90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
13. nov 2012

@cutty podla knizky, len z muky, vody, kvasnic, stipky cukru a soli 🙂

cutty
13. nov 2012

@zuzu1104 Zuzi tie kliky ani mne nejdu 😠 Dnes sa mi uz zase ovela lepsie cvicilo, kazdym dnom je to lepsie a lepsie. Tak ma to nabije energiou na cely den 🙂

cutty
13. nov 2012

@sisanka Ste mi narobili chute s tou pizzou, ze si ju asi spravim aj ja ked budem mat UH 😀

zuzu1104
13. nov 2012

@cutty No ja na prvé kolo urobím 10 a potom 8 a to už som hotová, nechápem ako tá černoška môže tak v pohode klikovať, ako chlap:D

lucky14
13. nov 2012

Ahojte babulky...len tak narychlo pisem.....tak ja dnes skoro bez prehresku. Bola som na navsteve a ponukali ma vselicim ale jedlu som odolala....no dala som si 2dcl cerveneho vinka 😒 viem nemala som - nechcela som byt uplny suchar ale aj tak ma odhalili....ze ci drzim dietu...a civim??? ja ze snazim sa...tesim sa na zajtra. Je novy den a pojdem bez prehresku. Kocky moje len si vychutnajte prvy level....uvidite co pride v dvojke....a trojke. Ale kondicka sa bude zo dna na den zlepsovat. Ja to cvicenie milujem!!! Ach som unavena docitam vas zajtra. Prajem dobru nocku. 😀

zuzu1104
13. nov 2012

@lucky14 moja si dobrá, klobúk dole 🙂
Naozaj je to cvičenie v trojke a dvojke omnoho ťažšie?
Zajtra prajem pekný a úspešný dník, zajtra máš UH, parádny deň 🙂

lucky14
14. nov 2012

@zuzu1104 Ahoj Zuzi. No moja uvidis....je to tazsie musi byt aby telo dostalo zabrat a cvicenie malo ziadany ucinok ale da sa to zvladnut a je to fantasticke. Uvidis ked to budes cvicit druhy krat tak spozorujes ako sa Ti vylepsila kondicka. Veru dnes mam UH ale tento den nemam moc rada ak sa mam priznat. Lebo je akosi najtrzsie pre mna odolavat chutkam....ale som odhodlana ze vydrzim. Kucila som si zelezrnne cestoviny tak dufam ze zasytia lepsie a urobim si nejaku zeleninovu rajcinovu omacku k tomu. A mozno dnes ked ma prepadne hlad skusim tie mrkvove hranolceky...to bude as imoja zachrana. 😀 Ty dnes co varis???? 🙂

lucky14
14. nov 2012

@cutty to je na tom cviceni uzasne kazdym dnom budes citit ako sa zlepsujes. 🙂

lucky14
14. nov 2012

@santerra ahoj. ja sa snazim cvicit 5x za tyzden PO-PIA a vikend volno....ked sa mi podari zacvicim si ale ked nie nevycitam si to. Vikendy su pre mna take rozlietane...ze niekedy som ani doma neni. Som rada ze sa Ti cvicenie paci. Ja si myslim ze je to uzasne a nabija to cloveka skvelou energiou. 😀 a Zuzka ma pravdu s tou svalovicou po par dnoch je po nej ...🙂 len treba pokracovat v cviceni! 🙂

lucky14
14. nov 2012

@sisanka ahoj. uzasne si to zvladla.....parada...dnes UH. Ako som citala planujes pizzu ja cestovinky. Tak nech mame dalsi skvely den!! Ale nam to ide krasne!!! 😀

lucky14
14. nov 2012

@katarina789 Si dobraaaaaaaaaaa!!! Fantastickeeeeeeee!!!!! Dnes to bude dalsi den bez prehresku a vecer budes mat ten najvacsi usmev na tvari!!! 😀 😀 😀

lucky14
14. nov 2012

@kacena24 ved a jja mavam take sny a som na seba strasne nahnevana ze som nedokazala odolat...ale ta radost v ten moment ked sa zobudim je velikanska.....to som si zamaskrtila a bez kalorii....jupi!!! 😀

sisanka
14. nov 2012

@lucky14 no zatial to zvladam ale mam akysi zmatok v hlave z toho mojho chudnutia 😠 viem ze drzim len treti den ale nejaky mam pocit ze robim zle ked somsa znova dala na tuto dietu....skusala som ju drzat uz asi 4krat a neviem ci je dobre stale s nou zacinat dookola... 😖

lucky14
14. nov 2012

@sisanka ja si myslim ze nemas co stratit...len tak kila...skus vydrzat aspon 2tyzdne a uvidis nakopne Ta to budes vidiet vysledky a budes chciet vydrzat....moja ja som tiez uz zacala XY krat ale tentokrat to uz chcem vydrzat aspon do tych Vianoc nech sa mi vaha pohne dolu slusnejsie nie len pomalicky....tak ako tomu bolo doteraz. 😀

kacena24
14. nov 2012

@lucky14 😀 😀 😀 vidis to ma nenapadlo,ze aspon v sne maskrtime a nepriberieme 😀

estachova
14. nov 2012

ahojte, tak ja som po 2 vode a som zo seba riadne sklamaná +0,5kg navyše, no hrôza, ale je pravda, že som to flákala 🙄 🙄 , idem teraz pritvrdiť, idem pozrieť to vaše cvičenie, ja som chodila na jumping - na trampolíny, bolo to super, ale akosi sa nemôžem dokopať, tak skúsim toto doma, tak pokračujem 😉 😉 😉

sisanka
14. nov 2012

@lucky14 budem pokracovat...nejdem zas s tym seknut teda....uz by to bola hanba 😀 zatial som neporusila ani raz...nouvidime ako to bude pokracovat 🙂

estachova
14. nov 2012

@mijadave ahoj, prosím ťa pridať tabulku, nemôžem ju nájsť. Eva

cutty
14. nov 2012

Ahojte, ako sa mate dnes? Ja som bola rano u zubara ☹ Zachvilku sa chystam cvicit, uz sa tesim normalne 😀 Musim sa vam priznat. Vcera az do vecera, ved vlastne som to tu este pisala ze som dodrzala ten ovocny den, no ako na potvoru manzel si vecer objednal pizzu a ja som si z nej dala kusok, neodolala som 😠 Ale dnes to uz dam na 100% !

