90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
7. jún 2008

kenan - aj keď máte radšej vodové dni, ale to len trápiš telo, ale ovocie ti dá vitamíny a j minerály a prečistí ťa. Naozaj !! 🙂

deniska30
7. jún 2008

Ahojte kocky, tak sa pridavam aj ja. Tuto dietu drzim od pondelka, zatial mam -2kg. Drzim to uz 2x. Prvykrat som schudla 10 kg a na konci diety som zistila, ze som tehotna 😉 Takze som ich uspesne zase dala hore.... Viem, ze sa s nou da super schudnut a viem aj do coho idem. Len predtym som aj dost pri nej sportovala, ale teraz veru neviem ako sa bude dat, kedze mame malu, ale snad aspon plavanie zaradim. Takze drzme si vsetky palceky 😵

anaret
7. jún 2008

miresta, fajn, asi sa vypnem a idem si zalistovať v tej knihe....pááá

ps.: si šikovná, keď takto pečieš, aj ja robím torty a zákusky, ale len pre svoju potreby - deti a výročia a tak...

lante
7. jún 2008

Čaute babulky,

ja dietujem od 1.6. tak ako som vtedy aj písala svoje otázky. A mám ďalšiu koľko ste schudli po týždni? Ja sa vážim každý deň ráno, nemalo by sa to síce, ale vážim a už tretí deň mám rovnakú váhu 😖

deniska30
7. jún 2008

Lante nic si z toho nerob, ja ked som tu dietu drzala prvykrat, tak som za dva tyzdne vobec nic neschudla 😖 Uz som to chcela vzdat... ale vydrzala som. Telo sa proste seklo a nechce pustit zasoby, ale neboj ono to dole pojde..... Inak aj ja sa vazim kazdy den vzdy rano, proste to nevydrzim a musim 😉

aniel
7. jún 2008

ahoj miresta ja som neodolala. Najprv som si dala len mäsko so šalátom,ale keď predomňa postavili zákusky hodinu som odolávala a koniec. Nevadí aj zajtra je den,nebudem z toho robiť tragédiu 😀

lante kolko si zhodila?

deniska aj ja ju držím od pondelka a 2 kg dole,ale po neskajšku neviem.

miresta inak bavila som sa super aj som si zatancovala takže som určite nejaké kalórie spálila.

anaret kľudne sa pridaj 😵

kenan
7. jún 2008

miresta....diki, ale vies po tom vodovom ide aspon nieco dole....no uvidime....bol to moj prvy velky prehresok, tak dufam, ze sa nebude opakovat....som vdacna tejto diete, mam za 26 dni 10 kg dolu a pevne verim, ze s dobrou disciplinou zvladnem coskoro dalsich 10 😉 😀

inak este jedna otazka 😅 ....tie casove odstupy 3 hodiny....a v proteinovy 4 je akoze minimum, ze? aby stihlo stravit, to znamena, ze mozem vecerat aj po 6 .hodinach, ale nie po 20:00 ???
pochopila som to spravne? 😕

aniel
7. jún 2008

simka zajtra cestovinky 😅

kenan
7. jún 2008

lante ...ja asi 4 kg, ale potom to zastalo a tiez mi tu baby radili, aby som sa nevazila kazdy den.....bolo to tazke "nevazit sa" ale zabera.....o to väcsia radost po vodovom dni 😵

miresta
7. jún 2008

kenan - ano pochopila

miresta
7. jún 2008

aniel- to ti závidím, ja som nebola už dlho nikde od kedy sa mi mala narodila, ale teraz cez leto majú dôjsť kamošky jedna z Anglicka, druhá z Prahy a tretia z Talianska, takže sa zabavím aspoň tým, že si pojdem zahrať bilard, čo ja milujem... a tatinko nech sa postará. 🙂

miresta
7. jún 2008

deniska 30 - máš skoro takú starú malú ako ja, moja Esterka sa narodila 5.1 2008,
A ináč s tým cvičením som začala tak, že som len bicyklovala a teraz už asi 2 týždne chodím plávať 2 x do týždňa.
Pre mňa je plávanie najlepšie, pred piatimi rokmi som zchudla plávaním, ale žiadnou diétou 8 kíl, no to som ešte nemala rodinku a mohla som chodiť často. ☹ Teraz som rada keď mi mamka postráži malú alebo segra. A to sa ešte z mesta ideme sťahovať na dedinku do domčeku. Takže to bude ešte ťažšie.

miresta
7. jún 2008

baby - ja mám na dnes dosť, idem spinkať, aj vám dobrú nocku a do zajtrajška veľa zdaru. 🙂 🙂
Zajtra píšeme.

kenan
7. jún 2008

miesta...tak to sa mi ulavilo 🙂
inac tiez rada hram biliard, ale ani nepamatam, kedy som na posledy drzala v rukach tago....a ani nemam potuchy, kedy to zasa bude.....jedine zeby som sa k vam pridala ak prideme na leto na Slovensko 😀 nech uz je ten mix dokonaly...stvrta z Nemecka 😀 😀 😀

idem buvat, majte sa a zelam uspesne chudnutie v spanku 😉

miresta
7. jún 2008

kenan- no tak to môžeš kľudne, ja rada osobne spoznám niekoho kto zdieľa rovnaké problémy a pocity. zajtra dáme kontakty, dobrú

aniel
7. jún 2008

dobrú nocku 😲

twins
7. jún 2008

ahoj blumchen ja som teda bola hladna az do vcera este som si vecer dala ananas a potom som to uz nejak vydrzala

twins
7. jún 2008

blumchen to mas super ze vam v robote takto varia to by som potrebovala aj ja aspon by som nemusela vymyslat co budem jest

twins
7. jún 2008

cau aniel ja som prisla z oslavy este len pred chvilkou ale uz som viac nezhresila po 8 ani N

twins
8. jún 2008

ťak som sa na oslave vytancovala ze som vypotila asi tri litre vody tak dufam ze moj prehresok priznavam asi 3 zakusky som dufam vypotila ale vobec si to nepripustam to musis mat v v hlave spravne ulozene lebo inak ti kalorie zostanu aniel rozumies vobec sa netrap zajtra pokracujeme

twins
8. jún 2008

aniel ked tam budes napis co jes dnes

twins
8. jún 2008

uz asi vsetci spite tak papa idem lebo uz som zasa hladna

aniel
8. jún 2008

dnes pokračujem tam kde som škončila ,čiže cestovina alebo pizza 😀

twins
8. jún 2008

cau aniel uz som hore dobre dam si dnes pizzu

twins
8. jún 2008

ja neviem ci mi vazi zle vaha ale ja mam po6 dnoch dole styri kila

twins
8. jún 2008

musim sa ale priznat ze mam jedny tabletky ktore si pridavam k tejto diete raz oporucila mi ich moja lekarka ku ktorej chodim so stitnou zlazou

aniel
8. jún 2008

ja mám kilo späť 😝

twins
8. jún 2008

naozaj zaberaju uz som ich raz brala a vtedy som schudla 10kg

twins
8. jún 2008

jak to aniel co si malo tancovala

aniel
8. jún 2008

neviem myslím že dosť, čo ideš variť pre rodinku 😒