90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mattahari
9. mar 2012

@hava77 Ahoj po dlhsom case, vitaj spat, aj ja som bola dlhsie odmlcana a spominam si, ze sme asi zacinali v rovnaky den 9.1. Vobec si nemyslim, ze si malo schudla, praveze je to super tych 8,5kg, ved pozri do novej tabulky, vsetkym nam pocas druheho mesiaca vaha trosku stala a teraz by sa mala pohnut .

zanulienka
10. mar 2012

@mattahari mame skoro dve rovnake mena..mi mame miesto Ella-Elaia.. vpreklade do slovenciney znamena lastovicka..tak ani ja sa nemozem stazovat na starsie dcery,na kazdu sa mozem spolahnut v niecom inom..starsia ju postrazi,zoberie von,zabavi..druha sa s nou zahra,vie ju zabavit na cely den..su zlate,aj ked niekedy im mala lezie na nervy,pretoze by isla uz s nimi von 😀 .Elaia vzdy bola sikovnejsia od jej rovesnikov,kym iny sa stavali na nohy ona uz mala nabehanych par km.z recou ma pripravovali,ze to bude o moc pomalsie,kedze sa u nas doma rozprava 4 jazykmi,ale figu..rozprava krasne zo 4 jazykmi a vie rozoznat,ze s kym sa ma ako v akom jazyku prihovorit..a v skolke sa vobec nestrati..druha ucitelka 😅 ..mame teplucko,ale este to nie je ono-to prave jarne teplucko

kacenka1983007
10. mar 2012

@mattahari moj maly bude mat 2 roky a teda neviem prečo nie a nie rozsprávat pritom moj starší syn od 1 roka pekne začal rozspravat tak neviem kedy ten moj Petko začne,niekedy ked si sám hrá som si všimla že sám niekedy začne nejaké slovko a ked mu poviem že aky je šikovny že povedal slovko a nech zopakuje tak nechce,neviem či mi to robí naschvál 😒 ☹

mattahari
10. mar 2012

@kacenka1983007 Nic si z toho nerob, kazde dieta je ine, jedno skor rozprava, druhe sa pyta na nocnik. A chlapci su v tomto trosku lenivsi. Moj krstny syn mal dva roky v januari a doteraz ovlada tak 5 slov, ale prave unho teraz vidiet, ze sa mu zacina rozvazovat jazycek, neboj, pride cas, ked ich uz nebudeme moct zastavit v kecani 🙂

sisanka
10. mar 2012

@kacenka1983007 nerob si z toho nic,nas Denisko mal 3roky a rozpraval iba par slov-vacsinou to boli take "jeho" slova..ja sommu rozumela ale ostatni nie...rozrozpraval sa az ked zacal chodit do skolky,pekne sklonuje,tvori vety-suvetia...nema sice este peknu vyslovnost ale oproti tomu co bolo predtym tak vidno ake robi pokroky...a neboli sme u logopeda,nas dr ked mal tri roky ho nechal tak-ze ved on sa rozrozprava 😉 takze myslim ze vy mate este cas,nestresuj 🙂

1lubika
11. mar 2012

@hava77 ja tak isto myslím, že tú tvoju stratenú váhu máš v pohode. 🙂 🙂 Ja mám za druhým vodovým a tiež ma mrzí, že mám len 7 kg dole ☹ ☹ ale aj tomu som rada. Lebo u mňa tú nepodarenú 80 nie a nie zdolať a dostať sa pod ňu. Až teraz sa mi to podarilo a som taká rada. 😵 😵 Chcela by som na 75 - ale neviem. ☹
Včera sme boli na takej menšej párty - to sa jednoducho nedá odolať tým dobrotám. Ale oproti inokedy som toho zjedla oveľa menej 😝 A to som si nejak ani nedávala pozor. Asi mi už tak nechutí sa jesť, ako predtým. 🤐 🤐. Tie fajné maská, koláče doslova kričia - len ma zjedz. Aááále nie. Okúsila som a dosť. 🤐 No a nasledujúci víkend neviem ako zvládnem - máme zas doma oslavu a to sa zíde celá rodina - veľká a k tomu aj kamaráti. No a musím napiecť, ku tomu bude aj nejaké to vínko ...... Nuž ťažké to máme, však ????

sisanka
11. mar 2012

@1lubika ach jaj,ja som si povedala ze teraz posledny mesiac vydrzim neporusovat ale zas som dostala svoje dni,citim sa nafuknuta,je mi zle,hlava ma boli...asi sa nieco siri aj vzduchom lebo sme s mm nejaki chori,aj moja mama..tak vcera som zjedla skoro celu karamelovu milku-moju najoblubenejsiu cokoladu,proste som musela 😒 ale dnes mi je este stale zle tak som sa prekonala na obed zjedla ryzu,neviem ci budem vecerat,je mi na figu...a ja som tu 80tku neprekonala este!!!!!stale mi to kolise,musim sa zatat 😠
este ze nemame teraz nejake extra oslavy....

