90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

santerra
14. okt 2012

@katarina789 ahoj vitaj 🙂 ručička sa pohne určite 😀 len treba vytrvať 🙂

beky52
14. okt 2012

@katarina789 ..tak začali sme tak isto..dneska máš škroby teda 😀 😀

beky52
14. okt 2012

@santerra ..ved toto je najlepšia dieta čo poznám..moj manžel stále pozeral.. 😀 ..či srandujem..také veci jesť 😉 a držím ti palčeky..určite bude čo osláviť 😉

santerra
14. okt 2012

@beky52 no to poznam moj drahy sa čuduje ked sa napchavam zakuskom v škrobovy den 😀 dakujem verim že pekne oslavime (jasne až ked krpec zaspí) 😀

zujka2
14. okt 2012

@santerra zajtra mám druhý vodný deň . držte palce 🙂

katarina789
14. okt 2012

@santerra no tak hadam zotrvam 🙂 ,ale uz nemam ani tak chut na sladke tak uz je to pokrok len s tym vymyslanim jedal je skor problem nemam tu knihu;/

katarina789
14. okt 2012

@beky52 🙂 kedy sa treba 1x odvazit 🙂))??

beky52
14. okt 2012

@zujka2 držíme..zvládneš to 🙂

beky52
14. okt 2012

@katarina789 ..1x za mesiac..alebo ak chceš..každý 15 deň.. 😀

beky52
14. okt 2012

@katarina789 ..zajtra máš sacharidy?ja idem langoše papkať🙂

aduss
14. okt 2012

ahojte baby, tak ja som vam sem uz raz pisala, avsak mala som zdravotne problemy, tak som ani riadne nezacala, ale zajtra by som si dala prvy den 🙂 a vam sa ako dari?

santerra
15. okt 2012

@zujka2 ojojooooooj neviem či ja zvládnem vodu ale držím ti palce silno 🙂 potom sa pochvál uspechom 😀
Inak baby aj sa merate či len važite?

santerra
15. okt 2012

@katarina789 ja som si stiahla knižku z netu a muž mi ju v robote vytlačil....je dobre si aspon prečitať tie zakladne podmienky čo s čim papať 🙂 kolko vody piť a tak.... 🙂

@aduss ahoj no držim paste 🙂 ide to pomalicky zajtra važenie tak uvidime ako sme bojovali....no neviem neviem včera sme kukali Ostrelovača a slane pracliky sa na mna tak umievali...pár som zjedla....potom som mala vyčitky že som až zaspat nemohla jooooj 😀

zujka2
15. okt 2012

@santerra ja sa aj vážim aj meriam 🙂 zatiaľ sa držím 🙂

vejvass
15. okt 2012

@aduss Ahoj tak teda mozeme zacat spolu ja som zacala prave dneska takze zacinam prvy den :ranajky som mala 1ks pomaranca obed som mala tiez uz 😀 zelen.vyvar,masko s paradajkovym salatom a celozrnym pecivom no a na veceru polku z toho maska bez vyvaru a peciva 😉
Tak uvidim ze ako vydrzim drzim vam dievcata palce a silnu volu a hlavne vela vela stratenych kileciek 🙂

vejvass
15. okt 2012

@mijadave ahoj mozem sa zapisat aj ja k vam do tabulky?Dnes mam prvy den ale neviem ako sa to tam zapisuje ja som taky antitalent ale ak by sa dalo mohla by si ma tam zapisat aj ty?
Mam 178cm a 88 kg
vopred ti dakujem 🙂

mijadave
15. okt 2012

@vejvass moja, rada Ta tam dopisem, len mi odisiel pc a zial cez mobil mi to nejde, ale hned ako mi pojde, dopisem Ta 😉 drzim pasticky, nech kilecka idu pekne dole 😉

vejvass
15. okt 2012

@mijadave super teda a dakujem uz si pripravujem jedlo na zajtra kedze pracujem cely den 😉

aduss
15. okt 2012

@santerra @vejvass dakujem babeny za podporu..no dneska som bohuzial sklamala..vstala som neskoro a tak to aj dopadlo.tak zajtra znova bielkovinovy den..dneska som sa ale neprepchavala, dala som si taky light den 🙂 inac mam podobne miery..mam 180 cm a cca 84 kg..zajtra sa odvazim 🙂

santerra
15. okt 2012

cawte babky tak dnes americke zemiaky už je aj po nich 😀 zajtra pizza a na večeru tortááááááááá 😀
@beky52 mnam langoše 😀 z kysnuteho budes robit?

santerra
15. okt 2012

@vejvass dopisala som ta do tabulky 🙂 inak nič zložite len kliknut do štvorčeka a pisať určite to pojde aj tebe 🙂

katarina789
15. okt 2012

🙂 dievcence AHOOOJTE , posle mi niekt. , z Vas link na stiahnutie knihy 90- dnov. diety ?
tak dnes 15 den za mnou 🙂 musim povedat ze tak na 89% dodrzujem ... obcas spravim priehresok .. no vy v pohode vydrzite ovocny den ? alebo pocas dna ked je napr. bielkov., jete 3 x do dna nie ste hladne ? nieco medzi tym nepotrebujete spapat ?

katarina789
15. okt 2012

@santerra 🙂 neposles mi link na knihu ?... dakujem

beky52
15. okt 2012

@santerra jasne..normálne langoše..ale iba s cesnakom..na obed aj 2..zvykla som to aj predtým..a išli dolu kila..aj domácu pizzu som zvykla..aj z celozrnnej muky..ale to bolo... 😒 ..radšej normalnu..a na večeru som mala tiež tortu..vybrala z mrazničky..
😀

santerra
16. okt 2012

@beky52 no tak nabuduce isto musim aj ja spraviť, k cesnaku este buchnem kečup a mnamka bude...muž mi pili uši že by zjedol asi mesiac 😀 tak ja som tiež volakedy doma skusala pizzu ale to neni origoš jak z pizzerky a radsej objednam a pochutnam si fajnovo ( bez roboty) 😀

estachova
16. okt 2012

ahojte, tak ja mám za sebou 1 vodu, a -5 kg, ani som neverila vlastným očiam 🙂

evelyin
16. okt 2012

@estachova wow! gratulka! ja dnes 22 den, a zatial -4 kila (aj to mi kilo lieta hore dole posledne dni)
Baby otazka mozno od veci, ale ked si chcem spravit zemiakove pyre (dnes mam skroby) nemozem
dat ani trosilinku mlieka? Mam nan strasnu chut. Co sa potom divim, ze mi idu kila dole tak pomaly, ze? 😀

zujka2
16. okt 2012

ahojte hlásim, druhý vodný den za mnou a opäť - 5,5 kg, takže spolu 13,4 kg. jupí

evelyin
16. okt 2012

@zujka2 tak tvoje vysledky su pre mna velka motivacia. 😉 😵
Dodrzujes vsetko, neporusovala si nic? Aj ja chceeem!!