90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
16. mar 2012

@ketrinn ale kde že on je furt taky ☹

kacenka1983007
16. mar 2012

@miskakyska neboj sa zvladneš to. 🙂 sme bojovníčky,držím palce.

miskakyska
16. mar 2012

Babyyy,čítajme časopis diéta,lebo po prečítaní máme hneď o tri kg menej! 🙂

ketrinn
16. mar 2012

@kacenka1983007 ja som na zabave nebola ako som mala 27 xi a plesy? vobec ale teraz ked schudnem tak pojdem dakde k dakej rieke xi aspon sa vyclapkat ked neviem plavat xixi

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska xixi tak to isto ja som uz aj hladala tu knihu o tejto diete ale stojii vela

kacenka1983007
16. mar 2012

@ketrinn to ani ja neviem plávat 🤐 😀 😎 aspoň niesom sama ktorá nevie 😉 🙂

miskakyska
16. mar 2012

@ketrinn Kati to je časopis..a ospravedlňujem sa ak niekomu vadí,že mu tykám.. som sa ani neopýtala či môžem..

kacenka1983007
16. mar 2012

joj baby ja som hladná a tie škroby mi nechutia,tak si asi spravím ovocny šalátik 😠 🙂

kacenka1983007
16. mar 2012

@miskakyska to tu každy každému tyká aj ked sú tu staršie aj mladšie 😉 🙂 ja som z Vás tu asi najmladšia dufam že nikoho neurazím ak tykám 🤐 😕 😲

miskakyska
16. mar 2012

@kacenka1983007 mňa veru nie.

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska ok v pohode mozes tykat aspon mne to urcite nevadi ,mna to robi mladu 😀 ,nemam rada ani ked mi take 18-19 rocne vykaju pripadam si potom stara 🙄 😀

ketrinn
16. mar 2012

@ketrinn akurat som vyprevadila navstevu idem dat pol litra caju a idem hajat nech je uz zamnou ten vitaminovy den mam akesi nafuknute brucho z toho ovocia asi to vo mne kvasi 😀

ketrinn
16. mar 2012

sama sebe pisem 😀 😀 😀 asi mi uz sibe 🙂

kacenka1983007
16. mar 2012

@ketrinn he he asi s tych vitamínov 🙂 😉

ketrinn
16. mar 2012

@kacenka1983007 jedine neznasam alkohol xix tak asi sneho to nebude 🙂 mne sa to stavalo aj pred dietou mam vela kyseliny ale uz som myslela ze ma to povoluje a dnes ma zas nafuklo ale myslim ze stej paradajkovej stavy pila som ju asi 3 krat od obeda asi mi nerobi dobre

miskakyska
16. mar 2012

@ketrinn naapodobne..no ale niekto to nemá rád,..my sme rovesníčky ..skoro 🙂

miskakyska
16. mar 2012

@ketrinn alkohol brzdí chudnutie..nonono Katuška! 🙂

ketrinn
16. mar 2012

dnes tu nik nieje alebo vsetko poodpadovalo od hladu 😀 😀

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska ale nepila som to ten paradajkovi dzus akosi mi nerobi dobre ,ale co ked mi tak smakuje 🙂 akoze nie ze by som nepila vobec ,sem tam si dame z milackom flasu cerveneho ale dnes nebolo nic ani nemam doma 🙂 navsteva mala len kafco a pukance a ja oriesky 🙄

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska no mna caka v juli uz 38 r bozenku ako to uteka .ludia zastavte caaaaaaaaaaaaas! 😀 😀

miskakyska
16. mar 2012

@ketrinn aj padám Katka..dík za pokec..pekný zvyšok večera 🙂

ketrinn
16. mar 2012

@miskakyska papa krasne sny ,ja uz idem ties koncit dnes som tu stale 😀 ale to len preto aby som nemyslela na hlad ostne maju asi bielkoviny a plny zaludok xixi 🙂

zanulienka
17. mar 2012

cafte..ja som bola este vcera vecer cvicit,som bola unavena smrt 😝 ...ani veceru som nezjedla,bolo mi nejak n vracanie...aj vam sa to uz stalo?

ketrinn
17. mar 2012

@zanulienka to je len dobre nie? aspon neake deka budu dole navyse xi

zanulienka
17. mar 2012

@ketrinn myslis z cvicenie?aj ked nepojdu dole,aspon svaly sa spevnia a dostanu nejaky tvar 😅

ketrinn
17. mar 2012

ved hej aj s cvicenim aj stym ze si bola bez vecere xi pojdu deka dole ,ja som chcela zacat tiez cvicit ale nemozem doktor nevie ani ze dietujem mam hyperaktivnu stitnu zlazu a zakazal mi cvicit lebo mi zacne rychlo pracovat a zas sa mi zhorsi stav ,vcera som mala ovocny a dnes sa mi akosi toci v hlave v nedelu ma caka vodny ale neviem ci vydrzim ak ma zacne klepat ako dnes asi radsej nahradim a dam si zeleninovy aj tak som pekne schudla🙂aj ked potrebujem hlavne nastartovat latkovu vymenu a zlepsit tak imunitu a potom dufam ze sa nieco aj zmeni ohladom stitnej zlazy teraz mam nadvahu z uzivania thyrozolu 😖

zanulienka
17. mar 2012

@ketrinn hm,neviem,idu dost pomaly,ale skor ja som asi netrpezliva 😅 ..este ma cakaju dalsie 2 mesiace a chcela by som dat dole dalsie 4kila..

miskakyska
17. mar 2012

@ketrinn Kati mne zistili zrychlenu činnosť šť.žľazy po pôrode,schudla som aj napriek tomu,že som sa prežierala 10kg...po liečbe,keď som mala hormony v poriadku mi tabletky vysadili..bol par rokov pokoj,pomaly sa mi vratili kg naspäť a teraz pri kontrole 2 mesiace dozadu naraz buuum,že spomalená činnost šť.žľazy.kokooos:)

miskakyska
17. mar 2012

A ozaj babky existuje tu aj diskusia o Ečkach,neviete.?..ako ju najdem?

ketrinn
17. mar 2012

@miskakyska no ja som mala najprv znizenu a potom po porode 6 mesiacou po my stitna zlaza zblbla na vysoku xi ale vsetko to je autoimunitou 🙂 hm o eckach neviem ale da sa to asi najst na nete skus si kliknut do guglu dobre ečka 🙂 alebo naopak zle ečka 🙂 kedysi som to aj ja hladala aj vypisala ale uz som to vyhodila snazim sa kupovat vsetko bez farbiv,chemickej konzervacie neprazene nesladene cukrom myslim susene ovocie ,mesko len od mesiara alebo u nas na dedine sa chova tak od sukromnika z rodiny berem aj klobasu aj sumku a viem ze tam nejde nic chemicke a hlavne muka 🙂malej robim lizatka z cukru a teraz idem dat do ledalnicka aj hnedy cukor