90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
20. feb 2013

@demartka ja ako píšem, každý vit. deň mám zeleninu.. ja veľmi musím na obed teplé a teda "teplé" ovocie mi až tak nejde.. ale taký uvarený kariol, alebo ovarené a opečený do chrumkava... to už heeeej... a polievočka zeleninová, či kelová len taká s cesnakom... juuuuuuj... 😝
a ešte som počula, že netreba až tak zmenšovať porcie.. to sa vraj občas aj preto zastaví.. že treba si "dopriať" 😉

zuzka3
20. feb 2013

Ja tiez kombinujem ovocie + zeleninu. Po prve preto, co pise lucky14, ze ovocie ma vela cukru a po obede by sa uz jest nemalo a po druhe preto, ze ked si dam ranajky a obed sladky, tak uz potom vyslovene nemam chut zas na sladke ovocie.

demartka
20. feb 2013

Takže zajtra si doprajem🙂zeleninku-inak ja som sa zvykla vážiť vždy po tako vitamínovom dni a strašne som sa tešila,ako to ubúdalo..Ale teraz mám potrebu vážiť sa stále-aby som sa presvedčila,že sa to konečne pohlo.Inak vidím,že mám menšie brucho-žalúdok a nohavice,ktoré mi boli tesné,sú trochu voĺné-nohy a boky.Ale čo budem robiť s pásom,to ani netuším...

ivka2903
20. feb 2013

@lucky14 Moja, tak ja som to dnes uplne zabila ☹ Vobec nechápem, čo sa so mnou deje.. Prvé skoro tri týždne som išla na 100%, žiadne porušenia -nič! a odkedy som raz zhrešila, tak to ide so mnou dole vodou, mám pocit, že prehrešky mám každý deň, aj ked niekedy sú mini, predsa len sú.. Dosť ma to hnevá.. No dnes čo som predviedla..
Môj oblubený deň UH. Tak som si dala na raňajky 3 mandarinky, na obed som si upiekla cesnakové rožky - boli úžasnéééé... zjedla som 4. No a na večeru som prišla domov od svokrovcov, vyhladovaná jak pes a davaj, 2 cesnakové rožky, 2 nutelové buchty, 1 horalka a 1 tablička tmavej čokolády.. Teraz ma z toho ide poraziť, zajtra ovocie a v piatok voda, na ktorú sa fakt teším, lebo uvidím ako na tom konečne som a ja to takto dnes dorvem.. Musíme sa zatnúť a ísť na 100%, lebo toto nikam nevedie..
Kočky, ked sa vážite po vode, tak sa vážite večer alebo ráno na druhý deň??

adamko05
20. feb 2013

@ivka2903 podľa mňa si nič nepokazila, tá horalka možno bola už na viac... ale máš to vybavené v rámci povolených potravín 😉 , tak sa vôbec netráp...
a určite sa odváž až na druhý deň ráno po tej vode 😉

idem spať, som KO... k masku som si udusila červenú kapustu... robila som ju sama (vždy u našich robieva brácho, tak si brávam do zásoby 😀 😀 ) prvýkrát a veru, mnamky.... teším sa na zajtrajší obed 😉

som vyšla zo sprchy a to moje brucho... pomooooooooooooooc...... treba na nom odsat tuk 😠

dobru noc

ivka2903
20. feb 2013

@adamko05 Dik za podporu, dúfam, že už sa to nebude tak skoro opakovať.. ja som normálne ako neriadená strela 🙂 No musím sa zatnuť a zajtra dám to moje oblubené ovocíčko na 100% - musím.. a musím v sebe nájsť aj to odhodlanie, čo som mala na začiatku, lebo ma ide urvať.. neviem, či idem dostať kramy, alebo čo sa deje, ale už je to neznesiteľné.. Zajtra a v piatok bude očista!

sajmonkaf
20. feb 2013

@lucky14 Ahoj,mohla by si mi poslat do mailu 90dnovu dietku....som ju zmazala a nechce sa mi hladat...dakujem....

