90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
14. apr 2012

pernik z slivkovym lekvarom a kakaovou polevou uhlohydratovy den!

miskakyska
14. apr 2012

@ketrinn veď som aj ja písala,že by sa mi tam hodil sliv.lekvar,daj vedieť,či sa ozaj hodil pod tu polevu...len bacha,už bude osem..ja som ho piekla na vysypanom plechu,.

ketrinn
14. apr 2012

@miskakyska ja peciem vsetko na mastnom papieri,hej slivkovy tam sadne najlepsie ale aj marhulovy je dobry🙂 mne dcerka povedala ze sa mi dnes nevydarila poleva ,xixi 😀 ani sa necudujem nechala som na pare a tukala som 😀 😀 treba to stale miest a ja sedela a vypisovala ,tak sa troska pritlela 🙂 😝 ale hlad a zje sa 🙂 uz pol plechu prec ,musim si schovat nieco do mrazaku aby som mala na uhlohydr ,davam do mraznicky a ked vyberem tak je super ako cerstvy

ketrinn
14. apr 2012

majte sa krasne idem zakurit a kukat farmu 🙂 zajtra pap

mijadave
14. apr 2012

@ketrinn pa a pekny vecer 😉

jujha
14. apr 2012

Ahojte kočky, môžem sa k Vám pridať..??? Ja som túto diétu začala v pondelok, lebo som sa už na seba nemohla pozerať... ☹ V júli ideme na svadbu, takže dovtedy by som chcela čo to zhodiť. Zajtra mam uhľohydráty..... Dúfam, že ma prijmete medzi seba a budeme sa podporovať... 🙂 Ďakujem a pekný večer prajem 😀

viera22
14. apr 2012

@jujha ahoj určite sa môžeš pridať budeme len rady ..... ja som sa tiež pridala do skupiny len vo štvrtok..... 🙂

mijadave
14. apr 2012

@jujha ahoj, vitaj, kludne sa pridaj 😉 a mozes sa pridat aj do nasej tabulky 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

jujha
14. apr 2012

@viera22 dakujem za privitanie, som rada ze existuje takato diskusia, aspon nacerpam napady na recepty a povzbudenie do chudnutia, kedze v tomto nemam pevnu volu.... ty ako dlho uz drzis??

jujha
14. apr 2012

@mijadave dakujem idem to prestudovat a zapisat sa.....az sa hanbim za tie cisla co tam pribudnu... :-/

viera22
14. apr 2012

@sajmonkaf neboj nič ten pohľad bude len a len dobrý.....ja keď sa pozrem tak je to o niečo lepšie ale keď pozriem foto keď má niekto náhodou odfotí tak to je hrôza ale čo už tečím sa na to že to bude len a len lepšie 😀

viera22
14. apr 2012

@jujha ja som začala včera a už o nekjaké tie deká som ľahšia tak sa avytešujem 😀

viera22
14. apr 2012

@jujha juj moja tak keď uvidíš tie mojé tak to odpadneš ale čo už je to tak tak s tým nič nenarobím 😒

jujha
14. apr 2012

@viera22 tak to je super, ja som zacala v pondelok a mam dole 0,5kg....je to sice len voda ale potesilo aj to 🙂

sajmonkaf
14. apr 2012

@miskakyska tak to si doprajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majakuca
14. apr 2012

Dnes som na obed zabudla na mäsový vývar, no čo už, hladná som nebola, stačilo aj varené mäsko 😵

viera22
14. apr 2012

@jujha no určite to je voda ale aj tej sa treba zbaviť heh človeka to teší keď sa na váhe objaví menšie a menšie číslo 😀

sajmonkaf
14. apr 2012

@viera22 ja sa radšej ani nefotim,pokial nemusim...

viera22
14. apr 2012

@majakuca no ja som si tiež nedala aý som nechápala že nie som hladná že mi stačila jedná pečaná bez kože nožička.....a večera jogurt biely lebo nožička neostala a v pohode dalo sa to vidržať ale teraz ma hlad chytá

viera22
14. apr 2012

@sajmonkaf veď aj ja .... ale bola oslava tak ma cvakli a hrôza............ 😝

jujha
14. apr 2012

@viera22 kazdy gram chudnuceho cloveka potesi 🙂 ... ked sa zapisem do tej tabulky tak treba nieco ulozit alebo ako??

viera22
14. apr 2012

nie netreba len sa tam zapíš a zatvor automaticky sa to uloží......... 😉

miskakyska
14. apr 2012

@viera22
@jujha ahojte a hlavne sa nestresujte,veď nejde o život..hlavne,že sme zdravé!! :o) držím palce všetkym..nech sa Vam darí

jujha
14. apr 2012

@viera22 aha oki, dakujem 😎

viera22
14. apr 2012

@jujha nemáš za čo..... 😉

jujha
14. apr 2012

@miskakyska dakujemeee..... ja som tuto dietku drzala uz v januari, poctivo vsetko...za mesiac som schudla 7kg ale potom manzel nestastne zlomil nohu a uz som z diety upustila a za 2,5 mesiaca nabrala 2kg a to som sa "prezierala"....takze som rada ze za moje obzerstvo pribudli iba 2kg.... a teraz som sa rozhodla znovu, tak uz to dotiahnem do vitazneho konca 🙂

sajmonkaf
14. apr 2012

@miskakyska prvý den mam za sebou,nie som ani hladna,a na obed som ani pečivo nemala.

ketrinn
14. apr 2012

@sajmonkaf ja som prvy cely mesiac nemala pecivo ,proste mi stacilo co som zjedla a zapila vyvarom a uz som bola najedena,keby som dala chleba tak som asi prezrata 😀

viera22
14. apr 2012

@sajmonkaf no tak to máš fajn ja som hladna tiež nebola aj plná som sa cítila ale došiel večer okolo ôsmej ma chytá hlad ale čo už zaľahnem a kuchyni sa vyhýbam......ani ja som si pečivo nedala štrajkujem proti pečivku som zvedava do kedy... 😉

viera22
14. apr 2012

@ketrinn a ako si robíte vývar aj z bujónu alebo klasika .....