90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
22. feb 2012

jaj baby dnes na obed som mala špagety s kečupom a zeleninkou,nedala som si vela ale taká som najedená že až mi bolo zle od žaludka. ☹ neviem čo budem papat na večer 😒 nemáte neaké inšpirácie?

mijadave
22. feb 2012

@kacenka1983007 ja som mala tie grilovane spagetky so sampionami a doma ma uz na veceru cakaju moravske kolaciky alebo strudla... 😉

kacenka1983007
22. feb 2012

@mijadave štrudlu som piekla minuly tyždeň až 2x lebo rodinka na ne mala chut,tak neviem čo asi si dám zase špagetky a nechám tie sladké na pokoji 😎 asi musim zbehnut nakupit na zajtra nejaké semiačky keby mi bol málo toho ovocia,možno dostanem ešte pagáče a mám vyriešenu dilemu z večere 😉 hlava ma bolkááá 😒 dúfam že mi maly večer zaspí nie ako včera 😠

mijadave
22. feb 2012

@kacenka1983007 ja som piekla v nedelu a odlozila som si na dnes ;) no vidis... ja som prave v praci dostala este aj od kolegyne makovnik, no tak dilema hotova... 😀 ale moravske kolaciky zatial vedu :D dufam, ze Ti maly zaspi, nech sa aj Ty vyspis 😉

sisanka
22. feb 2012

@kacenka1983007 tak to ano,jest tammoc nebudem..teda okrem ranajok,obeda a vecere 🙂 snad ziadne hlupsoti ale asi padne aj vinko nejake...ale tak planujeme prechadzky a tak takze ma to nejako hnevat nebude len sa snad potom nastartujem znova 🙂

kacenka1983007
22. feb 2012

@mijadave ako sa o teba staraju 🙂 aj kolegyne držia dietu?
teraz mi trocha pospal ale už je na prsiach 😒 aj by bolo dobré keby sa celkom zobudil lebo večer zas bude histerčit tak ma porazí,chudák moj drahy tiež zaspal ako prišiel z roboty tiež od malého nevedel spat. 😠

kacenka1983007
22. feb 2012

@sisanka ber to tak že troška vínka pre zdravíčko neuškodí 😀 a aj to je ovocie v tekutej forme 😀 😀 😀

sisanka
22. feb 2012

@kacenka1983007 tak nad tym ani nejdem uvazovat ze je to ovocie v tekutej forme lebo ho budem pit castejsie 😀 😀 😀

mijadave
22. feb 2012

@kacenka1983007 nie, nedrzia, len bol tu dodavatel a doniesol vzorky a tak na mna mysleli 😀 ze mam male deti a oni maju uz velke 😉

mariannaz
22. feb 2012

Tak ja som si už dala večeru, lebo namňa prišiel veľký hlad a už mi je celkom faj, troška som si pospala, zobrala som probiotiká a prešlo mi to 🙂 Ako vy robíte rezance s makom? lebo ja som to ešte nerobila 🙂

kacenka1983007
22. feb 2012

@mariannaz ja si vyvarím cestoviny,scedim a naň dám roztopené maslo a nasypem zomlety mak s cukrom ale neviem či sa to teraz može.? 😕

zanulienka
22. feb 2012

kocky ja nie som hladna az tak..ale hlava ma zvykava boliet statocne a hlava krutit ani nehovorim..myslite,ze to bude z diety?

mariannaz
22. feb 2012

@zanulienka a piješ dosť tekutín?

