90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
11. júl 2012

@mijadave no ja som mala 3 mesiace prestavku xixi tak zacinam zas prvu dietku a potom dam zas 3 mesiace pauzu a zas prvu xixi 😀 po svojom🙂

mijadave
11. júl 2012

@ketrinn ja som tiez na jednotke, tiez som mala 3 mesiace pauzu, tak uvidime, ci sa nieco pohne... 😉

ketrinn
11. júl 2012

@mijadave dufam ze ano viem ze to teraz pojde aj mne pomaličky dole ale ked dam 5kg este dole za 90 dni stači mi ved nejdem na miss xixi

mijadave
11. júl 2012

@ketrinn ja mam ten isty ciel, este aspon tych 5kg 😉

zuzanaca
11. júl 2012

ahojte baby, potrebujem nakopnúť do chudnutia, alebo aspoň do neprežierania sa 😵 . Už som túto diétu úspešne zvládla po prvom pôrode a teraz sa neviem odhodlať....... Potrebovala by som 5 kíl dať dole!!!! Najmä z oblasti brucha!!! 😅

babylux
11. júl 2012

Dnes som neodolala keksu,mam dostat mrchu a vtedy som strasne pazrava,strasne mi chuti vsetko co vidim aj nevidim 😒

sotia
12. júl 2012

Baby, takže oficiálne diétka ukončená, dolu je 13,5 kg.Najviac išlo dole z bokov a stehien, boky-14cm, stehná -8cm. teraz to len udržať, takže pokračujem, len neviem, či obmieňať dni podľa jednotky, lebo ta dvojka, mi príde čudná, hlavne tie kombinácie.

ketrinn
12. júl 2012

@sotia mam dojem moja ze tam musi byt medzi jednotkou a dvojkou nejaky odstup 3mesiace pauza? 😕 neviem ale zdasa mi .a potom na dvojku mijadave by ti skor povedala uz ma skusenosti🙂

ketrinn
12. júl 2012

@babylux maly prehrešok si si dovolila ja by som zledla cele balenie keby som začala jednym xixi 😕

ketrinn
12. júl 2012

@zuzanaca tak pod medzi nas poslem ti tabulku zapis sa tam a dochudnutia🙂! 😉

sajmonkaf
12. júl 2012

@sotia blahoželám,pekný úbytok🙂 aj z centimetrov🙂 ja idem podla dvojky ale zatial si varim podla jednotky,čize to co na obed,aj na večeru.Zatial som si ani desiatu nedavala,vydržim do obeda.vobec sa mi to nechce študovat,asi si fakt kupim tu knihu....

domyyy
12. júl 2012

babyyyyyyyyyyyyyy za tri týždne -7,5 kg 😵 😵

ketrinn
12. júl 2012

@domyyy no super si kočka 😎 😉

lubinka26
12. júl 2012

ahojte, tak ja dnes posledna voda... drzte palce
inak idem dalej, kym nebude na vahe c. 60 🙂

sajmonkaf
12. júl 2012

@lubinka26 no ahoj,kdeže si bola tak dlho?to už zajtra koncis?som zvedava,co zajtra napises🙂...inak ja uz som na pokracovacej🙂

sajmonkaf
12. júl 2012

@domyyy dobrá si🙂

lubinka26
12. júl 2012

@sajmonkaf mame rodinne problemy, tak som myslienkami stale tam a ani nebol cas, z nasej kludnej malej opicky sa stalo tornado 😀
a ako si skoncila? idem studovat ako odstavit malu, asi nebudem mat cas vas docitat.
urcite zajtra napisem, ale nejake prekvapko neocakavam, kedze porusujem doooost casto 😒

mijadave
13. júl 2012

ahojte kocky 😉
@sotia moja, po jednotke ma ist bud dvojka alebo 3 mesiace pauza 😉 krasne si sla dole 😉
@zuzanaca ahoj, vitaj, pod medzi nas, tu je nasa tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@domyyy pekneeeeeeeeee, super, len tak dalej 😉
@lubinka26 tak ako po vode? 😉

lubinka26
13. júl 2012

ahojte kocky, takze plan splneny. v tabulke som si pred 3 mesiacmi dala plan 65 kg a dnes na vahe bolo cislo 64 kg 😲 😲 😲 a to som vcera dostala kramy, takze mozno mam aj menej 🙂 strasne sa tesim, kedze takmer kazdy den nieco pokazim, ide hlavne o pivo vecer 😀
ale ako som pisala, idem takto dalej, na normalnu stravu sa nemozem vratit, hned by som to pribrala spat. asi si zavediem ranajky. v podstate je toto jedenie ako delena strava, takze ju budem dodrziavat a kazdy treti den si dam na veceru co chcem ako doteraz 🙂

lulu1401
13. júl 2012

lubinka26....chcem sa spytat.kolko islo kilov dole za tie 3 mesiace? 🙂

kacena24
13. júl 2012

@lubinka26 ufff krásne si schudla....gratulujem k úspechu,je z teba riadna kočka 😉

lubinka26
13. júl 2012

@lulu1401 18,5 🙂

sajmonkaf
13. júl 2012

@lubinka26 no ja som zhodila 18 kg,mam teraz 70kg ale potrebujem ešte aspon 5 dat dole.tak pokracujem🙂

sajmonkaf
13. júl 2012

@lubinka26 ved to uz musis byt ako modelka,či?

lubinka26
13. júl 2012

@kacena24 dakujem, no este 5 kg a budem najspokojnejsia. uz len 2 a som ako pred tehu. ked si predstavim, ze som ako 99kg rodila, tak je to fakt neuveritelne, hlavne s mojimi prehreskami...
@sajmonkaf krasne si zhodila, poviem uprimne, ze ked som sa do tejto diety pustila, tak som tuzila po 65kg, ale bola by som spokojna aj s 69 🙂 drzim palce, urcite to das.
a modelka zdaleka nie som 🙂

sajmonkaf
13. júl 2012

@lubinka26 teraz to uz ide dooost tazko a pomaly,kila nie a nie sa odlepit.

lubinka26
13. júl 2012

@sajmonkaf ja viem, ale ved uz mame teraz cas, uz sme aj tak vela dokazali 🙂
tu je moja foto z pred tyzdna https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lubinka26/al...

a takto som vyzerala ako 85 kg 😀 a tie saty ma fakt ze zostihlovali 😀

joj, taka som rada. uz len to, ze z cisla 44-46 som presla na 40tku ma strasne tesi a ked sa raz vopcham do 38cky, co mam plnu skrinu budem happy este viac 🙂

lubinka26
13. júl 2012

ziadne reakcie? to som vas az tak vyplasila??? 😀 😀 😀 😀

sotia
13. júl 2012

@lubinka26 ale ved kočka si aj tu bola....

lubinka26
13. júl 2012

@sotia no iste 😀 skoda, ze nemam taku obycko fotku, to by si kukala... 😀