90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
15. jan 2013

Baby ja som sa dnes totálne spustila, dostala som menzes a som zjedla, čo som doma videla, takže dneskajšie ovocie sa presúva na zajtra a od zajtra si už dám poriadnu drezúru

melj
15. jan 2013

@zuzu1104 neber to tak tragicky,veď si už krásne zhodila nielen kilečká,ale aj centimetre a tento dnešný prehrešok nebol len tak- mal predsa svoj vážny dôvod,,,,zajtra to však napravíš,takže pohodička 😉

kacenka1983007
15. jan 2013

@katulka74 ja som sa zatial nevážila 😉 🙂 ale som schudla lebo to vydím na sebe ani neviem kolkaty deň frčím ale som začala 2 ého januára 🙂 ja som tuto dietu už držala pred rokom ajked som porušila a nedokončila som tuto dietu som schudla z 63 kg na 58 kg a cítila som sa perfektne a hlavne som už nemala žiadné žaludočné problémi čo som pred dietov mávala dosť často 😅 🙂

sisab
15. jan 2013

ahoje, ja mam zaludnu otazku, zajtra mam prvy UH den, tak som si piekla pizzu podla receptu, tam bolo ze z 250g muky, ved toho je viac ako 1plech, to vazne mam vsetko zajtra stlacit?? waaaw 😀

miskakyska
15. jan 2013

@kacenka1983007 😀 ani ja sa nevážim..sa budem zbytočne deprimovať? 😎

sisab
15. jan 2013

a vo vseobecnosti som zmatena z velkosti porcii, ze 2ks filety z lososa, ja viem, ze sa to deli aj na veceru, ale aj tak waaaw, sa bojim, ze akurat priberiem z takeho mnozstva jedla... 😀

kacenka1983007
15. jan 2013

@sisab ale neboj sa jedz tolko kolko ty uznáš za vhodné 😉 ja to tak robím a aj tak zjem manej ako by som mala 😎 🙂

lucky14
15. jan 2013

Ahojte kocky. Tak a mam za sebou dalsie skroby. Na veceru som mala basmati ryzu udusenu na orestovanej cibulke a zaliala som to zeleninovym bujonom. K tomu som mala cestve rajcinky. MNAM! No ale musim sa priznat ze mi robi problem zjest len polovicnu porciu z obeda. Proste mne to nestaci a skoro vzdy zjem viac. Ako je to u vas babulky? Vzdy si date iba polovicnu porciu? Priznam sa dnes som mala akusi celodennu krizu lebo som bola stale hladna. Normalne som sa nevedela dockat vecere. A to som dnes vypila min 4l tekutin. 😒 Myslite ze sa mi stiahne zaludok alebo co s tym? 😉

lucky14
15. jan 2013

@kacenka1983007 juj stastna si Ty osobka ze Ti staci malicko. Mne dnes bolo az do placu od hladu. Som sprosta co? 😒

zuzx
15. jan 2013

@domyyy ako to ze vcera si mala UH a dnes bielkoviny 😨 Vymenila si si dni?

Ja dnes tiez uspesne, ranajky dva pomarance a banan, na obed opekane zemiaky a vela zeleniny a na veceru pecene zemiaky s cibulou a kukuricou. Tento den milujem.
Zajtra mam UH den, na obed pojdem v robote. Mame cestoviny so syrovou omackou a grilovanymi sampinonmi, tak uvidim ako to bude vyzerat. Ak to budu nakladat zvvlast omacku a zvlast sampinony, tak si to tak dam a k tomu vela zeleniny. Ak tie sampinony budu uz sucast omacky, tak si z domu pre istotu vezmem lekvar a v pripade potreby si dam len cestoviny ciste a pomiesam s lekvarom. A na veceru si kupim asi nejake pecivo v lidli.

zuzx
15. jan 2013

A tvrdila som, ze sa odvazim az po vode, no ale musim povedat ze som nevydrzala a vazila sa - a ziaden ubytok. Dokonca mam o dve kila viac ako po prvej vode, ale to tie hnusne sviatky. Ja to nechapem, takmer ziadne prehresky, pijem na litre. Ale mozno sa to pohne nakoniec, teraz mam poctive dva tyzdne, este dva mi zostavaju do druhej vody, tak mozno to nejak narazovo este odide. Mala som aj kramy teraz, tak snad aj tym to bolo sposobene.

lucky14
15. jan 2013

@zuzx ahoj. Prosim Ta Ty si na veceru davas iba polovicnu porciu? Staci Ti to? Dari sa Ti super chudnut tak preto sa pytam. Vdaka. 🙂 A este kedy asi vecerias?

zuzu1104
15. jan 2013

@melj ĎAKUJEM za povzbudivé slová, nakopli ma, zajtra to určite napravím a ak mi nebude zle ako dnes, tak možno aj zacvičím

lucky14
15. jan 2013

@zuzu1104 jej moja. Ty si kralovna v nakopnuti sa a ist na 100% dalej. Ja mam dnes akusi krizu. Stale som hladna. 😒

domyyy
15. jan 2013

@zuzx ja vitamínové dni nemávam 🙂 🙂 vynechávam ich a točím dokola len tri dni 🙂

domyyy
15. jan 2013

@misa0411 odrezala som nožičky šampionom a naplnila som ich takto: nadrobno som nakrajala cibulku aj tie nožičky, dala na olej posmažiť pridala trošilinku šunky, syru(karička) pridala som vegetu, chvilku som to nechala povariť, naplnila a navrch postruhala syr mňam 😵

lucky14
15. jan 2013

@domyyy juj to ja keby mozem tak hned vynecham bielkovinove dni. Ale zial tak by to asi nefungovalo. 😒

domyyy
15. jan 2013

@lucky14 dakujem za recept, zajtra skúsim 😉

lucky14
15. jan 2013

@zuzx ach teraz som si vsimla ze si pisala ze Ti vaha neukazala cisielko co by Ta potesilo. 😒 Isto to bude tym ze si mala ms. Voda sa vtedy zadrziava v tele viac. Prvy mesiac si uzasne schudla. 😀 Dodrziavas takze to musi ist dolu. Ako pises asi to pojde narazovo. 😀

kattulienka
15. jan 2013

Dneska som mala bielkoviny,mala som pelesnivy syr a vela zeleninky.bolo to mnam mnam.uzs om mala strasneu chut na taky syrcek.zajtra mam ryzu a dusenz zeleninku a este zbudćham nejaky zeleninovy salat.