zuzu1104
21. feb 2013

Dobré ránko prajem, tak som po vode, poriadne som si poplávala 😀, no takže moje číslo je -12 kg, ktoré mi ukázalo aj včera po ovocí, takže vodička v podstate neokresala nič, čo by už nebolo okresané 🙂 Som spokojná, aj keď som svoj vysnívaný cieľ nedosiahla, ale 12 kg nie je 200g, takže si môžem pogratulovať 🙂 Večer Vám ešte napíšem miery, lebo som niekde stratila ten papier, čo som to tam mala napísané. Pekný deň Vám prajem🙂

lucky14
21. feb 2013

@sajmonkaf ahoj. Samozrejme len mi napis mailovu adresu. 🙂

lucky14
21. feb 2013

@zuzu1104 Zuzka krasne cisielko. Ono nie vzdy to ide podla nasho planu ale 12kil je fantasticke!!! A to ze Ty sa citis super je to najdolezitejsie. 😀 Ja som vcera dala na 90% vecer som mala hroznu chut na sladke tak som si dala kusok horkej cokolady. Prajem krasny slnecny bielkovinovy den. 🙂

lucky14
21. feb 2013

@ivka2903 ahoj. No moja zlata tak to bolo presne aj u mna. Ked som porusila prvy krat to bola jedna oslava za druhou jedna prilezitost za druhou ja som stratila momentum a stale nieco pokaslem. Aj vcera som chcela dat konecne na 100% ale vecer som mala kusok horkej cokolady lebo som mala velikansku chut na sladke. Ty si prakticky porusila na UH den ked je to na veceru viac menej povolene. Takze ziadne vycitky. Este si si viac nakopla metabolizmus a dnes vsetko ovocie rychlo spali a zajtrajsia vodicka Ta precisti a v sobotu vaha potesi. Ja by som sa vazila az v sobotu rano byt Tebou. Nechaj tomu celych 24hodin. Tiez som sa po vode vazila az druhy den rano. A nezabudni sa pomerat. Prajem krasny vitaminkovy den. Aj ja mam dnes vitaminky takze sme v tom spolu. 🙂

zuzu1104
21. feb 2013

@lucky14 Ďakujem moja za pochvalu🙂 ja som fakt rada, že je to toľko a som fakt spokojná na teraz 🙂 pokračujem však ešte ďalej 🙂 Drž sa Tánička a čokoládka nie je až taký strašný zločin, ide Ti to pekne 🙂

zoginka
21. feb 2013

Zienky, mam zapal priedusiek, snazim sa vsetko dodrziavat,ale nejde do mna nic, ani chut necitim...je to hruuuza.... dnes mam cestovinky, zajtra ovocie...tak fajn...na buduci tyzden mam vodu, tesiiim sa....pekny dnik
@ivka2903 Ivka inak super vysledok, to mas po druhej vode ?

sajmonkaf
21. feb 2013

@lucky14 uz ju mam.ale dakujem.Inak ako sa dari v chudnuti?co som pozerala,tak sa držiš podla tych spravičiek...či? 😉

zuzanat
21. feb 2013

ahojte, my dnes odchadzame na chatu, mam nachystane ovocie na ranajky a jedlo polda rozpisu, tak som zvedava. v sobotu mam mat ovocie, co viem ze nedodrzim, tak to asi zamenim za iny den. sama som zvedava ako sa budem drzat. Vcera som si bola pre istotu zacvicit, nech nemam vycitky 😔 Ja tiez nejdem na 100% co ma potom stve, ale verim, ze to aj tak pojde dole. Ja sa vazim kazdy den, viem, blbost, ale vahu mam v satniku, takze sa tam automaticky rano postavim 😅
@zuzu1104 super ubytok, mozem byt pysna 😉

zuzu1104
21. feb 2013

@zuzanat ďakujem Zuzi 🙂

lucky14
21. feb 2013

@sajmonkaf ok. Ides znovu na to? Ty si varievas presne podla knihy? Viem ze sa Ti podarilo super schudnut ale pozabudla som ci si len dodrziavala principy alebo si isla podla knihy presne. No co mna sa tyka je to tazke. Islo mi to zaciatkom roka fajn ale ked prisli oslavy tak som to pokaslala a akosi sa nemozem nakopnut ist na 100%. A vlasten aj som isla asi tyzden a vaha mi stupla to ma skoro porazilo bolo to o myslim 1,4kg a to som sa rozozrala este viac. Viem hlupost ale co uz so mnou. U mna je to na dlho. Problem je aj v hlave ale den po dni sa snazim zlepsovat. 🙂 No tak ale zase mam o 13kil menej ako pred rokom takze to ma tesi. 😀

