90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
18. sep 2014

@luciaorif to co je za detox?
ja si zachvilu idem Jill odcvicit a na obed budem mat cestoviny s pestom 😵

aduss
18. sep 2014

baby, tak dnesny den za mnou, ale neuspesne, ani som nezacala..a vy ako? dari sa vam?

lydka84
18. sep 2014

@kattulienka to je super, len tak dalej 😉

lydka84
18. sep 2014

@marinka58 a aka bola ta pohanka? chutila ????

kattulienka
18. sep 2014

@lydka84 dakujem

marinka58
19. sep 2014

@lydka84 napodiv bolo to vcelku jedlé... ale vyslovene si to pýtalo aj mäso... tak zjedla som a na večeru som si dala bryndzové halušky mm pozval tak sa odolať nedalo 😀

lydka84
19. sep 2014

@marinka58 ona jed obra ked sa dobre pripravy, ja milujem pohankove vlocky 😝

marinka58
19. sep 2014

@lydka84 ja pohanku jedávam už veľmi dlho ale teraz som ju 1 x robila s kyslou kapustou, ja mám rada pohánku len takú uvarenú a so šalátovou uhorkou

lydka84
19. sep 2014

@marinka58 to som este neskusala

matamisi
19. sep 2014

Ahojte...ja dnes velmi zle 😠 cely den pekne vitaminy a teraz pri telke 10korbacikov prislo za obet 😅 a dokonca dnes som vobec necvicila,lebo mam jednodnovu pauzu a zajtra zacinama shred2....

lydka84
20. sep 2014

dobre rano babenky , ako sa mate ?

matamisi
20. sep 2014

@lydka84 zle,uz treti den som nenormalne unavena a podrazdena,teraz som dala malinku spat,starsia sa hra s plastelinou a ja lezim na gauci,ale najradsej by som spala 😲

lydka84
20. sep 2014

@matamisi mati aj ja sa dnes od rana valam na gauci 😀 😀 😀

pocinka
20. sep 2014
Používateľ pocinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pocinka.

babay naozaj to funguje????

lydka84
20. sep 2014

@pocinka ak myslis 90 tak ano funguje aj napriek tomu ze kazdy 4 den mozes papat sladkosti a musis papat cokoladu 😉

marinka58
20. sep 2014

@lydka84
@matamisi kočky ja dnes celé zle 😝 znovu boli hody takže doobedda ok poobede ko nevadí zajtra pokračujem akokeby nič 😅 😅 😅 dnes som ani necvičila, ja som si povedala, že ked zhreším žiadne výčitky si robiť nebudem, nech ma to neodradí

lydka84
20. sep 2014

@marinka58 spravne ja mam taku istu fylozofiu, drzala som sa toho aj zaciatkom roku a aj napriek par prehreskom som vydrzala 90 dni a schudla 13 kil 😉

nutrimas
20. sep 2014

Mile mamicky, ktr. sa snazite o redukciu svojej hmotnosti - radi by sme Vam dali do pozornosti zdravu nahradu bieleho cukru, ktr. pomaha o.i. aj pri redukcii vahy, vdaka nizkemu obsahu kalorii. - Brezovy cukor, znamy aj pod nazvom Xilitol.Svojim zlozenim a ucinkami pomaha taktiez pri castych kandidozach, mykozach, neprekysluje organizmus, ma nizky GI7, preto je vhodny aj pre diabetikov, tehotne, dojciace zeny aj deti. Navyse osetruje aj zubny kaz.
Profesionalne sa venujeme o.i. aj vyzivovemu poradenstvu, sme skor za trvalu zmenu stravovacich navykov, s vyvazenym prijmom vsetkych dolezitych latok. Od nasich klientov mame pozitivne ohlasy prave na brezovy cukor, v suvislosti s ubytkom hmotnosti. Mozno viacere z Vas uz o nom poculi, ine sa mozno nechate inspirovat. Momentalne ponukame oba balenia 500/1000g vo vyhodnej akciovej cene. Pozyvame Vas na nasu stranku, ktr. Vam ponukame pestry vyber zdravej vyzivy, jej prirodnych doplnkov, prirodne 100% panenske oleje - vlemi oblubeny Kokosovy olej momentalne tiez v akcii. Budeme radi, ked nas navstivite, radi Vam pripadne poradime 🙂

lydka84
21. sep 2014

@lovacka halo halo kam si nam zmyzla?

lovacka
21. sep 2014

@lydka84 tu som moja 🙂
ale cele to je zle cely tyzden som dodrbala ako sa dalo...cize zajtra vodicka voda detox si dam aspon na dva dni
som odchadzala do nemecka rano som mala vahu 64,9 tera zase 67 😝 cista katastrofa ja uz nechapem tomu a dnes som zozrala palacinky u svokry a vcera muffiny som piekla ta som si fajne dala 🙄 som taka nasrata na seba bola ze si neviem povedat nie.
ale zajtra zacinam detox cvicit budem zajtra doma a uvidime do konca tyzdna ci sa vratim spat k vahe aka bola pred nemeckom 🤐

lydka84
21. sep 2014

@lovacka a si na 90-tke ci na tom jedalnicku od trenera?

lovacka
21. sep 2014

@lydka84 na trenerovom jedalnicku ale davam si stale vodove dni 😀 tie tam sice nemam ale musim
inac aj teraz ma boli zaludok takze voda to isti

lydka84
21. sep 2014

@lovacka este ze mame tu vodu 😉

lovacka
21. sep 2014

@lydka84 ach ani nehovor po nej je stale vaha taka krasna 😀 😀

lydka84
21. sep 2014

@lovacka skoda len ze prvych 24 hodin 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
21. sep 2014

@lydka84 to nehovor 😝

lydka84
21. sep 2014

@lovacka uz som ticho 😀 😀 😀 😀 idem do postele sladke sny

matamisi
22. sep 2014

Ahojte... dnes po dvoch tyzdnoch som sa odvazila a mam minus 2kg a zo vsetkeho minus2cm ....super tesim sa 😵 ...hned sa mi lepsie cvicilo 😵

lydka84
22. sep 2014

@matamisi supeeeer

marinka58
22. sep 2014

@lydka84 a ty sa už kedy konečne pridaš? ja som sa dnes ráno odvážila a -2 kg a pas -4 cm som teda len čumela a merala 3 x čo sa mi to veriť nechcelo, možno som na začiatku zle odmerala 😕 ale som dnes pocvičila, dala som si hodinovku s Jill, sa mi dobre cvičilo možno by som ešte aj ďalej vládala ale deti sa ma domáhali