90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tara2
20. máj 2009

tak mam po obede pangasius so zeleninou bol perfektny, este ma caka chlieb a vyvar a budem total full 😎
v piatok odchadzeme na vikend k mame a segram tak budem mat tiez co robit aby som sa ovladla...a krsniatko ma prijimanie, bude torta, kolace...uz teraz sa priznam ze si urcite nejaky dam 😎 😅

lucxy
20. máj 2009

ahojte ja som dneska tiez zacala tak hadam to pojde pekne dolu,,,niake 4kila 😵
ja som mala doobeda 2jablka,,,a teraz naobed mozarellu so zeleninou+ vyvar ale ten som si este nestihla dat

zuzanat
20. máj 2009

ahojte, ja mam skroby.Varim taku super specialitu, ale ja si dam len ryzu so stavou, no nic moc, ale co somnou 😀 Vcera som si dala normalne segedin, lebo muz ho nezjedol a bolo mi luot ho vyhodit 😔

keti
20. máj 2009

babule aj ja už konečne papkám 😀 😀
Do obeda sme boli vonku, takže to vcelku ubehlo.tak v poho.
A dnes mi svokra zahlásila, že prídi k nám zajtra robím paprikáš zajačí. 😔 Kokso zajtra tam nemôžem ani páchnuť, lebo ím to zjem 😀 😀 😀 😀 😀

musím sa ovládať 😀 😀

lucxy
20. máj 2009

no tak povedz svokre nech ti ho nerobi ze chces zapekane zemiaky 😀

zuzanda
20. máj 2009

ahojte, to máme dnes krásny deň 🙂 , konečne leto

ja sa práve dlávim dusenou rybou a miešaným šalátom 😝 , tiež sme boli doobeda vonku, tak som stihla len kávu ráno vypiť, a ked sme došli, tak som rýchlo musela vypiť jahodové acidko, taký hlad na mňa prišiel 😅 a ked malý zaspal, tak som začala variť ešte sa mi varí vývar, ten vypijem až ked dojdeme zo škôlky, chlebík v poslednej dobe vynechávam, netreba mi ho 😀 😀

včerajšie vitamíny boli na 100% 🙂 🙂 🙂 ani jeden prehrešok, ale pre istotu sme boli u našich, tam sa držím, lebo všetci vedia, že som na diéte a tak sa nechcem ukázať ako slaboch 😅

mysti
20. máj 2009

ahojte baby! Tak ako vas tak citam, tak som celkom rada, ze nie som jednina, ktora sem-tam "zhresi". Dnes si urobim tie zemiacky a celkom sa na ne tesim. 😀 Mam od vcera nechanu varenu brokolicku a fazulky mam, tak to zapeciem fajne to isto bude, mnamky 😀

Aj ja pojdem dnes k svokrovcom, lebo je tam aj manzel-stavaju plot, ale ja mam vyhodu v tom, ze aj svokra drzi teraz tuto dietu a zacali sme spolu, tak snad nepripravi nic ine.

Ale priznam sa, mam doma rybaciu pomazanku od vcera-iste si dam jeden chlebik ked pridem domov...hanbim sa, ale uz teraz viem, ze neodolam 😒

claudee
20. máj 2009

čawky 😉 ja som práve zliezla z bicykla- pol hodinku som sa nom zabávala a teraz relaxujem 😀 cca o 6 si dám druhé kolo 😉
inak sa držím dnes ukážkovo, sama sa čudujem do druhej som mala dva bánany, a potom obed-ryžu so zeleninou, ale iba málo, oproti tomu, koľko som jedávala..asi tie teplá na mna pôsobia, nemám chute.. a ani na sladkosti, čo je priam sci-fi 😀 😀

keti
20. máj 2009

a jeden dník za nami 😀 😀 😀 Chvaľa božku sa to vcelku dalo.Lebo poobede ma svokor zavolal, že aby som ím išla pomôcť lepiť v pivnici ipu, lebo sme začali stavať. Tak nadčená som išla zaviesť drobca k svokre 😀 😀 .
Tak to utieklo, že ani neviem, a hlavne som nepomyslela ani na nič sladké ani jedlo.

