90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubinka26
12. jún 2012

@susi21 dakujem pekne, budem to potrebovat 😀
@sajmonkaf dakujem 🙂 uz sa patrilo dat nejaku aktualnu 🙂

jaaaaj, tak dnes voda 🙂 vcerajsi vitaminovy dopadol dobre, rano dzus, obed dzus a vecer maly zlty melon. vobec nebol sladky a tak som sa nanho tesila ☹ ale zjedla som ho 😀

susi21
12. jún 2012

@lubinka26 no jaka kocka 🙂, skoro 30 kg dole tak to je nadherne. no ale sa nedivim, ked si skoro cely den o dzuse 😨 , to by som ja neprezila 😀 dnes sa uz vari zeleninove rizotko, mnamky mnamky .)

kacenka1983007
12. jún 2012

@mijadave ja tiež začnem len neviem kedy 🙂 asi ked už budem v klude teraz mám dost nervy 😠 a vtedy sa nedá dietovat,musím sa ukludnit a vtedy sa napchávan s kade čím 😀 to mi tak trošku pomáha ale potom mam zasa depku zo seba 🙄 že aká som trúba 🤐

zoya1
12. jún 2012

Ahojteeee. Tak ja dnes vodaaaaaa. Zatiaľ v pohode, sem tam mi zaškvrka v bruchu, ale zvládam to 😀 😀 😀 Viac ma hnevá to, že vo štvrok a v piatok diétku poruším - idem na športové hry z roboty 😎 😎 😎 Ale čo už, dajak bolo, dajak bude že. Dnes sa neskutočne teším na váženie a meranie centimetrov, len aby som nezostala prekvapená ha ha ha. Ale dnes ma potešili moje kolegyne, ktoré ma dlhšie nevideli že ako pekne som schudla. Toto človeka naozaj pohladí po duši, a konečne vidím že to malo zmysel. Pozdravujem všetky chuduľky chudnúce 😀 pá pá pá

lubinka26
12. jún 2012

@susi21 lenze ja som pribrala cez tehu 37kg a to som nemala nejak malo pred tehotenstvom 😀 no ja vobec ze nejem malo a uz vobec nedodrzujem knihu na 100%, mozno tak na 50% a ide to. som si to upravila po svojom. napr. cez uhlohydraty obedujem podla knihy, ale vecer jem vsetko, na com mam chut. naposledy narp. 2 vyprazane enciany s tatarkou a pecenymi zemiakmi, potom sisky, proste vsetko, co po ine dni nemozem. no a cez skroby zjem pol plechu pecenych zemiakov na obed a pol na veceru. proste jem, kym nie som syta a ide to. tymto nechcem nikoho nabadat na moje zle chodnicky, ale kym to ide dolu, nebudem to menit. a planujem takto pokracovat aj dalej. ziadnu prestavku si nedam. v podstate je toto jedenie ako ked som jedla volakedy delenu stravu podla L. Kořinkovej 🙂
@zoya1 urcite dnesnu vodu zvladnes. uz si aj tak dobre schudla, takze sa netrap prehreskami. pozri na mna 😀

susi21
12. jún 2012

@lubinka26 takyto pristup sa mi naozaj paci,ja to tiez nedodrzujem do bodky...a recepty si vymyslam sama, teda s mamcou, lebo to drzime spolu 🙂 ...mne to len tak prislo, ked si pisala ze cely den len dzusik o jo jo...to by sa moje brusko na mna hnevalo 😀 😀 😀 ja ani tak nemam problem s normalnou stravou ako so sladkostami . Obist regal s maskrtkami mi este staaale robi veeeelky probleem, 😎 😀 .
A to, ze sa tato dieta, lepsie povedane typ stravovania , moze drzat stale, si myslim aj ja. Po tych 90 dnoch to ide sice podstatne pomalsie ( aspon mne) ako prve tri mesiace. ale pomalicky to ide. A ako sa hovori :pomaly dalej zajdes 🙂

lubinka26
12. jún 2012

@susi21 moja mamina drzala tuto 90dnovku, ked to bola ako novinka do bodky. vsetko podla knihy, este aj ovocie si kupovala take ako pisali 🙂 schudla naozaj vela, skoro 30kg a teraz na domnou kruti len hlavou 😀 😀 😀
mne saldkosti nechybaju a raz za 4 dni si doprajem, na co mam chut a potom sa mi lahsie drzia zvysne 3 dni. strasne mi to takto vyhovuje, dufam, ze sa raz priblizim k vysnivanej 60tke. no som zvedava, po dnesnej vode, co ukaze vaha, kedze cely minuly tyzden sme kazdy vecer s kamoskou popijali na dovolenke 😀

lubinka26
12. jún 2012

@susi21 kolko si schudla? aku mas vysku a vahu? a aka bola povodna? odpovedz, iba ak chces 😀

susi21
12. jún 2012

@lubinka26 tak to aj mamina pekne schudla.... ja som mala na zaciatku 88kg, po troch mesiasoch som dala dole 11,5 a teraz cca 3 tyzdne este kilo a pol....vysku mam 168. nooo este takych 10kg by bodlo a budem spokojna 😀 😀 😀 ale hadam sa tam nejak dopracujem pomalym tempom. Mne ta strava tiez vyhovuje, len tie maskrtky....ale zvykla som si jest ich kontrolovane...teda kazdy 4 den...resp. 6. Aj ked niekedy sa nezadari 😀 😀 😀 ,

susi21
12. jún 2012

@lubinka26 a ozik, mamina sa drzi, ci nabrala nieco spat?

