90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sotia
16. apr 2012

@ketrinn Bože keď ja nemám takú fantáziu na varenie týchto jedál

sotia
16. apr 2012

Baby, ktoré ste diétu držali, koľko ste prosím vás schudli?

ketrinn
16. apr 2012

@sotia ja presne neviem ako to je v ten vitam den ,ja som si ho urobila po svojom kedze nemam knihu vtedy mozes kazde 2 hodiny ovocie to je povolene casove rozmedzie medzi jedlami v tento den aj stava je davka 🙂 ked das rano ocvocie na obed ovocie poobede stavu uz to je jedlo tak potom az za 2 hodky dalsiu davku ovocia alebo zeleniny (ja sa priznavam ze jedavam v tento den len ovocie ,zeleniny mam dost v ine dni🙂 takze dobijam len ovocie cely den 😎 ale to som ja xixii ty smelo mozes miesat 🙂mozes aj oriesky a semiacka citaj vyssie co som pisala ,ja som sla 8 kg za 1 mesiac asi najviac myslim ale priznam sa ze som vsetko dusila na vyvare a nepila som kavu ,cukor ziaden len v tych kolacikoch povinnych aj coko varovu som nemusela ,ja som skor mesova sladke obcas ale malo (slaninka ,klobasa domaca,sumka mnam!!!! bozenku az mi sliny teču🙂

ketrinn
16. apr 2012

@miskakyska katuska č2 sa mi ozvala nemaju signal skoro ziaden ,tak sa ozve ked bude moct 🙂

majakuca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskakyska
16. apr 2012

@ketrinn o.k..som rada

sotia
16. apr 2012

@ketrinn tak to si krásne schudla...dufam, že aj mne sa nbiečo podarí.Ja potrebujem dole 10 kg. Išlo mi o to, či sa to môže miešať, lebo v tej knihe to až tak po lopate nie je napísané, ale mala som pocit, že asi hej

ketrinn
16. apr 2012

@majakuca to je pekne gratujulem!
@sotia ano mozes pri tejto diete miesat ovocie zo zeleninkou len z odstupom 2 hodin 🙂

ketrinn
16. apr 2012

@miskakyska ako bolo v praci?

sotia
16. apr 2012

ďakujem za info...hladna som ako tiger...o kolkej si večeriavala?

ketrinn
16. apr 2012

@sotia moja obedovala som po 12.00 to je podstane a vecera ako chces 4-5-6? ja veceram o 4-5 hodine a potom len pijem vela caju aj 2 litre vypijem aby som necitila hlad kym pojdem spat ked ti bude skrkat v bruchu ked lahnes tak je to super !!!! dobre si zvladla den🙂

sotia
16. apr 2012

no aj som obrdovala o 12 a večeru som mala teraz. .Len ja chodím spať o polnoci, dúfam, že večer nabehnem do chladničky...no s tým pitím je to super, už som dnes bola asi 30x na WC

ketrinn
16. apr 2012

@sotia precistis aj mocove rury xixi,pozname uz cikam cistu vodu 😀 😀

zoya1
16. apr 2012

@lubinka26 Aj ja som začala dnes :D Teším sa že nás bude viac s rovnakým dňom.

zoya1
16. apr 2012

@ketrinn Ketrin tak môžem to mliečko do kávy či radšej nie??????

sajmonkaf
16. apr 2012

@majakuca šikulka,super.

ketrinn
16. apr 2012

@zoya1 moja mozes ale sojove 🙂 my doma mame v jedalnicku uz davno aj vlocky snim zalievam
ale to suche modre v krabici je najchutnejsie ine si nekupuj

zoya1
16. apr 2012

@ketrinn no tak nepotešila si ma ja sojove veľmi nemusím. Dnes som si dala normálne, ale tak dúfam že to až toľko veľa škody nenarobilo 😝

sotia
16. apr 2012

@ketrinn Prosím ťa vločky zaliate tým mliekom jedávaš v ktorý deň?

ketrinn
16. apr 2012

@sotia v uhlohydratovi vlocky su ok ale soja patri sice k sacharidom ale ja som pouzivala aj v tento den a schudla som ale ak nechces mozes zaliat len vriacou vodou,ale pouzivala som len v tento den mliecko sojove nie platky alebo kocky 🙂
@zoya1 v den bielkovinovy mozes dat do kavy kravske 🙂

viera22
16. apr 2012

@majakuca to fakt tak to máš super bože ta kde mne to nejde nejak dolu už som zúfala že čo sa robí

viera22
16. apr 2012

ahojte kočky tak čítam ako sa tu každému darí dať dole ako som vyššie písala dala som od soboty asi tak 3é deka a dosť hmmm no neviem neviem čo to že to nejde pomaly dolu uvidíme dakte asik robím chybu ale neuvedomujem si že by somju robila neviemčo to

viera22
16. apr 2012

čo to každá farmu nebodaj pozerá kde ste babule........ ☹

sotia
16. apr 2012

hmmm a ako často sa vážite?Musím niečo písať, lebo som hladná ako tiger

mijadave
16. apr 2012

@ketrinn
@1lubika ahojte kocky, sorry, ze tak neskoro, no z prace na nakup, potom s detmi ulohy, potom som skusila ist na zumbu, co nebol este dobry napad 😒 a teraz varim pre mm na zajtra na cestu a sebe na dietku 😉 od zajtra zacinam tu 90 pokracovaciu 😉 v praci bolo fajn, je tam na mna vela informacii, je to uplne ina praca, ale myslim, ze v pohode, len sa mi tam neda chodit na net, nie, ze by som nemohla, no nie je kedy... 😒 takze uz to nebude take lazo plazo ako v byvalej praci, ale nevadi... mozno sa mi bude dat, no skor nie ako ano... 😉 kolektiv tam vyzera fajn, vsetko baby cca v mojom veku 😉 zajtra ma caka prve skolenie, skolit ma budu cca do konca tyzdna 😉

sajmonkaf
16. apr 2012

@viera22 ja nepozeram,akurat som maleho uspala,tak aj som konečne tu.pokukam,že čo nové mate babule 🙂

viera22
16. apr 2012

@sajmonkaf len pokukaj ..... ja akurát spisujem čo treba pre bábo nejakú tú výbavičku švagrina čaká a nemá jej kto iný poradiť v takých veciach a nejak ma to vzalo tak spisujem asi by trebnalo ďalšie bábo mi

sajmonkaf
16. apr 2012

@sotia ja tiež len na wc chodim,a vlastne mi došlo,že doteraz som kolko malo tekutin prijamala,no hrozna som.

viera22
16. apr 2012

@mijadave tak to máš potom celkom fajn v tej práci len nech to je aj tak naďalej ..... prajem aby sa ti tam darilo

viera22
16. apr 2012

@sajmonkaf ja asi málo pijem chodím často ale uvedomujem si že nepijem dostatoka asi tam je chyba že to nejde nejak dolu