Som nadčená, že som dokázala vypiť 2l vody 😀 😀 😀

keď sme prišli domov tak sme okúpali drobca.M ho uspal, a ja som zatiaľ išla na steper. Ale asi si pôjdem lahnúť, lebo pri tej telke ma to láka niečo chrumkať ☹ ☹ ☹

claudee
20. máj 2009

jj, presne tak som na tom aj ja, keti..tiez ma pri telke láka papať, preto telku veľmi obmedzujem večer...ked pozeram telku poobede, vtedy ma az tak sladkosti a slane nelakaju, ale pri napinavom filme a podobne ..nooo vtedy je to uz little bit iné café 😀 neviem, cim to bude..ale aj štatistiky potvrdzuju, ze vtedy zjeme velmi vela nezdravych jedal..

idora
20. máj 2009

Ahojte, no tak ja stale este len zbieram info 😉 , ale od pondelka uz zacnem, dnes som mala hekticky den, nebol cas na pripravu jedla, jedla som, co dom dal a to je moj najväcsi problem- nahacka a nestihacka, a potom zjem co vidim 😠 😠 😠
Dakujem za preposlanie knihy, aj za infosky 🙂

tara2
21. máj 2009

Dobre rano 🙂
nikto nikde? 😕 😕 😕 Tak som aspon prva 🙂 . Dnes ideme zase plavat a potom balit, tak nastastie nebudem mat aspon cas mysliet na jedlo 😅 . Vaha sa stale drzi, ale obleciem uz vacsinu svojich veci spred tehu tak mi to ani neprekaza...mam este kopec dni aby som zhodila tie zvysne kila...dnes som 16 den, do 90 dna este daleko 😀 a potom este dalsich 90 dni...casu kopec 🙂

mysti
21. máj 2009

Ahojte, ja mam dnes UH, ale neviem, co si idem spravit. Cestoviny mi neberu, asi si spravim hribiky-sampinoniky si udusim, mnam. A vecer as tesim na nanuk, to si dam 😀
Inask dnes som obliekla rifle, co pred 2 tyzdnami ziadna sanca a uz ich mam aj tu v robote na sebe!!!

lenka0005
21. máj 2009

Ahojte,dneska som sa vážila a merala a som spokojná s výsledkami po 3 a pol týždňovom snažení.Váha:-5,3 kg a miery:pás:-4cm,boky:-1,5cm,hrudník:-5cm a stehno:-2cm.Som naštartovaná a odhodlaná pokračovať dalej. 🙂 😉 🙂

keti
21. máj 2009

ahojte babule

dnes sme išli na skok k svokrovcom. Zabudla som, že budú mať ten paprikáš. Brdo tak mi tiekli sliny jak hovado.
Ale odolala som. Doobeda sme boli aj v obchode, a ke´d som prechádzala okolo sladkostí. Raka sa tak chcela natiahnúúúúť. Bože a to je ešte len druhý deň 😔

tak som siahla po zelenine 😀 😀 😀 😀

zajtra bude lepšie ideme dokončiť na stavbu izoláciu, tak tam nebudem mať čas myslieť ani na jedlo, ani behať po potravinách 😀 😀 😀 😀

lenka0005 no super takéto krásne príspevky ma podržia.tak len sem s nimi. 😀 😉
kokso keby to išlo aj mne tak. Ale ked sa budem držať tak snáď áno 😉

lucxy
21. máj 2009

ahojte,,no vidis keti,,,tak potom super, nie? 🙂 ja som si dala zemiakovu kasu s mrazenou zeleninou
lenka005 gratulujem,,,,,,inak ja som sa zabudla odmerat musim sa dneska,,,lebo ked to ide dolu s cm tak zevraj ide dole tuk 🙂 tak do schudnutia 🙂

mysti
21. máj 2009

Ahojte baby, ja som sa nemerala, ale asi nieco dole islo, lebo obleciem gate, co som predtym neobliekla, tak som celkom spokojna. 😉
Vazit sa budem az v sobotu, nech viem, ci aj nejake to kilecko islo dole. 😒 Ale snad ano, aspon trosku...

claudee
21. máj 2009

ahojky, ja sa opäť dnes držím ukážkovo..myslím, že sa mi konečne podarilo skonsolidovať 😀 pretože cca jeden mesiac som vôbec nediétovala 😠 hanbím, ale čo už..dokonca som dnes odmietla balík chipsov, čo som dostala 😉
sme mali v práci dneska ROADSHOW a vypila som pol litra origoš čapovanej kofoly, tak to jediné snád znižuje môj kredit 😀 ale toľko som sa nachodila a stála, že 200% som tie kalorie spálila 😀 takže nemám výčitky.... 😉

zuzanda
21. máj 2009

zdravím, kočky, ja mám dnes škroby a nechcelo sa mi variť, tak som si len v rúre upiekla hranokly 😝 a dala si ich s kečupom ... teraz pečiem cookies, tak som si na ochutnanie dala 2 kúsky, nie že by som nevydržala, ale tieto robím prvýkrát, tak som ochutnala, či sú dobré 😉 😉 ... a sú, ale už viac nechcem, zajtra si dám na večeru, sú s ovsenými vločkami, tak taká celkom zdravá maškrta ... a zajtra idem robiť nepečenú ovocnú tortu, tak môj ovocný deň v sobotu bude ohrozený, ale asi diétu na 2 dni stopnem, lebo ako sa poznám, budem odolávať a potom zbaštím čo uvidím 😠 😠 😠

