90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kattulienka
19. aug 2012

@domyyy @tunzal ahojte baby tak dneska som sa vazila, mam dole 1,5 kg neni to moc ked som nic neporusovala,ale citala som tu ze ked sa to drzi druhy krat tak to ide pomalsi.no ale aj tak som spokojna,ide to dole a nie hore.a vy ako?

kacena24
19. aug 2012

ahojte,tak od zaciatku diet,ked som zacinala s mliecnou dietou, je tu uz nieco asi aj cez 2 mesiace,ale medzitym som vydatne dva tyzdne papala,no dolu je krasnych 8,2 kg 🙂 ide sa dalej 🙂

poki10
19. aug 2012

parada! gratulacia. 🙂 ja mam dnes ovocny den a mam velku krizu. drzim sa zubami nechtami. no muz si dal na veceru volske oko a vonia mi to tu pod nosom.
pred mesiacom zhruba som vyhodila kopec penazi na oblecenie, lebo fakt uz som si nemala co na seba dat...saty, tricka, nohavice...baby, dnes mi je to vsetko do radu velke!!!!!!! ale tak, ze zachvilu to nebudem moct nosit 🙂 akurat ma stvu tie peniaze. ale tak komplet rekonstrukcia satnika by ma asi viac stala... tak. neviem ci sa mam smiat alebo plakat

poki10
19. aug 2012
poki10
19. aug 2012

baby pomoc ☹ ☹ ☹ ten dnesok je totalna katastrofa. len by som zrala a zrala a zrala a zrala a neviem co so sebou. take ako keby telu chybali nejake latky alebo ja neviem. jedla by som vsetko na co si len spomeniete ☹ od vyprazaneho syra, klobasy, ciganskej, hranolkov, sladkosti, rybickovej pomazanky s chlebom cez udeniny ☹ ☹ ☹ ☹ a muz teraz dosiel, ze ci si nedame pivo. porazi ma ☹

zujka2
19. aug 2012

@poki10 nieeee, nejedz to všetkooo. nieeee...

poki10
19. aug 2012

@zujka2 som sa volako zatial udrzala. no mala som strasnu chut vyrabovat chladnicku. ☹ a asi ma taha slepe crevo ☹

kacena24
19. aug 2012

@poki10 to je normálka,že máš takú krízu jedla,aj ja to mávam....včera sme boli v Zoo a ja som mala ovocný deň, no myslela som,že ma porazí,keď mužík predomnou papal osúch so syrom a tatarskou a malý hranolky s kečupom.... a ja pred sebou flašku minerálky 😠 ale zvládnuté,aj keď s veľkým sebazaprením...a dnes som robila čokoládovo orieškové muffinky a slivkový koláč s posýpkou a ani mi to nejak nič nehovorí,našťastie 😀

poki10
19. aug 2012

@kacena24 mnaaaaaaaam 😵 😵 😵 no mne tu muz zaklincoval prave celu moju dietu. zevraj na co chudnem. ze co vlastne chcem, a az kam to chcem dohnat. ze mam mu ukazat partie, v ktorych som pribrala. lebo predsa nemozem chcet obliect bluzku, co som nosila, ked som mala 20 rokov, ked mam teraz 22 lebo clovek z roka na rok prirodzene pribera a ja vraj vobec nie som tlsta. tak som mu vysvetlila, kolko penazi som za tu bluzku vyhodila a aj to bola v akcii a nemam v tej velkosti doma iba jednu bluzku ale rovno 10. 🙄 🙄 🙄 na slak trafenie.
pokial ja viem, metabolizmus zeny sa meni az po 30 a az po 30 ma ist zena s vahou trosku hore, alebo sa mylim??? 😕
a ked som zahlasila, ze este 5 kg chcem dat dole, tak mi povedal, ze uz to prehanam a nech prestanem 🙄 toto je podpora 😢

poki10
19. aug 2012

@kacena24 si odloz na UH den z toho 🙂

poki10
19. aug 2012

@kacena24 a este mi tu nuka jest babovku a podobne ☹ a ja mam dnes ovocie ☹

kacena24
19. aug 2012

@poki10 haha typicky muz 😀 aj moj mi raz povedal,ze ho to obmedzuje tie moje diety,lebo nemozme ist do restiky a ze on musi nad tym premyslat,aky mam den 😀 mu to tak verim 😝

zujka2
19. aug 2012

@poki10 dúfam, že si to ustála. držím ti všetky palce!!

