90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mariannaz
18. feb 2012

@awooojky len vydrž a uvidíš aká budeš v lete kočka 🙂

mariannaz
18. feb 2012

@kacenka1983007 tak ja som najradšej začínala v nedlu lebo som robila mäsko a aj vývar som mala a v pondelok mi ostali zemiačiky alebo ryža od nedele tak som aspon dojedla 🙂

mariannaz
18. feb 2012

baby ja som už tretí deň stále hladná ako vlk....dúfam, že je to len kôli menzžesu ktorý mám dostať v nedeľu a potom ma tie chute prejdú, lebo to na nervy 😒 😒

mijadave
18. feb 2012

@mariannaz to poznam, ja by som tiez v poslednych dnoch zjedla aj slona, stale som hladna.... 😀

79zuzana
18. feb 2012

joj dievcata... muz ma tu laka aby som si s nim dala cipsy a vinko, chlapci vytiahli cokoladkya.... pomoc... tak velmi chcem odolat 😝 😝 😝 dnes mam UH a uz som poobede zjedla fakt dost velky kus torty. Na obed som mala pizzu so zeleninou. Tak drzte palce 🙂

mijadave
18. feb 2012

@79zuzana drzim, vsetky, co mam 😉 😀

cessy
19. feb 2012

dobre ranko, tak ja dnes vitaminky 😉
len musim ist na nakup, lebo doma mam posledne kivi ☹ ☹ ☹

lucka011
19. feb 2012

@79zuzana Ahoj. Dakujem.. Tak ja som schudla 9kil, ked som sa važila v 30ty den. Ale mne ostalo 20 kil po porode, zjedla som vsetko sladke co nezjedlo mna 😉 tak to teraz ide asi rychlejsie. Uvidim druhy mesiac. Prehrasky neviem, ked som si mala dat vzdy ten treti den kolac, tak som si odvalila, ale poriadny a tiez nerouzivam ani celozrnnu ryzu, ani cestoviny, lebo viem, ze potom ked skoncim, tak ich kupovat nebudem. A tiez nedavam lyzicku oleja ako pisu, dam si tolko kolko chcem. Dodorzujem len to co mam jest, ale nie kolko coho, ja sa najem do prasknutia. Veceru o nieco mensiu.. Asi tak 🙂 A tebe sa kolko podarilo schudnut?

79zuzana
19. feb 2012

dobre ranko dievcata. Aj ja som dnes na vitaminkoch, tak si idem dat banan a na obed pecenu zeleninku 🙂 Vcera som si predsa dala pohar vinka, ale len jeden taky maly, taky relaxacny 😀 Zajtra mam prvy vodovy den tak sa uz tesim 😝

79zuzana
19. feb 2012

@lucka011 ahoj, tak to si dobra, tolko vela schudnut za prvy mesiac 🙂 Ja sa budem vazit v utorok po mojom vodnom dni, ale predpokladam, ze som schudla tak 4 kila. Ide to pomalsie, ale chcem schudnut vlastne 10 kil dokopy, takze to za tie 3 mesiace akurat stiham. Ryzu pouzivam obycajnu tiez, cestovinky celozrnne, lebo nam chutia aj tak a olej olivovy a fakt malo. Ale zase ranajky mam kazdy druhy den normalne, cize bud jeden chlebik alebo cerealie. No a nedokazem stale povedat nie cokoladkam. Zo zaciatku sa mi darilo, teraz vsak sem tam si dam malu kocku cokolady ku kave. 😝 Takze tak. Uvidim v utorok ako dopadnem pri vazeni a merani 🙂

lucka011
19. feb 2012

@79zuzana Tak to je fajn, ani sa nevzdavaj. Potom aspon po skonceni diety neude mat telo sok... Aj ja sa tak snazim, ale ja som si sladke odoprela uplne, pre mna to bola ako droga 🙂 Len ten treti den, to si vynahradim vsetky ostatne. Dnes budem mat skusku zdatnosti, svokrovci nas pozvali na obed do restiky a ja len rozmyslam co si dat. Mam UH. Pizzu tam nerobia... 😢