mariannaz
22. feb 2012

@kacenka1983007 a prečo myslíš, že sa to teraz nemôže? kôli cukru? veď toľko troška nevadí 😉

mariannaz
22. feb 2012

@sisanka ma napadlo jak aj moja kamarátka ma volala posedieť na vínko k nej a som nechcela,že teraz alkohol nepijem, ta sa smiala, že mám akurát ovocný deň a víno je z hrozna a to je ovocie tak môžem 😀 tak sme si dali

kacenka1983007
22. feb 2012

@mariannaz no ja že neviem ako prísne to berieš, 😉 ja napríklad každé ránko si dávam nescu a to s mliekom a inokedy 3 lyžičkami cukru a to čajík tiež viem vypit iba s cukrom,ale odkedy držím dietu tak do tej kávy každy deň dávam manej cukru dnes som si dala 1,5 ale to pijem riadnu velku šalku 3,5 decovú. 😲 bez nej by som odpadla,mám nizky tlak,a inu kávu neviem vypit.

kacenka1983007
22. feb 2012

chudulky ja sa na ten ovocny deň-zajtrajší velmi tešíííím 😉 mam rada ovocie,velmiiii 🙂 dufam že to aj zvládnem

siska8
22. feb 2012

ahojte dievčatá, dovoľte, aby som sa pridala k vám 🙂 Začínam s 90 dňovou diétou...dnes mám úspešne za sebou siedmy deň :D Dúfam, že to zvládnem do konca...Začínam so 79 kg. Dúfam, že sa mi podarí zhodiť mojich plánovaných 10 kg...Chcem sa spýtať, ako sa pokračuje potom...v diéte, ktorú mám je písané, že je dobré pokračovať ďalších 90 dní...ako to vlastne je? Má táto diéta Jojo efekt? Akú máte skúsenosť vy? Ďakujem za odpoveď 🙂

79zuzana
22. feb 2012

@zanulienka zo zaciatku diety aj mna bolela hlava, ale mne normalne preslo ked som si dala kocku cokolady 🙂 mozno som si to navravela sama, ale myslim, ze mi chybal cukor a ten ovocny sa mi neratal 😀 😀 😀 Predtym som pojedla denne fakt vela cokolady a zrazu nic, tak to bol sok na moje telo. 😀 Nezabudaj aj vela vela pit. To je tiez velmi dolezite. Ja pijem aj 3 kavy denne, ale stale s mliekom. Toho sa vzdat nemienim.
@mariannaz ja som si uz tiez dala vinko asi trikrat po jednom pohari a nic zle sa nestalo 🙂 Aspon potom moje telo nezazije sok po skonceni diety, ze ake to vsetky kalorie idu do neho 🙂 Teraz je vsak post a ja som si dala zavazok,ze nebudem pit ziaden alkohol az do velkej noci. Vlastne tak robime kazdy rok 🙂 Takze vinko uz nebude 🙂

Joj... vsak som sa zabudla pochvalit. V pondelok som mala prvy vodovy den a uz bolo aj vazenie a meranie. Za prvy mesiac som schudla 4 kila ale co je podstatnejsie, tak odislo 8 cm z brucha prec. Tak som sa vytesovala a dnes tu bola aj moja susedka a hned jak ma zbadala, tak vyskocila, ze ako som schudla 🙂 Na tvari mi to fakt vidiet. Inak ked som mala vodovy den, tak moj muz, co by mal drzat dietu so mnou (teda aj drzi, ked ma naladu) povedal, ze on ma den bonusovy, tak jedol cely den a vsetko co mu prislo pod ruku 😀 😀 😀 Teda riadna podpora... ale ja som vydrzala... hura prva tretina za mnou 🙂

kacenka1983007
22. feb 2012

🙂 babenky,zabudla som sa opítat,ked je ovocny deň tiež sa má papat iba raňaky,obed a večera??? 😒 alebo možem papat hocikedy ked pocítim hlad. 😎

79zuzana
22. feb 2012

@kacenka1983007 pri ovocnom sa pise, ze mozes si dat ovocie kazde dve hodiny

kacenka1983007
22. feb 2012

@79zuzana dakujem ti ale už som to našla v kodexu 🙂 😉 bože ten moj maly trpazlík zasa nespí,je to možne,pospal 10 minut a teraz sa vybral do detskej,mňa asi porazíííí 😠 ☹ ja už neviem čo s ním 😒 ja mat tolko energii tak som heppy a najhoršie je že zasa pocitujem hlad,ako vlk 😅 😕

