90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mg25
4. jan 2013

@lucky14 vo vitamínový deň ješ 5x denne, dobre chápem??? a v ostatné dni iba raňajky ovocie,obed a večera?

zuzu1104
4. jan 2013

@mg25 pošli mi do pošty tvoju e-mailovú adresu, pošlem ti link, kde si stiahneš knihu 90DD a tam máš všetko napísané, čo môžeš a čo nie

zuzu1104
4. jan 2013

@fialocka84 ja si dávam tak, aby som bola úplne sýta, lebo keď si dáš málo, bujdeš hladná a budeš chcieť zjesť všetko v dome. Takže kľudne si daj takú porciu, akú si doteraz jedávala a uvidíš postupne si budeš dávať menši porcie. V knihe pokračovacej diéty je napísané: môžte jesť akékoľvek množstvo, ale v správnych kombináciách, nejde o aby ste boli hladní.

lucky14
4. jan 2013

@mg25 no niekedy nie 5x podla toho ako som hladna ale mozes jest 5x ak chces. Ale aj v iny den ak na mna pride hlad mam v plane si dat nejaku zeleninovu polievku alebo len cisty bujon zeleninovy z kocky alebo kus ovocia. Medzi obedom a vecerou. Ale odstup si isto budem davat 3hodinky medzi jedlom v skroby a UH a 4hodinky v biekovinovy den. Pisem ze budem lebo dnes je este len moj treti den. Prajem pevnu volu. pa

dasa0402
4. jan 2013

ahojte dievcata chcem sa vas opytat to voda je 29 den alebo ako

fialocka84
4. jan 2013

@zuzu1104 posli ten link prosim aj mne.moja mail adresa je 1fialocka2@azet.sk, dakujem

zuzx
4. jan 2013

Ahojte baby, tesim sa ze je nas tu tolko a ze je tu aj co citat, pred sviatkami to tu bolo ako vymrete a fakt mi bolo tazko niekedy, teraz sa tesim ze pisete co ste jedli, ako ste to zvladli a ako vam to ide.
Ja mam dnes UH, na ranajky som mala mandarinku a banan, nalievam sa cajom a na obed idem robit slize nasladko - asi ich zapeciem s tymi zavaranymi slivkami a posypem takymi vonavymi orechami, tusim lieskovce su to. Tesim sa na to 🙂

miskakyska
4. jan 2013

@dasa0402 áno šéfe 😎

mg25
4. jan 2013

@zuzx aj ja som dnes UH, akurát si varím cestoviny s paradajkami 😝 tento deň sa mi až tak nepáči 😀 ako tu viaceré písali a zo zajtrajška mám úplnú hrôzu 🙂 ale zatiaľ držím, darí sa mi a hladná nie som. Môj obľúbený deň je bielkovinový 😵

mg25
4. jan 2013

@lucky14 ďakujem pekne a podobne prajem pevnú vôľu. Je tu nejaká tabuľka aj pre "začiatočníčky"? síce, keď tam ja hodím svoje údaje, asi zamrzne aj excel 😀 😠

mg25
4. jan 2013

@zuzu1104 ďakujem pekne, hneď mi je kopec vecí jasnejších 😅

1laura22
4. jan 2013
zuzu1104
4. jan 2013

@mg25 za málo
tu je tabuľka, pre všetkých nie len pre tie, čo už držali, ale aj pre začiatočníkov
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

mg25
4. jan 2013

Už som sa hodila, snáď mi to pomôže dosiahnuť nejaký cieľ, aj keď také, ako pred tehu to už nebude. Ale aspoň niečo keď pôjde,budem rada 🙂 vidím, že sa tu aj celkom pekne povzbudzujete, tak si vždy niečo prídem prečítať a potešiť sa. Ale som rada, že tam veľa báb nie je na tom, až tak zle ako ja.
@zuzu1104

katulka74
4. jan 2013

diki za ignoraciu

lucinocka
4. jan 2013
lucky14
4. jan 2013

@mg25 moja zlata ja mam tiez z coho zhadzovat. Takze isto nie si jedina. 😉...vidis ja zas bielkoviny nenavidim. Moj naj den su skroby. 🙂

lucky14
4. jan 2013

@katulka74 prepac ale neviem co sa deje??? si sa nieco pytala???