zuzu1104
15. jan 2013

@lucky14 zlatko, ani mi o kríze nehovor, však dnes som bola ako krava, len som vkuse prežúvala, a len nedovolené veci, vôbec nie ovocie, ako som mala, ale tak čo už, idem ďalej. Trošku ma hnevajú tie skúšky, lebo keď sa učím, tak som večer taká unavená, že sa mi už nechce cvičiť, a len cvičenie mi pomáha mať plochšiu pneumatiku okolo pása :(
Táni ďakujem za povzbudenie🙂
Deň je už skoro na konci a ty to určite dáš, si šikulka, naozaj sa žalúdok postupne stiahne, ale asi tebe to bude trošku dlhšie trvať. Ja si väčšinou dávam polovičnú porciu z obeda a stačí mi to, ale to asi preto, že ja jedávam oveľa skôr ako ty, ja už po piatej nechcem nič jesť.

domyyy
15. jan 2013

@lucky14 aj ja nemám rada bielkoviny, ale nemôžem vylúčiť dva dni lebo budem väčšie prasa ako som 😀 zajtra na mňa mysli vážim sa, som zvedavá kolko som dala dole za dva týždne 🙂

zuzx
15. jan 2013

@lucky14 nie je to tragedia, lebo rifle su mi volne a citim ze dole to ide. Len prvy mesiac to islo sialene dolu a po prvej vode som mala uplnu euforiu, len potom vianoce a teraz sa to nejak nevie nastartovat. Ale tak mozno este do tej druhej vody co su presne dva tyzdne sa to nejak spravi. A po vode urcite nieco musi zliezt. Ked budem aspon na tom cisle ako po prvej vode, tak sa este popasujem s poslednym mesiacom a dam sa aj na pokracovanie.
Co sa tyka porcii, tak urcite nejem polovicne, neviem to ani odhadnut kolko je polovicna. Davam si kolko zjem, len sa snazim drzat kombinacie.

lucky14
15. jan 2013

@zuzu1104 vsak o tom to je moja. Mozno jedavam veceru prilis neskoro. Potom mam min. 7hodin medzi obedom a vecerou a dovtedy som neskutocne hladna. Dnes mi z hladu az do placu bolo. Normalne som bola zufala. 😒 Ja som veru s cvicenim zacala a aj skoncila. Akosi teraz to neviem vtesnat do dennej rutiny. Viem je to vyhovorka ale ked prestanu ist kila dolu isto nasadim prisnejsi rezim. 😀 Zuzka Ty uz to tahas treti mesiac. Mozes si dovolit sem tam mat ulet. 😀

lucky14
15. jan 2013

@domyyy budem na Teba mysliet. Potom daj vediet moja. Ale Tebe to ide sialene rychlo dolu. Si sikula! 😀

lucky14
15. jan 2013

@zuzx no to sa snazim aj ja dodrziavat kombinacie. Dufam ze to pojde dolu aj tak. A kedy prosim Ta veceriavas? 🙂

zuzx
15. jan 2013

@lucky14 ja si myslim, ze hlavne ide o kombinacie, nie je cielom aby si bola hladna 🙂 Ja veceriavam tak rozne, ako stiham. Snazim sa do tej piatej, ale nie vzdy sa to da...dnes som jedla uz pred piatou, zajtra budem do pol siestej v robote, takze neviem kedy sa k veceri dostanem...ale tak v priemere do tej siestej urcite. Ked mam ovocie, tak posledne jedlo mam dzus a davam si ho medzi siestou a siedmou.

zuzu1104
15. jan 2013

@lucky14 No ja si myslím, že jedávaš veľmi neskoro a 7 hodín medzi jedlami je strašne veľa preto si taká hladná a mylsím, že ťa to môže raz dosť zradiť. Skús si večeru posunúť na takú pol šiestu. Možno to bude lepšie a telo si nakoniec zvykne aj na to, že nebudeš papať večer. Mne veľmi pomáha, keď si večer zacvičím, lebo potom vôbec necítim hlad.
No Tánička tak to teda nie, už žiadne úlety si nemôžem dovoliť, úlet bol už cez Vianoce, a teraz už nesmie byť nič ak chcem ešte zhodiť na tú konfekčnú veľkosť 40🙂, ale už rifle na prelome 40/42 oblečiem, takže už mi k tomu veľa nechýba, len vrch je toršku zložitejší, brucho veľmi ťažko zchádza dole

tun1ska
15. jan 2013

Ahojte, u mňa sa to do týždňa zastavilo..teda to chudnutie 😒 Organizmus prešiel do núdzového režimu, metabolizmus sa spomalil, ako vždy 😖
Kedy sa opäť naštartuje a znovu začne chudnúť? Normálne som znechutená... 😝

tun1ska
15. jan 2013

Baby, a máte tu nejakú tabuľku, kde sa zapisujete, že koľko ste a za aký čas schudli? 😲