90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
18. okt 2012

@sajmonkaf no ved, stale clovek mysli, co by zbodol... a ano, zacala som piect domace pecivo... takze som si rozmaznala rodinku a uz peciem kazdy druhy den bud chlebik alebo zemle... 😀 ta pekarnicka je super vec, das do nej suroviny a nic sa nestaras, potom uz len vyklopis spracovane cesto 😉 aj trdelniky alebo chinois su z nej uzasne.... 😉

evelyin
18. okt 2012

Ja mam dnes prvy krat vitaminy bez prehreskov (teda ak neratam kavu s mliekom, co teda neratam 😀 lebo tu pijem denne)
Ladujem do seba na poslednu chvilu zeleninovy salat, nakolko dovolene je jest len do osmej, ale nestihala som.
Zaludok mam uz taky indisponovany z ovocia a zeleniny, ze uz sa nemozem dockat zajtrajsieho "normalneho" obeda.
V pondelok ma caka prva voda, som rozhodnuta ju zvladnut, aj ked budem pit nielen vodu ale aj bylinkove caje, to snad nevadi. Ako sa dari vam?

zujka2
18. okt 2012

@evelyin držím palce na vodnom dni 🙂

vejvass
19. okt 2012

@aduss ahoj tak ako dari sa ja zatial uplne v pohode dnes mam znovu masko uz sa tesim 😝 Vcera som ovocny zvladla v pohode ale asi kvoli tomu ze som dost dlho spala uvidim teda nabuduce zatial pa pa a pevnu volu 😉

petta87
19. okt 2012

@mijadave dakujeeeeeem

aduss
19. okt 2012

@vejvass ahoj 🙂 nebola som tu dva dni prihlasena 🙂 nie vzdy sa mi podari prist na net, dneska mam ovocie a zatial sa dari super, su to sice zatial len styri dni ale citim sa lahsie 🙂 a tebe sa ako dari?

vejvass
19. okt 2012

@aduss ahoj zatial v pohode aj ja sa citim lahsia ale na vahu sa radsej nestaviam uvidim neskorsie zajtra budem mat zemiaciky mnam mnam 😝

aduss
19. okt 2012

@vejvass tak potom dobru chut prajem 🙂 tiez si na ten den chystam zemiaky s kyslou kapustou 🙂 zajtra si idem varit kuracie maso so zeleninovym salatom 🙂 na to sa tiez tesim

vejvass
19. okt 2012

@aduss presne to mam dneska masko kuracie so salatikom ale trosku som zhresila lebo mi taky suchy nechutil tak som si don dala majonezu 😅 no a zajtra cely den v praci budem mat tie zemiaciky este si ich budem musiet pripravit na zajtra takze sa drzkaj 😉

katarina789
19. okt 2012

Caute babenky;) tak 19 dni 4 kg dole..ide to pomaly zatial tie kila ani nevidno ,ze zisli...;/ skor sa citim lepsie .Manzel zmenu zatial nevidi..no nic pokracujene dalej😉 zajtra ovocny den drzte sa a drzte prsty!!

lucky14
19. okt 2012

@katarina789 ahoj....4kg su super. .... kazde kilo stoji namahu. same od seba sa zial nestratia.... po prvom vodovom dni Ti to krasne klesne ...a urcite Ti to prinesie dalsiu motivaciu a usmev na tvari. prajem krasny vikend. 😀

zujka2
19. okt 2012

@katarina789 super, gratulujem. 🙂

beky52
19. okt 2012

@katarina789 to máš super..ja netuším koľko išlo dolu..určite menej.ale nevadí.. 😉 už sa eším na zajtrajší šalátik 😀 zeleninivý 😝

katarina789
20. okt 2012

@lucky14
@zujka2
@beky52 tak Dakujem Vam dievcata ..tesim sa na dalsie uspechy ..( moje aj Vase🙂