79zuzana
19. feb 2012

@lucka011 mozes si dat cestovinky s paradajkovou omackou 🙂 to snad budu mat )

kacenka1983007
19. feb 2012

ahojte babenky,tak som rozhodnutá 😅 zajta začínam,takže sa ku vám pridávam 😎 ,raz som to už skúšala pred 3 rokmi ale musela som s tym prestat lebo som to nezvladla,nervovo som na tom bola nadne,vtedy som chudla aj od nervov takže som jeden ovocny deň odpadla,no ale už je to dávno.teraz som v pohode amožem začat 😀

kacenka1983007
19. feb 2012

mám nakúpené ovocie aj zeleninku a už sa teším na zajtra 😎

mariannaz
19. feb 2012

@lucka011 aj ja sa presne tak stravujem a aj vtedy ked som držala dietu tiež som tak jedla 🙂

mariannaz
19. feb 2012

@79zuzana ahoj, tak ty máš tiež v pondelok vodový den? aj mňa to čaká 😒

mariannaz
19. feb 2012

@79zuzana Lenže čím má človek väčšiu nadváhu tak tým viac schudne, to aj ja ked som začala pri 100kg tak za prvý mesiac som mala dole 9kg, lenže na druhý už menej a teraz ked držím dietu tak som rada ak zhodím v prvý mesiac max 5kg viac viem, že nezhodím 🙂

mariannaz
19. feb 2012

@kacenka1983007 Tak ti držím palce 😉

1lubika
20. feb 2012

dobré ránko 😅 Začína nám nový týždeň, takže s radosťou sa pustime dalej chudnúť, aby nám to utekalo rýchlo a hlavne váha padala tiež rýchlo. Musím sa pochváliť. 😵 V sobotu sme boli na takej menšej zábave - ako na dedinách býva. Stretla som tam kopu ľudí, ktorých som nevidela aj 2-3 mesiace. A tu si viacerí všimli, že mám dole nejaké tie kilá a poviem rovno, že skôr mi to povedali muži. Ale aj niektoré baby si to všimli. 🙂 🙂 Takže som nadmieru spokojná. I ked podľa váhy mám len 6 kg dole. 😨 😨 Ale na bokoch mám dole nejaké tie cm. 😉 Dnes mám vitamíny a dúfam, že zvládnem. 😒 Ja vždy si musím okolo 16.00 hod. dať niečo, lebo nevydržím. Ale na dnes som si pripravila dus. kapustu - uvidím, či mi bude chutiť taká samostatná. 😝 😝 Tak sa držte.
Vítam nové tváre našej vzájomnej poradne, a teším sa že nás je viac a tým je väčšia vzájomná podpora. 😵 😵

awooojky
20. feb 2012

@mariannaz dakujem no dufam ja som povedala ze v lete idem na tu dietu znova... ked este budem chciet schudnut.. uvidime co bude do vtedy...my sme vcera boli na oslave.. tak som dala ovocný den na dnes.. viem ze by sa nemal den prehodit.. ale aspon takto to vykonpenzujem...

a dievcata sok som vcera zazila.. vravia mi ze petka a upecies nam na svadbu tri torty? a ja ze no .. a ten moj jasne jasne pohoda.. lebo ze im velmi chotia moje torty aj sa pácia.. vravím ale svadobné som nerobila este a oni ze neboj ty to zvladnes.. tak jednu troch poschodovú a dve este nevedie.. a dojde matka zenícha a povie a aj ja chcem svadobnu taku riadnu troj poschodovu a aku spravis necham na tebe verím ti... som az zbledla vravím ale ako spravím dve velikánske torty a este dve malé ze neboj ty to zvladnes.. svadba v máji a ja uz mam teraz strach

awooojky
20. feb 2012

inak vyzerá to tak ze sa zacina chudnutie spamatavat... mam svoje dni co mi minule vaha dost stupla... a mam 91 rovnych.. tak azda to uz pojde dole.. znova sa pár dni nezvazim a potom uvidime.. 80 rovných :D