lenka0005, super výsledky, ja to mám podobne, ale za dvojnásobný čas 😒 ... asi budem musieť byť na diéte dlhšiu dobu, kým zhodím, čo treba

claudee
21. máj 2009

tak další diétny dník za mnou 🙂 ešteže 😀
inak teším sa, lebo je to bez prehreškov.. zajtra mám UHL, budem mať pizzu, som dáávno nemala, takže sa mám na čo tešiť 🙂

lucxy
22. máj 2009

ahojte tu dneska nikoho? to co ma znamenat? ja prave obedujem cestovinu take maslicky so sampionmi a paradajkovym pyre

claudee
22. máj 2009

ja som tu 😉 a som mala pizzu, takú vynikajúcu naobed...a ešte si dám neskôr nejaké sušienky a som plná 🙂 UHL den sa mi lúbi 😀

keti
22. máj 2009

ahojte bojovníčky 😀

mne tiež tento deň v pohode ubehol. Ráno som išla zaniesť drobca k svokre na varovku, a utekala na stavbu, lebo sme lepili ipu do pivnice. Takže na jedlo nebolo ani pomyslenie 😀

Na obed som si dala špagety a kečup. Ale večera bude fajná. pôjdem k naším na tortičku medovníkovú. 😀 😀 😀

Ešte som sa chcela opýtať tú horkú čokoládu musím ozaj zjesť, lebo ja moc nemusím horké. To keby bola mliečna, ani nepípnem 😀 😀 😀

Teším sa na zajtra. Ovocia už mám nakúpeného, tak si urobím šalátik.

No len tie nešťastné večere sú pokušitelné 😠 😠 😠, ale dnes odpadnem ako mucha 😀 😀

viqinqa
22. máj 2009

Ahojte dievcata..velmi rada by som sa k vam pridala...citam to uz skoro 2 hodiny a som z vas nadsena...paci sa mi ako sa navzajom podporujete....chcela by som vas poprosit ak ma niekto dietu v elektronickej podobe budem vdacna ked mi ju posle viktoria.novotna@post.sk....voprede dakujem....mam este vela otazok,ale myslim ze ked budem citat dalej k otazkam budem mat aj odpovede.. 😀

nice88
22. máj 2009

ahojte kocky...tak ja mam dnes da sa povedat skoro druhe bielkoviny za sebou...a boli presne take ake maju byt...vcera bol ovocny, ktory taktiez dopadol najlepsie asi ako sa len dalo...som velmi rada, ye to tak ide.. 😎
naozaj je to len pre dni si zvyknut a potom to idem samo..🙂)

keti
22. máj 2009

babule no ako sa držíte??? ide to??? 😉

Ja už mám nachystaný ovocný šalátik na zajtra. Sa teším. Menžel mi už teraz do toho dzobká 😀 😀 😀 , tak som mu povedala, že nech to už nechá tak, lebo to je zajtrajšia celodenná strava.

Dnes je to v pohode zvládnuté. A tak mi to parádne vychádza, že v nedelu si môžem dať kuriatko a zeleninku 😀 😀 😀

zuzanat
23. máj 2009

ahojte, ja mam dnes skroby, uz ma caka ryza so zeleninou, ale dnes som uz aj spratala jedno koliecko salamy, uz som ju nejedla ani napamatam, tak som mala na nu chut. Akosi ma prestava bavit len to co mozem a nie to, na co mam chut, ale musim sa nejako spamatat, lebo nic neschudnem 😔

duja
23. máj 2009

Awojky baby, som rada, ze nie som sama, kto sa snazi schudnut..Akurat som na piatom bielkovinovom dni..Zapiekla som estovinku so ryrom a teraz si na nej pochutnavam.Normalne ma to bavi tato dieta a co povazujem za plus su ranajky ovocie, ktore soom ja vzdy mavala 🙂.K jedlu som sa vzdy dostavala na obed.Mam ciesl schudnut este cca 11 kg.. A to do augusta, lebo sa mi zeni brasko a budem druzicka 🙂.Tak mi drzte palce nech to zmaknem 🙂.Inak drzim prstiky aj ja vam.Tak prijemne dietovanie

claudee
23. máj 2009

duja, cestovinku? ale tá sa môže len v UHL deň... 😲

rejocka
23. máj 2009

🙂 Ahojte,ja mám dnes ovocný a keď sa môže aj zeleninka,tak som si spravila lečo,čo myslíte? 😀 😝 😅