90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
31. júl 2012

@suezana Ved aj tak som to ja myslela. 😀 Asi by som mala rozpisovat veci do detailu. V mojej hlave to znie ok ale asi to nedava zmysel ostatnym. 😉

matchgame
31. júl 2012

@lucky14 večera je zatiaľ neistá 🙂 ale asi zvyšky z obeda 😀

lucky14
31. júl 2012

Tak ja sa pre dnes lucim a prajem vsetkym dobru nocku a krasne snicky. 😀

kacena24
31. júl 2012

@suezana žeby to preskočilo na našu lucky14? 😨

matchgame
31. júl 2012

@mijadave tak to je super 😲 ja som hrozne nešťastná z toho ako vyzerám. mám nervy v práci takže som za dva mesiace pribrala 7 kíl. je to hrôza ☹

suezana
31. júl 2012

@lucky14 no to mi povedala osoba, ktorá sa rozumie zdravému stravovaniu - fakt - ja neviem, ale je fakt, že mnoho ľudí stroskotá na tejto diéte, lebo ich bolí žalúdok z ovocia - na ráno. Našťastie to neni môj prípad - ja som si celý rok tento rituál udržala - mne stačí doobeda ovocie - fakt len výnimočnej jedlo - asi keď mi káva nesadne na lačno 😅 😅

suezana
31. júl 2012

@kacena24 možno je to už v inej téme 😀 😀 dúfajme 😉 😉

lucky14
31. júl 2012

@kacena24 Nie moja zlata. Ja som v pohode. Dufam ze to preslo na Dukanky. 😉

kacena24
31. júl 2012

@lucky14 hahaha to si zabila 😀 alebo na norbiho dietárky 😀

suezana
31. júl 2012

😀 😀 😀 😀

mijadave
31. júl 2012

@matchgame moja, vidis, ja som pred 3 rokmi od stresov schudla 10kg za mesiac... nemohla som jest, spat, bol to des... a potom prisla hormonalna liecba, ktora mi mala pomoct otehu a namiesto toho mi pomohla pribrat na 73 kg 😒 a babo aj tak nikde... nevadi, hlavne je, ze som nasla dietku, co na mna plati 😉
@suezana ano, niektorym ludom nerobi dobre, no zas kamoskinemu mm velmi pomohla od problemov s travenim, pekne zhodil a citi sa ovela lepsie, zistil, ze mu tento styl stravovanie vyhovuje, takze chce v tomto style pokracovat, lebo problem s travenim odisiel aj bolesti zaludka... takze je to individualne... niekomu pomaha to, niekomu ine... niekomu staci cvicit a nejest po 17.00 a pekne schudne a inemu nepomaha ani dieta... mam kamosku, ktora pri tejto dietke za 1.mesiac zhodila 1kg, co je zalostne malo a dodrzovala to bez porusenia 😉

mijadave
31. júl 2012

dievcata, idem ja spat, rano treba skoro vstavat... majte sa a dobru nocku 😉 pa

kacena24
31. júl 2012

@mijadave brú nocku

matchgame
31. júl 2012

@mijadave jasné, takže zajtra pizza a odhodlanie vyhnúť sa keksíkom 😖 a prestať skákať na váhu každých 5 minút 😀

suezana
31. júl 2012

@mijadave aj moja neter - chúďa - nič - nechápeme a tak sa snaží....
možno práve tomu tvojmu známemu pomohlo to, že v tejto diéte je veľmi obmedzené všetko mliečne 😉 alebo niečo iné, čo mu robilo zle - a môže to byť jedna jediná vec 😉

dobrú noc

aj ja pôjdem, ale moje dieťa kašle zo spánku ☹ ☹ ☹ už 11.noc - nechápem, lieky nezaberajú ☹ ☹ ☹

suezana
31. júl 2012

pozerám tému Mamičky nad 120 kg sem sa, ideme chudnúť - babyyy ďakujme bohu, že sme sa včas spamätali 😔 😔 😔