1lubika
20. feb 2012

@awooojky ja som dlho nevedela tú 80 prekonať - mala som dlho dlho 86-87 kg. Ale konečne sa mi to pred 2 týždňami podarilo 🙂 😵 , tak človeka to potom nakopne. Tak len sa musíme presvedčiť, že to zvládneme.

sisanka
20. feb 2012

@awooojky jojooooj to vy bolo radosti keby ze sa rano zobudim a mam rovnych 70kg 😀 😀 😀 len skoda ze to nejde tak lahko...musim prekonat tu 80 nestastnu najskor,len to by som nemohla porusovat 😠

inak baby mna tak vcera mm nasral!!!!schudol 4kg a to iba preto ze nejako nestihal poriadne jest,ranajky obed a sem tam aj vecera...no chapete???aka nespravodlivost...a my zeny musime drzat dietu....a potom sa este vadil ze ako sa staram o neho ked chudne 😀 😀 😀 😀 on chce skor pribrat...to on vzdy,par dni nepravidelneho jedenia a hned ma kila dole...ach jaj,aj ja chcem....

awooojky
20. feb 2012

@1lubika musim som sa ukludnila vravím si dievcata vraveli ze to je normalne ze sa to pohne.. a ja sa citim fajn.. a super mi je teraz uz nestresujem.. 🙂

awooojky
20. feb 2012

@sisanka veru to by bola parada len tak rano sa zobudit a tolko kil dole 🙂 to poznam moj muz nie ten chudne tazko ako zena.. ale moj svokor..to je iný prípad. on je dva týzdne doma co chodia na turnusy. priberie tak ze nezapne nohavice. no strasne uplne.. pojde do roboty.. pride po troch týzdnoch a je tam kde bol uplne chudý a ked robil tu a nerobili jeden cas skoro mesiac ta strasne pribral a siel do roboty a za týzden a nieco vsetko slo dole normalne pred ocami ja to tiez nechapem

mijadave
20. feb 2012

ahojte dievcata 😉
@awooojky ja sa nejak s vahou nehybem ☹ ale snad sa to zmeni, ked ms skonci... teraz sa pre istotu uz ani nevazim 😉 dnes bielkoviny, no vcera som nestihala navarit, tak asi pojdem s kolegami na obed... no dnes je kuraci rezen so sunkou a syrom... tak asi porusim a dam si to a miesto zemiakov si dam koooooooooooopec cerstvej zeleniny... 😉

awooojky
20. feb 2012

@mijadave nepoj pojde dole ja si to stale vravim.. a som pokojnejsia... 🙂 nejak ma to ukludni...a budeme potom aké kočky vsetky 😀

mijadave
20. feb 2012

@awooojky ved jasne, musi sa to pohnut... 😉 moj mm je zlaty , od vcera na mne moze oci nechat, vraj aku kocku ma doma... aj dnes rano vravel detom, ze mame doma novu maminu a ze aj nejako podrastla, vraj vyzeram vyssia 😀 aspon nieco, ked sme uz snazenie o babo vzdali... 😒 ale nevadi, zameriam sa na chudnutie a bude mi lepsie 😉

kacenka1983007
20. feb 2012

@1lubika ahoj ,dakujem za privítanie,a teším sa stebou.
@sisanka moj drahy zas od januára prestal fajčit a odvtedy ne papá ale doslova žerie,jemu sa to pekne tie kilečka rozkladajú na tele kde ich potreboval,a ja,no furt mi robí chutky,kludne pri telke o 22 hodine papá dobošky a chlieb zo šunkou a tat.omáčkou,a ja som si kupila jogurtíki a ovocie no a priberám,no neide ma porazit.. 😕

kacenka1983007
20. feb 2012

tak dnes začínam,držte mi palce,mam s toho strach ale dufam že to zvladnem,nemám velku nadváhu ale asi to preto bude horšie,tak sa odvážim a zmeram aby som vedela na čom som 🙂