lucky14
4. jan 2013

@katulka74 aaaaa. uz som si to nasla si sa pytala rozdiel medzi dukanovou a touto. No dukan je o bielkovinach a zelenine. Zial ziadne ovocie ani nic ine az kym si neni na cielovej vahe. A 90dnovka je tiez striedanie dni ale mozes papat vsetko vramci povolenych potravin v ten dany den. 🙂 Urcite ja odporucam tuto. 🙂

kacenka1983007
4. jan 2013

@kajsicka ahoj jasne aj ovocie možeš zapiec,napríklad jablká medom a škoricou,alebo len podusíš ako kompotík....

katarina789
4. jan 2013

Ahojte kocky , dnes 3 den pomalicky uspesne za mnou ... ak to takto pojde dalej bude to uzasne ... zajtra ma caka ovocny den som zvedava ako to zvladnem . Inak porcie pocas tyhcto dni si vazite alebo kolko si davate na bed ?

kacenka1983007
4. jan 2013

@miskakyska moja kde si????

kacenka1983007
4. jan 2013

ahojte tak ja mám dnes bielkoviny 😎 prvy deň 🙂 no ešte si len teraz dávam raňajky, od tych sviadkov som akási plná ešte stále... nestiham dnes nič,drahy chce perkelt a ja nemám chuť na maso ☹ musím niečo aj upiecť lebo moj drahy od nového roka nefajčí tak ma zožerie aj zo šatami 🙂 😠 furt by jedol....

miskakyska
4. jan 2013

@kacenka1983007 😉 ja som tiež len doraňajkovala..suchy pomaranč od vianoc 😀 a na obed netuším čo si dám 🙂

kacenka1983007
4. jan 2013

@miskakyska už máš 2 deň?ako sa mi máš?pochvál sa mi 🙂 😉 dávno sme nepísali ☹ 😒

cutty
4. jan 2013

Ahojte, jaaaj sa tesim ze sa to tu takto rozrastlo 😀 Aspon sa mozme jedna druhou inspirovat a povzbudzovat. @zuzu1104 Ahoj Zuzi, tak ja mam dnes UH, celkom sa uz do toho opät dostavam 🙂 Od pondelka idem cvicit znova. Zacinala si teraz Jillian od jednotky zase alebo si pokracovala ? Pytala si sa o kolko velkosti som schudla, tak pred tym som nosila tak 48 velkost, niektore aj 50, podla strihu . Minuly tyzden som si kupovala rifle lebo uz mi boli straaaasne velke a kupila som si vo velkosti 44. Ale skusala som jednu koselu a bola mi dobra vo velkosti 46. Zalezi od strihov. Neda sa to tak zovseobecnit. Dnes som sa odvazila tak mam cosi navyse nakoniec este po sviatkoch, silvestri... +1kg, takze celkovy ubytok zatial - 11 kg. Ale idem dalej a dufam ze do leta sa dostanem na 70 kg. Pri mojej vyske je sice aj to dost ale oproti mojej zaciatocnej vahe by to bol obrovitansky uspech.

katulka74
4. jan 2013

@lucky14 Dakujem,je nejaky link,kde by som nasla kedy co mozem,nejaka tabulka alebo nieco,alebo si mam kupit knihu,rada by som zacala od 8.1.,si zlata,este raz dakujem.

lucky14
4. jan 2013

@katulka74 ak mi posles do IP Tvoj mail preposlem Ti knihu tak a mozes studovat 😀 ..od 8.1. pojdeme v tom spolu. 😀

katulka74
4. jan 2013

@lucky14 dakujem,posielam 🙂

zuzu1104
4. jan 2013

@cutty jeeej čau moja, akurát dnes som na teba myslela, že už si sem dlho neprispievala a že kde sa asi flákaš :D Tak paráda potom 🙂 ja tiež dve veľkosti mínus. Takže je to super a 11 kg je perfektnééé fakt, ale hlavne tie centimetre sú super. Ja sa tiež do toho dostávam, dnes mám škroby a je mi fajne, už sa teším na večeru a hlavne na zajtrajšiu pizzu 🙂
So Jillian som začala včera a začala som jednotkou, lebo som sa potrebovala rozcvičiť, som asi 2 týždne necvičila, ale vieš ako mi bolo fajne, vôbec ma potom večer neťahalo jesť. A hlavne som bola tak príjemne unavená.
Takže zajtra máš ovocie? Kedy máš vodu? Ja som si dala 11.1 o dva týždne som to posunula, aby som sa trošku spamätala z tých Vianoc.