suezana
19. aug 2012

@poki10 tak tak - po 30tke sa chudne omnoho ťažšie 😲 😲 😲 😀 😀 😀

suezana
19. aug 2012

@kacena24 veľkýýýýý obdiv odo mňa a palec hore 😵 😵 😵 😵 úprimne závidím 😲 😲 😲

kacena24
19. aug 2012

@suezana ďakujem pekne 🙂

lucky14
19. aug 2012

No kocky...u mna je to cele na hovno. Cely vikend v kybli zrava nemoc ma prepadla. Po tom co som nebola na WCku 6dni mi to zacalo udierat na mozog a zacinam uvazovat ci tato dietka je vhodna pe mna. Od zajtra si chcem dat polievkovy tyzden len taku zeleninkovu na 5 dni na obed a veceru a uvidim....potrebujem sa posunut v tomto neustalom zacinani a porusovani ale uz mi akosi dochadzaju sily. Vobec neviem co sa stalo s mojou pevnou volou. ☹

poki10
20. aug 2012

@lucky14 na FB v skupine som citala, ze tie baby co drzia tuto dietu mavaju s tym problem a pomaha na to nejake klember cajik ocistujuci organizmus a vraj skvelo funguje. a u mna najlepsie funguje stava z kyslej kapusty. vyskusaj 🙂
@zujka2 hrdo hlasim, ze ustala 😵

lucky14
20. aug 2012

@poki10 Dakujem. Ja kyslu kapustu neznasam. 😒 Super ze si to vcera zvladla. Mozes byt na seba naozaj hrda. 🙂

poki10
20. aug 2012

kockyyyyyyyy a
@lucky14 k dnesnemu dnu mam dole dalsich 0,6 kg. uz len 4 - 5 kg a koneeeeeec 😵 😵 😵

poki10
20. aug 2012

@lucky14 cize dokopy som dala dole 4,1 kg za 20 dni. 🙂 🙂 🙂

zujka2
20. aug 2012

@poki10 juuuj, supeeer. gratulujem.

lucky14
20. aug 2012

@poki10 Si sikula. Gratulujem. 🙂

kacena24
20. aug 2012

jemine ale som dnes hladná a to som dnes papala zemiačky s cibulkou a este som vyjedala ryzove chlebiky a uz sa toho leca so zemiakmi neviem dockat 😀 kto je dnes taky hladny ako ja? 😀

kacena24
20. aug 2012

@poki10 gratulujem 😉

suezana
20. aug 2012

@lucky14 ako to, že máš problém ísť na wc?? 😕 😕 mne toto práve neskutočne pomohlo a veeeľmi dlho ma to držalo 😉

zujka2
20. aug 2012

@suezana držím to len 8 deň a veru aj mám problém s weckom. tak niečo na tom bude. lebo inak to mám ako švajčiarske hodiny 😀

poki10
20. aug 2012

@zujka2
@lucky14 skuste ten klember cajik ocistujuci organizmus. po nom sa to vraj lubi zlepsit. 😉 alebo teda aspon ty
@zujka2 minimalne jeden pohar stavy z kyslej kapusty. uvidis ako budes utekat 😀

lucky14
20. aug 2012

@suezana no veru moja velky problem. neviem v com to je lebo predtym som bola pravidelne kazdy den na WCku. ale kazdemu asi sedi nieco ine. asi nebudem tuto dietku ja dodrziavat ale aj tak vas budem citat a tesit sa ako sa vam dari. 🙂 ste tu zlate kocky. 😀

zujka2
20. aug 2012

@poki10 ja radšej tiež ten čajík 😉