mijadave
1. aug 2012

dobre ranko kocky 😉
@suezana vidis, je to proste individualne 😉 mozne to je, ze nieco mu vadilo, no dolezite je, ze mu to pomohlo sa citit lepsie 😉
dievcata, prajem Vam krasny dnik a pevnu volu vydrzat, nasa snaha bude odmenena 😉 pa, frcim do prace, som zvedava na reakcie kolegyn na moj novy uces 😀

suezana
1. aug 2012

@mijadave nech ti to rýchlo ubehne 😉 😉

mijadave
1. aug 2012

@suezana dakujem 😉

poki10
1. aug 2012

ahojte baby, ja by som sa velmi rada zapisala ale ked ja ani neviem kolko vazim 😀 😀 😀 😀 kedysi som mavala tak 60 - 61 kg, teraz ked som sa pred dvoma tyzdnami vazila tak som mala 68 😠 😠 takze asi do tabulky hodim tych 68a vyska asi 170 cm. Musim si zaobstarat nieco na cvicenie, nejaky steper alebo co, lebo pravda je ze predtym som aj dost cvicila.
comu sa strasne cudujem po porode som uplne v pohode krasne schudla na povodu vahu. a drzala som si ju. teraz som to nabrala ani neviem ako a neviem sa toho zbavit.

poki10
1. aug 2012

Mnam to ovocko na ranajky je super 😵

lucky14
1. aug 2012

@poki10 Ahojky. No ved Ty si aka chuda paradnica ze 68kg pri vyske 170cm. Ale isto Ta aj tych par kil navyse stve. Ja ked budem na 68kg budem sa ako vytesovat......ja tiez milujem ovocie takze taketo ranajky mi vyhovuju....len ked mm prinesie z obchodu chrumkave rozky alebo vianocku co kupuje kazdu sobotu bude to tazsie odolat. 😉 Ale musim to zvladnut. 😉

lucky14
1. aug 2012

Prajem dobre ranko vsetkym. Mame tu dalsi den 🙂 a sme zase o krocik blizsie ku krasnej postavicke. 😀

lucky14
1. aug 2012

@mijadave Krasny den. Napis co povedali kologovci ale isto len same chvaly budes pocut. 🙂

poki10
1. aug 2012

@lucky14 ved ja viem, len ked strasne sa mi to lepi na boky a vsetko oblecenie je mi tesne 😠 citim sa ako mroz 😀 no idem na rolu na kukuricu a do obchodu pre cokoladu na veceru 😀

lucky14
1. aug 2012

@poki10 Aku si si kupila cokoladu? A kolko si das jednu kocku alebo pasik?........no to moze byt aj preto ze sa Ti po porode roztiahli boky a panva a uz mozno nebudu take utle ako pred tehu. No ja si myslim ze aj to moze by dovod nie kila navyse. 😉

mijadave
1. aug 2012

@lucky14 moja, v praci same pozitivne ohlasy a ze wow, aka kocka, vraj omladievam 😀 no som zvedava na vecer, co povie moj mm 😉

ketrinn
1. aug 2012

@lucky14 zvladla som super len vaha sa nechce pohnut mam po operacii stitnej zlazy a asi kym tie hormony sa stabilizuju alebo čo,serie ma ze som nedala ani deko dole a hlavne po vodovom tam vzdy ide aspon kilo dole asi to bude tymi hormonmy a organizmom kym sa da doporiadku,ale pokracujem aj tak 🙂

lucky14
1. aug 2012

@ketrinn No moja je to tym ze si papala cely vikend. Ono islo nieco isto dole len to co si si cez vikend nadjedla....ha ha ha ...ono sa to isto pohne. 🙂

lucky14
1. aug 2012

@ketrinn A aj ta stitna zlaza isto ma na tom svoj podiel. Ty aj beries nejake lieky? 🙂