90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
19. mar 2009

jaja0110, ano existuje aj druhá kniha ..volá sa Ďalších 90 dní a ňou sa udržujú kilá..aby sa nevrátili naspäť..

claudee
19. mar 2009

jesika26, jasné 🙂 ďakujem pekne 🙂

wááá, viete aké mam nervy???mamina zahlásila, že dnes bude robiť tortu!! vraj pre ocka, na meniny..síce bude len taká ľahká smotanovo-šlahačková, ale aj tak....určite neodolám...síce mam dnes UH, ale ja som chcela bez zákusku dnes vydržať..no neviem, neviem..

jaja0110
19. mar 2009

Pre boha babenky uz nieeeee, nestraste ma dalsimi 90-timi dnami 😀

jaja0110
19. mar 2009

....no ste mi dali chrobaka do hlavy, ved sa mi uz bude o tej 90-tke aj snivat 😉

Tak kto ma to pokracovanie mozem poprosit poslat aj mne, dakujeeeem 🙂
jaja0110@hotmail.com

claudee
19. mar 2009

No ako?? 🙂 Už tu žiadna nechudne?? 😉

paola.o1
19. mar 2009

ahoj marika, ahojte zeny, tak ten vodovy den som prezila (horko tazko) ale mala som taky hlad ze by som aj steny lizala keby muz moj divne na mna nekukal odkedy drzim dietu.... zato dnes som mala ten den s tym kolacom a jasne ze sme mali posledne dva kusky a uz som videla mojho stareho ako si robi kafe, neklamny znak toho, ze uz uz siahne na moju vytuzenu veceru, takze som zvadzala s nim prudky boj pri ladnicke... baby vyhrala som. mala som dnes vybojovane kolace. inak to zatial zvladam (moja posledna dieta bola ze som nejedla vobec nic a ked som bola fakt hladna oblizala som mrazenu zeleninu), teda som uz vytrenovana, ale v sobotu ma caka tvrda skuska, s muzikom ideme na veceru, ze oslavovat rocne vyrocie. tak neviem co si dam, ked tam budem chrumat salatove listy budu ma mat za kozu.

bystricanka
20. mar 2009

no ahojte
dlho som sa tu neukázala....ale ja stará páka si to už môžem dovoliť 😀

No takže o 2 týždne s dietkou končím a zhodila som 9kg. Som spokojná...schudla som všetko, čo som za 4 mesiace pribrala 🙂 A isto aj vdaka vám, lebo ste ma podporovali. Díky všetkým 😉

bystricanka
20. mar 2009

antdem...chýbala som ti? 😀 No ešte to tie 2 týždne vydržím. Však nemôžem to vzdať pred cielovou čiarou. 😉

claudee
20. mar 2009

bystricanka, fiiha 🙂 gratulujem ti, pekný výsledok 😎 A vydržala si aj vodové dni úplne bez prehreškov?

bystricanka
20. mar 2009

claudee....ak sa mám priznať, tak nevydržala. Jasné, že som pila viac, ale vždy som si niečo radšej dala...nejaký pomaranč, lebo mám dosť nízky tlak a aby ma náhodou niekde nepiclo 😀

antdem
20. mar 2009

Ahojte. Bystricanka- jasné, že si my chýbala 😀 , už som myslela, že si skončila. Ale ako tak pozerám, tak už za chvíľu aj končíš. Gratulujem k ubudnutej váhe. Ja som zas prehreškovala a to ma veľmi hnevá. Neviem, či si dať na chvíľu pauzu....Chýba mi vôľa 😔 😔 😔

claudee
20. mar 2009

bystricanka...no pomaranč, to je najmenej..ved v podstate to je len sama voda 🙂 mňa čaká voda 29. marca, keďže som začala hned od 1.marca 🙂 v kútiku duše sa aj teším, aspoň uvidím, či mám nejakú výdrž 😀