katarina789
20. okt 2012

Tato dieta mi vyhovuje v tom,ze v pohode sa da zvladnut len treba pevnu volu a chciet...nie som hladna citim sa lepsie a predsa mi podari zhresit ..no naucila som sa pri nej pit ;) vela vody a hlavne si najst cas na jedlo a v pokoji sa najest.Co doposial som len nahadzala vypila jeden pohar za cely den ..stres zajedala jedlom,sladkostami....takze vsetko je o seba kontrole len do kedy takto vydrzim.....tak drzte prsty aby ten zakladny princip zostal navzdy ;)

estachova
20. okt 2012

ahojte, ja som dnes 5 deň po prvej vode t.j. 34 deň a po prvej vode mám +1kg, trošku som zhrešila. ale +1kg??? som nasr. 😠

vejvass
21. okt 2012

@aduss ahoj tak ja mam dneska nocnu takze zajtra ovocny den zvladnem myslim si znovu s nadhladom 😉 Dnes som si dala na obed spagety s omackou mnam a este si to dam aj na vecru a sup do prace.A nevydrzala som lebo naozaj sa citim akoby lahsia a verte alebo nie a po 7 dni diety som dala dole 3kg teraz mam uz 85kg ja viem ze je to len voda ale aj tak sa tesim a motivuje ma to dalej pokracovat ako som uz pisala prvy krat som dala dole za mesiac 7 kg ale to som bola este o 10 kg lahsia ako teraz tak mozno ma to pusti aj viacej 😉 Zatial teda pa pa

beky52
21. okt 2012

@vejvass si dobrááá...len tak dalej

zujka2
21. okt 2012

@vejvass jej, pekne. držím palce

zujka2
21. okt 2012

@estachova ahoj moja, ak ti smiem poradiť. neváž sa. iba ak v strede a po vodnom dni. lebo to kilko si niekedy vyjde hore len tak a zbytočne to stresuje. ja som v prvom mesiaci sa nevážila a v druhom som tomu viac prepadla a zbytočne ma to rozladilo. neboj pekne ti to pôjde dole 😉

zujka2
21. okt 2012

@katarina789 hovoríš mi z duše. aj ja jem pomalšie a nie v chvate 🙂

zujka2
21. okt 2012

@mijadave ahoj moja ako sa mi máš? už si fit po operácii? my tiež sem tam frčíme na pekárničke ale teraz skôr len na vymiešanie cesta. lebo ja už pečivo vôbec nejem 🙂

dasa0402
21. okt 2012

ahojte baby chcem sa vas opytat ci mate s tou dietou skusenosti aj pocas kojenia neovplyvni to tvorbu mliecka mam 3 mesacneho snyceka

palacinka11
21. okt 2012

ahojte chcem este len zacat s touto dietou lebo miesto chudnutia stale len priberam ☹ chcem sa preto spytat ci nahodou nemate knihu 90 dnovej diety v elektronickej forme dakujem

santerra
22. okt 2012

@dasa0402 ahoj aj ja kojim a tvorbu mliečka to neovplyvnuje ani nahodou 😀 aj beky52 tušim spominala že počas dietky kojila dokonca dvojky 🙂

dasa0402
22. okt 2012

@santerra tak to potom skusim s tou dietou

mijadave
22. okt 2012

@zujka2 ahoj moja, da sa, uz som fit, aj ked ono je to dlhodobejsie to liecenie 😉 ja tiez pekarnicku vyuzivam na miesenie cesta, uz ani neviem, kedy som v nej piekla 😀 a Ty? ako sa drzis?

estachova
22. okt 2012

😠 nemôžem sa akosi od soboty naštartovať, porušujem, nie veľa, ale porušujem, som pažravá, čo robiť???

vejvass
22. okt 2012

ahojte tak dnes mam ovocny ale uplne v pohode to bude tym ze som vstala dnes po nocnej az o 15.00hod.rychlo som zacala varit pre mojich chlapcov a sup do skolky pre maleho no a teraz drtim prave hrozno takze v pohode na zajtra mam uz uvarenu zapecenu brokololicu so syrom 😝 uz sa tesim.Normalne sa citim ako pierko 😅 😅 😅