90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
20. mar 2012

@1lubika ak nevyhras aukciu a vyhra ju ina nevadi napis jej email ci by ti nedala za tu cenu co vyhrala ta ina ,ona ti da ,je to pohodova zienka : 🙂

miskakyska
20. mar 2012

@ketrinn aaake nám jojo nehrozí,ak zvládneme 90dňovku...a potom ďaľšiu 90dňovku,dúfam,že nevymyslia ešte ďaľšiu 3tiu 90dňovku,kým ja skončím s tou 1vou 😀

ketrinn
20. mar 2012

@miskakyska ved sa tesim potom ize dalsia 90 je iba podmienka na ranajky ovocie ,ale myslim ze sa budem stravovat aspon tak aby som nemiesala nieco z cim nemozem🙂 chcem potom pokracovat takou delenou stravov ,rezen zjem v kuchyni a zemiaky v obyvačke 😀 😀

kacenka1983007
20. mar 2012

@mijadave no ked si pomyslím že aku bolest možeš mat tak mi normalne picha v zadku,asi to je také ked sme boli zašívané po porode hroza mne tak škaredo zašili v žilinskej nemocnici že ked ma na gynde vydi lekár tak privoláva všetkych svatych.
🙂 😠

mijadave
20. mar 2012

@kacenka1983007 sice neviem, ake to je po porode, no cisarskych to tiez nebola ziadna sranda, ale uz je to lepsie... zijem a uzivam duphalac na makku stolicu a hned prva davka zabrala tak skoro, ze som nechapala... uz len prezit vysetrenia na chirurgii a bude to ok 😉 uz som si dnes aj na polminutky sadla 😀

ketrinn
20. mar 2012

@mijadave ,len tak dalej o chvilu odpuchne a bude super ,rozmyslala som ked zacnes daj si klasika bielkovinovy ,ale ovocie si daj jablcko alebo bananik ,nieco nekysle lebo teraz kazde ostrejsie a kyslejsie jedlo ti bude robit sarapatu ,moja mala ma taku silnu stolicu stipe ju ked sa vykaka a musim umyt a natriet rybaciou mastou a to ma pomaly 5 rokou a stale je to tak ked ma haklivejsie crievka,viesčo ,moj nazor este vyčkaj aspon kym sa nezahoja stehy aspon este tyzden ,potom prides medzi nas neboj neutecieme ti 😀

mijadave
20. mar 2012

@ketrinn dik, si zlata, len banan mam vyslovene zakazany.... 😉 buduci tyzden uz urcite budem zas s Vami na dietke... 😉 pa, dobru nocku 😉

ketrinn
21. mar 2012

dobre ranko:🙂 vsetkym vyspinkane doruzova? dnes mame krasny den,joj nech uz aj ten sneh u nas zmizne a bude krasny jar,nemozem sa dockat pučania stromou 😵

ketrinn
21. mar 2012

@mijadave oja mne to nerobi nic ale estejednu fintu mam lanove semeno do aktivie 🙂a spon rano vecer to myslim ze das ma to chut ako oriesky🙂

mijadave
21. mar 2012

@ketrinn dobre ranko, u nas uz velmi davno nieto snehu... len Tatry su stale biele 😉 vdaka za rady, lanove semiacka poznam 😉 so mnou je to tazke 😒 davala som si ich, ked som bola tehu a mala takyto problem, no nejak nezaberali... zatial ostanem u toho duphalacu, zabera, tak uz nejdem experimentovat 😉

ketrinn
21. mar 2012

tu je ho este neurekom ,pridala som na f moj obedik🙂 jasne ze ho budem papat az po 12.00

1lubika
21. mar 2012

@ketrinn napísala som tej panej mail, a bola taká ochotná, že mi hned odpovedala. 😵 Dúfam, že mi to pošle čo najskôr. 😕
@mijadave už máš doma liečivé a hojivé zázraky? Dúfam, že ti je lepšie. 🙂 🙂 Ty si mala tento problém už dávnejšie, alebo si sa začala liečiť len v poslednej dobe? Ak mi môžeš odpovedať, tak napíš. Lebo ja som doteraz nemala žiaden problém, a zrazu minulý týždeň sa mi z ničoho nič objavili tieto ťažkosti. 😢 😢 Neviem, či aj ja nebudem mať problém s hemoroidami. 😢 😢 😢 Len dúfam, že to nespôsobila táto dieta.

mijadave
21. mar 2012

@1lubika moja, este nemam, dnes uz bola posta, este pockam, ked mi to nepride ani zajtra, napisem jej... poslem Ti IP 😉

ketrinn
21. mar 2012

@mijadave ona niekedy posle na druhy den a niekedy neskor podla toho ako ma auto a ak ma vela na postu medou atd tak to posle naraz ,vecinou mi vzdy dala info ked poslala🙂

ketrinn
21. mar 2012

akurat som volala zo sestrou ,tak ju bolelo za trtacovou kostou a bola u doktora a on ju poslal na chirurgiu a povedal jej ze ma hemoroidy 😒 takze dalsia v rodine asi to mame rodove🙂 ale ako to drasticky zistoval 😀 😀 palcom do konečniku 😀 no nasmiali sme sa na tom ale jej neak do smiechu nieje ,ze je to riadne ponizujuce 😖 povedal ze sa to da uplne dat do poriadku laserom ,on robi taketo zakroky v 2 hod posedeni a plati sa 100e 😖