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
to je nadherny ubytok. Mozes byt na seba pravom hrda,
Ja som v tehotenstve pribrala neuveritelnych 34 kg .Vazila som sa 2 tyzdne pred porodom a to som mala 94 kg. Do 1,5 roka som zhodila 30 kg. Do januara 2013 som sa vyzrala na 77 kg.

zuzka3
21. feb 2013

Vidim, ze dnes mame vitaminky viacere, tak nam drzim palce 😀

katulka74
21. feb 2013

dnes vitaminky,jaaaaaj 🙂

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom jej dakujem ale keby som disciplinovanejsia tak uz som na mojej vysnivanej vahe davno. Zial akosi mi to nejde na 100%. Vies ja sa snazim chudnut uz od juna minuleho roku a to som mala 87,5kg. No a rodit som isla ako 89kilova z porodnice som prisla domov mala som 82kg a potom som pribrala ked som kojila. Ale co uz. Nech nam to ide pekne dolu a v lete sme krasavice. 😀

lucky14
21. feb 2013

Tak kocky dnes som bola s malym vonku na prechadzku je krasne slniecko aj ked chladno. Ale akosi mi trklo nieco v hlave. Ja som zacala riesit moju vahu asi tak ked som mala 16rokov. To som vazila 68kg a niekto mi povedal ze mam velku a tazku rit a preto nedokazem dost vysoko vyskocit. To som hravala aktivne volejbal. A tym sa to cele zacalo. Priznam sa uz som z toho vecneho chudnutia unavena a dufam ze ked sa mi to podari teraz do dalsieho tehu si to udrzim. 😀 😀 😀 Vsetkym prajem krasny den. 😀 😀 😀

lucky14
21. feb 2013

@adamko05 ahoj. Prosim Ta ako robis tu kapusticku. Mne ju zase vzdy robi mamina a dnes chcem skusit uvarit si ju ja a dat si ju samu len tak na veceru. 😉 Vdaka.

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
v roku 2006 som sa vydavala a mala som 52 kg. A ked som otehotnela v r. 2008 mala som 60 kg. Pribrala som pocas statnic. Ihned som otehotnela po statniciach kg isli hore. V porodnici som nechala 18 kg. Zacala som poctivo behat a islo to krasne dole. No ked ma opustila pevna vola, vyzrala som sa na 77 kg. Ja v strese priberam. Viem, je to len vyhovorka pre mna...
No teraz by som chcela zhodit aspon na 60 kg do leta. Uvidim, ci sa to podari...

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom podari uvidis. Hlavne je pokracovat az kym nebudes v cieli aj ked isto pridu aj take nalady ze sa chces na vsetko vyprdnut. Aj ja som take mala ale tak som sa svojmu snu len vzdialila nie priblizila. Tiez chcem mat 60kg do juna tak dufam ze to dame. 😀 Co dufam veriiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!! 😀 Inak ja tiez nie ze priberam zo stresu ale zerem ked som v strese a preto priberam. Som taky emotional eater. ☹

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom kedy si zacala s dietkou? A kolko vazis teraz? 😉

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
dnes mam 39 den dietky. Vodu som ale vynechala. Ja by som ju nezvladla.

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
Teraz mam cca 68 kg. Mam len mechanicku vahu. A ty kolko vazis...

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
ja som mala 5 dni poriadnu krizu. Zozrada som v jeden den (okrem povolenych potravin aj - celu pizzu, celu bonbonieru, celu cokoladu, horalku a balik chipsov). Aj pre kona dost... A takto som zrala celych 5 dni...

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom to mas fajn. To sa isto dostanes do ciela. Ja mam cca 74,5kg. Teda mozno +/- lebo som to minuly tyzden riadne prehnala ale snazim sa znovu naladit a ist spravnym smerom. Zacala som drzat 2.1. a to som mala 79,6kg. Ide mi to pomalicky lebo to flakam ako som uz pisala skor. Ale snazim sa ist dalej. 🙂