90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
28. máj 2012

..no máte 2krát,pre istotu :o) brú noc

sotia
28. máj 2012

@miskakyska no veď aj som tu stále

miskakyska
28. máj 2012

@sotia neklammmm :o)))

sotia
28. máj 2012

@miskakyska naozaj...ale kde sa Ketrin stratila?

miskakyska
28. máj 2012

@sotia Katulik Jakubčekovie sa nám chystá na operáciu štít.žľazy...

sotia
28. máj 2012

@miskakyska hmmm, to viem, 31.5. tuším ide

miskakyska
29. máj 2012

@sotia koočka :o)

miskakyska
29. máj 2012

@sotia koočka :o)

zoya1
29. máj 2012

Ahojte, nejak nestíham chodiť na koníka 🙂))) v robote furt roboty veľa - respektíve riaditeľ tu furt vysedáva 😀 U mňa zatiaľ žiadna zmena 1 kg hore - dole. Ale je pravda, že už nediétkujem tak poctivo ako prvý mesiac. Nejak sa to tu rozbehlo s oslavami, grilovačkami apod. a ja neviem odolať. Ale som rada, že ani nepriberám. Vo štvrtok idem skákať na trampolíne, vraj je to super pri diétke na chudnutie, a manžel mi už spojazdnil bicykel, tak ked sa umúdri počasie, autíčko nechávam doma a do práce na bicykli (cca 2 km). A ked sa to nepohne ani potom, tak si to hodím 😀 😀 😀

zoya1
29. máj 2012

@sajmonkaf Aj ja chcem vidieť fotky na FB 😀 😀 😀

sotia
29. máj 2012

@miskakyska ďakujem pekne, ale veď všetky sme tu kočky, nie?Aj keď už fakt ťaháme na 40. Inak vieš čo?V tej múdrej knihe je to tofu v bielkovinový deň, aj keď je to sójovy syr...je tam recept v tento deň

sajmonkaf
29. máj 2012

@miskakyska šak aj som tu furt,aspon 3x denne.... 😀 😀 😀

sajmonkaf
29. máj 2012

@sotia fíha,že pekné foto máš🙂

sotia
29. máj 2012

@sajmonkaf dakujem pekne

miskakyska
29. máj 2012

@sotia pravda?..som včera tiež na to kukala..teraz mám v tom guľáš.

ketrinn
29. máj 2012

@sotia no som tu len na skok kočendy bola som po vysetreniach predoperacnych a snazim sa dnes a zajtra urobit este co sa da aby mužicek mal toho menej🙂 v štvrtok valim na operaciu,dufajme ze bude vsetko ok ,iba ak by som na sale dostala menzes xixi 😀 to by bol gol sla by som domou ,uz meska 2 tyzdne od stresu (bola som na ultrazvuku aj testy vsetko ok niesom len stresy namna zle vplyvaju trosku mi je nanic a nemam chut pysat 😒 musite my prepačit,potom sa ozvem urcite🙂 😎 a zas ma tu bude plno xi 😵

miskakyska
29. máj 2012

@ketrinn pýš,pýš,pýš,lebo nás zje miš..hehe :o)) tešíme sa na Teba,keď opäť medzi nas prídeš

ketrinn
29. máj 2012

@miskakyska hihi pyšem pyšem xi tie tvrdky su naschval co? xi
😀

ketrinn
29. máj 2012

@miskakyska asi sa je nallepsie drzat tej prvej diety stale a hotovo!mne stale vaha stoji na 76🙂 a to jem vsetko.len slaninu vyrobky a vyprazane nejem a vsetko dusim na zelen bujone a jem aj o 20.00:)

miskakyska
29. máj 2012

@ketrinn prazdna správa?..písala som,že mám funfón :o)

ketrinn
29. máj 2012

@miskakyska nevadi mam volne sms na orange potom katuske napisem na orange sms či dycham xixi dala mi cislo🙂 potom vam tu napise ako sa mam 🙂nebudem mat pristup k netu kym nedojdem domou tak cez nu sa dozviete 😎 ako to dopadlo,idem kuknut farmu a spat zajtra ma caka ciperny den musim vsetko poprat atd roboty mam na cely den tak ma tu nebude 😨 drzkajte sa chudnite a chudnite 😀 aby s vas boli missky 😉

sotia
29. máj 2012

@ketrinn jáj strašne držím palčeky, žiadny menzes na sále nebude, to by už nebolo bohviečo, keď si už nachystaná a ako tak psychicky pripravená. Len daj vedieť čo a ako, neboj všetky tu budeme na teba myslieť.My sa tu budeme trápiť s našimi kilečkami, ale myslím, že všetky sme tu ako tak spokojné. No nie baby?

sajmonkaf
29. máj 2012

@ketrinn drž sa Kati a čakame na teba,tak sa potom ozvi,ked už budeš domka 😉 😉 😉 😉 😉

lovacka
29. máj 2012

ahojte,
ani neviete ako vam zavisim ze uz mate aj mesiac po dietke...mne sa jasnacka start nepodaril resp sme boli na krstinach potom manzelovi este boli blahozelat kamosi a to furt cosi sa jedlo a tak z mojej diety nebolo nic jaj a este sa kolegyna vydavala tak zase kolace ach jaj cista bieda.tak som si od pondelka povedala ze no ty prasa uz rob nieco zo sebou lebo zachvilku aj vrece ti bud e male 😝 😀 tak si varim od pondelka.vcera som mala maso so zeleninou, dnes som mala riziti s todu a co sa nedocitam ze tofu je bielkovina 😲 este som si pozerala schvalne ze je to sojovy prach cidrt ci co to pisalo a voda tak som ani nevahala.zajtra budem mat domace fliacky s kapustou a vo stvrtok ovocak.melon uz mam kupeny tak hadam prezijem 😀 😀
mohla by osm vas poprosit mi poslat tu dietku na jana.javorka@zoznam.sk

dakujem

sotia
29. máj 2012

@lovacka no neboj, možno druhý štart sa podarí...ja som spokojná, toto stravovanie mi vyhovuje, hladná som iba, ak som dlho hore, teda každý deň hihihi, ale dám si voduuuuuuuuu.Ja idem podľa knihy, takže nemám ti ju ako poslať, ale tuším na minibazare je.V tej knihe sú písané recepty z tofu v bielkovinový deň....

sajmonkaf
30. máj 2012

@lovacka ahoj,poslala som ti na mail,došlo???? 🙂 🙂 🙂 A nevzdávaj to,ten výsledok stpji za to! 😉 😉 😉 😉

ketrinn
30. máj 2012

ženicky dakujem velmi pekne za podporu som pripravena 😎 pa po operacii 😉drzim palceky chudnite nech sa vam dari neporusovat .

miskakyska
30. máj 2012

@ketrinn no len sa ty o nas neboj :o) my to tu zvládneme..len Tebe idú robiť bóó :o)) ty sa drž!

sotia
30. máj 2012

kočky, ste aj na FB?

miskakyska
30. máj 2012

@sotia áno :o)