90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
29. jan 2013

@mariana242 ahoj. Prosim Ta pekne myslis ze si mozem to sojove mliecko davat do kavy v akykolvek den? Dnes som si ho konecne kupila. 🙂

cutty
29. jan 2013

Ahojte, tak to brucho ma stale strasne boli ☹ Mam dnes vitaminy a zatial poctivo dodrziavam,ale ta bolest je hrozna 😒
@lucky14 Ja osobne si myslim,ze ta troska mlieka co si pridas do kavy ti nemoze uskodit 🙂

mariana242
29. jan 2013

@lucky14 no ja si to davam stale ale to susene neviem ake si kupila beriem to ako mensi prehresok ako s mliekom a cukrom pit kavu ;)

ivka2903
29. jan 2013

baby, ked si robíte cestoviny, tak kupujete celozrnné alebo varíte si aj normálne?

cutty
29. jan 2013

@ivka2903 Mne chutia semolinove 🙂

ivka2903
29. jan 2013

@cutty fuuuha, to počujem prvýkrát, idem vygoogliť 🙂 Dik za tip 🙂

dnika2
29. jan 2013

baby zajtra ma caka uz voda dnes ovocicko dosla som z posilky zabehla som si 6kilometrov 😀 spokojnost

zuzu1104
29. jan 2013

@dnika2 zajtra držím palce, keď bude najhoršie urob si čaj s citrónom a keď už úplne najhoršie tak kávu s mliekom, ja som takto prežila už dva vodné dni. Na čistej vode by som to isto nedala

mimusss
29. jan 2013

@ivka2903 ja väčšinou celozrnné, ale občas aj normálne 🙂

sonca13
29. jan 2013

@zarinka9 ahoj, ja som to síce nevzdala, ale od posledného vodného dňa /14.12.2012, vtedy som mala -6 kg/ mi nešlo dole ani deko! jasan, boli tam vianoce, ale neprežierala som sa a ani nič podobné, po silvestri som sa k tomu normálne vrátila, ale nič... neviem, čo je.. a keď mám pravdu povedať, nemám chuť to držať ďalej.. cvičiť budem, ale neviem čo s jedlom...

cutty
29. jan 2013

tak uz je vecer, dnesny vitaminovy den konci a ja som ho dala na 100%, takze super 🙂 Zajtra mäsko a uz sa aj tesiiim 😀

sisab
29. jan 2013

Dneska ste celkom vela popisali 🙂 ja dneska uspesny vitaminovy dnik, na veceru som mala zelerove hranolky, ale pecene v rure, nie vysmazana. Celkom to bolo jedle. a este potom som mala banan s orieskami, takze celkom uspech . a na zajtra bude varene zajacie masko so zeleninou a chlebom a vyvar.
@ivka2903 ja normalne 🙂

sisab
29. jan 2013

@zarinka9 ak teda mozes prezdradit, preco si to vzdala? ved v navode sa pise, ze aj ked porusis, dalsi den mas normalne pokracovat dalej. ci tak to citis? 😉

dnika2
29. jan 2013

@zuzu1104 dakujem kavu nepijem 😀 😀 a ja si mozno aspon bujon zalejem pri najhorsom

zarinka9
29. jan 2013

@sisab porušila som asi tri dni po sebe a tak som to cítila, že začnem odznova... k tomu pridám pohyb a veeeľa vody.... už viem ako a čo, tak sa dúfam do toho naplno pustím. a na 100 percent, lebo ináč nemám z toho dobrý pocit 🙂

ada9999
29. jan 2013

babenky moje zlate nechcem byt zla v lete som ju držala dodržala som ju celu bez prehreškov mam celkom pevnu volu bola som pyšna 11kg dole potom ked som sa zacala normalne jest vsetko je spät a to som cvičila a jedla normalne nemyslim sacik chipsov, zakusky atd.len som zas normalne kombinovala potraviny.bohužial mam takuto skusenost zas mi šibe uvažujem nad dietou 😢

lucky14
29. jan 2013

@mariana242 ja som si kupila normalne krabicove sojove. Tiez mi taka kava chuti a tiez si myslim ze je to mensi prehresok ako kravske mlieko. 🙂

lucky14
29. jan 2013

@cutty dufam ze uz brucho neboli alebo aspon boli menej. Super ze sa tak skvele drzis aj napirek bolestiam. 🙂 Vies ja si davam do kavy asi tak 1dc mlieka. A kavu pijem 2-3x za den. Ved uvidim co na to povie vaha ked som ho zmenila na sojove. 🙂