ketrinn
21. mar 2012

@1lubika mne poslala aj prefoteny zoznam na co sa pouziva teraz na posledy 🙂 ,ona ak toho ma viac a byva dalej od posty tak caka kedy bude mat volne auto od manzela xiix aby to dala vsetko naraz na postu ,ja som raz tak cakala a potom mi napisala ze nemala doma auto tak musela ist vtedy ked sa dalo ale posle urcite neboj.
ja od nej objednavam uz cez rok🙂

mijadave
21. mar 2012

@ketrinn zatial mi nic nenapisala, ked mi potvrdzovala, ze jej dosla platba, tak mi napisala, ze mi to posle najneskor v utorok, takze mozno zajtra mi to uz dojde... 😉 s tou sestrou ma to mrzi.... no ona ma asi tie vnutorne hemeroidy, ked jej to takto zistoval, lebo mne nemusel tam nic pchat, mne to trcalo von... aj na mne sa smeju vsetci, hlavne, ked vyleziem z chirurgie alebo ked vyliezam z auta alebo vstavam... no mne tiez do smiechu velmi nie je 😉 je to ponizujuce, ale ako inak sa to liecit 😉

ketrinn
21. mar 2012

@mijadave ved hej ,zajtra by to mohlo dojst dufam ze mna to necaka ,lebo uz to ma oco mama sestra brat a ja mam ale tiez vnutorne a necitim ich len pred menzesom ale jasne preliecujem ked ma to chyti nasadim ten propolis a za 2 tyzdne som zas ok malo by sa dlhsie ale ja berem aj vceli pel takze staci🙂

1lubika
21. mar 2012

@mijadave akurát mi písala, že ide posielať balíky teraz, tak uvidím, ked mi to príde.
Dnes mám bielkoviny, dala som si masko s uhor. šalátom. 😝 U nás je tak krásne, že až je hriech byť v robote a pracovať. Najradšej by človek ušiel a šiel niekde na prechádzku. 😀 😀 Ale navyberáme si? Ked musíme pracovať. ☹ ☹

mijadave
21. mar 2012

@1lubika to mi hovor, ja by som tiez sla, keby sa dalo.... 😉 uz sa tesim, ked sa bude dat ist aspon na chvilku von 😉 ja mam dnes zas zemiakovu kasu... 😉

limoncino
21. mar 2012

vďaka za privítanie, ja mám dnes tretí deň, uvarím si cestoviny so zeleninou, včera som si dala dusené zemiaky s petržlenovou vňaťkou a zaváranou cviklou... 😝 😝

lorine1
21. mar 2012

Ahojte baby, dlhsie som tu nebola, fuj taka som zo seba znechutena, dnes je to 26 den a som totalne mimo... uz od nedele porusujem vsetko ... som na seba taka nasrata ale vobec sa mi neda odolavat nastraham chladnicky, rano zacinam super vodicka ovocicko, ale ako dojde obed uz sa to vezie aj s vecerou... schudla som len 4 kg ... auuuu co mam robit, v piatok mam vodovy den a uz teraz neviem ako to zvladnem, skusala som v pondelok, ze si dam len rano vodu a na veceru vodu, a obed podla planu no dopadlo to tak, ze mi bolo na odpadnutie a nakoniec som na veceru zozrala vsetko co som nasla este aj sladky keksik a to som mala bielkoviny, prosim poradte mi ako mam vydrzat a ako potlacit tie chute na sladke... pls :((

mijadave
21. mar 2012

@lorine1 moja, ja som tiez mala tazke obdobie, mne poradili pit vodu s citronom a ked som mala chut na sladke tak som si bud isla vyplachnut usta ustnou vodou alebo umyt zuby a po tomto som uz na nic tak chut nemala... toto pomohlo mne... 😉

lorine1
21. mar 2012

@mijadave jejda dik za radu skusim to, musim sa ist nadychat vzduchu nech stale nemyslim na jedlo... :(( ja mam strasne slabu volu ... ale chcem to vydrzat ...

mijadave
21. mar 2012

@lorine1 nie je zac, drzim pasticky 😉

limoncino
21. mar 2012

tip s ústnou vodou je dobrý, tiež som to robievala..
a uvarila som si výborné cestoviny, jednoduché a mimoriadne chutné... 😀

miskakyska
21. mar 2012

...vitamínová kolegyňa tu nie je žiadna? :-P už aby bolo leto,lebo teraz tie umeliny bez chutí mi už nejdú dolu krkom...

mijadave
21. mar 2012

@miskakyska presne, uz nech je leto a normalne ovocie a zelenina 😉

kacenka1983007
21. mar 2012

@mijadave tie srdiečka dávam alt a 3 naraz.... ♥ 😉

1lubika
21. mar 2012

@miskakyska ja sa tiež už teším, kedy bude normálna zeleninka. 😵 Teraz dosť používam aj svoju vlastnú, ktorú mám v mraziaku namrazenú, alebo uloženú od jesene v piline z dreva. No nie je toho veľa, ale po troške si užívam takú domácu dobrotku 😝 😝