Inak mám dnes ovocie, zjedla som jablko, ale som taká plná z toho, že blé 😝

antdem, to sa stáva, treba si dať, keď je taká veľká chuť, a potom pokračovať ďalej..zase netreba to brať smrteľne vážne, všetko s mierou..telo potrebuje aj nezdravé občas 🙂 chválabohu 😀 tak nevzdávaj sa, budem držať palce 😉

antdem
20. mar 2009

ja mám teraz svoje dni- to je také žravé obdobie aspoň pre mňa. Inak vodu mám 26.3, ale už som si vyskúšala aj čajový deňi, či to vôbec zvládnem. Ten mi išiel celkom dobre.To viete, že to nenenách- ja proste musím.

antdem
20. mar 2009

opravujem- nenechám 😀

claudee
20. mar 2009

čawko 😉

Tak ako sa držíte, baby? 🙂 Pochválte sa 🙂
Ja som práve docvičila..45 minút na stacionárnom bicykli..a zjedla som jablko na obed 😝

paola.o1
20. mar 2009

no tak ja som po tom vcerajsom boji o kolac dnes poriadne sklamala. zozrala som 4 parky! ano, dobre pocujete, na ranajky som mala 4 parky, chleba a horcicu. dnes sa teda ovocne rano nekonalo...

jaja0110
20. mar 2009

ahojte zienky, ja dnes mam UH, za cely den som zjedla celu pizzu, na obed polku a podvecer polku akurat nemame doma nic sladke ziaden kolacik ani zmrzku tak asi si dam na veceru za lyzicu medu a pojdem spat 😀 😝

claudee
20. mar 2009

Aj ja som dnes porušila ovocný deň 😖 A dosť hrubo 😖 Ale čo už so sebou narobím... Trošku ma aspoň hreje pocit, že som dve hodiny poctivo šlapala na stac. bicykli 😉 Tak hádam som to trošku vykryla 😀

evelyin
20. mar 2009

Babule včera som mala vegetariansku pizzu ale bolo na nej trochu syra a dnes mam takmer o kilo viac , hladná som hrozne, to už som dnes zjedla banán,mandle,reďkovky,dusenú kapustu a teraz hrsť čipsov lebo som mám chuť s tým praštiť, nejde mi to ako som chcela, padá na mňa kríza. ☹
Keď čítam ako ste podaktoré schudli 9 kíl za mesiac cítim sa totál neschopne.
Dnes som mala akože vitamínový deň, teda okrem tých čipsov. 😀

claudee
20. mar 2009

evelyin, to určite nebolo od tej trošky syra.. možno robíš chybu v tom, že sa často vážiš. stači raz za dva týždne, aspoň ja to tak robím a úplne mi to vyhovuje..lebo tiež som mala, že nejaké deká skákali hore-dole a nerobilo to dobre mojej psychike..
A koľko si zatiaľ schudla, za aký čas?Ak nie som príliš zvedavá...

katarinka1107
20. mar 2009

zdravim maminky. Zacitala som sa do vas , paci sa mi ako sa podporujete a mam velku chut sa pridat, ale neviem presne co a ako, necitala som vas cele, priznam sa . Mozte mi nejako v skratke opisat tento vas system? Po kojeni mi trosku nabehlo na zodok to , co bolo na prsiach. Tak by som sa do leta chcela ako tak dat na poriadok. Knihu dostat v knihkupetvach? No a este jedna otazka Jojo efekt- ako to je? Dakujem a vela zdaru a pevnej vole. zatial 🙂

claudee
20. mar 2009

katarinka1107, napis emailovu adresu, poslem ti obe knihy 🙂
nemusis kupovat, tam je krasne rozpisana cela pointa diety aj s receptami 🙂 a ak nebudeš niečo vedieť, stačí sa spýtať..isto ti niektorá ochotná poradí 🙂 aj ja, ak budem vedieť 🙂