lubinka26
12. jún 2012

@susi21 nabrala vsetko spat aj viac. hned ako dokoncila 90dnovku isla do nemocnice na operaciu zlcnika a od vtedy to ide dolu vodou. ma velke zdravotne problemy, berie strasne vela liekov od ktorych sa pribera, takze aj to k tomu dopomohlo. ale chysta sa opat zacat, len teraz je na tom zdravotne dost zle... vsetko sa zas kopi ☹

susi21
12. jún 2012

@lubinka26 tak to mi je luto, ale zdravie je prednejsie ako stihla lilia 🙂 nech sa pekne lieci, dieta sa da zacat kedykolvek, hlavne nech je zdrava ...

sotia
12. jún 2012

@lubinka26 tak dnes vodujeme spolu...pre mňa je to teraz poobede najhoršie, doobeda pohoda

lubinka26
12. jún 2012

@susi21 tak tak...
@sotia fuuu, ani nehovor. najradsej by som isla spat, ale nemam sa na co tesit, zajtra mam zas ovocie 😒

hadam bude rano na vahe krajsie cislo ako minule, teda nizsie 😀 obavam sa vsak najhorsieho a este mam k tomu aj menst. :-/

sotia
12. jún 2012

@lubinka26 prečo máš zajtra ovocie?tak dúfam, že zajtrajšia váha, ale hlavne centimetre nás potešia...a menzes by som mala mať aj ja. Mala som mať už dnes, ale aj minule to bolo o deň neskôr.

lubinka26
12. jún 2012

@sotia lebo mi vychadzaju uhlohydraty na piatok a v sobotu varime gulas a ja jem vecer vsetko, na co mam chut a nie sladke a urcite by som to pokazila. tak ma nenapadlo ine riesenie, len posunut to takto. ja sa nemeriam, skoda, mozno by ma to este viac motivovalo. mne zas meskali minuly mesiac skoro 2 tyzdne a teraz prisli skor, teda podla povodneho planu 😀 akurat som ich necakala

sotia
12. jún 2012

@lubinka26 škoda, že si sa nemeral, na centimetroch to vidieť tiež, ale nevadí, hlavne že kila idú dole

lubinka26
12. jún 2012

@sotia tak sme to prezili 🙂 dobru noc a rano vazenie a po nom velkyyyyyy uuuuuuuusmev 😀 nie smiech, usmev 😎

zoya1
12. jún 2012

Áno vydržali smeeeeeee. Prajem dobrú noc a očakávam zajtra pozitívny výsledok - 😀 😀 😀

sotia
13. jún 2012

@lubinka26 a dnes sa teším na syr...na tejto fotke vyzeráš veeeľmi dobre

susi21
13. jún 2012

Ahojte, a dnes nejak nikto nechudne, ci ako? 😝

lubinka26
13. jún 2012

@zoya1
@sotia tak ako kocky?
@sotia dakujem pekne 🙂

ja som zazila dnes sok rano 😀 67,5 kg mááám. keby mi to niekto pred 2 mesiacmi povedal, tak neuveriiiiim. este 5,5 kg a budem ako pred tehu a este mam mesiac 🙂 takze po 2. vode mam o 15 kg menej - dokopy 🙂
inak dnes vitaminy a zvladla som to super. nejak nemam chut jest, doma mame krizu. takze rano dzus, ktory ma dobre prehnal a pobede polku kalerabu. zajtra sa tesim na peceny bocik so salatom 😀 😀 😀 a v piatok na moje milovane pecene zemiaky s cibulou a fazulou. mnaaaaaam

sajmonkaf
13. jún 2012

@lubinka26 paráda,gratulujem 😉 😉 😉

sajmonkaf
13. jún 2012

@susi21 ale hej,som sa napraskala tortou,mila keksik,jogurt,kava.Zajtra to vykompenzujem ovocim.

lubinka26
13. jún 2012

@sajmonkaf keby si videla, co ja jem na uhlohydraty, tak by si odpadla 😀 potom vzdy poslusne dodrziavam vitaminy a ani ma nenapadne porusit 😀

lubinka26
13. jún 2012

@sajmonkaf prave som sa zapisala do tabulky a kukam, ze ty si ako krasne schudla 🙂 nech nam to ide aj nadalej takto 🙂 🙂
@sotia
@zoya1 aj vy kocky, krasny ubytok. len tak dalej a o mesiac sme vsetky heeeerecky 😀

sotia
13. jún 2012

@lubinka26 krásne si išla dole, držíš rekord supééér. Mňa keď dnes kamarátka zbadala nechápala. Som spokojná, ešte do tých 65 a bolo by to super. Mne síce nikto neveril, že mám 81kg, keď som začínala. Ja som to teda už pekne cítila. Teraz v pohode nohavice č. 40.Nosila som už 44.

susi21
13. jún 2012

@lubinka26 krasne gratulujem 🙂
@sajmonkaf chi aj ja som dneska mala tortu, mnam som si pochutnala, a zajtra tiez ovocnicky 🙂

zoya1
13. jún 2012

Tak ja som sa dnes aj odmerala a zapísala do knižôčky 😀 mám o 10 cm dole z brucha a bokov, o 7 cm menej z hrudníka a o 3 cm dole z nadlaktia. Sa vytešujem jak taký blázon. Dúfam, že tento tretí mesiac to pôjde dole rýchlejšie ako v druhom mesiaci, lebo ku koncu som už strácala motiváciu. Od zajtra som off - ale v piatok večer nakuknem a prečítam vás. Do schudnutia kočenky 😎 😎 😎

vandijan
14. jún 2012

ahojte babenky, tak po vyskúšaní XY diét som sa vrátila k pôvodnej a overenej, o ktorej viem že je v pohode, dnes fičím na ovocí, a som spokojná a vidím aké ste šikulky, teda čítam, dúfam že ma medzi seba príjmete 😀 😀