ada9999
29. jan 2013

babenky moje zlate nechcem byt zla v lete som ju držala dodržala som ju celu bez prehreškov mam celkom pevnu volu bola som pyšna 11kg dole potom ked som sa zacala normalne jest vsetko je spät a to som cvičila a jedla normalne nemyslim sacik chipsov, zakusky atd.len som zas normalne kombinovala potraviny.bohužial mam takuto skusenost zas mi šibe uvažujem nad dietou 😢

lucky14
29. jan 2013

@zarinka9 ahoj. Aj ja som porusila 3 dni po sebe. Oslavy a tak proste som to nevydrzala. Zajtra som mala mat vodu ale som si ju oddialila o 2 cykly ale idem dalej. Ja som to uz s nejednou dietou vzdala a odlozila o tyzden ci dva a potom som stale hopsala na rovnakej vahe +/- 4kg. Takze ak Ti mozem poradit zacni hned a necakaj. Ale ako pises ze to tak citis 😒 ved Ty sa poznas najlepsie. 🙂 Drzim palceky a prajem pevnu volu. 🙂

lucky14
29. jan 2013

@ada9999 ahoj. Je mi luto ze mas takuto skusenost. Ja nie som odbornicka ale myslim ze v diete sa pise ze je dobre drzat rozlisovanie ako zivotny styl. Ale mozno sa mylim neviem. 😒 Ak mas chut pridaj sa k nam. Tych 11kg das dolu znovu! 😀

ada9999
29. jan 2013

😀 😀 😀 😀 diky lucky14 skusim rdšj inak

cutty
29. jan 2013

@lucky14 Praveze este vzdy boli, asi budem musiet k doktorke zajtra. Minuly rok ma tiez takto bolelo a vyklul sa z toho zapal v brusnej dutine. Tak pre istotu zajdem radsej k lekarke 😒

adamko05
29. jan 2013

ja dnes uspešné UH, teším sa celkom na vitaminy
vytiahla som si na zajtra gate, ktoré mi boli také, že len zapnúť a nedýchať, o sadnutí nemohla byť reč a...??, čuduj sa svete, OK, ešt eaj vola na zadku.... jupi....
radšej sa odvážim až po vode.. teda ak neporuším celý víkend na tej zabíjačke... 😠 ... vyšlo to na prd, ale čo už

aj steper som prevetrala... bodaj by sa mi darilo každý den

pekný večer...

lucky14
29. jan 2013

@ada9999 tak Ti prajem vela pevnej vole pre cokolvek sa rozhodnes. 😀

lucky14
29. jan 2013

@cutty no moja asi lepsie ist k lekarke. A skus pozriet na tejto stranke.
http://everest-ayurveda.cz/index.php?id=2&item_...
Ja velmi verim na prirodnu silu byliniek. Tiez pijem od nich cajiky. 🙂

lucky14
29. jan 2013

@adamko05 to je skvele. Urcite Ta to velmi potesilo. 🙂

klemberka
29. jan 2013

Ahojte kočky, ja mám dnes UH úspešne za sebou, zajtra ma čakajú vitamínky, ale poobede idem na operáciu s nohou, takže budem aj tak celá vystrašená a budem sa báť, že aj tak nebudem nič jesť ☹ Trošku sa bojím, aby mi z toho nebolo zle, ale tak hádam to nejak zvládnem 😉 Držte palce! 😠

kacenka1983007
29. jan 2013

ahojte,ja som mala dnes škroby a mala som zemiaky na paprike a zeleninovy šalátik,mňam,zajtra uh a asi budu slimáky so šunkou a syrom no ja zeleninové iba a na večeru neaky zakusoček 🙂

zuzx
29. jan 2013

@dnika2 tak zajtra ideme na to spolu 🙂 Ja som dnes mala ovocie, dodrzane na 100% a aj vela vody k tomu. Citim na sebe ubytok, hoci na vahe sa mi to moc nezdalo doteraz. A zajtra vodicka 🙂 Dame to, neboj 🙂 Ja budem na cistej vode z vodovodu, caji (co je len zafarbena voda) a kave bez cukru a mlieka, to vobec nepovazujem za prehresok. Posledne som to tiez takto zvladla.

No a vo stvrtok je posledny den v mesiaci, pospim si dlhsie kedze mam kopec hodin a hned rano si chcem vyskusat nohavice, ktore som mala na sebe tesne pred zaciatkom diety a ktore ma tiez prinutili zacat nieco so sebou robit. No a potom sa vrhnem na posledny mesiac diety, nech to dotiahneme do uspesneho konca 🙂

@sonca13 som na tom podobne, na vahe nevidim nejaky rozdiel, ale citim na sebe, bohuzial sa nemeriam, takze cisla nemam. Ale citala som ze viacerym sa to druhy mesiac zastavilo a nepohlo...a potom sa to rozbehlo treti mesiac, po druhom vodnom dni, takze treba vydrzat 🙂