paola.o1
20. mar 2009

katarinka ja som tiez na 90 dnovke ale len matne tusim cim ako a kedy sa mam napchavat 😅 nejak som to tu obkukala od bab ze co s cim kombinuju, ale aj ja by som rada podrobny navod, lebo uz mesiac jem to iste 🙂 ale aspon chudnem, tak som zvedava co sa stane za tie tri mesiace, ked zjem cosik ine ako ovocie, rybu a dusenu zeleninu. ja vlastne furt jem rybu ma napadlo, sak mi plutvy narastu

evelyin
21. mar 2009

Claudee dnes som 21 deň a dole sú len 3 kila, keď sem tam skočím na váhu cez deň tak nič. 😝 😀
Paola ty to držíš už mesiac? Koľko si dala dole?
Ja mám dnes bielkoviny, ešte neviem čo bude na obedík, najradšej by som si dala všetko:
mäso,syr aj vajíčka. 😀 Asi som darebák. 😀 😀 😀
Vy čo budete dnes papať a aký máte deň? 😕

claudee
21. mar 2009

paola.o1...ved keď chceš, daj emailovú adresu a ja ti pošlem obe knihy..tam máš kopu, kopu receptov a nebudeš musieť dokolečka to isté jesť 😉

evelyin, to nie je také zlé, v podstate za týžden kilo dole, to by mi akurát vyhovovalo 🙂
Ja mám dnes bielkoviny a na obed si dám trošku kapustnice..samozrejme bez klobásy, bez mäsa 😉 po prípade, ak objavím chudučké mäso, tak si trošku dám 🙂 veď bielkoviny 😀
No a na večeru si dám tuniaka so šalátom..to mám rada 🙂

beruska77
22. mar 2009

Čaute, strašne rada by som sa k Vám pridala a preto Vás prosím, či by ste mi nietorá mohla preposlať texty knižiek na mail beruska77@pobox.sk Srdečná vďaka.

jesika26
22. mar 2009

beruska77 - ja ti to pošlem 😉

marika009
22. mar 2009

ahojte kocky tak som tu dlhsie nebola nestiham ,ale inak sa priznam ze teraz cez vikend som porusila vsetko co sa dalo porusit,tak sa bojim postavit na vahu.no zajtra znova zaberacka lebo ja mam uz malo casu na zhadzovanie lebo uz zaciatkom aprila koncim .ale potom si dam este tu udrziavacku a to je tiez na tri mesiace tak chcem to dodrzat lebo nechcem ab sa mi tie krvopotne zhodene kila vratili naspet.no uvidim kolko sa mi podari zhodit ,ale teraz je to strach.pokazila som to na plnej ciare ,a to som drzala naozaj poctivo az do teraz .no boli rozne oslavy ,tak sa rusilo vsetko co sa dalo a ochutnavalo sa vsetko co sa dalo slane sladke a dookoloa.tak drzim vsetkym palce aby ste dosiahli vytuzene kila aj ja sa znova posnazimm zajtra mam skroby tak naplno a bez prehreskov a po tyzdni sa postavim na vahu ,lebo teraz to nema vobec zmysel pozriet sa na vahu.asi by ma kleplo . ☹ ☹ ☹ tak krasnu noc a zajtra uspesny den.papapa

zuzy --a ty si ako na tom??? hlavne ze som ti radila a ja som to teda riadne zbabrala .ty si kila nedonesies ale ja mam urcite aj za teba viac ako dost .odvazim sa az o tyzden .bojim sa postavi t na vahu. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

beruska77
23. mar 2009

jesika26, ďakujem za preposlanie knižiek. Tak o od dnes nabieham na 90dňovku! Už som mala ovocné raňajky a na obadík mám pripravený šalát s vajíčkom. Dúfám, že vydržím 90 dní až do konca... 🙂

jesika26
23. mar 2009

beruska77 - za málo, prajem hlavne pevnú voľu, lebo začiatky sú všade ťažké 😝, ale sú tu kočky, ktoré ťa podporia 😉