac co som chudla som ho nejedla a sla som na vahe dole a teraz nič🙂tak ho asi aj ja vynecham len v tie uhlohydraty si ho dam 😉 neviem kedy sa mozu zabudla som uz davno som nic snimi nerobila ale zajtra by som si dala kasu a udusila by som si huby na cibulke a zamixovala do kase a k to mu uhorku ,robievam to cez leto ked su sovy take tmavohnede huby neviem ci poznas 🙂 ale teraz este niesu tak by som dala ake mam🙂

kacena24
22. júl 2012

@ketrinn na veceru?

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 ok ked moze byt zakusok a tam je predsa tiez muka vajce cukor mast ,tak preco nie chleba napr z nutelou ,čo povies na to ved uhlohydrat je a je tam aj coko aj cukor xixi,jasne cierny chleba .

ketrinn
22. júl 2012

@kacena24 mam knihu oddelenej stravy a tam si predstav ze su vecere len na baze cukrov a chlieb tam patri pod cukry sranda co?kazda dieta nieco ine pise a potom clovek ma stoho chaos ale ta nasa je aj tak najlepsia🙂