1lubika
11. mar 2012

@sisanka to ma mrzí. Ale aj v mojom okolí je niečo, čomu hovoria že ide asi nejaká črevná viróza. Dosť ludí poznám, čo majú žalúd. problémy. 😢 😢 Ale neboj, nejako sa cez tú 80 preklenieš, ved ti nechýba už veľa. 😕 😕 a potom budeš spokojnejšia. 🙂 🙂

zanulienka
11. mar 2012

cafte,ja som stale tak isto medzi 59-60 kg,ale dneska ma pochvalil svagor,ze ako som schudla 😵 ...ale ako citam,tak aj vy ste mali cas,ked ste stali na vahe,takze to velmi neriesim..ozaj...kolko ste schudli na druhy den po vazeni vodoveho dna?a ked ste sa najedli neislo to hned naspat?

mattahari
11. mar 2012

@zanulienka Ahoj, ja som sa bala, ze po druhom vodovom vazeni sa mi kila po bielk. a skrobovom dni vratia naspat, teda minimalne to kilo-dve , ale klop-klop nestalo sa a drzim sa na 69 stale a to sa citim praveze taka tiez nafuknuta a tucnaaaa 🙂 ale skoro vobec neporusujem. Ale aj mne sa blizia moje dni, takze asi preto...

sisanka
11. mar 2012

@1lubika budem spokojnejsie len keby som neporusovala 😠 😔 ale no co,s chudnutim chcem urcite aj pokracovat dalej aj po skonceni diety 😉

awooojky
12. mar 2012

Ahojte dievčence.. uz som tu dlho nebola ako vam ide chudnutie? mne znova na figu teda teraz sa nevazim uz dva dni radsej..pred druhym vodnym konecne vaha klesla strasne som sa potesila a aj povodnom.. a potom znova to zacalo stagnovat.. tak ja uz neviem uz som trosku zúfalá z toho ked mam pravdu povedat... teraz sa nevázim mozno az o týzden naberiem odvahu..

mijadave
12. mar 2012

ahojte dievcata, tak sa hlasim po vikende plnom porusovania.... ale bolo skvele, nelutujem.... len som nemala odvahu sa postavit na vahu 😀 no od dnes sa uz drzim, mam take nervy v praci, ze ranajky mam este pred sebou, nestihla som sa k nim ani dostat.... ale na obed som sla s kolegami, mam dnes masko, tak som si dala bravcovy zavitok s cerstvou zeleninkou 😉 a Vy ako, co nove? ako ide chudnutie?

katulienka1
12. mar 2012

ahojte baby,
ja vás sem chodím iba čítať 🙂 od nového roka som začínala s dietou asi 10x a vždy mi to vydrží tak max.týždeň...no musím oprášiť starú pevnú vôlu...kedysi som touto dietou schudla 7kg za mesiac..tak by som to brala ja teraz 😀
iba sa vás chcem opýtať,že či v bielkovinový deň si môžem dať na večeru napr. nízkotučný jogurt?

zanulienka
12. mar 2012

@mattahari ja sa tiez citim stale taka velka,na pleciach,ramenach..ci co ja viem.. 😅

demkova
12. mar 2012

Ahojte baby,
chcela by som drzat tuto 90dnovu dietu.Chcela som Vas poprosit ci by ste mi nemohli poslat nejake recepty na jednotlive dni.

Dakujem Pepa.

demkova
12. mar 2012

moja adresa je hulkova@inmail.sk

dakujem

mijadave
12. mar 2012

@demkova moja, skus sa pozriet sem, je tu vela super receptikov, no najskor sa musis zaregistrovat 😉 http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

demkova
12. mar 2012

mijadave...velmi pekne dakujem

mijadave
13. mar 2012

dobre ranko dievcata 😉
@demkova rado sa stalo 😉

kacenka1983007
13. mar 2012

ahojte chudulky...prajem Vám prekrásny deň jakosi leňoším pár dni s cvičním ☹ nemám neak čas naň,dnes mám 23 deň UH budú rezance s makom 😉 😎 🙂 už sa na ních teším,no v nedelu mi moj drahy povedal ked ma tak s rukami poohmatával 😀 že dost chudnutia lebo ako budeš prosím ta vyzerat,on ma ešte takú chudú totíž nikdy nevidel 🙂

kacenka1983007
13. mar 2012

joj ale tá voda sa mi blíži 😠 ☹ ešteže mi to vychádza na pondelok, 😝 🤐 bubulky ja mám taku knižku na tu našu dietu s receptami ale tam udávaju že ryža patrí medzi Uh a nie medzi škroby tak teraz nechápem.... 😠

zuzka2010
13. mar 2012

ahojte..tak dnes zacinam s vami chudnut..prvy den mozem mat nastruhanu mrkvu so syrom?

zanulienka
13. mar 2012

cafte babulky...ja som taka stastnaaaaa...uz vazim len 58,5 kg a to som sa vcera stazovala muzovy,ze skoro uz len zo vzduchu zijem a vaha mi stoji,ale Nieeeeee 😀 😵

zanulienka
13. mar 2012

@zuzka2010 dneska mi si mala mat den-bielkoviny,takze masko,rybku

zuzka2010
13. mar 2012

maso moc nemusim, tak som to chcela nahradit syrom

zanulienka
13. mar 2012

@zuzka2010 aj rybu mozes

zuzka2010
13. mar 2012

@zanulienka tu si dam nabuduce?zajtra co mozem?

1lubika
13. mar 2012

@zuzka2010 vitaj medzi nami. 🙂 🙂 Zajtra môžeš ryžu so zeleninou, alebo zemiaky.
Dnes už mám poobede - raňajkujem o 6,30 tak som bola nejak už hladná 😝 😝 . Večer sa teším na zumbu - oj budú tančeky a iné rytmické pohyby.
@zanulienka tvoje odriekanie má aspoň nejaké dobré účinky. Som rada, že ti to ide tak, ako si želáš.

ketrinn
13. mar 2012

ahojte zenicky,ja 90 dnovu drzim uz 3 tyzdne a pomaly sa schyluje k vodnemu mam dole z 86 kil 6 kilo 🙂ale to nieje problem ale radost z mojej stranky problem mam s nepravidelnou stolicou ,mam stolicu cca kazdy 4 den je to normalne? mam ju taku akurat nezapeka ,vody pisjem 2-3 litre vela zeleniny atd zatial dodrzujem len by som chcela vediet co sa deje aj u vas to bolo tak? dakujem za info 🙂 katka