1lubika
23. feb 2012

@kacenka1983007 nejako to musíš vydržať, kým bude trošku väčší. Neboj. To časom musí prejsť. Aj u mňa je najhoršie večer a preto sa snažím ísť skoro spať, aby som nevymýšľala 😔 😔
Včera ku mne prišla jedna klienka, ktorá ma nevidela od zač. januára. Tak mi hned povedala, že čo robím, že vidno na mne, že som schudla. 😵 😵 To človeka poteší a ženie dopredu. juchúúúú 🙂 🙂 Dnes mám cestoviny s omáčkou. A večer nejaký koláčik, alebo čo - neviem ešte. 😝 😝

awooojky
23. feb 2012

@mijadave no ja som sa dnes odvazila a znova vyssia váha ako pred vcerom.. uz nechapem.. no nakoniec sme mali tiez cestovinu a taku zeleninovu omacku.. dnes ovocný den......

awooojky
23. feb 2012

@sisanka joj idem s vami.. tak rada by som uz kus vypadla..

awooojky
23. feb 2012

@kacenka1983007 neboj zvladnes. ja robim stale zeleninovu polievku na obed.. dobre padne trosku teplé do bruska

awooojky
23. feb 2012

@79zuzana ten tvoj je ako ten moj.. ten tiez raz ze super dieta a druhý krat. chodí a toto je a toto je.. on tiez vodny odignoroval..napchaval sa co mu prislo pod ruku

awooojky
23. feb 2012

@kacenka1983007 tak to mas tazké moj malý zasa zaspáva teraz o 8 vecer.. ale mrmcí v noci... taký je ufnuckaný... a vcera som si nemohla ani nic v telke pustit lebo on pozeral spievankovo.. ako náhle som prepla tak taký rev zacal... dobre ze ma nezbil....:D

mijadave
23. feb 2012

@siska8 ahoj, vitaj medzi nami.... ci ma jojo efekt? na sebe este neviem, este to len drzim, no moja mamina a ocino to drzali a jojo efekt bol, no len 2-3 kg 😉 oni tu udrziavaciu nedrzali... kamoska sa rozhodla, po 3-mesacnej pauze si dat este tu udrziavaciu a tusim tam aj pisu, ze by sa mala drzat po 3-mesacnej pauze 😉 drzim Ti pasticky, nech to pekne zvladas a neboj, vysledok bude urcite stat za to 😉
@79zuzana tiez som parkrat porusila s tymto postojom, ze aspon moje telo nebude mat taky sok po skonceni diety 😀 a takto si idem ospravedlnit aj teraz piatok a sobotu, kedze ideme na akciu a potom o dva tyzdne... uvidime, ci to bude mat velmi negativny efekt... no prehanat to nebudem 😉
@awooojky to ma mrzi, ja som sa nevazila, budem sa zajtra, dnes mam ovocie a zeleninku, tak som zvedava, lebo som si dnes nic teple nepripravila... 😉 ale mam sampionovu polievku, tak mozno si dam tu 😉

kacenka1983007
23. feb 2012

ahojte,ten moj zaspal až po 2 hodine,som taká unavená,ale teraz spí maly sopliak 😠 aj ked tu prinom telefonujem atd,budit ho ani nechcem lebo ma bude jedovat,ked je nevyspatí tak je strašne zly, ☹ neviem ako zvládnem dnes ten ovocny,ako som sa na ňu tešila,a teraz neviem 😖 bojím sa že budem mat nervy a som pred menzes tak sa furt napchávam,asi to neak vydržím,večer ideme ku naším aj tam spíme,neviem ako to tam bude ked spraví maly také histerčenie. 😅 ☹