cutty
14. nov 2012

Taaaak odcvicene, osprchovana a akurat ranajkujem, resp. desiatujem. Kedze som isla rano k tomu zubarovi tak som nejedla a potom som este tiez nemohla hned jest. Som taka nabudena z toho cvicenia a vobec odkedy cvicim, citim sa menej unavena ako inokedy a mam ovela viac energie. Takze lucky14 dakujem ze si nam tu predstavila to cvicenie podla jillian 😉

vejvass
14. nov 2012

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

Ahojte dievcata co ste tu nove a nieste v tabulke kludne sa tam zapiste 😉
Tak vcera som zvladla vodny den na jednicku a dnes teda zacinam pokracovat dalsi mesiac uz som papala masko 😝 Takze moja vaha je prave 81,7kg cize -6,5kg dole za mesiac uz sa tesim ako to pojde o dalsi mesiac.Drzim palceky vsetkym a hlavne pevnu volu.Aj ja som si to musela trosku posunut pretoze prvy den vodny som teda uplne porusila 😅 tak sup sup zapiste sa do tabulky kto chce a krasne chudnutie pa pa 😉

vejvass
14. nov 2012

@lucky14 ahoj tak teda hlasim ze som to zvladla 😉 Uz aby bol aj dalsi mesiac za mnou .A ty ako drzkas sa?Dnes mas aky den?Ja mam bielkovinovy ale uz som bola taka hladna ze uz obed mam davno za sebou 😀 Tak teda sa drzkaj zatim pa pa

vejvass
14. nov 2012

@estachova Ahoj pridala som ju 😉

lucky14
14. nov 2012

@vejvass jej. skvele!!! sikula si. 😀 ja mam dnes UH. a tento den mam najmenej rada. idem si este zacvicit ked som nalacno a potom urobit obed. maly mi prave zaspinkal tak mam asi hodinku pre seba. 😀

santerra
14. nov 2012

dobrý den prajem kočky 😀 chcem sa spytať, mam doma PŠENO ( prihadzujem malemu do polievočky) v ktorý den by som si to mohla dať aj ja? UH alebo škorby nebodaj? Inak dnešne cvičko mam za sebou a musim povedať ze mi to islo lepsie ako včera už som aj stihala celkom 😀 no tá černoška je brutalna ako cviči namakana fest 😀 Len mám problem s ceckami vyskakuju z podprdy 😅 Dneska ovocny den, na obed boli zelerove hranolky juuuj mnamka 🙂
@vejvass pekný uspech dobráááá si !!! 🙂
@estachova nebud sklamaná,,,,nakopni sa a ideme dalej, už pen to je uspech že si sa odhodlala 🙂 to cvičko je super bude sa ti pačiť 🙂

mijadave
14. nov 2012

@estachova uz som ju sem chcela dat, no vidim, ze uz tu je 😉
ako sa mate dievcata, ako ide chudnutie? drzim pasticky, nech Vam idu kilecka pekne dole 😉

zuzu1104
14. nov 2012

čaute kočky, práve som dočítala, čo ste sme dnes napísali, musím povedať, že ste všetky šikulky a som na Vás nesmierne hrdá 🙂
My sme dnes nemali celý deň elektrinku, no na nervy, nemala som do čoho prdnúť(ani vyprať ani požehliť) strašne soms a nudila a vtedy som asi najviac hladná, ale vydržala som to. O chvíľu ma čaká večera, robila som ryžu so zeleninou a k tomu čerstvý zeleninový šalát, bolo to veeeeľmi dobré
@vejvass blahoželám ku skvelému úspechu 🙂 si skvelá
@lucky14 AHoj moja ako Ti chutili cestovinky a čo budeš papať na večeru?
@katarina789 Ahoj Katuška aký si mala dnes deň?

zuzu1104
14. nov 2012

@sisanka ahojky, robila si tú pizzu? Chutila ti?

zuzu1104
14. nov 2012

@santerra Ahojky 🙂 Ja by som pšeno dala do škrobov, lebo to sa môže používať ako náhrada zemiakov alebo ryže, aspoň, čo ja viem. A ja tiež malému sem tam šupnem to polievočky to pšeno a je to fajne.
Som strašne rada, že aj tebe chutili zelerové hranolky, som nadšená, že to tu všetkým chutí. Odporúčam ešte vyskúšať petržlenové a mrkvové, sú tiež fantastické 🙂

sonca13
14. nov 2012

ahojte kočky, rozhodla som sa pre 90 dnovú dietu.... cvičím, no nechudnem, tak už som sa rozhodla.... rada by som vedela, ako ste to zo začiatku prežili, potom si už asi človek zvykne, či nie? ja sa bojím tých ovocných a vodných dní... a ešte aj to, že musím variť pre muža, chvalabohu, že malý mi zje skoro všetko... no ale už som sa rozhodla bojovať, tak to vydržím... s cvičením problém nemám, cvičím rada, ale netuším, prečo tie kilá nie a nie ísť dolu...tak si držím palce 😀 a vám všetkým tiež!!